Koks gūsis gyvenime pastūmėjo į visus varomus?

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

turėjau Hyundai Getz, dyzeli, nauja. Tai dukra auga, iš kaimo vežėm tiek daiktu, kad netilpdavo (plius super duper pliurza pavasari). Keliauti mėgstam, saugiai. Na ir pinigu atsiradi laisvu. Dar svarbus postumis prie AWD po žurnalu, po stigimu sniege ir baluose (tokios vaikiškos). Kieme dažnai tenka ant bordiuro užvažiuoti, žiema be AWD be šansu. Na viskas ejo prie AWD. Ir ant galo Nissan Qashqai! Na graži, ir dar miesto klajoklis :valio: Obaldzel aš :shock: Bet eilės 6 men, ne AWd o 4WD, ir už papildoma kaina. Netraukia. O šalia Nissan yra JMAC, Subaru centras, na ir pabaiga žinoma :lol:
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

na jau kazkur forume rasiau labai daug isejo tai trumpai-pabandziau leone kai dar neturejau savo auto ir ji lengvuteliai mane uzveze i apledejusi kalna kur jokia kita masina nevaziavo. :shock: taip nustebau ir po keleto metu turejau lygiai tokia savo,tik supuvusia beveik iki pat griauciu :meet2: kadangi vazinet megstu kur ir pesti retai vaiksto,ir automobilio patikimumas man ne paskutinej vietoj tai ir likau su subaru.veliau buvo legacius bet jis pasirode perzemas mano poreikiams(kartais net iki namu nedavaziuodavau) tai seile tyso del foriko.tai va pries metus ir pasigavau.kol kas jokiu bedu su pravazumu :twisted:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Standartinė Deimazas »

Visada mėgau išskirtinumą, na tokį kuklų, tai nusipirkau subaru justy 1.2. kukli į akis nekrentanti mašinytė, kurios prieš 10 metų net pavadinimo niekas nežinojo. 1.2l. 3 cilindru 9 vožtuvų varikliukas 55 kw, labai trumpas 5 bėgių dėžės perdavimas 850 kg sverianti mašinytė iš vietos šaudavo kaip reikiant. Smagu, laukdavau žiemos, prisnigus džiaugiausi kad kelininkai nedirba, nuo šviesoforo sustartuoji tai visokie bnv toli lieka, svarbiausia netikėtumo faktorius atvažiuoja kibiriukas ir taip truktelna visokius mb, kad jiems tik slėptis belieka.
arba vasarą atvažiuoji prie pat vandens smėliuku, pamato kokie pacanai su civiku ir jie privžiuoja, o išvažiuoti įkalnė smėlio, justy lipa, o civiką ant rankų išnešti turi. ar per kokią pusnį duodi įsibėgėjęs ir varai iš paskos kokia jetta vėžiom pabando važiuot, žiūri paskui stumiasi. Niekas net neįtardavo kad taip gali važiuoti kažkokia neaiški mini klasės auto.
vilmis78
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1678
Užsiregistravo: 2008-12-30, 12:05 am
Auto: 2 forester`iai, 2 legacy`iai
Valstybinis numeris: DHP 345
Mobilus: +37065063615
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vilmis78 »

na as tai visada megau kitokias auto,niekada nebuvau bulku ir golfu myletojas,tiesa teko metelius su pasatu pavazineti,bet "nelipo" jis man...
O prasidejo viskas nuo citroen BX,geras auto kilnojama pakaba,miske retai kada uzklimpdavau,net labai patiko auto,bet visgi ne AWD,ir per brangus islaikymas su tom puslem,po to isigijau is vieno Kauniecio gerai priziureta BMW 325 XI (AWD)-nuo tada ir pamegau ,ir supratau,kas per dalykas yra AWD,po to liudnai teko atsisveikinti su savo bembeliuku-nesudauziau,tik del lesu stygiaus teko parduoti,nes imdavo ziema kuro kazkur apie 20ltr o ziema,ir ne tik, kur gi nepaspausi nuo sankryzos kai sustoja kokia bulkele nikeliuota antena ir kaukole ant priekinio veidrodelio...
Na po to seke roveris 420D,su kuriuo atvazinejau 3 metus,daugiausia po Norvegija-gera masinyte,bet ziemos metu negelbedavo net naujos geros padangos,tai vat pagaliau isigijau forika ir esu juo labai patenkintas,tiesa buvo siokiu tokiu niuansu,kai net galvojau parduoti,kai neradau greiciu dezes,na bet viskas susitvarke ir tikiuosi nebeislys niuansu man su ja,o siaip tai masinyte nepakartojama,kuri ir greitkelyje stabiliai ir greit vaziuoja ir paoffroad`inti galima...
Forester MY01,(bus 2.5l ???AG 5/6?MT), Legasy MY05 2,5 AT, Forester MY98 J6, MP 07, NP 06.
+37065063615
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

