Sveikas maistas

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos
Užrakinta

Sveikas maistas ir aplinka

1. žinau kas tai ir praktikuoju
8
32%
2. žinau kas tai ir nepraktikuoju
7
28%
3. norėčiau daugiau info
3
12%
4. kas tai yra?
0
Balsų nėra
5. man gerai kaip yra dabar
3
12%
6. aš kaip visi - perku ten ir ta kaip visi
4
16%
7. neturiu nuomonės
0
Balsų nėra
 
Viso balsų: 25

Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Sveikas maistas

Standartinė jaroslavas »

aš ir mano šeima po tam tikru susirgimu ir vis prastėjančia sveikata (net ir vaikas) susimastėme - o ka mes valgome? kokybė, kiekis, dažnumas ir pan. Tai dabar pieniškus produktus tik iš kaimo, savo rankomis pagamintus, mėsa (stengiames mažiau kiaulėnos valgyti, po truputi perėinu prie kalakutėnos, veršėnos , ir pan). Grudai, ir tik patvirtintus per Ekoagros. Na paprasta ne gamyklini maista. jokiu limonadu, kolu, Mcdonalds, saldainiu, tipo dešreliu (po Kauno pasivažinėjimo, butent po vakarienės man buvo nekaip, tokio maisto jau 8 men nevalgiau).
Aišku ir aplinka pradėjome duomėtis. Pradžioje buitinė chemija visa išmesta, dabar tik iš naturaliu medžiagu. Vardan šio reiklao net pirtį pastatėmė. Visos medžiagos iš sintetikos irgi pakeistos i naturalius. Net sienos nudažytos natur dažais.
Kaip pas jūs reikalai šioje srityje? gal kas taip gyvena? Gal tik duomisi?
Buvau atidarės tema subaru klube, tik vienas sakė kad prižiuri savo sveikata.
Pirmas ir isimintinas efektas - aš ir vaikas nustojome valgyti kilogramais saldainius. Po to supratome koks skonis yra košės! Kompotas, kiselius. Neseniai atradome šaldytus vaisius, uogos. Vasara surinkome ir i šaldykli - zašibis! Visa 300 litrų ne mėsos o uogu
:valio:
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Standartinė zzzubarruu »

papildau tema.
vietoj sintetinio uzgazuoto alaus, perkuosi naturalu, pvz Iki gerus gamina, gurmans saldytuvuose buna, ir tamsaus ir sviesaus ir balto.
dar labai geras Duvel alus belgiskas, tik brangokas, 0,7-16LT, bet retkarciais pasmaguriauju.
vietoj brendziuko geriau vyno kokio gero, tik sauso rusinio, patinka ispaniskas IRACHE 2004 maximose po 19,90 rekomenduoju. butent 2004 man labiausiai patiko.
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

dėl alaus neiko prieš neturiu, tik tai turi buti sveikais kiekiais. Bet pabriežiu - alus, o ne sintetika.
Dėl vyno - irgi kartais vakarienės metų. Bet geriu tik patikrintus, t.y. tikrus vynus o ne dažus. Sveikas dalykas. Bet visa tai tik papldymai prie maisto.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Standartinė zzzubarruu »

jaroslavas rašė:dėl alaus neiko prieš neturiu, tik tai turi buti sveikais kiekiais. Bet pabriežiu - alus, o ne sintetika.
Dėl vyno - irgi kartais vakarienės metų. Bet geriu tik patikrintus, t.y. tikrus vynus o ne dažus. Sveikas dalykas. Bet visa tai tik papldymai prie maisto.
tai zinoma , kad ne vietoj maisto :valio: :lol: :lol:
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

as dar niekaip nesiryztu sveikai maitintis :`( labai jau gaila atsisakyt rukytu kaimisku lasiniu,kaimiskos desrikes,o be to kitokiais produktais vazinejant ir sunku apsirupinti-arba konservai arba rukyti gaminiai :`(
o del gerimu tai siandien uzsiraugiau namines braskytes pagal baikalo recepta(kiek atsiminiau).kai ten tarnavau teko ragaut.skonis nerealus,lyg gira gertum :shock: :lol:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Standartinė eugenijus »

