Forumo tvarka

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos

Ar jus tenkina tvarka ir taisyklės forume ?

1. Man patinka - taip ir turi būti
5
33%
2. Galėtų būti šiek tiek daugiau laisvės
6
40%
3. Pernelyg daug taisyklių ir nurodymų
4
27%
4. Neturiu nuomonės
0
Balsų nėra
 
Viso balsų: 15

Vartotojo avataras
Vidas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 2009-04-01, 3:31 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: VVH 108
Miestas: Vilnius

Forumo tvarka

Standartinė Vidas »

Man pradeda atrodyti, kad atsirado forume pernelyg daug tvarkos, taisyklių ir pan. rėmų, į kuriuos mus visus nori sutalpinti :???: Jaučiuosi kaip prekybos centro lentynoje...turiu būti tik ten, kur yra tos pačios paskirties prekės `!``
Forester...
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė zzzubarruu »

forumas auga, temu skaidciu dideja, be tvarkos bus ziaurus bardakas, kazkiek laikytis reikia. bet trinti, rakinti ir baninti tai tokiu dalyku tikiuosi nebus.
mu ha ha ha ! ! !
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė Aladdin »

Vidas rašė:Man pradeda atrodyti, kad atsirado forume pernelyg daug tvarkos, taisyklių ir pan. rėmų, į kuriuos mus visus nori sutalpinti :???: Jaučiuosi kaip prekybos centro lentynoje...turiu būti tik ten, kur yra tos pačios paskirties prekės `!``
Teisybes delei imk ir pavardink tas visas naujai atsiradusias taisykles ir remus, kas visus paliete ir normaliai gyventi nebeduoda, kad laiskas butu issamus, pilnas ir objektyvus, o ne viskas paremta emocijomis. Taip jau yra - norint elementaria tvarka tureti, gali ir nepopuliarus buti. Kitiems gal pvz. nepatinka, kad norima neleisti metyti nuoruku kur papuola ar siuksliu prie ezeru (labai smagiai viskas ziurisi pavasari ten nuvaziavus). Ten ir galima pajausti remus ir ribojimus. Toks jau tas neteisingas pasaulis, visados kur nors atsiras koks blogietis kazka siulantis daryti kitaip, negu is seno nusistoveje iprociai.

Kol as priziuriu foruma, darau tai uz ačiū ir savo laisvalaikio saskaita - norisi palaikyti kazkokia tai tvarka. Bet kokiu atveju nieko vienasaliskai nebruku ir nepriimu sprendimu, visada suderinu su valdyba. Toks jau yra mano poziuris susiformaves per 15 IT administravimo metu - noras tureti siokia tokia tvarka. Geriau tada jau siulyciau balsuoti uz tinkamesnio forumo administratoriaus isrinkima, o ir man daugiau laisvo laiko liks.
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė Aladdin »

zzzubarruu(Artūras) rašė:forumas auga, temu skaidciu dideja, be tvarkos bus ziaurus bardakas, kazkiek laikytis reikia. bet trinti, rakinti ir baninti tai tokiu dalyku tikiuosi nebus.
Niekas nerakinama be isankstinio ispejimo ir tik tada, kai tema jau visai issigimsta. argi normalu yra patekti i temine sriti ir ten matyti siaip pablevyzgojimus ir i tema? Kam tada is vis tos sritys, darom viena didele ir bus viskas ok:) Banintas cia niekados niekas nebuvo isskyrus robotus o eiliniam vartotojui tai gresia nebent uz viesa kitu nariu zeminima, siuntinejima visu kur toliau ir pan.

