JEEP

Kviečiame ne tik Subaru Forester valdytojus, bet ir kitus SUV klasės atstovus pasisakyti, prisijungti ir sudalyvauti mūsų, kartu su jumis rengiamose "POKATUSKESE"
Justas81
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 2010-01-27, 7:48 pm
Auto: nissan patrol Y61
Skype: justasss81
Mobilus: +37069582756

JEEP

Standartinė Justas81 »

Gal kam bus idomu ir tokis auto,dabar vairuoju jeep grand Cherokee tai galiu pasidalint patirtim ir truputi pravazumu.
Variklis 4,7 V8 162kw plius dujos vaziuoja smagiai sanaudos ir fainos :D bet pigiau nei diesel visureigis gaunasi,pakaba nedalomi tiltai su Vari lock(blokiruotem) savotiskai palukiojanti pakaba bet priprantama arba pakoreguojama turi ir savu niuansu silpnu vietu kaip salono peciuko sklendes ir visokiu menkniekiu kurie kartais uzknisa,elektros labai daug nuo el.langu iki programuojamu lempu sedyniu ir t,t,vidus patogus tikra USA tik idejus dujas reik atsargini rata kazkur kist as pasidariau laikikli perdaug neaukojant galinio originalaus bamperio,sita auto pas mane dar nemate offroado bet ruosiuos geguzes men sudalyvaut viename 4x4 renginyje kaip skesta ir kaip isvazioja detaliau galesiu papasakot tik po jo
Mano alio 869582756 bet prisiskambint sunku,rasykit sms ir bus perskambinta :-D
JGC V8 SU DAUG VISKO
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: JEEP

Standartinė Domas »

Sveikas Justai, bisky pradingęs buvai. Kaip baigėsi su Pajero sport- nepateisino lūkesčių?
Po Mitsiaus galėjai jau kokį Land cruiserį imt. ;)
Linkėjimai Marukui
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė azart »

Uz 98-2000 metu cruiseri galima 2 grandus pilno farso pasiimti :D
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: JEEP

Standartinė wzikas »

bet TLC vertas savo pinigu ka besakytumet. Dabar kratausi su pajero4 ir vistiek i 100 ir 120 dairausi
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Justas81
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 2010-01-27, 7:48 pm
Auto: nissan patrol Y61
Skype: justasss81
Mobilus: +37069582756

Re: JEEP

Standartinė Justas81 »

Gerai viskas pas mane del tajotu viskas gerai kol nereik taisyt tajota mano manymu ir patirtim nelabai verta savo pinigu dirbu visureigiu servise tai manau yra siek tiek patirties grandas buvo pasirinktas del paprastumo greicio ir blokiruosiu zinoma ir minusu yra
Mano alio 869582756 bet prisiskambint sunku,rasykit sms ir bus perskambinta :-D
JGC V8 SU DAUG VISKO
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: JEEP

Standartinė wzikas »

Na as su tlc100 ipatingu bedu neturejau, imobilaizeris pabego ir vaziuokle kazka bet nebrangiai.

O ka blogo apie pajero4 is patirties gali pasakyt? Korozija, bakas, suodziu filtras - kas dar?
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė Gorbas »

Jei 3,2 DI-D, tai pagrindinė bėda po kuro bako tai kuro siurblys. ;)
Miškinukas
Justas81
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 2010-01-27, 7:48 pm
Auto: nissan patrol Y61
Skype: justasss81
Mobilus: +37069582756

Re: JEEP

Standartinė Justas81 »

Kuro siurblys pas ketvirta jau istaisytas pajero 4 laibai fainas auto ir gerai vaziuoja bekeleje,pakaba kantri nors ir nepriklausoma nelabai jis trukumu ir turi bakas dedama apsauga korozija daroma gera antikorozine DPF isprogramuojamas
Mano alio 869582756 bet prisiskambint sunku,rasykit sms ir bus perskambinta :-D
JGC V8 SU DAUG VISKO
Edislovas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:43 am
Auto: Subaru Outback '03
Valstybinis numeris: GRF 635
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė Edislovas »

O... Pagaliau nors kas nusipirko normalią mašiną. :C
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė Mindaugas »

