Sveikas maistas

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos
Užrakinta

Sveikas maistas ir aplinka

1. žinau kas tai ir praktikuoju
8
32%
2. žinau kas tai ir nepraktikuoju
7
28%
3. norėčiau daugiau info
3
12%
4. kas tai yra?
0
Balsų nėra
5. man gerai kaip yra dabar
3
12%
6. aš kaip visi - perku ten ir ta kaip visi
4
16%
7. neturiu nuomonės
0
Balsų nėra
 
Viso balsų: 25

Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Sveikas maistas

Standartinė vicinas »

nu va o i fruktoze jug deda kazkokios chemijos,kad nerugtu.as ja veziojau,kai su backa dirbau,tai daviau vienam bitininkui bitems vietoj cukraus sirupo.tai nuo tos fruktozes visos bites isstipo :shock: va tau ir ekologiskas produktas tsakant :o
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Sveikas maistas

Standartinė Notorious »

Pirmakart pamaciau Jaros plana placiaja prasme. Siaip viskas grazu ir super jei taip butu pas kiekviena daugiabuti, po viena kaimyna, kuris turi Tikro maisto. Taciau yra tokie faktoriai kaip:
1) Jau pritersta zeme iki tol
2) Lietus nesantys nezinia ka ir nezinia is kur
3) Su maistu nesusije dalykai: Dulkes mieste, namie, masinoje, darbe, mokykloje, gatveje, pas draugus namie, ivairiu daiktu naudojimas.

Negi tu Jara manai, kad tau iseis sterelizuoti visiskai save ir savo vaikus? Nebijau jiems pakenkti taip saugodamas nuo 'neigiamu' daleliu? Kaip ju organizmai pripras prie ju? Kaip 'prisijaukins'? Nebijai, kad ju/jo (vaiko) kunai patirs bakterini soka?
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Sveikas maistas

Standartinė jaroslavas »

nemaišyk sertifikuota su paprasta. tu gi nežinai ka vežei ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Sveikas maistas

Standartinė Notorious »

jaroslavas rašė:nemaišyk sertifikuota su paprasta. tu gi nežinai ka vežei ;)
O kodel tu esi toks tikras, kad tas ka tu gauni ir turi popieriuka ant kurio Isspausdinta "sertifikuota" nera kazkurioje kelio dalyje tiesiog padirbta? Nejau nuo pat pagaminimo iki atgabenimo iki taves sekei asmeniskai ar paskyrei zmogu tai daryti?
Suprantu, dusioje ramiau, kai turi Sertifikuota daikta... Bet is kur gali tureti 100% garantija?
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Sveikas maistas

Standartinė vicinas »

100% garantija turi tik pilnai viska pats,savo rankomis atlikes :?
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Sveikas maistas

Standartinė jaroslavas »

Notorious rašė:Pirmakart pamaciau Jaros plana placiaja prasme. Siaip viskas grazu ir super jei taip butu pas kiekviena daugiabuti, po viena kaimyna, kuris turi Tikro maisto. Taciau yra tokie faktoriai kaip:
1) Jau pritersta zeme iki tol
2) Lietus nesantys nezinia ka ir nezinia is kur
3) Su maistu nesusije dalykai: Dulkes mieste, namie, masinoje, darbe, mokykloje, gatveje, pas draugus namie, ivairiu daiktu naudojimas.

Negi tu Jara manai, kad tau iseis sterelizuoti visiskai save ir savo vaikus? Nebijau jiems pakenkti taip saugodamas nuo 'neigiamu' daleliu? Kaip ju organizmai pripras prie ju? Kaip 'prisijaukins'? Nebijai, kad ju/jo (vaiko) kunai patirs bakterini soka?
Suprantama kad priteršta, bet ka nustoti ir toliau valgyti gamyklini? Apie ka tu galvoji? Iš dvėju blogybiu aš pasirinkau mažesnė. Dar reikai nepamiršti , mano žemėje, 33 a, tik lietus galėjo pagadinti žemė. Bet tai smulkmena, paliginus su gamykliniu maistu. Apie koki sterilazavima kalbi, tu ka. Aš kol kas žemėje. Mane taip ir neišsiuntė į Menuli :smile:
Tarp kitko aš prieš dažno ranku plovymo, prieš kudikio buteliuko sterilizavima, prieš super higiena. tau sunku suprasti ,nes tu ne viska žinai. Aš kas dien po keleta valandu skiriu šios info apdorojimui. Tai TV, inetas, dokumentika, straipsniai, forumai, filmai, čia. Patikėk, jei sužinosi kiek aš žinau - pakeisi nuomonė. Ha bakterinis šokas, geras. reiškia pagal tave visi valgo dabar normalu maista, o mes ne? Gal atvirsčiai, a? Kaip tu ištversi ta šoka? ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Sveikas maistas

Standartinė jaroslavas »

