SCC (svedish car club)

Kviečiame ne tik Subaru Forester valdytojus, bet ir kitus SUV klasės atstovus pasisakyti, prisijungti ir sudalyvauti mūsų, kartu su jumis rengiamose "POKATUSKESE"
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė hipy »

vicinas rašė:koks jus ziaurus kolega :-D
reik prikelt tema "vicinas blogas zmogus" :-D :-D
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė vicinas »

tai kad cia labiau tiktu"Arturas blogas zmogus" cia jis mano posta patiuningavo :)
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Justas81
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 2010-01-27, 7:48 pm
Auto: nissan patrol Y61
Skype: justasss81
Mobilus: +37069582756

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė Justas81 »

Jaroslavai Jaroslavai `2:
Mano alio 869582756 bet prisiskambint sunku,rasykit sms ir bus perskambinta :-D
JGC V8 SU DAUG VISKO
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė jaroslavas »

na ir kas, Justai Justai?
Kodėl tada autovikingai normalus? ir pasirodo su Robertino jie nedraugauja. Na matau susipikė ten trys klubai, ir viskas dėl viršininku
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Apeiron

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė Apeiron »

Del Robertino, tiesa tai, kad siek tiek turejome konfliktu, taciau manau ateis laikas ir dialoga bandysime atnaujinti. Kada tas laikas bus, sunku pasakyti. Del Virsininku nesutarimu.. na dalis tiesos yra, bet priezastys daznai slypi ir kituose dalykuose.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė jaroslavas »

Kaip žinote video dedu daugelyje forumu, kur tik įdomu kam, yra komentaru. tokiu budu užsimezgia ryšiai, pokatuškės, bendravimas. Turi gi SCC šauniu žmonių, bet va adminai turi daug arogancijos. aš dedu youtube nuorodos paprastai, pvz
"http://www.youtube.com/watch?v=YDW8upJAjvA" tai pas mus automatiškai atsidaro klipas forume. kai darau daig video, nuorodu tai patogu nerealiai, jei kitose forumose šios funkcijos nėra - tiesiog matosi nuoroda ir reikia paspausti kad pažiurėti. SCC adminai pirma karta ispėjo jau seniai, atsiprašiau stengiausi dėti kaip reikalauja, bet man tai problema, sunku ten pas juos pagal "taisyklės". O šis žodis kabutėse dėl to kad nėra jų taisyklėse ju reikalaujamo punkto, nėra. Tai kad ispėti mane, reikia už ka, ka pažeidžiau. Tai vietoj to kad atsiprašyti, apėliuoja kad pažeidiau ir viskas, kitos kalbos nėra. ten yra tema atskira šiam reikalaui, skyriuje pageidavimai forumui. Dabar mane Fino net neišsiaiškinus kame reikalas aklai pasitikėdamas adminais užbanino. Ju paprasti forumo dalyviai domisi kas susje su Subaru , su pokatuškėmis. Skambinau Fino - negali šiandien kalbėti, gaila.
Atrodė pradžia taip
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kodėl taip vyksta? iš kur tiek noro turėti neribotos ir neteisingos valdžios?
Galu gale pas mus irgi taip buvo, paprašėme Aruno ir jis padarė , automatizavo idėjimą. aš taip dedu ne tik dėl laiko stokos, o tai patogiau kai tu žiuri per pati youtube, ten ekranagali padidinti, komentarus paskaityti, kita info yra
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė Jurijusb »

Uzbanino ir uzbanino.
Maza tau vietos internete?
Ar jau svajoji apie 'Volviaka koki ? :)
Man irgi patinka kai filmukas idetas kad iskarto rodytu,
o jei noriu paziureti daugiau apie ji, ant jo yra mygtukas youtube.

Jei uzdedu šipsenele, viena eilute į viršų pasidaro tarpas tarp eilučiu ?
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Vartotojo avataras
MekongDelta
Forumo dalyvis
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 2010-08-29, 1:53 pm
Auto: Forester
Valstybinis numeris: LEU025
Mobilus: +37067573005
Miestas: Vilnius

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė MekongDelta »

O ko tu ten pas juos lendi? Jie ir taip save nubaudė nusipirkę Vovla, o forumą sukūrė kad nesijaustų vieniši nevykėliai - pasiguodžia ir paverkia viens kitam ant peties, o kitiems pavydi. Todėl ir pikti.
Pasikartosiu iš savo patirties (gal pas kitus ne viskas taip blogai?). Dauguma Vovlo vairuotojų nemoka vairuoti, o Vovlo pirko prisiklausę pasakų apie saugumą su mintimi, kad jų nemokšiškumą kompensuos Vovla su visokiais SIPS'ais. Deja tai nepasiteisina, ir stebint jų vairavimą iš šalies atrodo, kad jie tuo metu dar ir masturbuojasi.
P.S. Mane vienas Vovlistas turėjo pavežti nuo 'Žalgirio" iki "Minsko" parduotuvės, tai išleido Šilo gatvėje, nes niekaip negalėjo sustoti - jam vis sutrukdydavo kiti eismo dalyviai. :--~~
Nesiginčykite su kvailiu - žmonės gali neįžvelgti tarp jūsų skirtumo.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė jaroslavas »

Mekong ir kam taip? negražu, o pats vis krenti...
ir kam taip? aš jau rašiau, skaityti reikia išmokti
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė evilkas »

