Renkuosi Forester: AT ar MT su palėtintoju? N/A ar Turbo?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė evilkas »

Deimazas rašė:Bet reikia žiūrėti soch, nes doch 2.5 lepiausias iš subaru variklių, kai tuo tarpu 2.0 nemirtingas, aiš ku galios kiek mažokai tų 125 ag. bet čia jau kaip kam. Jei nori kažkokios išsamensės konsultacijos kreipkis į Jonas6x6 jis pas mus konsultantas
Tai tokiu metu ir buna sohai. Pats nemirtingiausias is Subaru varikliu tikriausiai H6
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė evilkas »

Jonas6x6 rašė: H6 foresteryje nebuvęs, jo vožtuvų reguliavimas itin brangus.
O gaila :`( visai noretusi Foresteryje H6. Man jis mieliausias.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Pavel

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Pavel »

Dėkuj iz tokį išsamumą Jonai! (vypal v osadok) :shock: Šeip mašiniukas planuojamas kasdienaiam važiavimui, tolimoms kelionėms (pvz į Ukrainą ir po Europą :) ) buna važiavimų link kaimų, kur keliai "puikus" ir taip išvykų į gamtą. Dėl visi šito man forikas ir pasirodė prie širdies ;)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė evilkas »

Pavel rašė:Dėkuj iz tokį išsamumą Jonai! (vypal v osadok) :shock: Šeip mašiniukas planuojamas kasdienaiam važiavimui, tolimoms kelionėms (pvz į Ukrainą ir po Europą :) ) buna važiavimų link kaimų, kur keliai "puikus" ir taip išvykų į gamtą. Dėl visi šito man forikas ir pasirodė prie širdies ;)
Kaip sake Jonas, automato gali nebijoti. Isbandyta.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Zygimantinijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 787
Užsiregistravo: 2009-11-17, 6:42 pm
Auto: Subaru Legacy IV
Skype: zygimantinijus
Mobilus: +37062795851
Miestas: Siauliai - Kaisiadorys

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Zygimantinijus »

Ir patarimas nepirkt auto su iskarto sudetom dujom :) vienas dalykas, kad jau neaisku kiek tas motoras su dujom pravaziaves, kitas dalykas, kad Lt gali nerast meistru kurie sugebes pareguliuot uzsienietiska duju sistema :sad: vienas kolega nusipirko Renault espace 2.0 mechanika 99 m . su italiskom tiesioginem dujom, tai dujom negali vaziuot daugiau nei 110 km/h ir seip traukia silpnai, o benzu vaziuoja normaliai :)
Pavel

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Pavel »

na jo, čia su tom dujom kaip pasiseks... Rytoj, jei niekas napasikeis, vaziuosiu į Kauną, žiūrėti vieno foriko.

2Jonas - dėkuj, Jonai, gal tu ir teisus, bet labai noriu mechanikos! Dabar turiu automatą... pasiilgau "mechaninių" važiavimo pojučių ! :valio:
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Deimazas »

Pavel rašė:na jo, čia su tom dujom kaip pasiseks... Rytoj, jei niekas napasikeis, vaziuosiu į Kauną, žiūrėti vieno foriko.

2Jonas - dėkuj, Jonai, gal tu ir teisus, bet labai noriu mechanikos! Dabar turiu automatą... pasiilgau "mechaninių" važiavimo pojučių ! :valio:
Jei žiūrėsi mechaniką būtinai atkreipk dėmesį į sankabą, nes dažnai būna padrožtos, dar pas tokių metų vairo kolonkės bėdų būna. Subaru remontas jei dėsi normalias dalis nepigus
Su baru nuo 1999-tų
Vartotojo avataras
gm5
Forumo dalyvis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: 2009-06-10, 11:42 pm
Auto: no subaru
Skype: gamiss
Mobilus: +37068366310
Miestas: Kaunas<=>Vilnius

