Mūsų laukia ukrainiečiai

klubiečių pasakojimai apie kelionės, foto, video
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė vidmukas »

+- užmečiau tiek km.
Vladimiraz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2010-07-14, 7:58 pm
Auto: mega Šaldikas

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė Vladimiraz »

sveikas,

vaziuoju i ukraina kas metus, sias metais varau antra karta, kaip tik 08/06 ryte isvarau. tik nedaryk klaidos ir nevaziuok per Lenkija, ir km daugiau gaunasi, ir nervu daugiau sugadinsi ant pasienio ir kelias iki lenkijos pasienio is Kievo yra dabar tvarkomas, reikia sokineti per tragiskus kelius kelis simtus km, as vaziavau pries pusantro menesio i ten per Baltarusija, atgal grizau per Lenkija, tokiu tragisku keliu nemaciau net filmuose... dabar varysiu per Baltarusija ir per ja grisiu, taip yra greiciau ir pigiau, nes BY benzas kainuoja perpus ir ant pasieniu jau nebera tokiu kamsciu. tranzitine viza kainuoja 85Lt bet kuriuoje turizmo agenturoje.
ex Forester S-turbo
ex Forester XT
ex daug BMW ir Renault
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė jaroslavas »

dėkui , argumentuotai aprašei. Dėl pasenio Lenkija-Ukraina pritariu, baisu.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė vidmukas »

tai va aš pasižiūrėjau pasiskaičiavau. šiai dienai (man) geriausia yra važiuoti autobusu.
traukiniu gaunasi 620 lt
lektuvu gaunasi 658 lt
autobusu gaunasi 362 lt
mašinos neskaičiavau, bet manau kad daugiau gausis kaip 600 lt.
o ir autobusu geriausia nereik sukt galvos dėl nieko.
nebent aš kur klystu. pataisykit
Vladimiraz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 2010-07-14, 7:58 pm
Auto: mega Šaldikas

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė Vladimiraz »

vidmukas rašė:tai va aš pasižiūrėjau pasiskaičiavau. šiai dienai (man) geriausia yra važiuoti autobusu.
traukiniu gaunasi 620 lt
lektuvu gaunasi 658 lt
autobusu gaunasi 362 lt
mašinos neskaičiavau, bet manau kad daugiau gausis kaip 600 lt.
o ir autobusu geriausia nereik sukt galvos dėl nieko.
nebent aš kur klystu. pataisykit

Vilnius - Kiev apie 780-800 km, tai grubiai ten atgal plius vietoj, bus apie 1700 km - 170 Litru benzo = apie 380 lt perkant baltarusiska benza, plius viza 85 lt - tai cia jau priklauso su kuo tau maloniau - auto ar autobusas :)
ex Forester S-turbo
ex Forester XT
ex daug BMW ir Renault
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė vidmukas »

tai va kad panašiai kažkiek gaunasi.
bet manau kaip pirmai kelionei tai gerai bus ir autikas, reik apsižiūrėti kas kaip kur ir kada.
o tau kaip jau buvusiam tai aišku patogiau ir geriau su mašina, bet pvz būnant su autiku nereik mastyt apie parkingus, alkoholį ir pan.
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė Giedrius-Gmc »

vidmukas rašė:tai va kad panašiai kažkiek gaunasi.
bet manau kaip pirmai kelionei tai gerai bus ir autikas, reik apsižiūrėti kas kaip kur ir kada.
o tau kaip jau buvusiam tai aišku patogiau ir geriau su mašina, bet pvz būnant su autiku nereik mastyt apie parkingus, alkoholį ir pan.
Apie alkoholi tai zinok reikia, nes gali ne ten nuvaziuot,arba negrist :valio:
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė vidmukas »

va va o kai dar jie mėgėjai tokio reikalo tai negražu būt atsisakyti
Marius_638

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė Marius_638 »