Jaroslavai, perskaitęs tą tekstą, kur pateiktas aukščiau, aš supratau, kad daryti reikia būtent taip, kaip ten parašyta. Tiesiog reikia suprasti pažodžiui. O išvedžioti teorijas ir vartyti žodžius pagal save - čia jau advokatų darbas. Už kiekvieno forumo tvarką atsako (ir ją nustato) adminas. Jei taip nustatyta, reiškia reikia besąlygiškai laikytis (jei adminas to reikalauja), o ne kelti kažkokį buntą ir bandyti kažką įrodyti.
Pas mus šiek tiek kitokia situacija. Nėra vieno asmens, kurios galėtų vienas nustatinėti taisykles, o dauguma forumų turi konkretų savininką, konkretų administratorių, kurio sprendimai yra neginčijami. Tai ne kažkokia valstybinė institucija, kur gali reikšti savo teises ar kažko reikalauti. Taip pat ne kažkokia komercinė įmonė, kuriai sumoki pinigus ir įgyji teisę kažko reikalauti.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė jaroslavas »

evilkai joptv...ten aiškiai parašyta - šiame puslapyje GALIMA sukelti video tiesiai iš youtube tai - padaryta DIDESNIAM VARTUOTOJO PATOGUMUI.
Ir tu nori pasakyti kad tai aiškiai privaloma? gal aš kažko nematau? kokie advokatai kai aiškiai matosi kas parašyta? Man tai nepatogu ir dedu taip kaip man patogu, ir patariau kaip daryti kad ir kitiems SCC dalyviams butu patogu. O reakcijos tik ispėjimai
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Arvydas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 708
Užsiregistravo: 2012-04-16, 9:46 pm
Auto: parketinis TLC
Miestas: Vilnius

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė Arvydas »

Jaroslavai, tu kituose auto forumuose esi SVETIMAS, išskyrus foresteristus ir subaristus. O tu "teises kačalini". Tai nepriimtina, net jeigu ir tu kažkur ir teisus. Beto tas tavo fimuku "šikimas" visur yra netoleruotinas. Šiame forume jie neprieinami, bet juos galima susirasti daugelyje rusų forumų ir tai kada nors gali būti panaudota prieš jus (mus) pačius negerąja prasme. Ar nepagalvojai apie tai? ir kokia prasmė taip spaminti? aš suprantu kad esi komunikabilus žmogus, bet dažnai įlendi ne laiku ir ne vietoje, kas vėliau ne iš blogos valios gaunasi "oi". yra apie tai jau daug pavyzdžių.
Toyota ir Afrikoj Toyota :)
Vartotojo avataras
MekongDelta
Forumo dalyvis
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 2010-08-29, 1:53 pm
Auto: Forester
Valstybinis numeris: LEU025
Mobilus: +37067573005
Miestas: Vilnius

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė MekongDelta »

jaroslavas rašė:Mekong ir kam taip? negražu, o pats vis krenti...
ir kam taip? aš jau rašiau, skaityti reikia išmokti
Aš išsakiau grynai savo nuomonę apie Vovlo ir niekam jos neperšu, nes automobilis tikrai nėra blogas.
Suprasti tai, ką rašai yra pakankamai sudėtinga. Manau ir pats tą žinai.
Nemanau, kad tau reikia lysti į svetimą daržą ir kalbėti apie admino aroganciją - jis ten šeimininkas, tad reikia su tuo susitaikyti. Beja, tu čia irgi savo nuožiūra patrini neįtinkančius pasisakymus, tad kodėl jis ten negali pavadovauti paradui?
Pamiršai admino taisyklę apie tai, kad adminas neteisus nebūna.
Nesiginčykite su kvailiu - žmonės gali neįžvelgti tarp jūsų skirtumo.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė jaroslavas »

na kas Rusijoje duota tai nepergyvenu, nes jei bijoti tai ir iš "savu " gali bet kada išduoti. LT nereikalingu nededu. O dėl svetimo daržo tu neteisus, pas tave kažkoks neigiamas požiuris šiame klausyme. Tu gi čia nesi svetimas, net sakyčiau reikalingas dalyvis, maloniai ir protingai bendraujantis, pokatuškėse buni - na bendrauji. Man tai afigenai įdomu kaip važiuoja TLC ir dar naujas. Ačiu kad esi čia. Tai va ir SCC yra žmoniu kuriems patinka žiurėti video, organizuojami rengyniai (AWD karai, slalomai)ir prasidėjo kai aš dedavau video, gal pradžioje nebuvo svetingi, bet vėliau susitvarkė. Matai dėl 3 adminu aš nenoriu palikti bendravimo, užsičiaupti, ir to labiau kai neteisingai daro. Reikai žiurėti ir kitu nuomonė
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: SCC (svedish car club)

Standartinė jaroslavas »

MekongDelta rašė:
jaroslavas rašė:Mekong ir kam taip? negražu, o pats vis krenti...
ir kam taip? aš jau rašiau, skaityti reikia išmokti
Aš išsakiau grynai savo nuomonę apie Vovlo ir niekam jos neperšu, nes automobilis tikrai nėra blogas.
Suprasti tai, ką rašai yra pakankamai sudėtinga. Manau ir pats tą žinai.
Nemanau, kad tau reikia lysti į svetimą daržą ir kalbėti apie admino aroganciją - jis ten šeimininkas, tad reikia su tuo susitaikyti. Beja, tu čia irgi savo nuožiūra patrini neįtinkančius pasisakymus, tad kodėl jis ten negali pavadovauti paradui?
Pamiršai admino taisyklę apie tai, kad adminas neteisus nebūna.
na jo, matyt Lietuvoje taip ir gyvename - sukuria taisyklės, paskiria vadovus, o vadovauja pagal kitos taisyklės. Va taip ir gyvename prastai. Eilini karta isitikinu kad ne valdžia kalta - o patys žmonės, piliečiai
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Skelbti atsakymą