Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos

Aš balsuoju už Nr.

1
11
34%
2
0
Balsų nėra
3
4
13%
4
0
Balsų nėra
5
4
13%
6
3
9%
7
2
6%
8
2
6%
9
1
3%
10
0
Balsų nėra
11
1
3%
12
0
Balsų nėra
13
0
Balsų nėra
14
1
3%
15
0
Balsų nėra
16
1
3%
17
0
Balsų nėra
18
2
6%
 
Viso balsų: 32

Vartotojo avataras
MekongDelta
Forumo dalyvis
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 2010-08-29, 1:53 pm
Auto: Forester
Valstybinis numeris: LEU025
Mobilus: +37067573005
Miestas: Vilnius

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė MekongDelta »

Rasizmas nuo nacionalizmo truputį skiriasi...
Nesiginčykite su kvailiu - žmonės gali neįžvelgti tarp jūsų skirtumo.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Arūnas »

Samotas rašė:Pirmiausia nereikejo leisti isvis darbo partijai eiti i rinkimus kol vyksta teismai. Butu neisrinke butu ir nutile viskas, dabar kai isrinko tai visi nepatenkinti ir rekia, kad aferistu isrinko. Suprantu jei isteisintas tai tegu eina, bet kai dar vyksta teismai... idiotizmas leisti i rinkimus. Del lenku partijos irgi nesuprantu kodel jie rinkimuose. Neesu koks rasistas, nu bet i valdzia tik lietuviai turetu eiti (aisku ir is ju nieko gero). Nori nenori atejes uzsienietis i valdzia darys kad butu geriau jo saliai ar jo tautieciams lietuvoje. O ypac dar lenkai, kurie ir taip nerealiu uzgaidu susnis turi (gatviu pavadinimai lenkiskai, mokyklose vesti pamokas lenkiskai ir t.t.) - jokios ministerijos tikrai jiems neduot. Ir isvis, atvarei gyvent i Lietuva tai ir gyvenk pagal tos salies tvarka, nepatinka - vaziuok atgal.
+1

jei pats būčiau kitoje šalyje, tai gerbčiau jų įstaymus.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Arturas »

Arūnas rašė:
Samotas rašė:Pirmiausia nereikejo leisti isvis darbo partijai eiti i rinkimus kol vyksta teismai. Butu neisrinke butu ir nutile viskas, dabar kai isrinko tai visi nepatenkinti ir rekia, kad aferistu isrinko. Suprantu jei isteisintas tai tegu eina, bet kai dar vyksta teismai... idiotizmas leisti i rinkimus. Del lenku partijos irgi nesuprantu kodel jie rinkimuose. Neesu koks rasistas, nu bet i valdzia tik lietuviai turetu eiti (aisku ir is ju nieko gero). Nori nenori atejes uzsienietis i valdzia darys kad butu geriau jo saliai ar jo tautieciams lietuvoje. O ypac dar lenkai, kurie ir taip nerealiu uzgaidu susnis turi (gatviu pavadinimai lenkiskai, mokyklose vesti pamokas lenkiskai ir t.t.) - jokios ministerijos tikrai jiems neduot. Ir isvis, atvarei gyvent i Lietuva tai ir gyvenk pagal tos salies tvarka, nepatinka - vaziuok atgal.
+1

jei pats būčiau kitoje šalyje, tai gerbčiau jų įstaymus.
Betgi nesi, o kaip butu, tai cia jau Klarko arba Verno sritis :)
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė hipy »

Arūnas rašė:
Samotas rašė:Pirmiausia nereikejo leisti isvis darbo partijai eiti i rinkimus kol vyksta teismai. Butu neisrinke butu ir nutile viskas, dabar kai isrinko tai visi nepatenkinti ir rekia, kad aferistu isrinko. Suprantu jei isteisintas tai tegu eina, bet kai dar vyksta teismai... idiotizmas leisti i rinkimus. Del lenku partijos irgi nesuprantu kodel jie rinkimuose. Neesu koks rasistas, nu bet i valdzia tik lietuviai turetu eiti (aisku ir is ju nieko gero). Nori nenori atejes uzsienietis i valdzia darys kad butu geriau jo saliai ar jo tautieciams lietuvoje. O ypac dar lenkai, kurie ir taip nerealiu uzgaidu susnis turi (gatviu pavadinimai lenkiskai, mokyklose vesti pamokas lenkiskai ir t.t.) - jokios ministerijos tikrai jiems neduot. Ir isvis, atvarei gyvent i Lietuva tai ir gyvenk pagal tos salies tvarka, nepatinka - vaziuok atgal.
+1

