Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
transervisas

Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė transervisas »

Sveiki SUBARU FORESTER gerbėjai.Aš esu griežtai apsisprendęs pirkti SUBARU FORESTERI,tik nežinau kurie benzininiai varikliai nebijo dujų.Šiaip mane domina modelis su benzininiu 2 litru 110kw varikliu nuo 2008 iki 2011 metų.Kiek žinau ne į visus juos galima montuoti dujas,bet konkrečiai į kuriuos kol kas tikslaus atsakymo nerandu.Bandžiau aiškintis Subaru salonuose,bet ten konkrečiai niekas neatsako arba iš viso nesileidžia į tokias diskusijas.Gal kas nors turi tikslios informacijos šiuo klausimu,būčiau labai dėkingas,jei kas nors padėtų man šioje situacijoje.
Vartotojo avataras
Remis7
Forumo dalyvis
Pranešimai: 809
Užsiregistravo: 2008-12-23, 10:22 am
Auto: Forester 2.5XS, AT, 07"
Valstybinis numeris: ETA 500
Skype: remygaa
Mobilus: +37067989777
Susisiekti:

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė Remis7 »

yra europai skirti FORESTER S11 2.0X
su 2.0L EMPI DOHC NA & LPG varikliais.
Autoerdvės pardavinėti forikai 2005-2007 buvo su šiais varikliais, bent pas kaimyną būtent toks. 2007 m. lygtais visi su LPG.
pagal kėbulo numerį galima nustatyti ar toks motoras su ar be paruošimo dujoms.
Dėl naujojo modelio nežinau
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
2007 [S11] FORESTER 2.5XS WAGON 253 EMPI SOHC NA RAISED SUSPENSION FULLTIME AWD AT US FLEX FUEL E85 & LPG
Degalų sanaudos https://www.spritmonitor.de/en/detail/669821.html
transervisas

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė transervisas »

Na labai dėkui bičiukai.Šiaip jau jūs man čia pažėrėt neblogos informacijos.Man subaru salone Panevėžyje pardavimų vadybininkas sakė,kad jei varikliai nepritaikyti dujoms tai,ne tik vožtuvų lizdai susėda,bet ir po 20000km.ridos patys vožtuvai pradega.Toks malačius vadybininkas kalbus ir paslaugus,ir kaip sakant nuo dūšios patarimus davė.Sakė kaip tik tuo metu kai diskutavom ju servise remontavo foristerį 2008 metų laidos, bet dar senesnis modelis tikriausiai kaip aš įsivaizduoju su 116kw 2,0 litro varikliu.Tai jis man ir patarė,kad reikia ieškoti auto su specialiai dujoms paruosta galvute.Dar sakė,kad ant galvutės turėtu būti kažkokie užrašai tik nežino kokie.Jis tik pasakė,kad nuo 2005 metų laidos visi subarikai kurie buvo parduoti ju salone negalejo važiuoti dujomis nes nebuvo pritaikytos jų galvutės,o kas tuo nepatikėjo tai sakė man,kad pats matai kuo žmogui baigėsi remontas apie 3500lt.Aš jam dar pasakiau,kad gal be lašalinės buvo įranga įstatyta tai jis pasakė,kad lašalinė nieko nebūtų nepakeitusi,tik pravažiuotų vietoj 20000km.kokius 50000km.ir tiek.O kaip ten dėl amerikonų pas juos tie 2,5 varikliai nebijo dujų? Šiaip tai aš nieko prieš pirkt amerikona sutaupyčiau litų,nes jie žymiai pigesni,bet bijau,kad poto žymiai daugiau išleisiu kurui.Kiek esu girdėjęs tai jie žymiai daugiau srebia aišku ir geriau traukia,bet kai aš nemėgėjes dalyvauti draguose tai man pilnai ir 110kw turėtu užtekti.Laukiu jūsų nuomonių ir ptarimų.Didelis dėkui jums už paaukotą savo laiką.
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė Deimazas »

Laiku sureguliuoti vožtuvai neturi pradegti.
Su baru nuo 1999-tų
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė vicinas »

va tik ju reguliavimas,tai toks gemarojus... :???: :-D
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
kestutis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1067
Užsiregistravo: 2010-11-10, 8:48 pm
Auto: Forester 2,0 MT 02
Valstybinis numeris: ETC 944
Mobilus: +37069844321
Miestas: Kaunas

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė kestutis »

vicinas rašė:va tik ju reguliavimas,tai toks gemarojus... :???: :-D
Ne visu varikliu. Bet jei nori daug kw,tai turekis ir gemaroju :smile:
Laivas uoste yra saugus,bet juk laivai statomi ne tam. John A.Shedd
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė vicinas »

kestutis rašė:
vicinas rašė:va tik ju reguliavimas,tai toks gemarojus... :???: :-D
Ne visu varikliu. Bet jei nori daug kw,tai turekis ir gemaroju :smile:
tai as siuo metu ir laikausi tokios nuostatos,kad vaziuoti maziau,bet smagiau :P
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
FOR222
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2011-07-21, 10:28 pm
Auto: Forester
Valstybinis numeris: FOR 222
Miestas: Klaipeda

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė FOR222 »

siaip gal kas esate klaipedoje isideja dujas i forika? kaip meistru darba vertinote ir kokioje imoneje dejote?
As planuoju kita menesi detis sventojoje pas roma, klp rajone vienas is geriausiu jis. Buvau pries tai i outlanderi dejas brc plug and drive, manau ir foresteriui toks tiktu.
Tautvydas
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011-07-22, 9:53 am
Auto: Forester 2002

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė Tautvydas »

Sveiki, pas mane 2002, mechaninis 92kw.

