Audi QUATTRO

Kviečiame ne tik Subaru Forester valdytojus, bet ir kitus SUV klasės atstovus pasisakyti, prisijungti ir sudalyvauti mūsų, kartu su jumis rengiamose "POKATUSKESE"
Skelbti atsakymą
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Eimazz555 »

Audi jeigu imti, tai tik su 2.5 TDI 132kw arba silpnesniu 1.9 TDI ir tik mechanke, nes automato dezes netik kad silpnos, bet ir veikia slyksciai.
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Jurijusb »

Kas negaili $ ekspluataciajai ir nori komforto renkasi Audi.
Kas taupo Subaru.
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
kiesa444
Forumo dalyvis
Pranešimai: 915
Užsiregistravo: 2011-08-10, 9:06 pm
Auto: Mitsubishi Pajero

Re: Audi QUATTRO

Standartinė kiesa444 »

nedarasiau tokios sanaudos pas mane todel kad 50 mieste 50 uzmiestis
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Artūrazz »

Eimazz555 rašė:Audi jeigu imti, tai tik su 2.5 TDI 132kw arba silpnesniu 1.9 TDI ir tik mechanke, nes automato dezes netik kad silpnos, bet ir veikia slyksciai.
Tik tie 2,5 TDI irgi tokie kaip čia pasakius, na pvz pas 2003 allroudą remontai jų belekiek kainuoja ir jeigu netyčia prireiks tokio mataro, sako nelabai yra.
3,0 TDI geriausiai vis viena :D važiavau žianau, nors iš dalies ir 2,5 užtenka bet ...
Taip pat ir 3,0 litrų bevų dyzeliokai superiniai, o kitkas ... :?
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: Audi QUATTRO

Standartinė wzikas »

pamenu tos 3.3 audi brangiausios buvo nes tipo geras mataras, gal po 20 metu visi jie blogi pasidaro? O geri kol garantija ir mazai bege, o toliau tik loterija. Qskes norec bet labai svarbus faktorius Casco ir pastovios 'smulkios' vagystes nuo tu SUViku. Manau Q5 irgi populiari bus tarp ilgapirsciu
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Eimazz555 »

O geriausia isvis nepirkt naujesnes audi :D
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Artūrazz »

++ na prieš perkant subariką pas mane buvo variantas ir aude a6 universalą/allroudą imt, bet džiaugiuosi, kad neėmiau :)
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Artūrazz »

SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
laisvis
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-08-10, 10:30 pm
Auto: Subaru Outback 01'
Skype: laisvis99
Miestas: Vilnius

Re: Audi QUATTRO

Standartinė laisvis »

Artūrazz rašė:++ na prieš perkant subariką pas mane buvo variantas ir aude a6 universalą/allroudą imt, bet džiaugiuosi, kad neėmiau :)
Atvazinejes 5 metus su Subaru nusipirkau Audi allroad. Galiu pasakyti tiek, kad subaru dar toli toli iki audi salono kokybes bei vaziavimo komforto. Sekancia masina pirkdamas tikrai pagalvosiu ar verta i Subaru ziureti....
Audi Allroad
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Artūrazz »

Važiavau su alroad, a6, x5, 7 na kas komfotro ieško audėse ir 7 jo yra, bet ten kur aš važinėju audės ir bembelių remontas koją pakištų tai Subaru man kaip tik, o komforto pas Outback per akis, na aišku pas naują modelį.
Pas visas prošvaisos per mažai ir net pas allroudą su reguliuojamu aukščiu, o žvyrkeliais remontas ... :-N
+ tų metų kurių įsigyjau saviškį už tokią sumą tada nebutum nei audės nei bembelio paėmęs, na svarbu, kad aš patenkintas bariuku :)
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
laisvis
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-08-10, 10:30 pm
Auto: Subaru Outback 01'
Skype: laisvis99
Miestas: Vilnius

Re: Audi QUATTRO

Standartinė laisvis »

Artūrazz rašė:Važiavau su alroad, a6, x5, 7 na kas komfotro ieško audėse ir 7 jo yra, bet ten kur aš važinėju audės ir bembelių remontas koją pakištų tai Subaru man kaip tik, o komforto pas Outback per akis, na aišku pas naują modelį.
Pas visas prošvaisos per mažai ir net pas allroudą su reguliuojamu aukščiu, o žvyrkeliais remontas ... :-N
+ tų metų kurių įsigyjau saviškį už tokią sumą tada nebutum nei audės nei bembelio paėmęs, na svarbu, kad aš patenkintas bariuku :)
Is subaru varikliu pripazistu tik H6, o ju tiek remontas tiek priezura nera pats pigiausias dalykas, nekalbu jau apie degalu suvartojamus kiekius (duju nemegstu). Subaru pliusas, smagiau vaziuoja posukiuose bei drasiau galima nerti i visokias balas bei purvus. Audi dugne jau yra ant svirciu visokiu dacikeliu kuriu visai nesinori nurauti. Kas liecia pakaba Audi daugiasvirte gal kiek brangiau remontuojasi nei Subaru, bet ji irgi laiko, Allroad svirtys ne tokios pacios kaip paprastu a6 ir passatu.
Audi Allroad
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Artūrazz »

2,5 - 3 TDi dyzeliokai smagūs man patiko, bet paimk v6 benzą tų pačių metų su panašiai galios ir ims ko gero panašiai kuro :?:
Na jo maniškis simboliškai kilsteltas, bet stabilumo su keliomis modifikacijomis tiek daug, kad pagrinde padangos pirmos sukibimą ant sauso asfalto praranda :)
Aš irgi norėjau H6 3,6 varianto, bet ir 2,5 SOCH su 170 kumelių mieste per akis užtenka, o autobanų mes neturim, tai irgi iš dalies užtenka, aišku trūksta galios bet kelionėms užtenka :) + remontas ir priežiūra nebrangi.
Aišku laukiu Subaru didesnio dyzelio jeigu pasirodys, o tada tai būtų aplamai kaifas :) nes priekabos ir pan. dyzeliams su sukimo momentu labiau tinka
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Eimazz555 »

Asmeniskai ir su visu draugu patyrimu Audi nurasoma del jos debiliskoskos AT dezes, nifiga nelaiko ir ziauriai negraziai dirba. Sanaudos persmarkiai didesnes negu BMW Xdrive
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Audi QUATTRO

Standartinė Arūnas »

Oj eimai, užsitrauksi kai kurių audi klubo asmenų nemalonę :DD
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
laisvis
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-08-10, 10:30 pm
Auto: Subaru Outback 01'
Skype: laisvis99
Miestas: Vilnius

Re: Audi QUATTRO

Standartinė laisvis »

Senu Audi dirba AT tragiskai, bet tarkim imant nuo kokiu 06-07 metu nepastebejau jokio debiliskumo. Greitos, tylios, svelnios. Ypac jauciasi malonumas vaziuojant galingais varikliais.
Audi Allroad
Skelbti atsakymą