jei pats būčiau kitoje šalyje, tai gerbčiau jų įstaymus.
prie ko cia kita salis? visi jie Lietuvos pilieciai, tik kad tariamai lenku tautybes (is kuriu turbut kokie 95% nutautinti lietuviai ar gudai)...
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė jaroslavas »

matai aš, mano tevai, ju tevai ir t.t. gyveno ir gyvena butent čia, kur dabar vadinasi Lietuva. Dar neaišku ar tavo Samotas seneliai gyveno čia LT. Iš visu čia gyvenanačiu kitataučiu yra politikos , kunigaikščiu aukos. Va Lenkijoje tai yra Lietuviu kurie gyvena senai seniai - ir ka jiems išvažiuoti? Ar man kur? 90 proc yra ne tie kas atvarė čia gyventi , o jau seniai gyvena. Šios problemos yra dėl politiku, dunduku, ir globalizacijos.
Arūnai o kas tau sakė kad tu čiabuvis? o aš pvz svetimas? ir tu ir aš gimėme čia LT. Ir kas tai yra svetimas ir čiabuvis, koks tai lakio tarpas? 100metų, 500?
Kas liečia Lenkų partijos - aš asmeniškai nebalsavu, nes ju galvuose tik kaip sukiršinti , kaip lentelės lenkiškai parašyti ir t.t. Per tiek valdžios nei vienos rimtos gamyklos, tik skurdas ir kontrabanda. Jei ne Lenkija tai ir mokykloms butu ragai, padėda kaip tik gali. O i ministerija neleisčiau. Mažiau problemu visiems. Na tegul viena karta pabando
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė hipy »

jaroslavas rašė:matai aš, mano tevai, ju tevai ir t.t. gyveno ir gyvena butent čia, kur dabar vadinasi Lietuva. Dar neaišku ar tavo Samotas seneliai gyveno čia LT. Iš visu čia gyvenanačiu kitataučiu yra politikos , kunigaikščiu aukos. Va Lenkijoje tai yra Lietuviu kurie gyvena senai seniai - ir ka jiems išvažiuoti? Ar man kur? 90 proc yra ne tie kas atvarė čia gyventi , o jau seniai gyvena. Šios problemos yra dėl politiku, dunduku, ir globalizacijos.
kur dabar vadinasi Lietuva, ten visalaik (gal isskyrus Klaipedos krasta) buvo Lietuva, o tie lietuviai Lenkijoj, tai gyveno is pradziu Lietuvoj, kol Lenkija neuzgrobe tu zemiu, tai jie ten didesni vietiniai uz lenkus, o tu pats pirma pasinagrinek savo geneologini medi, nenustebciau kad pas tave lenko visiskas nulis %... tikrieji lenkai Lietuvoj, tai didziuma tie, kurie atvare cia 39-40 m.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė jaroslavas »

gali buti, nieko nesakau, tevas kažka bandė sužinoti, bet tai daug laiko reikia
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Samotas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: 2011-05-21, 4:53 pm
Auto: Subaru Forester 2,0 AT
Valstybinis numeris: COZ 062
Skype: tomasj25
Mobilus: +37069876078
Miestas: Kaunas