Deimazas rašė:Visada mėgau išskirtinumą, na tokį kuklų, tai nusipirkau subaru justy 1.2. kukli į akis nekrentanti mašinytė, kurios prieš 10 metų net pavadinimo niekas nežinojo. 1.2l. 3 cilindru 9 vožtuvų varikliukas 55 kw, labai trumpas 5 bėgių dėžės perdavimas 850 kg sverianti mašinytė iš vietos šaudavo kaip reikiant. Smagu, laukdavau žiemos, prisnigus džiaugiausi kad kelininkai nedirba, nuo šviesoforo sustartuoji tai visokie bnv toli lieka, svarbiausia netikėtumo faktorius atvažiuoja kibiriukas ir taip truktelna visokius mb, kad jiems tik slėptis belieka.
arba vasarą atvažiuoji prie pat vandens smėliuku, pamato kokie pacanai su civiku ir jie privžiuoja, o išvažiuoti įkalnė smėlio, justy lipa, o civiką ant rankų išnešti turi. ar per kokią pusnį duodi įsibėgėjęs ir varai iš paskos kokia jetta vėžiom pabando važiuot, žiūri paskui stumiasi. Niekas net neįtardavo kad taip gali važiuoti kažkokia neaiški mini klasės auto.
Ir aš baldelinu nuo tokio veiksmo :lol: tau buvo kaifas su Justy :valio:
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Remis7
Forumo dalyvis
Pranešimai: 809
Užsiregistravo: 2008-12-23, 10:22 am
Auto: Forester 2.5XS, AT, 07"
Valstybinis numeris: ETA 500
Skype: remygaa
Mobilus: +37067989777
Susisiekti:

Standartinė Remis7 »

Aš dar nedaug esu važiavęs su pirmuoju foresteriu, labai laukiu kada susitvarkysiu antrajį.
Mane pastūmėjo AWD auto įsigyti (būtent foresterį) jo patikimumas įvairiose amžiaus grupėse, bei gyvenamoji vieta. Žiemą kai daug prisninga, kelių niekas neskuba valyti... tai AWD čia kaip tik. Nesu ankščiau turėjęs visais ratais varomo auto, tai buvo eiliniai modeliai, kaip: VAZ21011(72m. pirmas auto po teisių gavimo :valio: ), Honda Jazz 1L(85m. R12 ratai buvo), VW Jetta 1.6D(86m. 2 durų, vokiečio žeminta pakaba :? ), VW Passat VR6 (2,8L :!: , 92m., universalas), Nissan Micra (1L, 16V, belaipsnė pavarų dėžė, 2d. 94m.), Ford Focus ZX3 (02m. 2d. 2L 16V Zetec, STEEDA tuning apdaila :shock: ), Ford Focus ZX4 (01m. 2L 16V Zetec, geltonas 8) )
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
2007 [S11] FORESTER 2.5XS WAGON 253 EMPI SOHC NA RAISED SUSPENSION FULLTIME AWD AT US FLEX FUEL E85 & LPG
Degalų sanaudos https://www.spritmonitor.de/en/detail/669821.html
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Standartinė zzzubarruu »

mano automobilininko istorija nuo studentavimo laiku
zaz-968 labaigeras auto, pagrindinis privalumas-negaila :valio:
vaz 2101 su forsuotu varukliuku :shock: +kai istrauki padsosa...
Golf II- pabandziau, supratau kas per s.... nebereikia daugiau
Omega 2.4i su skaiciais ant siknos 1.2i surudijes zveris
Fiesta 1.6D 85m 4,5 L/100km!!!
Citroen Xantia 1.8i- mano meile, privaziuodavau visur kur man reikia, hidropneumatine pakaba daug kartu pagelbejo.
Toyota avensis 2.0D 98m- irgi gan padoriai pravaziuojantis automobilis
C5 Hdi 2.0 vel citroenas!!!, Jau patikima hidropneumatine vaziuokle, pravazumas geras, pasikelia labai aukstai, vaziavimo kokybe labai auksta. betatsirado klientas, nupirko. dairiausi ka pirkti, apie awd nieko nenutuokiau, norejau auto su kuriuo davaziuociau iki ezero, kiemuose ziema problemu nebutu, na ziurejau tuv testus, galvojau apie RAV-4 bandziau kelis, bet lupenos pasitaikydavo, forikas kazkaip nepatiko, bet kolega toki turejau tai pabandziau- ir ka ? uzkabino!!! viskas pradejo patikti. na o kuo toliau tuo daugiau dziugina.
minusai- nera faru apiplovimo, ir mago valdymo ant vairo :valio:
visa kita ok!!! :valio:
na dar apetitas...
mu ha ha ha ! ! !
Balanemate
Forumo dalyvis
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 2008-12-22, 11:00 am
Miestas: Vilnius

Standartinė Balanemate »

