Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė evilkas »

Aš beloruse, kai perdarinėjau nuo puskačiaus į starterinį, paklojau 35 kv.mm. laidus. Pliusinis gavosi apie 2.5 m. ilgio. Atrodo viskas gerai, užtenka.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

evilkas rašė:Aš beloruse, kai perdarinėjau nuo puskačiaus į starterinį, paklojau 35 kv.mm. laidus. Pliusinis gavosi apie 2.5 m. ilgio. Atrodo viskas gerai, užtenka.
Puskačių išėmei pff, man tai puskačius geriau ypač kai šalta buna. Beje sako starteris tiek neišlaiko kiek puskačius, todėl jis ir geriau na bent taip sako. Ir šiaip įdomu su tuo puskačium :D užvedinėt :D
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė goild »

Artūrazz rašė:Hmm ...
Kadangi nusiboto tie maximiniai krokodilai tai užsimaniau geresnių.
Gal prieš pusmetį pasigaminau šituos gražuolius. 35 kv. mm suvirinimo laidukas ir 200 A gnybtukai. + ir - laidai po 3 m.
Gaila senukuose tada nebuvo 50 kv. mm suvirinomo laido :D
Kažkur pradžioje skaičiau, kad akumuliatorių kažkas susprogdino :D na aš su šitai krokodiliukais irgi dar pasisekė , kad manęs neaptaškė rūgštimi :D

Jau naudojau traktorių ir kombainų užkūrimui :)
Kaip manot tokių užtenka vicino fūrai užkurti? :D

[img]]
Armijoje buvo akumas babaxnujes ,tai akis rugstim prasiploves ,tsakant didziausiam priesui nepalinkeciau tokios pramogos :!:
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

goild rašė: Armijoje buvo akumas babaxnujes ,tai akis rugstim prasiploves ,tsakant didziausiam priesui nepalinkeciau tokios pramogos :!:
Tai ir sakau žiauriai pasisekė, nes dugnas ir šonas trūko.
O dar pas mane akumuliatorius Deep cycle zvejybinis 100 Ah tai tikrai ir startines amperų sočiai. Gerai, kad į šipulius neėjo. Beje prieš tai aš jį kroviau ir girdėjosi kaip burbulioja, tai smarvės pas jį buvo max :D viskas garaže dar buvo :D. Tai ptfu ptfu per petį ir dar druskos ten pat :D
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė evilkas »

Artūrazz rašė:
evilkas rašė:Aš beloruse, kai perdarinėjau nuo puskačiaus į starterinį, paklojau 35 kv.mm. laidus. Pliusinis gavosi apie 2.5 m. ilgio. Atrodo viskas gerai, užtenka.
Puskačių išėmei pff, man tai puskačius geriau ypač kai šalta buna. Beje sako starteris tiek neišlaiko kiek puskačius, todėl jis ir geriau na bent taip sako. Ir šiaip įdomu su tuo puskačium :D užvedinėt :D
Nusibodo anonizmu su puskacium uzsiimineti. Daug keiksmazodziu isleista uzvedant pati puskaciu.
O kai salta, zemiau nei kokie -10, bent jau man nera jokio reikalo ta traktoriu uzvedineti.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

evilkas rašė:
Artūrazz rašė:
evilkas rašė:Aš beloruse, kai perdarinėjau nuo puskačiaus į starterinį, paklojau 35 kv.mm. laidus. Pliusinis gavosi apie 2.5 m. ilgio. Atrodo viskas gerai, užtenka.
Puskačių išėmei pff, man tai puskačius geriau ypač kai šalta buna. Beje sako starteris tiek neišlaiko kiek puskačius, todėl jis ir geriau na bent taip sako. Ir šiaip įdomu su tuo puskačium :D užvedinėt :D
Nusibodo anonizmu su puskacium uzsiimineti. Daug keiksmazodziu isleista uzvedant pati puskaciu.
O kai salta, zemiau nei kokie -10, bent jau man nera jokio reikalo ta traktoriu uzvedineti.
Tai jeigu puskačiaus starteris veikia tai jokių bėdų, o jeigu ne tai neduok dieve užpylei tai pusvalandį ar valandą prasitampysi :D
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė vicinas »

man savo furai uzkurti uztenka ir bet kokiu,kad ir maximiniu laidu,nes nekuriu su prijungtais laidais,o siek tiek ikraunu,o tada savais akumais jau bandau kurti.Uzkurimui daug nereikia krauti,uztenka cigarete surukyti ir gali kurt :D
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė vicinas »

trafo i kelione nepasiimsi,jam jug 220 itampos reikia `!``
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

vicinas rašė:man savo furai uzkurti uztenka ir bet kokiu,kad ir maximiniu laidu,nes nekuriu su prijungtais laidais,o siek tiek ikraunu,o tada savais akumais jau bandau kurti.Uzkurimui daug nereikia krauti,uztenka cigarete surukyti ir gali kurt :D
Aš laukti nemėgstu :D uždėjai užkūrei ir laisas :D
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
LandMen
Forumo dalyvis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2012-08-27, 10:16 am
Auto: Forester
Valstybinis numeris: GBL 613
Skype: lauryns81