O trynimas ateityje ar tai temu visai ne i tema, ar tai senu temu tikrai bus neisvengiamas, nes kaip pats sakei forumas dideja, pleciasi jo baze, viskas iki begalybes negali plestis, ta viska dar uzarchyvuoti reikia. O va jau vien pvz. vicinas kiek per diena zinuciu prigeneruoja, uz visus 10:)
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Vartotojo avataras
Vidas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 2009-04-01, 3:31 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: VVH 108
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė Vidas »

Pavardinsiu: pasisakymas ne toje temoje, tema ne toj vietoj sukurta, nuotraukos ne ten patalpintos, parašas ne toks kaip visų, Legacy skelbimas ten kur Forester...
Na man tai kažkaip į pernelyg ankštus rėmus panašu. Tiesiog jausmas toks, kokį aprašiau. Jei čia tik man vienam taip - viskas OK. Nieko keist nereikia - teks man su tuo taikytis.
Apklausa tam, kad pažiūrėti - ar tik man čia taip...
Forester...
Vartotojo avataras
Vidas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 2009-04-01, 3:31 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: VVH 108
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė Vidas »

Aladdin rašė:
Vidas rašė:Man pradeda atrodyti, kad atsirado forume pernelyg daug tvarkos, taisyklių ir pan. rėmų, į kuriuos mus visus nori sutalpinti :???: Jaučiuosi kaip prekybos centro lentynoje...turiu būti tik ten, kur yra tos pačios paskirties prekės `!``
Teisybes delei imk ir pavardink tas visas naujai atsiradusias taisykles ir remus, kas visus paliete ir normaliai gyventi nebeduoda, kad laiskas butu issamus, pilnas ir objektyvus, o ne viskas paremta emocijomis. Taip jau yra - norint elementaria tvarka tureti, gali ir nepopuliarus buti. Kitiems gal pvz. nepatinka, kad norima neleisti metyti nuoruku kur papuola ar siuksliu prie ezeru (labai smagiai viskas ziurisi pavasari ten nuvaziavus). Ten ir galima pajausti remus ir ribojimus. Toks jau tas neteisingas pasaulis, visados kur nors atsiras koks blogietis kazka siulantis daryti kitaip, negu is seno nusistoveje iprociai.

Kol as priziuriu foruma, darau tai uz ačiū ir savo laisvalaikio saskaita - norisi palaikyti kazkokia tai tvarka. Bet kokiu atveju nieko vienasaliskai nebruku ir nepriimu sprendimu, visada suderinu su valdyba. Toks jau yra mano poziuris susiformaves per 15 IT administravimo metu - noras tureti siokia tokia tvarka. Geriau tada jau siulyciau balsuoti uz tinkamesnio forumo administratoriaus isrinkima, o ir man daugiau laisvo laiko liks.
Niekas nekalba apie netinkamą forumo administratorių.
Apklausa yra normalus dalykas, siekiant gauti atsakymą į rūpimą klausimą. Ir vietoj ilgo komentaro ir nepasitenkinimo išraiškos jau geriau būtų pažymėtas atsakymo variantas.
Forester...
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Forumo tvarka

Standartinė Deimazas »

Kuo toliau tuo daugiau tvarkos ir teisingumo matau...
Su baru nuo 1999-tų
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Forumo tvarka

Standartinė vicinas »

man uzstrigo vienas dalykas,kodel ateityje reikes trinti temas :shock: negi forumas toks netalpus.niekad neteko matyti tokios problemos kituose forumuose,visur gali kad ir keliu metu postus paskaitineti.o cia dabar forumo versija naujausia,o nixrena jame netelpa.tai vercia mazinti aktyvuma ir rasyti tik esant rimtai butinybei.rizikuojam tureti merdinti foruma :sorry:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė Aladdin »

Vidas rašė:Pavardinsiu: pasisakymas ne toje temoje, tema ne toj vietoj sukurta, nuotraukos ne ten patalpintos, parašas ne toks kaip visų, Legacy skelbimas ten kur Forester...
Na man tai kažkaip į pernelyg ankštus rėmus panašu. Tiesiog jausmas toks, kokį aprašiau. Jei čia tik man vienam taip - viskas OK. Nieko keist nereikia - teks man su tuo taikytis.
Apklausa tam, kad pažiūrėti - ar tik man čia taip...
Man tai daugiau asocijuojasi ne su i remus spaudimu, bet su elementaria tvarka ir susistemintu turiniu. Naujas narys ateina ir be didelio galvos skausmo kazkur nuejes randa ta kas ten ir turi buti. Jei tokia tvarka visiems, kaip kad tu issireiskei netinka, be jokiu pykciu ir isizeidimu galiu perduoti visu situ reikalu prieziura tam - kam tokia tvarka priimtina, nes is esmes savo darba, kaip ir zadejau Jaroslavui, atlikau - forumas permigruotas i nauja versija su visom reikalingiausiomis galimybemis ir apsaugomis.
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Re: Forumo tvarka

