Renkuosi Forester: AT ar MT su palėtintoju? N/A ar Turbo?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Renkuosi Forester: AT ar MT su palėtintoju? N/A ar Turbo?

Standartinė Aladdin »

suboksidas rašė:Mieli vartotojai, jei ieškote kokios nors informacijos iš šios temos, pirmiausia siūlau peržvelgti šios temos naudingos informacijos santrauką. Viliuosi, jog tai Jums padės surasti į iškilusius klausimus, na o jei ne - rašykit, mes Jums padėsime atsakyti!
Temos santrauką rasite http://www.foresterclub.lt/Renkantis_Forester

Santrauka sudaryta iš 61 - o šios temos puslapio. Ji nuolatos bus pildomas.






Taigi ruošiamės pirkti 2006 foresteri. Atkalbekit ir itikinkit kad blogai padarysiu ji paemes:) Kas blogo, ko galima tiketis ir laukti?

Siaip pravaziavau, ispudziai nerealus, noriu as jo:) Bet ir baisu truputi:)
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Na is esmes labiausiai man baisu del kuro sanaudu. Keli is vis parase rusai kad pas juos zralina 25-30 kai paspaudzia:) Baisu. Bet masina pasaka:)

Beje kas del turbinu, man kaip tik priesingai aiskino, kad jos neuzsilanksto po 100t., kad jie dar nei vienos netaise. Ksenonai sako irgi gamykliniai, o ne statyti:)

Zodziu nereikejo sesti man i ta masina:) Beje ir automatas nera toks tupas kaip ant 2.0. Jonai, tikrai nera panaceja tas automatas su 2l:)
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Standartinė zzzubarruu »

tai bmw eis zmonai? :smile:
mu ha ha ha ! ! !
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Na bandysiu forika jai duoti:) Bet tolimesniu isvadu nedarysiu:) Dar iki siol neuzmirstu kaip traukia:)
vilmis78
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1678
Užsiregistravo: 2008-12-30, 12:05 am
Auto: 2 forester`iai, 2 legacy`iai
Valstybinis numeris: DHP 345
Mobilus: +37065063615
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vilmis78 »

Aladdin rašė:Na is esmes labiausiai man baisu del kuro sanaudu. Keli is vis parase rusai kad pas juos zralina 25-30 kai paspaudzia:) Baisu. Bet masina pasaka:)

Beje kas del turbinu, man kaip tik priesingai aiskino, kad jos neuzsilanksto po 100t., kad jie dar nei vienos netaise. Ksenonai sako irgi gamykliniai, o ne statyti:)

Zodziu nereikejo sesti man i ta masina:) Beje ir automatas nera toks tupas kaip ant 2.0. Jonai, tikrai nera panaceja tas automatas su 2l:)
tai tas 25-30 draguojant po miesta,siaip tai po miesta turi uztekti 14 drasiai...
Forester MY01,(bus 2.5l ???AG 5/6?MT), Legasy MY05 2,5 AT, Forester MY98 J6, MP 07, NP 06.
+37065063615
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Standartinė eugenijus »

As puse bako sia savaite per 2 dienas ant vietos po miesta aisku gazas dugnas,kai babkiu neturiu pataupau ,kai turiu lisnu varau,noreciau 2.5 litro sau ateiciai,Labai noreciau.
Slava Ukraine!
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

vilmis78 rašė: tai tas 25-30 draguojant po miesta,siaip tai po miesta turi uztekti 14 drasiai...
Tai kiti pasakoja kad pas juos mieste buna 15.5-18 normaliai vazinejant, Autoerdve man aiskina kad i 12 nespausdamas sutilpsiu. Knygoje parasyta 14.3 ir 8.7. Bet kiek skaiciau apie toki uzmiestini sunaudojima niekas net nesneka, daugiau apie 10-11. Skambinau pagal viena skelbima pasiklausti ten is vis aiskina kad i 11 mieste sutelpa:) Toks ispudis kiek zmoniu tiek nuomoniu:)
vilmis78
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1678
Užsiregistravo: 2008-12-30, 12:05 am
Auto: 2 forester`iai, 2 legacy`iai
Valstybinis numeris: DHP 345
Mobilus: +37065063615
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vilmis78 »