Nelabai suprantu apie tuos voztuvu reguliavimus, kas kiek km juos reikia reguliuoti, ir kaip suzinoti ar buvo reguliuoti ar ne. Pakol kas, pas mane benzinas, bet dujas planuoju detis. Gal galetumete patarti nuo ko tureciau pradeti.

Ir dar, tuo paciu, kokius tepalus kolegos naudoja siems foriukams.

Nuosirdus dekui, laukiu nesulaukiu. :)
Tautvydas
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011-07-22, 9:53 am
Auto: Forester 2002

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė Tautvydas »

Pleace, laukiu nesulaukiu :-(
Vartotojo avataras
Stentor
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2928
Užsiregistravo: 2009-01-20, 10:25 pm
Auto: Legacy, Forester x2, Grizzly
Valstybinis numeris: SKG 767
Mobilus: +37061240315
Miestas: Satiju km. Kauno raj
Susisiekti:

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė Stentor »

Tautvydas rašė:Pleace, laukiu nesulaukiu :-(
reiketu netynget pasinaudot paieskom ar bent temu pavadinimus perskaityt :stop:

dujos ir viskas apie tai
http://forumai.foresterclub.lt/viewtopic.php?f=8&t=278" onclick="window.open(this.href);return false;

apie tepalus
http://forumai.foresterclub.lt/viewtopic.php?f=6&t=470" onclick="window.open(this.href);return false;
Subaru Legacy EU '92 2.2L 100KW http://www.youtube.com/watch?v=zmNHPhtktW0
Subaru Forester US '00 2.5L 121KW
Subaru Forester US '03 2.5L XS 121KW
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė goild »

Pas mane amerikonas su 2,5 varikliu ,mechanine pavaru deze.Kai pirkau irgi maniau kuro sanaudos dideles bus ,bet i 10 litru isidedu laisvai kiek beskaiciuoju 9,7-9,8 litro gaunasi ,cia vidutines,bet mieste vaazineju daugiau nei uzmiestyje ,taigi mieste kokiu 11 turetu but ,skaiciavimo principas turetu buti gan tikslus ,nes pilu pilna baka ,isvazineju ,vel pilu pilna,kuro ,tada kuro kieki dalinu is nuvaziuotu kilometru kiekio ir dauginu is simto ,pilu Lukoilini 98e15.Nelakstau ,bet ir labai ramiai nevazineju ,buna vis spustelnu :C nes is subines pauglyste niekaip neisgaruoja :-DD
Reguliavau voztuvus Subaritoje tai kartu su zvakiu keitimu kainavo 200lt,nemanau ,kad labai jau brangu .


transervisas rašė:Na labai dėkui bičiukai.Šiaip jau jūs man čia pažėrėt neblogos informacijos.Man subaru salone Panevėžyje pardavimų vadybininkas sakė,kad jei varikliai nepritaikyti dujoms tai,ne tik vožtuvų lizdai susėda,bet ir po 20000km.ridos patys vožtuvai pradega.Toks malačius vadybininkas kalbus ir paslaugus,ir kaip sakant nuo dūšios patarimus davė.Sakė kaip tik tuo metu kai diskutavom ju servise remontavo foristerį 2008 metų laidos, bet dar senesnis modelis tikriausiai kaip aš įsivaizduoju su 116kw 2,0 litro varikliu.Tai jis man ir patarė,kad reikia ieškoti auto su specialiai dujoms paruosta galvute.Dar sakė,kad ant galvutės turėtu būti kažkokie užrašai tik nežino kokie.Jis tik pasakė,kad nuo 2005 metų laidos visi subarikai kurie buvo parduoti ju salone negalejo važiuoti dujomis nes nebuvo pritaikytos jų galvutės,o kas tuo nepatikėjo tai sakė man,kad pats matai kuo žmogui baigėsi remontas apie 3500lt.Aš jam dar pasakiau,kad gal be lašalinės buvo įranga įstatyta tai jis pasakė,kad lašalinė nieko nebūtų nepakeitusi,tik pravažiuotų vietoj 20000km.kokius 50000km.ir tiek.O kaip ten dėl amerikonų pas juos tie 2,5 varikliai nebijo dujų? Šiaip tai aš nieko prieš pirkt amerikona sutaupyčiau litų,nes jie žymiai pigesni,bet bijau,kad poto žymiai daugiau išleisiu kurui.Kiek esu girdėjęs tai jie žymiai daugiau srebia aišku ir geriau traukia,bet kai aš nemėgėjes dalyvauti draguose tai man pilnai ir 110kw turėtu užtekti.Laukiu jūsų nuomonių ir ptarimų.Didelis dėkui jums už paaukotą savo laiką.
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė Deimazas »