Cia vos ne kiekvieno prisistatymo tema gaunasi.. :)

Mano AWD pasirinkima leme pomegis - baidares. Kadangi su mano turimu laiveliu pats tinkamiausias plaukimas yra mazi, sraunus upeliai, kurie dazniausiai teka per kokia simtamete giria, per bruzgynus, vidury lauku ar misku, o tokie upeliai paprastai plaukiami buna per pavasario potvynius arba rudeni, po dideliu lietu, tai man verkiant reikejo auto, su kuriuo galeciau nusigaut prie vienos ar kitos vietos. Nuo auto priklauso, nuo kur ir iki kur galeciau plaukt, netgi apskritai galimybe viena ar kita upe plaukt.
Turejau silke (1988 m., MT, 1,8 ~ 90 ag su dujom), perimta is tevu. Siaip viskas buvo apyneblogiai, masina buvo erdvi, tilpo visa mano manta, pakankamai auksta buvo, bet saugiai nesijauciau su ja.. Budavo draugai su nissan terrano vaziuoja bet kur, o as kaip ir kiti, paliekam auto kilometra nuo upes, ir einam peskom gelezinkelio begiais iki upes..
Buvo ivairiausiu minciu su auto vaziuot plaukiot ir kitur, bet jauciau, kad sudas, reikia AWD :)
Nusprendziau, kad pats metas jamt SUBARU. Allroudas taip pat buvo ant minciu, bet man jis toks.. nu..negrazus, neisskirtinis, toks vienodas..zodziu, bulka, tik didele.. Todel - Outbackas.
Kad nebutu gaila, ieskojau seno outbacko, ~98 m., bet pazistamas pasiule parvezti Outb is JAV, tipo butu 2001 m., bet kaina kaip seno. Na ok. Gavosi taip, kad parveze 2007 m. outb. Pasitvarkiau, vazinejau ~ 1 metus. Ispudziai po silkes - nerealus!!! Tiesa, buvau sedes pabrades miskuose, baloj.. truputi nusivyliau, bet tada nieko nezinojau apie open diff'us.. Bet gaila buvo auto, per naujas, per geras.. neatitiko mano poreikiu. Todel dabar mano garaze - 1998 foresteris, mechanika, paletintojas. Pats tas. Sita masina baisejosi mano bendradarbiai, gimines ir artimieji.. Tipo labai negrazi, traktorius... :) O man kuo toliau, tuo labiau ji prie sirdies.. Ir kuo labiau peikia, tuo man ji labiau isskirtine :twisted:
1998-06-17 Subaru Forester 2.0 GX (MT), EDM, 122AG
861687799
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

Ir kuo labiau peikia, tuo man ji labiau isskirtine Twisted Evil
visi pavydi todel ir peikia :twisted: :lol:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

man išpradžiu tik mano patikdavo Forikas, bet kuo toliau tuo gražesni ir senukai :valio: nes iš ju išaugo 2004-2008 metu Forikai
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

kiekvienam savas kailis brangesnis :lol: :lol:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

Jonas6x6 rašė:
vicinas rašė:kiekvienam savas kailis brangesnis :lol: :lol:
jau floodas :)
kur žiūri moderai?
na cia moderai tolerantiskesni nei subaru klube ir tik svelniai pasiulo pereiti i kita tema :wink: :lol:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

čia demokratija, ir svarbiausia - tegul patys forūmo dalyviai susitvarko, mums čia gyventi, šiukšlinti ir tvarkyti. kol kas bendravimas svarbiau
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Audronis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:02 pm
Auto: Subaru OUTBACK
Mobilus: +37061614441
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė Audronis »

aš jau keli metai neradau širdžiai malonaus auto...
dabar kai jau paskaičiavau pasirodė, kad esu turėjes jų net 19 per 17 teisių turėjimo metų :?
su kaikuriais jūsų peiktais auto, važinėjausi net ilgiau net po pora metų
pvz: su audi 80 nuvažiavau 150000 remontuodamas tik važiuoklę :!:
o man tada buvo tik 18 metų kai ją įsigijau, manau supratot viską ka norėjau tuo pasakyti....
didžiausias nusivylimas prancuziški auto įskaitant ir kai kuriuos čia paminėtus...turėjau vos po kelis mėn.
Foresteris man buvo baisus automobilis..., bet pavergė savo važiavimo dinamiškumu ir geba pravažiuoti be vargo beveik visur...
dabar jis man labai mielas automobilis , kurį kankinu 3-ti metai...
galvoju apie dar vieną...
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

vakar teko isbandyt 2WD. :shock: :shock: neisivaizduoju kaip zmones vazineja tokiais"automobiliais" ir dar ziema :shock: .ant lygaus kelio nevaziuoja :o .manau geresnio atsakymo nereikia i temos klausima alioooooooooo
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Skelbti atsakymą