Ausinimo skyscio keitimas

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Dainius.
Forumo dalyvis
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2011-07-22, 5:45 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 GX MT 97'
Mobilus: +37061687358
Miestas: Kaunas

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Dainius. »

Pribrendo reikalas ir man pasikeisti aušinimo skystį, nes jau artėja trečia žiema kaip važinėsiu su savo Foriku. Iki šiol vis tik dapildavau žalio aušinimo skysčio. Kažkaip vis pildavau pirktą iš Senukų UAB "Dasta" firmos antifrizą. Dabar irgi kažkaip nesusimastęs labai nusipirkau 5 litrus tokio paties (http://www.e-senukai.lt/laisvalaikis-sp ... 005_2.html) ir dabar galvoju ar išvis šitas yra tinkamas mano Forikui. Jei taip, tai reikės dar nusipirkti pora litrų. Gal kas nors yra susidūrę su šiuo aušinimo skysčiu arba ką nors daugiau girdėję apie firmą?
Dar planuoju artimiausiom dienom patikrinti jo užšalimo temperatūrą. Ar jis tinkamas pirmosios kartos Forikų aušinimo sistemoms?
Ex automobiliai:
BMW e34 525i 88'
BMW e39 525tds 97'
Dainius.
Forumo dalyvis
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2011-07-22, 5:45 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 GX MT 97'
Mobilus: +37061687358
Miestas: Kaunas

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Dainius. »

Atsakymų nesulaukta, tai nusipirkau tokį produktą http://xado.lt/antifrizai/antifreeze-green-11 ir jį pilnai pasikeičiau. Toks tikrai patikimesnis daiktas.
Ex automobiliai:
BMW e34 525i 88'
BMW e39 525tds 97'
Vartotojo avataras
mankisss
Forumo dalyvis
Pranešimai: 672
Užsiregistravo: 2014-04-16, 8:31 pm
Auto: SUBARU FORESTER 2.0XT MT
Valstybinis numeris: HFT 036
Mobilus: +37062555786
Miestas: Kėdainiai

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė mankisss »

koks kiekis reikalingas? SG turboforikui 2004m. 2.0 turbo. Kaip su nusiorinimu bėdų nebūna? tai visgi perskaičiauvisus 8 psl. tai kas priklauso G12? o kaip PRESTONE firmos ar tinka subaru?
rapas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2010-04-14, 9:30 pm
Auto: 2006 m. Forester 2.5 XT AT
Miestas: Klaipeda

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė rapas »

Aš savo turbininiam pyliau raudoną antifrizą, Lietuvišką, Daniušio įmonės gamybos. Po mėnesio jis tapo bespalvis, kodėl nežinau. Gamintojas paėmė mėginius ir pasakė, kad viskas ok, o spalva kodėl pasikeitė nežino, gal kokia cheminė reakcija su seno antifrizo likučiais (prieš keičiant, sistemą buvau su vandeniu praplovęs, nes nežinojau ko ten amerikonai gali būti pripylę :D ) Važinėju su tuo bespalviu iki šiol, jau 4 metai. Antifrizo pasikeitimas labai paprastas, nuorinti man nieko nereikėjo, savaime viskas susitvarkė :)
2006 m. Forester 2.5 XT AT
Edislovas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:43 am
Auto: Subaru Outback '03
Valstybinis numeris: GRF 635
Miestas: Vilnius

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Edislovas »

mankisss rašė:koks kiekis reikalingas? SG turboforikui 2004m. 2.0 turbo. Kaip su nusiorinimu bėdų nebūna? tai visgi perskaičiauvisus 8 psl. tai kas priklauso G12? o kaip PRESTONE firmos ar tinka subaru?
Naujokėli, žinok, tinka jiems daug kas. Bėdų neturi su nusiorinimu jokių. Nupylei - pripylei, užvedei ir vėl leki. Kiekis kažkur apie 7-8 litrai.
Vartotojo avataras
Egyda
Forumo dalyvis
Pranešimai: 821
Užsiregistravo: 2014-01-21, 3:12 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 xt
Valstybinis numeris: PP-----

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Egyda »

mankisss rašė:koks kiekis reikalingas? SG turboforikui 2004m. 2.0 turbo. Kaip su nusiorinimu bėdų nebūna? tai visgi perskaičiauvisus 8 psl. tai kas priklauso G12? o kaip PRESTONE firmos ar tinka subaru?
Jei kisene leidzia, tai pilk gera antifriza. Skaiciau rusu forumuose, kad pigus antifrizai tarpines paveikia, buvo net nuotraukos sukeltos. Kuris geras nzn, pasidomek :???:
Agidijus
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-11-27, 11:20 pm
Auto: Forester
Mobilus: +37068631430

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Agidijus »

Pasidomėkite Valvoline MaxLife Stokker firmoje (jie Valvoline atstovai).
Forester, 2004 m., 92 kW
daivux
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-05-09, 10:50 am
Auto: mazda

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė daivux »

Sveiki. Aš taip pat turiu bėdą su automobilio aušinimo skysčio sistema. Būna, kad kartais kaista automobilis, dažniausiai, kai važiuoju ant didelių apsukų. Kompiuteris tokių gedimų neparodo. Kaip nustatyti kas negerai? Į ką labiau atkreipti dėmesį?
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Arturas »

daivux rašė:Sveiki. Aš taip pat turiu bėdą su automobilio aušinimo skysčio sistema. Būna, kad kartais kaista automobilis, dažniausiai, kai važiuoju ant didelių apsukų. Kompiuteris tokių gedimų neparodo. Kaip nustatyti kas negerai? Į ką labiau atkreipti dėmesį?
Labiausiai reikia kreipt demesi i gamintoja. Pas mazda visada buvo baisi sikna su ausinimu.
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė Virgis75 »

Arturas rašė:
daivux rašė:Sveiki. Aš taip pat turiu bėdą su automobilio aušinimo skysčio sistema. Būna, kad kartais kaista automobilis, dažniausiai, kai važiuoju ant didelių apsukų. Kompiuteris tokių gedimų neparodo. Kaip nustatyti kas negerai? Į ką labiau atkreipti dėmesį?
Labiausiai reikia kreipt demesi i gamintoja. Pas mazda visada buvo baisi sikna su ausinimu.
Čia reklamistas trolis, o ne su rimtu gedimu pilietis...
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: Ausinimo skyscio keitimas

Standartinė forester99 »

Virgis75 rašė:
Arturas rašė:
daivux rašė:Sveiki. Aš taip pat turiu bėdą su automobilio aušinimo skysčio sistema. Būna, kad kartais kaista automobilis, dažniausiai, kai važiuoju ant didelių apsukų. Kompiuteris tokių gedimų neparodo. Kaip nustatyti kas negerai? Į ką labiau atkreipti dėmesį?
Labiausiai reikia kreipt demesi i gamintoja. Pas mazda visada buvo baisi sikna su ausinimu.
Čia reklamistas trolis, o ne su rimtu gedimu pilietis...
Kontora vadinasi "Ko paklausi,to negausi". :?: :pp:
Skelbti atsakymą