Standartinė Aladdin »

vicinas rašė:man uzstrigo vienas dalykas,kodel ateityje reikes trinti temas :shock: negi forumas toks netalpus.niekad neteko matyti tokios problemos kituose forumuose,visur gali kad ir keliu metu postus paskaitineti.o cia dabar forumo versija naujausia,o nixrena jame netelpa.tai vercia mazinti aktyvuma ir rasyti tik esant rimtai butinybei.rizikuojam tureti merdinti foruma :sorry:
Nieko nereikia mazinti ir nustoti rasyti... Ir tas kazkada - tai nereiskia kad ryt ar poryt. Tiesiog kazkada gali buti toks momentas, bet manau dar nelabai greitai. O vieta is esmes riboja ne forumas, bet vieta ten kur hostinames. Nes be forumo bazes dydzio reikia ivertinti ir kopijas kurios dabar daromos kiekviena savaitgali, o tai vieta irgi valgo. Manau, vicinai, trejeta meteliu dar galesi drasiai rasyti be trynimu:)
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Forumo tvarka

Standartinė jaroslavas »

zzzubarruu(Artūras) rašė:forumas auga, temu skaidciu dideja, be tvarkos bus ziaurus bardakas, kazkiek laikytis reikia. bet trinti, rakinti ir baninti tai tokiu dalyku tikiuosi nebus.
nebuvo ir nebus. Jei ka praneškite
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Forumo tvarka

Standartinė jaroslavas »

Ir dar , matytumet kaip moderuoja Subaru klubas. Truputi fleimo - ir ištrinta. Tema ne ten - perspėjimas. Ir t.t.
O mes tik tvarkom mūsų nauja forūmą, bandom ivesti kad butu supratingas forumas.
To Vidas - va taip ir reikia daryti, apklausa, parašyti nauja tema, nebijoti. Šaunu.
Ir dar - tokia tema butu ištrinta Subaru klube. Nes mano ištrinė
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Forumo tvarka

Standartinė vicinas »

nu jo subaru klubo adminai ir manes vos nesuvalge uz nora paskelbti tiesa viesai.cia tokiu atveju tikrai nebus,nes del to kureme savo foruma kad visi galetu laisvai pasisakyti.buna pas mus nemazai atveju kai nugrybaujam i pievas,ir as pats ne karta nusivaziaves buvau,bet argi buvo kas nors istrinta??? buvo kiek pamenu tik perkelta i kita tema,kai jau labai stipriai isivaziuodavom.taigi diskutuojam ir patys kuriam sau tinkama tvarka forume.tik noretusi kad diskusijos butu ne emocines o konstruktyvios,tada tikrai kazko pasieksime ;)
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Forumo tvarka

Standartinė Deimazas »

jaroslavas rašė:Ir dar , matytumet kaip moderuoja Subaru klubas. Truputi fleimo - ir ištrinta. Tema ne ten - perspėjimas. Ir t.t.
O mes tik tvarkom mūsų nauja forūmą, bandom ivesti kad butu supratingas forumas.
To Vidas - va taip ir reikia daryti, apklausa, parašyti nauja tema, nebijoti. Šaunu.
Ir dar - tokia tema butu ištrinta Subaru klube. Nes mano ištrinė
Nepamirškite kolega kad subaru klube pilna kiauragalvių imprezistų pacukų, kurių jei nekontroliuosi tai beleko prirašys ir pridarys, o 18-kinio vairuojančio Foresterį man dar neteko matyti, tai ir bendravimas tarp mūsų visai kitoks jei nepastebėjote siūlau į tai atkreipti dėmesį ir atitinkamai elgtis kaip su normaliais
Su baru nuo 1999-tų
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Forumo tvarka

Standartinė vicinas »

na turime viena jauneli su foriku,bet ir pagauti jo neina,bernarda ar mate kada kas :)
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Skelbti atsakymą