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė gm5 »

Jonas6x6 rašė:Sveikas prisijungęs!
Taip, 2.0 senasis motoras yra kaip merso "agurko", arba kaip opelio rekordo špižinis motoras - silpnas, kantrus, pakankamai ekonomiškas. Su tokiu iš klubo važinėja Domas (Ylgas)
http://www.panoramio.com/photo/29697015
Nelakstant - motoro užtenka, nedidelei bekelei yra palėtintojas, todėl net ir kilstelėjus ar uždėjus didesnius nei priklauso ratus, jis veža normaliai.
2,5 - smagesnis, bet europinių su 2,5 nebuvo, o rasti USA 2,5 su mechanika ir palėtintoju itin sunku. Automato bijoti nereikia, jis laiko bene dar geriau nei mechanika, bekelėje taip pat.
Žinoma, nesunku USA modeliui su mechanika pakeisti pavarų dėžę į europinę, tuomet bus palėtintojas. tokia modifikacija kainuoja apie 2000Lt.
Kas deėl motorų ekonomiškumo - itin daug faktorių lemia. Man asmeniškai kuro ima daugiau, Stentor - benzo kolonėlių draugas, o šiaip - nuo 8.
Dujos - draugas. Vožtuvus po ~50,000Km reguliuoti reikės visiems, bet jei motoras 2.0 arba 2,5sohc (nuo 2000m) - jokių bėdų, kaina ~150-250Lt, o jei motoras 2,dohc (98-2000) reguliavimo kaina ~700-900Lt.
Lyginant 2,5 sohc ir dohc motorus - pirmasis turi 115 (kartais 121) kw, antrasis 110 (kartais 127) kw, bet didesnį sukimo momentą ir smagiau dirba prie ~6000rpm.
H6 foresteryje nebuvęs, jo vožtuvų reguliavimas itin brangus.
Apibendrinant, kad tiksliau atsakyti, reiktų žinoti mašinos panaudojimo tikslą.

Jonai, klausima turiu, pas mane '02 m. 2,5 l. be paletintojo USA, tai koks pas mane variklis?? pagal koda EJ25, pagal metus turetu but SOCH, bet pagal galia tai man niekas neaisku, nes ant dokumentu raso 110 kW iseina kad tada DOCH ??? aisku dokumentais 100 % tiket turbut neverta. tikiuose nebus pas mane tas DOCH. ir jei tikrai ten SOCH (pagal metus) kaip tada zinot kiek kW? aisku nedidelis cia skirtumas 115 ar 121 bet vat idomu man :???:
to Pavel: benzo suvartoja 11-12 ramiai vaziuojant, o siuo metu kai salciai ir spaudziant/driftinant truputi (gaiziunuose) 15. duju visdar nera :/
no subaru
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė jaroslavas »

labas Pavelai
Atrodo tu jau mūsų žmogus :valio:
Malonu kaip apie mane parašei :mad:
Pas Vicina nevažiuok - nes kai susirgsi turbo lyga, tau galas ir tavo pinigams ;)
Dėl duju teisingai - aš pirkčiau be duju ir dėčiau Lietuvoje
O kad nori mechanika - tesingai. pasensi tada automata, ir automatai patobulės
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Pavel

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Pavel »

Vyrai, prisipažįstu kaltas :sorry: Neradau :sorry: viskas kas buvo daug maž verta dėmesio - nuo 2003 metų. Hot' plach' :`(
A tiek litų kad tokį įkasti nėra. baigėsi tuo, kad nusipirkau Land'a Freeland'erį už 15 gabalų. Pavažiavau vakar kaime per sniegus visas patanekintas. Aišku ne forikas - taip kaip Jaroslavo ir Jono forume patalpintose filmukose nepavažinėsi, bet bent jau padorus parketnikas... Man, čainikui, ir gerai. Jei iš čia neišvarysit s pozorom, gal kada galėsiu atvačiuot "pokatuškių" pažiūrėt?
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Deimazas »