[quote="goild"]Pas mane amerikonas su 2,5 varikliu ,mechanine pavaru deze.Kai pirkau irgi maniau kuro sanaudos dideles bus ,bet i 10 litru isidedu laisvai kiek beskaiciuoju 9,7-9,8 litro gaunasi ,cia vidutines,bet mieste vaazineju daugiau nei uzmiestyje ,taigi mieste kokiu 11 turetu but ,skaiciavimo principas turetu buti gan tikslus ,nes pilu pilna baka ,isvazineju ,vel pilu pilna,kuro ,tada kuro kieki dalinu is nuvaziuotu kilometru kiekio ir dauginu is simto ,pilu Lukoilini 98e15.Nelakstau ,bet ir labai ramiai nevazineju ,buna vis spustelnu :C nes is subines pauglyste niekaip neisgaruoja :-DD
Reguliavau voztuvus Subaritoje tai kartu su zvakiu keitimu kainavo 200lt,nemanau ,kad labai jau brangu .

Čia dėl to kad tavo auto variklis soch ir be kintamų vožtuvų fazių, jei būtų naujesnis galėtum prie tos sumos gale prirašyti 0, tada irgi nebūtų brangu bet tik ne visiems...
Su baru nuo 1999-tų
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė goild »

Deimazas rašė:
goild rašė:Pas mane amerikonas su 2,5 varikliu ,mechanine pavaru deze.Kai pirkau irgi maniau kuro sanaudos dideles bus ,bet i 10 litru isidedu laisvai kiek beskaiciuoju 9,7-9,8 litro gaunasi ,cia vidutines,bet mieste vaazineju daugiau nei uzmiestyje ,taigi mieste kokiu 11 turetu but ,skaiciavimo principas turetu buti gan tikslus ,nes pilu pilna baka ,isvazineju ,vel pilu pilna,kuro ,tada kuro kieki dalinu is nuvaziuotu kilometru kiekio ir dauginu is simto ,pilu Lukoilini 98e15.Nelakstau ,bet ir labai ramiai nevazineju ,buna vis spustelnu :C nes is subines pauglyste niekaip neisgaruoja :-DD
Reguliavau voztuvus Subaritoje tai kartu su zvakiu keitimu kainavo 200lt,nemanau ,kad labai jau brangu .

Čia dėl to kad tavo auto variklis soch ir be kintamų vožtuvų fazių, jei būtų naujesnis galėtum prie tos sumos gale prirašyti 0, tada irgi nebūtų brangu bet tik ne visiems...
A JOKALA PAL KALA BLYN! Vazinesiu su situo ,kol subires `!`` ,gyveni zmogus ir mokaisi .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
lauztuvas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-27, 1:16 pm
Auto: Foreter
Skype: lauztuvasss
Mobilus: +37062077611

Re: Dujų įrangos Subaru Forester varikliams

Standartinė lauztuvas »

goild rašė:
Deimazas rašė:
goild rašė:Pas mane amerikonas su 2,5 varikliu ,mechanine pavaru deze.Kai pirkau irgi maniau kuro sanaudos dideles bus ,bet i 10 litru isidedu laisvai kiek beskaiciuoju 9,7-9,8 litro gaunasi ,cia vidutines,bet mieste vaazineju daugiau nei uzmiestyje ,taigi mieste kokiu 11 turetu but ,skaiciavimo principas turetu buti gan tikslus ,nes pilu pilna baka ,isvazineju ,vel pilu pilna,kuro ,tada kuro kieki dalinu is nuvaziuotu kilometru kiekio ir dauginu is simto ,pilu Lukoilini 98e15.Nelakstau ,bet ir labai ramiai nevazineju ,buna vis spustelnu :C nes is subines pauglyste niekaip neisgaruoja :-DD
Reguliavau voztuvus Subaritoje tai kartu su zvakiu keitimu kainavo 200lt,nemanau ,kad labai jau brangu .

Čia dėl to kad tavo auto variklis soch ir be kintamų vožtuvų fazių, jei būtų naujesnis galėtum prie tos sumos gale prirašyti 0, tada irgi nebūtų brangu bet tik ne visiems...
A JOKALA PAL KALA BLYN! Vazinesiu su situo ,kol subires `!`` ,gyveni zmogus ir mokaisi .
Kiba blogai skaiciuoji arba ten pas tave stebuklai deadas. pas mus yr keli 2.0 europieciai. kad but maziau 10l tai neymanoma. visad 10-11 kol nauji. daba paseno tai tai 11- 14 jama.
Skelbti atsakymą