Reikia valgyt lasiniu ,kad stovetu kaip zmoniu :valio: :valio: :valio: :valio: :valio:
Slava Ukraine!
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

vakar pažiurėjau dok filma apie alų, dabartini alu - na tai sekmės tiems kas geria :lol: man jūsų gaila. Šis filmukas patvirtina mano itarimus kad šiuolaikiškas alus yra š.., sukelia narkotinė priklausomybė ir t.t. Ir svarbiausia alaus veikima matau naturoje. Ir jis baisesnis net už degtinę. Dar yra sidras - irgi š...
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

Truksta dar vieno punkto "ka dar pasakys daktarai..."
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

truputi plačiau :roll:
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė:truputi plačiau :roll:
Prisimenate garsiaja Hiperboles daina? Tai cia lygiai taip pat su tuo sveiku maistu. Tiesiog mados reikalas. Kas dabar atrodo sveikas maistas - po keliu metu gali pasirodyti, kad tai anaiptol nera sveika.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

aš ne tik apie madinga sveika maista, bet pagrindas paprastas mūsų ukio maistas, be priedu, chemijos, genetikos ir pan. Pvz ar kada nors ragavai gyva jogurta? kurio galiojimo laikas 2-3 dienos šaldytuve prie 0-2 laipsn? tokio parduotuvėje nėra. Ir nebus. Ar gi gali buti mada nevalgyti maisto su E priedais? Aš išvis nežinau ka reiškia mada, pas mane galioja tik sveikas protas. Kaip ir su Subaru - saugumas, ne madingas RAV, o saugus Subaru
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Standartinė vicinas »

vakar vakare tiek sveiko plovo pririjau kad net prie kompo sedet negalejau Paveikslėlis,per daug skaniai padare tai net suston nejo Paveikslėlis
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė:aš ne tik apie madinga sveika maista, bet pagrindas paprastas mūsų ukio maistas, be priedu, chemijos, genetikos ir pan. Pvz ar kada nors ragavai gyva jogurta? kurio galiojimo laikas 2-3 dienos šaldytuve prie 0-2 laipsn? tokio parduotuvėje nėra. Ir nebus. Ar gi gali buti mada nevalgyti maisto su E priedais? Aš išvis nežinau ka reiškia mada, pas mane galioja tik sveikas protas. Kaip ir su Subaru - saugumas, ne madingas RAV, o saugus Subaru
Teko ir jogurto. Kaime nuolat yra ir namines duonos ir ivairiu pieno produktu. Beja, duona kepama is ekologiniame tevu ukyje uzsaugintu ir mano paties nukultu kvietrugiu, tevukas pats sumala, mama iskepa. Taciau as to neisaukstinu. Zinoma, kiekviena savaitgali parsivezu svieziu produktu, bet ju juk neislaikysi savaite, tenka pirkti ir parduotuveje. O parduotuveje negali garantuoti, kad tie ekologiski produktai tikrai ekologiski. Todel perkame tai, ka ir visi kiti.

O man siaip, sveikiausias maistas skani riebi kepta karka su daug zirniu ir bokalu (arba daugiau) alaus :)
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

jei žirniai iš parduotuvės - reiškia 100 proc kad genetiškai modifikuoti. Alus - mano nuomonė žinot. Karka- kiaulėna ant antibiotiku ir genetišku pašaru, nebent patys auginat.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė:jei žirniai iš parduotuvės - reiškia 100 proc kad genetiškai modifikuoti. Alus - mano nuomonė žinot. Karka- kiaulėna ant antibiotiku ir genetišku pašaru, nebent patys auginat.
Buna ivairiai. Kartais tiek zirniai, tiek karka savo, bet kartais ir kavineje....
O po 3-4 bokalu alaus visi tie antibiotikai ir modifikuoti produktai pasidaro labai sveiki :)
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Užrakinta