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Samotas »

jaroslavas rašė:matai aš, mano tevai, ju tevai ir t.t. gyveno ir gyvena butent čia, kur dabar vadinasi Lietuva. Dar neaišku ar tavo Samotas seneliai gyveno čia LT. Iš visu čia gyvenanačiu kitataučiu yra politikos , kunigaikščiu aukos. Va Lenkijoje tai yra Lietuviu kurie gyvena senai seniai - ir ka jiems išvažiuoti? Ar man kur? 90 proc yra ne tie kas atvarė čia gyventi , o jau seniai gyvena. Šios problemos yra dėl politiku, dunduku, ir globalizacijos.
Arūnai o kas tau sakė kad tu čiabuvis? o aš pvz svetimas? ir tu ir aš gimėme čia LT. Ir kas tai yra svetimas ir čiabuvis, koks tai lakio tarpas? 100metų, 500?
Kas liečia Lenkų partijos - aš asmeniškai nebalsavu, nes ju galvuose tik kaip sukiršinti , kaip lentelės lenkiškai parašyti ir t.t. Per tiek valdžios nei vienos rimtos gamyklos, tik skurdas ir kontrabanda. Jei ne Lenkija tai ir mokykloms butu ragai, padėda kaip tik gali. O i ministerija neleisčiau. Mažiau problemu visiems. Na tegul viena karta pabando
Tikrai, Jaroslavai, netaikau asmeniskai tau. Tiesiog nera pas mus dabar latviu, mekedonu, amerikieciu ir kt. partiju. Ir nesiulau niekur vaziuot, kad kitatauciai gyvena LT man nei silta nei salta. Tiesiog pradeda erzinti kai bando ivedineti savo tvarka valstybeje, kirsinti (kaip ir pats sakai). Suprantu, kad rusu ir lenku tautybes zmoniu gyvena pas mus daugiausia is kitatauciu, bet tai nereiskia, kad jie gali uzimti svarbias pareigas LT, pervadinti gatviu pavadinimus ir panasiai. Be jokio pykcio ir niekam asmeniskai netaikant dar taip pat nesuprantu kaip galima gimus LT ir visa laika cia nugyvenus nemoket lietuviskai (esu tokiu nemazai sutikes Salcininkuose ir kituose aplinkiniuose rajonuose). Isivaizduokit Londona, ten hachrena lietuviu. Va sukurs jie lietuviu partija ir prades gruzinti vietinius, kad BIG BENA pervadintu DIDZIUOJU BENU. Kazin kaip sureguotu vietiniai :)
Skirtingo amžiaus vairuotojų tikslai:
20 metų - atvažiuoti kuo greičiau,
30 metų - atvažiuoti kuo gražiau,
50 metų - atvažiuoti kuo saugiau,
70 metų - atvažiuoti! :D
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Arūnas »

Sureguotu paprastai, banas lietuviam :D
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
kestutis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1067
Užsiregistravo: 2010-11-10, 8:48 pm
Auto: Forester 2,0 MT 02
Valstybinis numeris: ETC 944
Mobilus: +37069844321
Miestas: Kaunas

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė kestutis »

Jei giliai kapstyti,as esu gal but 49.9 proc lenkas, bet skaitau save Lietuviu. Mano draugas 100 proc rusas sausio 13 kartu su manim leke i Juragius,po to prie seimo, ginkluotas daugiau uz mane ir sake,kad okupantas ieis tik per jo lavona,nes cia Lietuva buvo, yra ir bus, nes jis cia gime.O politikai isvarto ivairiai. Sako ju profesija senesne net uz prostitucija.
Laivas uoste yra saugus,bet juk laivai statomi ne tam. John A.Shedd
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Jurijusb »

Senais laikais Baltarusija turejo pavadinima Lietuva:
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Arturas »

Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė jaroslavas »

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... -56-281985
geras, prezidentė matyt turi lenkiško kraujo ir dar prijaučia komunizmui. Įdomu, ir kad draudžia rodyti laida per TV. Bet kiek užslėpta...manau antra kart jau nebus jos kaip prezidentės, priešininkas jungiasi
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė goild »

Laidoje spekuliuojama apie lenkišką kilmę – esą jos pavardė galėjo būti rašoma Gribowska

Kiek nusirase zurnaliugos ,Saknis vistiek lietuviska lieka ,lenkiska turetu buti Grzibowska
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Seimo rinkimai 2012- už ka jus?

Standartinė Arūnas »

ko tik liaudis nepadaro pakenkti vieni kitiems. :durnas3:
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Skelbti atsakymą