Sveiki, pasiryzau netinget ir parashyt apie kelione iki Krymo ir atgal (06 25- 07 12 Buvo planuota grizt 11, bet 10d. Kijeve vakare mire galinis amortikas)
I prieki vaziavau vienas per Bielorusija iki Kijevo. Dabar vaziuochiau tik per Bielorusija. Kai supranti pasienio formalumu tvarka, visus popierius atsispaudi ir uzpildai dar Lietuvoje (yra PDF BY ambasados puslapyje) galima susisukt labai greitai, tik, jei per velai ishvaziuoji, gali trukdyt musu benzovozai-passatai.
Kijeve pasitiko draugai ir geriau alu ten iki 06 28, kol atskrido ish Frankfurto zmona. 29 diena vaziavom iki Krymo, tiksliau, iki Alushtos, o dar tiksliau - kurortinio miestelio Santa-Barbara :) Keliai baisoki, vietomis tiesiog ziaurus, bet, vietiniai sake, kad po ziemos buvo dar baisiau. Kijeve dar gali pamatyt ir lambo ir ferra ir mcLarena, bet toleliau uz sostines pagrinde rusishkas autoparkas, pradedant zaz ir baigiant volga. Karts nuo karto koks visureigis pasirodo - arba tu ji lenki arba jis tave. Turistu mashinos pagrinde ish RU arba BY. Miesteliuose patartina nevirshyt greichio, kartais juose pinigaujasi net kokie 4 ekipazai per 4 km. Uz miesteliu - greitis pagal slalomo sugebejimus (duobes, ishstumti asfalto gumbai, uzvaziavimai ant tiltu, zazai, sunkvezimiai, traktoriai, vidury kelio keichiantys ratus ziguliukai:) Jei esat atidus - ant mentu neuzshoksit, nes vietiniai mirksena beveik visi.
Kryme ishvazinejau labai nemazai, bet ne viska. I Ai Petri kalno virshune su vietiniais buvo paziuret kriokliu ir kanjono, po to paoffroadinom grybaut ant kalno, Outlanderis XL pakibo ant vieno kalniuko, manasis stock Foresteris net neuzkabino. Kita diena zvejojom juroj ish laivo, lydejo delfinai, ir t.t. Dar kita diena iki Bakhchisaray, Uspenskyi monastyr ir Cufut-Kale. Sekanchia diena truputi apylinkes apvaikshchiojom ir ant kitos dienos - Sudak tvirtove, Feodosia tvirtove, Staryi Krym ir Armenu vienuolynas shalia jo, atgal vaziuojant aplankem kriokli Dzur-Dzur, teko pervaziuot upe ir uzvaziuot i kalna ten, kur tik Gazikai ir Uazikai vaziuoja, beje, priesh mane kalna iveike ir Outlanderis, o zemyn teko vilktis paskui semiorke, kuri irgi iveike brasta, zodziu, ispudziu buvo :)))
Dar daug yra apie ka rashyt, bet apsiribosiu tuo, kad penktadieni ryte mes ishjudejom i Kijeva, apsipirkom Chersono turguj vaisiu/darzoviu, paziurejom pakeliui Uman miesto parka, tada sheshtadienio Kijevo apziura, kurios pabaigoj numiro amortikas, sheshtadienio vakaro amortiko ir dirbtuviu paieshkos, alus, semadienio Kijevo apziura, futbolo finalas vietiniam sport-bare, pirmadienio ryte iki Subaru centro Kijeve, keichiamas amortikas i B/U amortika+ratu suvedimas, per pusantros val. - ~120 Eur. Ir 19 val mes Vilniuj.
P.S.: Po savaites mishke numiro antras amortikas :))) Kai atejau atsiimt auto, shalia stovejo Jaroslavo forikas :)

Jei kils klausimu del keliones, vizu, marshruto, Kijevo grozybiu, Krymo grozybiu ir t.t., nesigedykit, klauskit :)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė jaroslavas »

o, geras, aš buvau palikęs aptarnavimui. Faina aprašei, bet mažai
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė eugenijus »

Keliauninkai jus :-D ,paprastam GM-ui negalima prikalbint :cool: ,nu zinoma ka tas GM-as pries tokias keliones :? ,fuc...king TRAVELERS
Slava Ukraine!
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė jaroslavas »

eugenijus rašė:Keliauninkai jus :-D ,paprastam GM-ui negalima prikalbint :cool: ,nu zinoma ka tas GM-as pries tokias keliones :? ,fuc...king TRAVELERS
taip, kai kvie2iam tave tai kur ten mes, Marios, smelis, jei pas tave Kaulo dramblio krantai, Afrika :)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė eugenijus »

Jonas6x6 rašė:Kauno marios buvo beveik GM'as
Jeigu lygint ZarasuGM-a su Kauno mariom ,tai man truksta zodziu ,nes cia nelyninami dalykai
Slava Ukraine!
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė eugenijus »

jaroslavas rašė:
eugenijus rašė:Keliauninkai jus :-D ,paprastam GM-ui negalima prikalbint :cool: ,nu zinoma ka tas GM-as pries tokias keliones :? ,fuc...king TRAVELERS
taip, kai kvie2iam tave tai kur ten mes, Marios, smelis, jei pas tave Kaulo dramblio krantai, Afrika :)
Jaroslavai ,mano darbas yra visame pasaulyje tai kad apie afrikas ir t.t. molciat :o ,vienos valandos pasivazinejimai,man dzin.As kalbejau apie GM-a,kuriame galetu susirinkti visi,ir su mazais vaikais ir seimomis ,o ne auto+vadyla 12val nonstop drivingas ,ne apie purvina pakatuske kalbejau ,apie rimta 2 dienu GM-a.
Kai as ant lt ir esu kvieciamas ,tai blin su Vicinu (ir ne tik)irRukloi ,irZarasuose ir Pabradei is vakaro rinkomes ,trasas darem ar kazka ,kad kitiems atvaziavus jau butu lengviau,jau butu kazkokia pradzia,manau chebra cia jau zino, kas sneka :`( , o kas DARO `1: :mrgreen:
Slava Ukraine!
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Mūsų laukia ukrainiečiai

Standartinė jaroslavas »

viskas gerai, padarisime, rugsėji, tegul visi grižta iš atostogu
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Skelbti atsakymą