Pavel rašė:Vyrai, prisipažįstu kaltas :sorry: Neradau :sorry: viskas kas buvo daug maž verta dėmesio - nuo 2003 metų. Hot' plach' :`(
A tiek litų kad tokį įkasti nėra. baigėsi tuo, kad nusipirkau Land'a Freeland'erį už 15 gabalų. Pavažiavau vakar kaime per sniegus visas patanekintas. Aišku ne forikas - taip kaip Jaroslavo ir Jono forume patalpintose filmukose nepavažinėsi, bet bent jau padorus parketnikas... Man, čainikui, ir gerai. Jei iš čia neišvarysit s pozorom, gal kada galėsiu atvačiuot "pokatuškių" pažiūrėt?
Viskas ten gerai su tais freelandais, tik patikimumas neaiškus. O į pokatūškes visus prijaučiančius kviečiame, įdomu kai galima techniką palyginti
Su baru nuo 1999-tų
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė jaroslavas »

Pavel rašė:Vyrai, prisipažįstu kaltas :sorry: Neradau :sorry: viskas kas buvo daug maž verta dėmesio - nuo 2003 metų. Hot' plach' :`(
A tiek litų kad tokį įkasti nėra. baigėsi tuo, kad nusipirkau Land'a Freeland'erį už 15 gabalų. Pavažiavau vakar kaime per sniegus visas patanekintas. Aišku ne forikas - taip kaip Jaroslavo ir Jono forume patalpintose filmukose nepavažinėsi, bet bent jau padorus parketnikas... Man, čainikui, ir gerai. Jei iš čia neišvarysit s pozorom, gal kada galėsiu atvačiuot "pokatuškių" pažiūrėt?
i pokatuškės visada esi laukiamas, bus proga pakankinti LF :valio:
mano nuomonė, tik mano- na ir š..pirkai :-?
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Tomas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2009-05-23, 10:58 pm
Auto: Subaru Legacy 2.5 GX Wagon

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Tomas »

Jaroslavai-nenorėk jog visas pasaulis su foresteriais važinėtu :o leisk žmogui pasidžiaugt nauju pirkiniu ;) o kad,Š... tai nieks to nepaneiks...Sėkmės eksplotuojant nauja žaisliuka Pavelai ;)
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė zzzubarruu »

Pavel rašė:Vyrai, prisipažįstu kaltas :sorry: Neradau :sorry: viskas kas buvo daug maž verta dėmesio - nuo 2003 metų. Hot' plach' :`(
A tiek litų kad tokį įkasti nėra. baigėsi tuo, kad nusipirkau Land'a Freeland'erį už 15 gabalų. Pavažiavau vakar kaime per sniegus visas patanekintas. Aišku ne forikas - taip kaip Jaroslavo ir Jono forume patalpintose filmukose nepavažinėsi, bet bent jau padorus parketnikas... Man, čainikui, ir gerai. Jei iš čia neišvarysit s pozorom, gal kada galėsiu atvačiuot "pokatuškių" pažiūrėt?
ko i tas pokatuskes ziuret? vazinet reikia o ne ziuret.
pravazumas LF neblogas, tik krustis tau su juo teks daznai ir daug.
:`~; :`~;
koki motora turi?
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
Vidas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 2009-04-01, 3:31 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: VVH 108
Miestas: Vilnius

Re: Dėl Subaru Forester įsigyjimo

Standartinė Vidas »

Tikrai nereikia norėti, kad visi su Forikais važinėtų ... neliks visiems norintiems įsigyti `!`` o ir kaina...įsivaizduokit, jei nieks jų nepirktų... daug pigiau galima būtų įsigyti ;)
Pats dabar po truputuką žvalgausi pakeitimui... tai be 40 k neišeina toks, kokio norėtųsi :`(
Forester...
Skelbti atsakymą