Forester / Outback

Kviečiame ne tik Subaru Forester valdytojus, bet ir kitus SUV klasės atstovus pasisakyti, prisijungti ir sudalyvauti mūsų, kartu su jumis rengiamose "POKATUSKESE"
Babausis

Forester / Outback

Standartinė Babausis »

Na kadangi ukine veikla neuzsiemu, manau tik cia galima pasisakyt :-D
Nesuprantu Jusu, kuom cia giriates turedami Japoniska Niva ??? Tuom kad sandari ir potvynio metu neskesta ? :)

Neisizeiskite :)

Bet nei dzipas, nei komforto...

BMW ant bajerio parasiau, citroen Xm velniai zino kelintu metu maloniau vaziuodavo....

P.S. Tai mano asmenine nuomone ;)
Paskutinį kartą redagavo Babausis 2011-05-19, 9:23 am, redaguota 1 kartą(us).
Vartotojo avataras
Robertino
Forumo dalyvis
Pranešimai: 315
Užsiregistravo: 2009-12-05, 8:00 pm
Auto: -

Re: Bmw

Standartinė Robertino »

Joooo tuoj tave čia suvarys suba vadeliotojai :-D o prie minusu gal daugiau priskirčiau išvaizda o ne pravažumą, beje subaras niekad nebuvo laikomas džipu, kažkaip mandrai vadinamas padidinto pravažumo universalas :smile: (čia Forikas)
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Bmw

Standartinė hipy »

Babausis rašė:Na kadangi ukine veikla neuzsiemu, manau tik cia galima pasisakyt :-D
Nesuprantu Jusu, kuom cia giriates turedami Japoniska Niva ??? Tuom kad sandari ir potvynio metu neskesta ? :)

Neisizeiskite :)

Bet nei dzipas, nei komforto...

BMW ant bajerio parasiau, citroen Xm velniai zino kelintu metu maloniau vaziuodavo....

P.S. Tai mano asmenine nuomone ;)
o kodel nelygini su arkliu (pravazumas ir dzipa duria) ir foteliu, kur kojos issitiesia (deda komfortu ir bmv ir citra)? :-D :-D
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Bmw

Standartinė jaroslavas »

hipy :mad:
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Bmw

Standartinė jaroslavas »

Babausis rašė:Na kadangi ukine veikla neuzsiemu, manau tik cia galima pasisakyt :-D
Nesuprantu Jusu, kuom cia giriates turedami Japoniska Niva ??? Tuom kad sandari ir potvynio metu neskesta ? :)

Neisizeiskite :)

Bet nei dzipas, nei komforto...

BMW ant bajerio parasiau, citroen Xm velniai zino kelintu metu maloniau vaziuodavo....

P.S. Tai mano asmenine nuomone ;)
Na manau Japoniška Niva tai Suzuki Vitara, (ir dar yra panašiu). na tikrai ne Forikas. Ne tie greičiai, draivas, dydis.
Prie ko sandarumas ir neskesta - nesupratau :???:
Kad suprasti - turi turėti ir važinėti. Ir butinai i pokatuškės
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Babausis

Re: Bmw

Standartinė Babausis »

Vat tame ir bajeris kad vazinejes su ja, 2.0 benzinu, kvailas aparatas, tas pats kas uz Gaz vairo, na gal labiau i Zil :-D
Zinoma provincijoj gyvenant gal ir gerai, bet miesto zmogui ???? Nors jei ir buciautoks, imciau Outbacka 2.0 dyzeli, ir shustresnis ir grazesnis ir taip pat sekmingai iki ezero misku keliuku nuvaziuociau. Vienu zodziu asmeniskai man nevykes projektas ...
Prie ko sandarumas ir neskesta
Na jei seki pasaulinius ivykius, kai japonijoj buvo uzpuoles cunamis, tai buvo galima matyt, kad visos Japoniskos auto uzpakaliais i virsu plaukiojo
Babausis

Re: Bmw

Standartinė Babausis »

hipy rašė:o kodel nelygini su arkliu (pravazumas ir dzipa duria) ir foteliu, kur kojos issitiesia (deda komfortu ir bmv ir citra)? :-D :-D
Na kam lygint su arkliu ?? Cia 2 nesuderinami dalykai, misku pasiekt tiksla tikrai imciau arkli, nei ta kibira :-D :-D