Edislovas rašė:O... Pagaliau nors kas nusipirko normalią mašiną. :C
Tai dar tau beliko visus Forikų savininkus su atmo, piktesnėm padangom ir buitiniu lift'u pastatyt į vietą ir galėsi grįžt atgal į "perku/parduodu" forumą!
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Edislovas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:43 am
Auto: Subaru Outback '03
Valstybinis numeris: GRF 635
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė Edislovas »

Mindaugai, o tu esi turėjęs Jeep? Kelintas tai tavo subarikas?
Vartotojo avataras
MekongDelta
Forumo dalyvis
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 2010-08-29, 1:53 pm
Auto: Forester
Valstybinis numeris: LEU025
Mobilus: +37067573005
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė MekongDelta »

Kaimynas turi Overland'ą, tai laiks nuo laiko pasinaudoju. Nieko gero pasakyti negaliu, savi privalumai ir minusai, bet sau nepirkčiau - ne mano formatas. Be to nuo mano senai turėto JGC su 5.2 varikliu nelabai toli pažengė - asfaltu skirtas važiuoti tiesiai, o ne asfaltu lėtai. Privalumai, kad neblogai traukia ir su palėtintoju visi ratai gražiai vienodai sukasi purvyne. :--~~
Nesiginčykite su kvailiu - žmonės gali neįžvelgti tarp jūsų skirtumo.
Edislovas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:43 am
Auto: Subaru Outback '03
Valstybinis numeris: GRF 635
Miestas: Vilnius

Re: JEEP

Standartinė Edislovas »

MekongDelta rašė:Kaimynas turi Overland'ą, tai laiks nuo laiko pasinaudoju. Nieko gero pasakyti negaliu, savi privalumai ir minusai, bet sau nepirkčiau - ne mano formatas. Be to nuo mano senai turėto JGC su 5.2 varikliu nelabai toli pažengė - asfaltu skirtas važiuoti tiesiai, o ne asfaltu lėtai. Privalumai, kad neblogai traukia ir su palėtintoju visi ratai gražiai vienodai sukasi purvyne. :--~~
Aš pusę metų gyvenau su JGC ZJ kėbule. Taip pat su 5,2 varikliu. Kuro sąnaudos tokios pat, kaip 2,5 forester XT AT. Bet offroaderis iš jo daug kartų geresnis, o taip pat kasdienai salone tylesnis, sėdynės minkštos... Nu, aišku, bet apie lingavimą patylėsiu. Galima buvo net rezonansą pagauti. :-II:
Justas81
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 2010-01-27, 7:48 pm
Auto: nissan patrol Y61
Skype: justasss81
Mobilus: +37069582756

Re: JEEP

Standartinė Justas81 »

Vyrai zj NEI VIENAS neturejo varilock sistemos pas mane be paletintojo visi keturi ratai sukasi o su plentinem padangom ir ant asfalto,del lingavimo tai sudejus poliretanine pakaba jis tampa labai stabilus, plius geri amortikai ir ratlankiai su geresniu isnesimu ir einam i posukius ne ka maziau nei kokia impreza
Mano alio 869582756 bet prisiskambint sunku,rasykit sms ir bus perskambinta :-D
JGC V8 SU DAUG VISKO
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: JEEP

Standartinė Deimazas »

Edislovas rašė:
MekongDelta rašė:Kaimynas turi Overland'ą, tai laiks nuo laiko pasinaudoju. Nieko gero pasakyti negaliu, savi privalumai ir minusai, bet sau nepirkčiau - ne mano formatas. Be to nuo mano senai turėto JGC su 5.2 varikliu nelabai toli pažengė - asfaltu skirtas važiuoti tiesiai, o ne asfaltu lėtai. Privalumai, kad neblogai traukia ir su palėtintoju visi ratai gražiai vienodai sukasi purvyne. :--~~
Aš pusę metų gyvenau su JGC ZJ kėbule. Taip pat su 5,2 varikliu. Kuro sąnaudos tokios pat, kaip 2,5 forester XT AT. Bet offroaderis iš jo daug kartų geresnis, o taip pat kasdienai salone tylesnis, sėdynės minkštos... Nu, aišku, bet apie lingavimą patylėsiu. Galima buvo net rezonansą pagauti. :-II:
Tai papasakok mums kokios tos forio 2,5 xt at kuro sąnaudos???
Su baru nuo 1999-tų
Skelbti atsakymą