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė LandMen »

Artūrazz rašė:
vicinas rašė:man savo furai uzkurti uztenka ir bet kokiu,kad ir maximiniu laidu,nes nekuriu su prijungtais laidais,o siek tiek ikraunu,o tada savais akumais jau bandau kurti.Uzkurimui daug nereikia krauti,uztenka cigarete surukyti ir gali kurt :D
Aš laukti nemėgstu :D uždėjai užkūrei ir laisas :D
aš irgi laukti nemėgstu, Perku nauja akuma kai reikia :)
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

O tu kokius naudoji paprastus rūgštinius ar tuos šūstresnius ?
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Karolis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2012-04-03, 4:43 pm
Auto: Sidabrinis pirmukas 92kW MT
Valstybinis numeris: JTV 631
Mobilus: +37061400783
Miestas: Vilnius

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Karolis »

Siandien tavo posto ikveptas nusipirkau analogiskus krokodilus ir 6m 16mm^2 kabelio. Norejau imt 25mm^2 isibegejes, bet mano poreikiam turi ir 16 but daugiau nei gana.

Tik va kaip jungti kabeli prie znyples, tu varztu prispaudei ar virinai su TIG'u kaip nors? Idealiausia butu suvirint.
Artūrazz rašė:Hmm ...
Kadangi nusiboto tie maximiniai krokodilai tai užsimaniau geresnių.
Gal prieš pusmetį pasigaminau šituos gražuolius. 35 kv. mm suvirinimo laidukas ir 200 A gnybtukai. + ir - laidai po 3 m.
Gaila senukuose tada nebuvo 50 kv. mm suvirinomo laido :D
Kažkur pradžioje skaičiau, kad akumuliatorių kažkas susprogdino :D na aš su šitai krokodiliukais irgi dar pasisekė , kad manęs neaptaškė rūgštimi :D

Jau naudojau traktorių ir kombainų užkūrimui :)
Kaip manot tokių užtenka vicino fūrai užkurti? :D

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Subaru. Go anywhere. Do anything.
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

Karolis rašė:Siandien tavo posto ikveptas nusipirkau analogiskus krokodilus ir 6m 16mm^2 kabelio. Norejau imt 25mm^2 isibegejes, bet mano poreikiam turi ir 16 but daugiau nei gana.

Tik va kaip jungti kabeli prie znyples, tu varztu prispaudei ar virinai su TIG'u kaip nors? Idealiausia butu suvirint.
Na aš dėjau plačia šaibą ir priveržiau varžtu. Šiandien kūriau 3 litru dyzelioką (X5) su vos gyvu akūmu, tai tik uždėjau krokodilus pasuko raktėlį ir tik pyst ir užsikūrė kaip vasarą ir laukti nereikėjo :D
Na nežinau jei perki, tai iš karto pirkti normalius, kad galėtum bet ką užkurti :D, nes būtų tada buvę 50 mm^2 suvirinimo laidai, tai būčiau juos paėmęs :DD. Bet šiap tai ir 35 mm^2 per akis užtenka :)
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Karolis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2012-04-03, 4:43 pm
Auto: Sidabrinis pirmukas 92kW MT
Valstybinis numeris: JTV 631
Mobilus: +37061400783
Miestas: Vilnius

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Karolis »

Jei imti, kad 3.5A per 1mm^2 darbo rezimas, tai 16mm^2 pastoviai gales ~60A pumpuoti, laikinas sroves iki 200A atlaikys ir nieko nenutiks, juolab, kad krokodilai 200A reitinguoti ir kazin ar pavyks per juos daug perduot, paprastai uzspaudus. Didziausi nuostoliai ne laido story, o laido prijungime prie krokodilo bei krokodilo prijungime prie masinos..

50mm^2 laidas jau bus sunkus ir storas, o lengvaji automobili be problemu uzkursi nelaukdamas su plonesniais (pats turiu 3l dyzeli). Bet suprantu ir pateisinu tavo nora buti pasiruosus visiems atvejams :)
Subaru. Go anywhere. Do anything.
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Taisyklingas 'krokodilo' naudojimas

Standartinė Artūrazz »

Karolis rašė: Bet suprantu ir pateisinu tavo nora buti pasiruosus visiems atvejams :)
Jo kai man retkarčiais reikia traktorių ar kombainą kurti, tai šitie pats tas :D
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Skelbti atsakymą