Aladdin rašė:
vilmis78 rašė: tai tas 25-30 draguojant po miesta,siaip tai po miesta turi uztekti 14 drasiai...
Tai kiti pasakoja kad pas juos mieste buna 15.5-18 normaliai vazinejant, Autoerdve man aiskina kad i 12 nespausdamas sutilpsiu. Knygoje parasyta 14.3 ir 8.7. Bet kiek skaiciau apie toki uzmiestini sunaudojima niekas net nesneka, daugiau apie 10-11. Skambinau pagal viena skelbima pasiklausti ten is vis aiskina kad i 11 mieste sutelpa:) Toks ispudis kiek zmoniu tiek nuomoniu:)
wzikas toks vazineja su 2,5XT AT-tai kiek girdejau jis lyg ir sake,kad apie 15 mieste,o uzmiestyje -kai vaziavo i Norvegija pilnas ekipazas tai apie 12-14 suvalge,bet tiksliau tu jo paklausk,jis nemazai jau yra pravaziaves...o apie pasakas,kad 11 po miesta automatui su 2,5 turbo uztenka tai cia nebent bobute moketu taip,bet tada klausimas kam pirkt turbinini jei taupai ant kuro-imi kaip Jaroslavo 2,0l atmosferika ir fsio...pradziai tikrai pakaks :valio2:
Forester MY01,(bus 2.5l ???AG 5/6?MT), Legasy MY05 2,5 AT, Forester MY98 J6, MP 07, NP 06.
+37065063615
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

vilmis78 rašė: wzikas toks vazineja su 2,5XT AT-tai kiek girdejau jis lyg ir sake,kad apie 15 mieste,o uzmiestyje -kai vaziavo i Norvegija pilnas ekipazas tai apie 12-14 suvalge,bet tiksliau tu jo paklausk,jis nemazai jau yra pravaziaves...o apie pasakas,kad 11 po miesta automatui su 2,5 turbo uztenka tai cia nebent bobute moketu taip,bet tada klausimas kam pirkt turbinini jei taupai ant kuro-imi kaip Jaroslavo 2,0l atmosferika ir fsio...pradziai tikrai pakaks :valio2:
Visa beda kad as su juom pavaziavau, tai gal dabar per labai emocijos valdo, o ir zmonai labai jis patiko:) Aisku ras wzikas dujas susidejo, idomu ar labai masina gaidina? Nes kai klausiau autoerdveje del duju i sita auto, tai i mane kaip i nenormalu paziurejo ir pasake vienareiksmiskai - negalima ju ten deti, na is esmes gal ir galima, bet masina bus sugadinta. O kas del galingos masinos - tai as vadovaujuosi principu kad yra super tureti galios atsarga nenumatytiems atvejams, o ne ja turint kaip pakvaisus lakstyti.

O kas del jaroslavo auto, tai po tos turbo toks kaip Jaroslavo is vis nivalit, o jei kalbesime dar ir apie automata - tai is vis tragedija. Nepatiko man automatas ant dvieju litru :`(
vilmis78
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1678
Užsiregistravo: 2008-12-30, 12:05 am
Auto: 2 forester`iai, 2 legacy`iai
Valstybinis numeris: DHP 345
Mobilus: +37065063615
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vilmis78 »

tai autoerdveje daug ka jie sako,bet ne specai super jie yra-daug kas vazineja su dujomis ir as pats ir visai normaliai-aisku jegos siek tiek maziau,bet ne taip kaip sakoma jog 30% prarandi...
kitas dalykas automatas gerai,bet su juo tu prarandi galios ir kuro sanaudos didesnes-jei tas negasdina puiku,o kitu variantu tai galima mechanine imti su 2,0l turbo,kaip pas mane,minimaliai pakoregavus-traukimas dabar geresnis nei 2,5XT :) na bet cia jau tau spresti...
tiesa forester uzkreciamas dalykas yra-as kol neatsisedau/nepravaziavau tol man tos masinos baisios atrode :-? o dabar nerandu grazesniu ir patikimesniu...
Forester MY01,(bus 2.5l ???AG 5/6?MT), Legasy MY05 2,5 AT, Forester MY98 J6, MP 07, NP 06.
+37065063615
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Jonas6x6 rašė:aš tau nuo pat pradžių sakiau, kad AT yra jėgų jėga. O 2.5 turbo yra nerealus motoras, kol negenda. Po to remontas brangus. Bet - prižiūrėk tepalą, antifryzo normą ir neges jis.
Apie tokį nekalbėjai, tik apie 2.5 atmo, todėl nebuvom aptarę šito.
Mano patirtis ir nuomonė - šitas yra vos ne "the bes forik ever made".
Dėl dujų - tik, kad reguliuot vožtuvus bus brangu. Bet jei daug važiuosi - atsipirks. Aš nežiūrėdamas jamčiau tokį daiktą.
O dėlkuro sąnaudų dauguma yra linkę pagražinti. Trasoj tikiu kad ima mažai, bet mieste....
O tai kaip nustatyti ar normaliai motoras priziuretas? Ar pasitiketi autoerdve? Siaip jie duoda tris menesius garantijos pagrindiniams mazgams.