Notorious rašė:
jaroslavas rašė:nemaišyk sertifikuota su paprasta. tu gi nežinai ka vežei ;)
O kodel tu esi toks tikras, kad tas ka tu gauni ir turi popieriuka ant kurio Isspausdinta "sertifikuota" nera kazkurioje kelio dalyje tiesiog padirbta? Nejau nuo pat pagaminimo iki atgabenimo iki taves sekei asmeniskai ar paskyrei zmogu tai daryti?
Suprantu, dusioje ramiau, kai turi Sertifikuota daikta... Bet is kur gali tureti 100% garantija?
Nėra garantijos 100 proc bet kur. Bet bent 90proc ir tai geriau už tavo (plačjaja prasme)totalu bruda
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Sveikas maistas

Standartinė eugenijus »

jaroslavas rašė:jei rukai - tada taip. tai priklausomybė. O priklausomybė - tai narkomanija. Pripažink tai. Paimk ir mesk rūkyti, tada tu stiprus. Man daug kas pavydi vien dėl to kad aš nerukau, negeriu - nėturiu tokio poreikio.
as noriu rukau noriu nerukau ,galiu savaite nerukes prabut ,galiu per diena 20samakrutkiu surukyt ,IR JUS ZINOT KAD MANO TABOKE STIPRI :)
Slava Ukraine!
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sveikas maistas

Standartinė vidmukas »

pati sveikiausia mesa siai dienai yra zveriena. ir sakykik ka norit
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Sveikas maistas

Standartinė eugenijus »

Vyrai baikit Jaroslava nervuot,zmogus nori sveikai gyvent ,o Mes jam neduodam ,kisam i burna visoki gamyklini slamsta ,negi nematot ,kad tai nesibaigiantis debatai ,subjektyvi nuomone ,ir kompromiso atsysakymas,.As uzaugau vienkemyje,karves melst ismokau,nes reikejo,pirmoi klasei buvau ,karve versiavosi telioka padejau istraukt 8-metu ,sienaut ,art ,gal kokiu 13 ,14 gal buvau ,man prie viso to grist butu nesunku ,bet pasistengti reiketu ,gyvenimas kaime ,tai nei vienos iseigines ,ir nuo pavasario iki rudens ,daug daug darbo ,ziema gal truputi lengviau,Jarikai tu ne tevu prasyk kad tau kiaule uzaugintu,kalakutus laikytu ,karve,o PATS BLIN,SAVO RANKOM VISKA NUO IKI PASIDARYK ,juk suauges esi zmogus ,vienmeciai gi ,sorry as metais vyresnis .dar ,kiaule pats nesvariausias gyvulys surys viska,avys ,galvijai ,arkliai,vo tiem sudo nepaduosi ,pvz,prisimenu turejom aviu tai jos is nesvaraus kibiro negeria ,dar ka tu su tais 33 arai padarysi,man vien pagalvojus ,kad zmogus nori gyventi tik is saves plaukai siausiasi juk tiek darbo zmogeli ,tu gi ne i viena pokatuske su nakvyne ,ir be jos nebeatvaziuosi ,,vo ryzius pirksi ,pas mus neauga,davai dar ir elektros ir duju atsisakyk ,ir dyzelio traktoriui,nes tersia gamta ozono sluoksnis tirpsta, grist reikia i koki 1905 metus ,alia gi tu plugo nepakelsi ,drapoko 7 plunksnu ,gale lauko neapsuksi jei nevalgysi gero maisto ,sotaus ,kad sveikatas turet ,kaime dirbt reikia sveikatas turet,karvei siena senausi su 5 -ta numeria dalgiu,tai vel dvigubai ilgiau darbas uztruks,nu karoce piz.dec. :) :) :) :) :)
Slava Ukraine!
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Sveikas maistas

Standartinė jaroslavas »

ei, aš iš kaimo, jei ka. Ten 20 metu. Ukis apie 20 ha. jei aš auginsiu, ka tevai veiks? tegul patys, bent turės gyvenimo prasme. Retai kada tevai su vaikais bendrauja tokiu korporatu a ne ;)
O savo rankom man užteks daržo
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Sveikas maistas

Standartinė eugenijus »

As irgi aplink nama turiu zemes sklypas dabar 30x46,dar viena 20x30 salimais paimsiu ir knysiu lysves laisvalaikiu,o laisvo laiko pas mane bus,tai darzovininkyste klestes,su Jaroslavu agurkais ,pomidorais keisimes,zemuogiu uogiene :-D :-D :-D
Slava Ukraine!
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Sveikas maistas

Standartinė vicinas »

per pokatuskes su jaroslavu galesit vietoj dazasvydzio,papuvusiais pomidorais pasimetyt ;1 :-D
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sveikas maistas

Standartinė vidmukas »

Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Sveikas maistas

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė:ei, aš iš kaimo, jei ka. Ten 20 metu. Ukis apie 20 ha. jei aš auginsiu, ka tevai veiks?
Duok tevams pailseti. Tegul pasidziaugia pensija, laisve ir t.t. Paskui gali buti per velu.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Užrakinta