MT ar AT?

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos

MT ar AT?

1. MT
27
49%
2. AT
28
51%
 
Viso balsų: 55

Vartotojo avataras
Tomas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2009-05-23, 10:58 pm
Auto: Subaru Legacy 2.5 GX Wagon

Re: MT ar AT?

Standartinė Tomas »

kai tik yra kam sukti ta AT dėže ir važiuoja normaliai,turėjau AT subaru 2,5,eidavo skersas žvyrkeliu jopšik mat :)
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: MT ar AT?

Standartinė goild »

cia iprocio reikalas ,kai man tenka tai su MT ,tai su AT vazinet -matau viena dalya sunku lygint ,kiekviena savo privalumu turi ,ir savo minusu ,bet nuo dezes priklauso daug.
nissan qashqai turejau ,su variatorium ,vaziuoja kaip trulikas ,smagus ,bet tas apsuku uzkilimas is pradziu nervina ,paskui pripranti
Crysler Stratus turejau -deze tormazas
Lexus is 250 pavazineju ,jokiu pretenziju
TLC jokiu pretenziju ,bet bekele nevazinejau
Corolla verso -mexanika 6 pavaros,superine deze be jokiu priekaistu
2 forikas ,noretusi greitesnes dezes
nissan primera nuo 2003 ,mechanika ,deze kazkokia bukai trumpais pirmais begiais
Kad su automatu negali palakstyt ? nepasakyciau papranti ,lakstai kaip vejas ir mieste visur pirmas .
Mano nuomone daug kas priklauso nuo masinos ,bet dar daugiau nuo vairuotojo galvos .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Julius
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010-10-02, 2:52 pm
Auto: Audi A4 B5
Skype: Juliuxt
Mobilus: +37064164041
Miestas: Klaipėda

Re: MT ar AT?

Standartinė Julius »

Mano nuomone daug kas priklauso nuo masinos ,bet dar daugiau nuo vairuotojo galvos
Kiekvienas mašina renkasi pagal panaudojimo galimybes ir visada apgalvoja ar jam konors reikia ar nereikia. Taip yra ir su pavarų dėžėmis, kur labiau praverčia arba teikia daugiau patogumo vairuojat tą ir renkasi. Sutinku, kad nėra nieko puikaus, visos pavarų dėžės turi ir pliusu ir minusu, gal kadanors ir sukurs idealia dėžė, bet jis bus individualiai kiekvienam kitokia.
Skelbti atsakymą