O kas del automato, tai ant 2 litru man jis nepatiko:`( Bet ant va sito, tai visai pakenciamas dalykas. Bent jau kol su 2l vaziavau, pastoviai galvojau apie ta automata, kaip bereikalingai apsikos uzkylas pries persijungiant na ir visokie tokie panasus klausimai, kai atsisedau prie 2.5, tai apie automata uzmirsau, galvoje buivo tik oi kaip fantastiskai jis traukia:)

Kas del gedimu, kas tam motore genda? Ir i kokias finansines islaidas tai issilieja?

Del voztuvu reguliavimo... Kiek tas brangu? Ir ar ta pastovisi daryti reikia?
arturas2002
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-04-07, 8:00 pm
Auto: Forester 2.5X, '05, AT, USA
Valstybinis numeris: AZM 565
Mobilus: +37061447203
Miestas: Klaipeda

Standartinė arturas2002 »

Aladdin rašė:
vilmis78 rašė: tai tas 25-30 draguojant po miesta,siaip tai po miesta turi uztekti 14 drasiai...
Tai kiti pasakoja kad pas juos mieste buna 15.5-18 normaliai vazinejant, Autoerdve man aiskina kad i 12 nespausdamas sutilpsiu. Knygoje parasyta 14.3 ir 8.7. Bet kiek skaiciau apie toki uzmiestini sunaudojima niekas net nesneka, daugiau apie 10-11. Skambinau pagal viena skelbima pasiklausti ten is vis aiskina kad i 11 mieste sutelpa:) Toks ispudis kiek zmoniu tiek nuomoniu:)
as vasara i 11 l/100 km po miesa isitenku. Ziema apie 13 l/100 km.
uzmiestyje-minus 10%. IR TIKRAI, KAI PENSININKAS - NAVAZIUOJU.

:valio:
Subaru Forester 2,5X, atmosferinis, AT, 2005', 130 kW (174 geri arkliukai).
Arturas
Balanemate
Forumo dalyvis
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 2008-12-22, 11:00 am
Miestas: Vilnius

Standartinė Balanemate »

arturas2002: siulyciau apacioj prie savo aprasymo irasyt savo vairuojamo auto duomenis.. bus aiskiau visiems susigaudyt, koki auto tu vairuoji ir t.t. http://www.foresterclub.lt/phpBB2/viewt ... sc&start=0
1998-06-17 Subaru Forester 2.0 GX (MT), EDM, 122AG
861687799
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Standartinė wzikas »

klausk cia kas konkreciai domina apie XT ir dar neradai atsakymo? :)

del sanaudu tai Vilmis78 nepamelavo, turejau jo bagazine ant virsaus ir pilna ekipaza ;)

kai vienas vazevau i UK tai vidurkis apie 12 duju gavosi.

As skaitau kad neperdaugiausiai mieste pilu 14-15 duju, tik autostradoj niekad maziau 10 litru benzo nesigaudavo niekaip. Na, nebent ant 70-80 vaziuoti...

PS. del duju - man nusisvilpti kas ka galvoja, patikek kiek yra dujifikuotu WRX ir kitu smagesniu masinyciu. As daug keliauju masina ir man tai atsiperka
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Jonai, beje tas Audrius, kur man davei koordinates irgi sako - negalima duju i ta forika:)

Bet speju yra labai daug sansu kad tas turbo foresteris pas mane ir pasiliks:) Aisku butu visai neblogai koki kebulista Vilniuje surasti, kad paziuretu ta masiniuka dusios nuraminimui, tik va nezinau kur tokio ieskoti:`( Gal kas ka parekomenduoti galit?
Skelbti atsakymą