Puslapis 11

FORUMO TAISYKLĖS

Parašytas: 2011.08.26, 10:48 am
Arūnas
Bendros forumo taisyklės

Šios taisyklės galioja visuose forumo skyriuose, taisyklės gali būti papildytos kiekviename skyrelyje individualiai. Forumo valdyba gali pakeisti šias taisykles atskirai be išankstinio perspėjimo. Šios taisyklės, o taip pat ir visi tolimesni jų papildymai pradeda galioti nuo oficialaus jų paskelbimo šiame forumo skyrelyje. Valdybos veiksmų aptarinėjimas, skundai dėl valdybos veiksmų, vykdomas naudojantis atvira diskusija temoje http://forumai.foresterclub.lt/viewforum.php?f=33.
Forumo taisyklių nežinojimas, neatleidžia nuo atsakomybės jas pažeidus. Vartotojai, nesilaikantys taisyklių bus drausminami t.y. laikinai sustabdoma jų narystė forume, arba gali būti tiesiog pašalinamos jų vartotojų sąskaitos.

Forumo taisyklės

1. Registracija
1.1. Draudžiama registruotis prasmės neturinčiais vartotojų vardais (pvz. 59o13GF45). Taip pat draudžiama vartotojų vardui pasirinkti necenzūrinius žodžius ir išsireiškimus, svetainių adresus, e-pašto adresus ir bet kokią kitą reklaminio pobūdžio informaciją.
1.2. Vartotojas, nesilankęs forume daugiau negu 6 mėnesius ir neparašęs nei vienos žinutės, be atskiro perspėjimo bus ištrintas.
1.3 Draudžiama registruotis keliais vartotojo vardais tam pačiam asmeniui ir užgrobinėti vartotojo vardus, sudarant kliūtis juos naudoti kitiems forumo dalyviams. Taip pat draudžiama registruotis vizualiai panašiais vartotojo vardais. Pažeidimai bus stebimi ir tokios sąskaitos bus blokuojamos, o po kurio laiko šalinamos.
1.4 Draudžiama registruoti fiktyvias sąskaitas / apsimetinėti kitais asmenimis. Tokios sąskaitos trinamos be perspėjimo blokuojant IP adresus iš kur buvo jungtasi.

2. Žinutės
2.1. Prieš siųsdami žinutę į kažkurią tai sritį privalote susipažinti su tos srities taisyklėmis, jeigu taisyklių nėra, galioja bendros forumo taisyklės.
2.2. Visokių betikslių, reklaminių žinučių rašinėjimas yra draudžiamas. Rašymas ne pagal temos pavadinimą (grubus nukrypimas nuo klausimo ar minčių šuoliai) taip pat yra draudžiami ir šalinami.
2.3. Draudžiama pranešimo pavadinime naudoti daugiau kaip vieną šauktuką ar klaustuką, šypseną. Taip pat draudžiama savo pranešimo pavadinimą rašyti didžiosiomis raidėmis t.y. su įjungtu Caps Lock.
2.4. Prieš sukurdami naują temą būtinai įsitikinkite kad ji atitinka srities ir paties forumo tematiką.
2.5. Draudžiama kurti tas pačias temas skirtingose srityse. Jei vis tik suklydote ir sukūrėte temą ne toje srityje kurioje norėjote, susisiekite su tos srities moderatoriumi dėl pagalbos. Moderatorius perkels Jūsų temą ten kur priklauso.
2.6. Prieš kuriant naują temą būtinai pasinaudokite paieška, kad įsitikintumėt jog nėra tokios pačios temos.
2.7. Kurdami naują temą duokite jai aiškų ir prasmingą pavadinimą, o ne kažką panašaus į "Pagelbėkite" , "Maža problemėlė" ir pan.
2.8. Draudžiama kurti reklaminio pobūdžio pranešimus, pranešimus su melaginga informacija, o taip pat tokius, kuriuose butu grubių ar necenzūrinių žodžių.
2.9. Pageidautina, bet neprivaloma, jog žinutės tekstas būtų rašomas juodai.
2.10. Draudžiama rašyti žinutes, kurios įžeidžia kitus forumo narius(-es), ar kelia nesantaika.
2.11. Draudžiama darkyti lietuviškus žodžius ir vietoje lietuviškų simbolių, naudoti susigalvotus pakaitalus, pvz. "Š" keisti į "SH", "KS" keisti į "X", "V" keisti į "W" ir t.t. Rašymas lietuviškomis raidėmis nėra privalomas, bet pageidautinas.

3. Žinučių / Temų trynimas
3.1. Žinutės, neatitinkančios taisyklų, trinamos be atskiro vartotojų perspėjimo.

4. Parašai (Angl. Signatures)
4.1. Parašą gali sudaryti tik tekstas. Jis gali užimti ne daugiau kaip keturias eilutes.
4.2. Į parašo vietą draudžiama dėti: nuotraukas, paveikslėlius.
4.3. Draudžiama naudoti daugiau nei dvi šypsenėles.
4.4. Draudžiama naudoti necenzūrinius žodžius, gestus, bei sakinius kurie gali įžeisti kitus forumo dalyvius.

5. Citavimas
5.1. Draudžiama palikti netvarkingus citavimus.

6. Įspėjimai
6.1. Už forumo taisyklių nesilaikymą, vartotojams skiriami įspėjimai.
6.2. Už piktybinius ginčus su modertoriumi/administratoriumi viešoje temoje (išskyrus skyrelyje "Forumo skundai, pasiūlymai, pageidavimai"), gali būti skirtas įspėjimas. Visi priekaištai moderatoriams pateikiami tik "Forumo skundai, pasiūlymai, pageidavimai" skyrelyje, pateikiant konkrečius faktus.
6.3. Įspėjimas galioja 90 dienų.
6.4. Gavus 3 įspėjimus, vartotojas blokuojamas 1 dienai. Po blokavimo įspėjimai nedingsta.
6.5. Gavus 4 įspėjimus, vartotojas blokuojamas 7 dienas.
6.6. Gavus daugiau kaip 4 įspėjimus vartotojo sąskaita šalinama iš forumo.

7. Reklama forume
7.1. Bet kokia reklama, nesuderinta su forumo Valdyba, šiame forume yra DRAUDŽIAMA. Tai galioja ir vartotojų vardams.
7.2. Reklama yra leidžiama tik skyriuose kurių taisyklės leidžia talpinti reklamą.

8. Išimtys
8.1. Administratoriams/moderatoriams, klubo nariams galimos nežymios taisyklių išimtys (pvz. ne į temą žinučių rašymas temose/viešas perspėjimas, parašo neatitikimas taisyklėms ir t.t.)
8.2. Suderinus su forumo Valdyba, galimos tam tikros išimtys ir paprastiems vartotojams.

Pastabos ir pasiūlymai teikiami forumo Valdybai skyrelyje "Forumo skundai, pasiūlymai, pageidavimai"