Pats atsakei i savo klausima, si masina neverta nei arklio, nei fotelio, nes nei ji komfortiska, nei ji afigenai pravazi, apie isvaizda nutylesiu :`( kaip ir sakiau babkiu ismetimas, o tie kas ismete ir jaucia nuoskauda, zinoma bando atrasti teigiamu + ir gintis

Cia kaip ponis (grazus vaikams), nei asilas(istvermingas), nei arklys(stiprus ir greitas), tik cia tos isvaizdos irgi nerasta :valio:

Ramiai ikvepkit ir iskvepkit, nes tai tik mano asmenine nuomone ir jos niekas nepakeis, nes teko vazinet su daug tipu ir markiu automobiliu, tame tarpe Forester.
Vartotojo avataras
Tomas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2009-05-23, 10:58 pm
Auto: Subaru Legacy 2.5 GX Wagon

Re: Bmw

Standartinė Tomas »

kas ši vaiki iš keliu ereliu forumo išspyrė :-D :-D :-D nebeturu ka veikti???eik smėlio dėžė vėl atsidaryk ir bus ramu :-D :-D :-D eik prie kokio stulpo prisipisk ar dar ka nors...galu gale sėsk ant paspirtuko ir vyniok kur i pakalne konfortabiliai :-D :-D :-D
beprasmė diskusija... `!``
Babausis

Re: Bmw

Standartinė Babausis »

Jo :-D is kur suzinojai ? ? ? :-D :-D :-D :-D :-D Kaip matau irgi skaudzia patirti turi :`(
Nieko, vietos pas mane 2, varom kartu prie stulpu dajabivatsa ? :-D :-D :-D
Skaudi tema kai kam, kad cia nei normali masina, nei dzipas ...

Gerai cia druskos ant zaizdos paberiau :-D :-D :-D :-D
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Bmw

Standartinė evilkas »

Babausis rašė: Na kam lygint su arkliu ?? Cia 2 nesuderinami dalykai, misku pasiekt tiksla tikrai imciau arkli, nei ta kibira :-D :-D

Pats atsakei i savo klausima, si masina neverta nei arklio, nei fotelio, nes nei ji komfortiska, nei ji afigenai pravazi, apie isvaizda nutylesiu :`( kaip ir sakiau babkiu ismetimas, o tie kas ismete ir jaucia nuoskauda, zinoma bando atrasti teigiamu + ir gintis

Cia kaip ponis (grazus vaikams), nei asilas(istvermingas), nei arklys(stiprus ir greitas), tik cia tos isvaizdos irgi nerasta :valio:

Ramiai ikvepkit ir iskvepkit, nes tai tik mano asmenine nuomone ir jos niekas nepakeis, nes teko vazinet su daug tipu ir markiu automobiliu, tame tarpe Forester.
Gal ne i ta foruma pataikei?
O jei rimtai, tai turiu ir Outbacka ir Foresteri. Abiejuose komforto, bent jau man, uztenka. Pravazumo taip pat. Galiu drasiai ziema i kaima vaziuot ir vienu ir kitu. Pirmos kelios dienos po pazinties pradziuos irgi taip atrode. Bet kai susidraugauji su masina, tada pasikeicia nuomone tiek, kad po OBK dar ir Foresterius atsirado.
Kas del grozio - sioje srityje draugu nera ir negali buti. Kiekvieno skonis skirtingas. Man taip, grazesnis OBK, bet normaliai atrodo ir Forikas. Nekenciu tu visokiu aplaizytu japoskiu ar kirviu darytu vokieciu. Ypac BMW. Ziuret i juos negaliu, kokie jie man negrazus. Bet cia tik man ir nepersu savo nuomones kitiems. O mano duktrai ir zmonai graziau atrodo Forikas nei OBK. OBK jos vadina "Karve". Kaz del istvermingumo, tai dar nemaciau istvermingesniu automobiliu, nors teko irgi su visokiais pavazinet. Pradedant ziguliais,visokiu sirpotriebu skodom, VW,Fordais ir baigiant BMW, Audi Mitsubishi (Pajero, L200). Kasdien matau kiek jie pas mus stovi istaigos dibtuvese.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Bmw

Standartinė evilkas »

Babausis rašė:Jo :-D is kur suzinojai ? ? ? :-D :-D :-D :-D :-D Kaip matau irgi skaudzia patirti turi :`(
Nieko, vietos pas mane 2, varom kartu prie stulpu dajabivatsa ? :-D :-D :-D
Skaudi tema kai kam, kad cia nei normali masina, nei dzipas ...

