Įkalnės stabdis

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Edislovas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:43 am
Auto: Subaru Outback '03
Valstybinis numeris: GRF 635
Miestas: Vilnius

Re: Įkalnės stabdis

Standartinė Edislovas »

Man buvo tokia situacija, kad užklinino kalnų stabdis ir aš į Lazdynų kalną negalėjau įvažiuoti. Nuimta spyruoklė ir padročintas kraniukas pirmyn atgal viską sutvarkė geriau, nei reguliavimas.
skorpion71
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2016-02-26, 4:11 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: JCG 879
Mobilus: +37068778041

Re: Įkalnės stabdis

Standartinė skorpion71 »

Tai butent ten ir yra problema paciam kaip jus vadinate kranike, reguliavimas retai kada buna kaltas.
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Įkalnės stabdis

Standartinė Mindaugas »

Nu pasižiūrėjau dar kartą pagal patarimus. Ta svirtis vaikšto laisvai, spyruoklė vietoje. Šiek tiek atlaisvinau trosą (atsukau prieš rosyklę beveik visą apsisukimą, prilaikydamas trosą su replėmis, kad nesisuktų kartu). Kiek prie namų į stačią ikalnę ir lygioje vietoje pasibandžiau, man atrodo beveik gerai. Ta prasme pasiekiau savo, kad anksčiau atleistų stabdžius (panašiai kai sukabina), tik įkalnėje būna, kad vos vos dar rieda atgal. Antrą kartą stabdį paspaudus, užspaudžia pilnai. Tai žiūrėsiu, arba taip paliksiu, arba trosą biškį įtempsiu. Svarbu, kad lyg jau be reikalo nebestabdo.

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
skorpion71
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2016-02-26, 4:11 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: JCG 879
Mobilus: +37068778041

Re: Įkalnės stabdis

Standartinė skorpion71 »

Mindaugas rašė:Nu pasižiūrėjau dar kartą pagal patarimus. Ta svirtis vaikšto laisvai, spyruoklė vietoje. Šiek tiek atlaisvinau trosą (atsukau prieš rosyklę beveik visą apsisukimą, prilaikydamas trosą su replėmis, kad nesisuktų kartu). Kiek prie namų į stačią ikalnę ir lygioje vietoje pasibandžiau, man atrodo beveik gerai. Ta prasme pasiekiau savo, kad anksčiau atleistų stabdžius (panašiai kai sukabina), tik įkalnėje būna, kad vos vos dar rieda atgal. Antrą kartą stabdį paspaudus, užspaudžia pilnai. Tai žiūrėsiu, arba taip paliksiu, arba trosą biškį įtempsiu. Svarbu, kad lyg jau be reikalo nebestabdo.

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
na ir gerai tada. :_O:
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: Įkalnės stabdis

Standartinė Gorbas »

Pas mane irgi iš antro paspaudimo sukabina, atba turi labai stipriai įminti stabdį.
Miškinukas
Skelbti atsakymą