automatinės dėžės problemos

sritis, skirta visiems Legacy/Outback'ų savininkams. Bendro pobūdžio informacija, techniniai dalykai, tiuningas ir t.t.
Forumo taisyklės
Sritis skirta visiems Subaru Outback savininkams. Čia galite diskutuoti bendro pobūdžio klausimas, dalintis technine informacija, patarimais ir patirtimi apie patobulinimus ir problemų sprendimo būdus
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: automatinės dėžės problemos

Standartinė Mindaugas »

Aš jau 5-6 m su Statoil. Kažin ar įmanoma išsiaiškinti, kur blogesnės ar geresnės dujos? :)
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: automatinės dėžės problemos

Standartinė Gorbas »

Mindaugai, labai lengvai, kai užsipilęs pvz. Orlene važiuoji be jokių bėdų, tada užvažiuoji į Statoilą, užsipili ir mašina tiesiog stebuklingai nustoja aplamai važiuoti, ji tiesiog springsta. Na tiesiog nusispjauni ir suvažinėji baką, vėl važiuoji į Orleną vėl užsipili ir pasirodo, kad su automobiliu bėdų kaip ir nėra, nes jis vėl važiuoja. Na sakau sau , na negali būti, kad Statoile būtų šūdas, vėl važiuoju į Statoilą, bet jau į kitą ir vėl mašina kaip nesava. Man to pakako. Lygiai tas pats buvo Lenkijoje. Po Statoilo mašina visai netaip važiavo kaip po kokio BP, Shell ar Orlen. Taip, kad dėl dujų aš Statoilą nurašiau. ;)
Miškinukas
Vartotojo avataras
acetat51
Forumo dalyvis
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 2016-08-17, 6:10 pm
Auto: Subaru forester sf s-turbo
Valstybinis numeris: Jcr 423
Mobilus: +37067829128
Miestas: Vilnius

Re: automatinės dėžės problemos

Standartinė acetat51 »

Gorbas rašė:Mindaugai, labai lengvai, kai užsipilęs pvz. Orlene važiuoji be jokių bėdų, tada užvažiuoji į Statoilą, užsipili ir mašina tiesiog stebuklingai nustoja aplamai važiuoti, ji tiesiog springsta. Na tiesiog nusispjauni ir suvažinėji baką, vėl važiuoji į Orleną vėl užsipili ir pasirodo, kad su automobiliu bėdų kaip ir nėra, nes jis vėl važiuoja. Na sakau sau , na negali būti, kad Statoile būtų šūdas, vėl važiuoju į Statoilą, bet jau į kitą ir vėl mašina kaip nesava. Man to pakako. Lygiai tas pats buvo Lenkijoje. Po Statoilo mašina visai netaip važiavo kaip po kokio BP, Shell ar Orlen. Taip, kad dėl dujų aš Statoilą nurašiau. ;)
Viens ptie vieno kaip ir man buvo
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: automatinės dėžės problemos

Standartinė Mindaugas »

Nu aš vazineju su dviem auto Statoil pilu, nėra kad gestų mašina ar dujų įranga.
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Vartotojo avataras
Suburbanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2443
Užsiregistravo: 2012-10-27, 9:46 am
Auto: Forester
Mobilus: +37068841131
Miestas: Kaunas

Re: automatinės dėžės problemos

Standartinė Suburbanas »

kolektyvas nukrypom nuo temos... :DDD
Skelbti atsakymą