Gerai cia druskos ant zaizdos paberiau :-D :-D :-D :-D
Beja, kiek tau metu? Tokiais automobiliais, kai Subaru (bet kokiais) turetu vazineti subrende zmones.
Subrendimas nebutinai fizinis. Yra ir 18 metu jaunuoliu, kurie jau rimtai siuri i aplinka.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Babausis

Re: Bmw

Standartinė Babausis »

evilkas rašė: Gal ne i ta foruma pataikei?
O jei rimtai, tai turiu ir Outbacka ir Foresteri. Abiejuose komforto, bent jau man, uztenka. Pravazumo taip pat. Galiu drasiai ziema i kaima vaziuot ir vienu ir kitu. Pirmos kelios dienos po pazinties pradziuos irgi taip atrode. Bet kai susidraugauji su masina, tada pasikeicia nuomone tiek, kad po OBK dar ir Foresterius atsirado.
Kas del grozio - sioje srityje draugu nera ir negali buti. Kiekvieno skonis skirtingas. Man taip, grazesnis OBK, bet normaliai atrodo ir Forikas. Nekenciu tu visokiu aplaizytu japoskiu ar kirviu darytu vokieciu. Ypac BMW. Ziuret i juos negaliu, kokie jie man negrazus. Bet cia tik man ir nepersu savo nuomones kitiems. O mano duktrai ir zmonai graziau atrodo Forikas nei OBK. OBK jos vadina "Karve". Kaz del istvermingumo, tai dar nemaciau istvermingesniu automobiliu, nors teko irgi su visokiais pavazinet. Pradedant ziguliais,visokiu sirpotriebu skodom, VW,Fordais ir baigiant BMW, Audi Mitsubishi (Pajero, L200). Kasdien matau kiek jie pas mus stovi istaigos dibtuvese.
Na va nors vienas nuosirdus, bet pasakyk nuo sirdies, kas tau graziau ir fainiau vaziuoja ? Outback ar forester ? Vairaves esu abu, zinoma Outback dyzeliukas, bet ispudi dideli paliko, ko nepasakyciau apie Forester. ....
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Bmw

Standartinė hipy »

Babausis rašė:Na kam lygint su arkliu ?? Cia 2 nesuderinami dalykai, misku pasiekt tiksla tikrai imciau arkli, nei ta kibira :-D :-D
tai kad pats pradejai lygint su dzipais ir citrais...
Babausis rašė:Pats atsakei i savo klausima, si masina neverta nei arklio, nei fotelio, nes nei ji komfortiska, nei ji afigenai pravazi, apie isvaizda nutylesiu :`( kaip ir sakiau babkiu ismetimas, o tie kas ismete ir jaucia nuoskauda, zinoma bando atrasti teigiamu + ir gintis

Cia kaip ponis (grazus vaikams), nei asilas(istvermingas), nei arklys(stiprus ir greitas), tik cia tos isvaizdos irgi nerasta :valio:
suprantu tu turi kelias masinas - bekelei dzipa, komfortui citra, greiciui gal ferari (nor toks zmogus cia seilem taip nesitaskytu)... :-D :-D
forikas - viduriukas tarp dzipo, citro ir sportines masinos (sakykim sti'ske)... nera beviltiskas bekelej, tikrai komfortiskesnis uz uaz'ika (nors pats ji taip vadinu), o su teisingu motoru ir ziede ar drage gedos nepadarys ir jei pinigine ir garazas riboto dydzio, tai visai geras kompromisas (o pries kelis metus ir kainos Lietuvoj labai krikscioniskos buvo)...
kas liecia isvaizda - "skoniui ir spalvai draugu nera" (rusiska patarle, bet speju tu jau rusu nemoki, tai ir isverciau)... ponius gi irgi zmones augina (yra kur gali leist pramoga tokia vaikui)... :)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Bmw

Standartinė evilkas »

Babausis rašė:
evilkas rašė: Na va nors vienas nuosirdus, bet pasakyk nuo sirdies, kas tau graziau ir fainiau vaziuoja ? Outback ar forester ? Vairaves esu abu, zinoma Outback dyzeliukas, bet ispudi dideli paliko, ko nepasakyciau apie Forester. ....
Kiekvienas savaip, bet abu gerai. Vienas labiau tinka tolimesnems kelionems (OBK) kitas labiau tinka mieste ir kaime.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Bmw

Standartinė zzzubarruu »

debilas ir tiek
mu ha ha ha ! ! !
Skelbti atsakymą