Trukčioja variklis

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Arturas »

Dainius. rašė:O tas RSE kur randas? Kaune ar Vilniuje? Jei Kaune tai tokius reikalus kas geriausiai išmano? Gal kas galit nurodyt kontaktus? Ačiū!
RSE Vilnuje, na o Kaune yra PREMUS, kaip netgi kai kurie apie tai zino, kas foruma paskaito.
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Trukčioja variklis

Standartinė vicinas »

Dar apie variklio darba siek tiek.Grizinejant is ukrainos,maniskis forikas iskrete poksta.Vaziavau autobanu,kokias 2-3 valandas laikydamas greiti 120-140.Kuro rodykle jau rode tarp dvieju paskutiniu padalu.Apie 10km kelio pasitaike nelygaus,uzlopyto,tad siek tiek krate,bet greitis buvo laikomas toks pat.Vel isvaziavus i lygia danga,kazkuriuo momentu,variklis pora kartu sutrukciojo ir trauka visiskai dingo :???: . Naktis,viduty stepiu,nei kaimo,nei serviso.Pirma mintis,nebepasiekia paemejas benzo(atsikrate per duobes paemimo sietelis).Sustojau salikeleje,atsidares kapota,su proziku kiek apziurejau,jokiu atsikraciusiu jungciu neradau.Avariniam atvejui veziausi papildoma 20l. kanistra su benzu.Susipyliau,del sventos ramybes dar nuemiau klema nuo akumo,palaikiau puse minutes,viska surinkau,brukst ir uzsikure.Daugiau nieko panasaus nebuvo visa kelia,nors ir duobiu kur kas rimtesniu buvo,ir benza kur kas daugiau isvazinejau.Zodziu kazkokia mistika,taip ir likau nesuprates,kas per gedimas buvo :???:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: Trukčioja variklis

Standartinė wzikas »

...man patiko tas momentas - vazevau Ukrainso autobamu :DDD
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Trukčioja variklis

Standartinė vicinas »

wzikas rašė:...man patiko tas momentas - vazevau Ukrainso autobamu :DDD
Odesa-Kijevas,visai neblogas kelias :P
Paveikslėlis
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Gorbas »

Prikelsiu šiek tiek temą. Šiandien grįžtant iš Kauno sustojom Elektrėnuose Statoile, mašina užgesinta pastovėjo maksimum 10 minučių. Užvedu mašiną ir jaučiu, kad kažkaip šiek tiek sutrūkčiojo, bet galvoju nieko tokio, pradedam važiuot ir jaučiu kaip ji pradeda kratytis ir traukos nulis, virš 80 jau akseleruotis pradėjo geriau. Grįžus namo atsidariau kopotą ir pradėjau klausyti, duodant gazo ramiai lyg ir nieko stipriai nesijaučia, bet tik spūstelėjus staigiau muša ir į įsiurbimą ir į išmetimą ir tada ji sudetonuoja. Pradžioj galvojau gal pradegė koks vožtuvas, bet logiškai mąstant jis tada visalaik jau turėtų detonuoti, bet pas jį taip nėra, tai kažkaip atėjo mintis gal tai bus EGR`as ? Ar benzas įjungtas ar dujos skirtumo jokio. Gal pas ką nors kažkas panašaus jau buvo?
Miškinukas
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Trukčioja variklis

Standartinė zzzubarruu »

Pradziai slangas ziurek. Ora gali gaudyt. Man buvo taip jau keliose masinose. Ne tik subare.
Dirbant laisvom salia slangu puti eteri ir jei apsukos sokineja reiskias gaudo.
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Gorbas »

Panašu, kad babina, bet 100% garantijos kaip visada nėra. Gal kas netyčiom turi kur užsivoliojusią pabandymui, kad veltui nesimėtyt iškarto pinigais naujai? Kataloge rodo, kad tinka praktiškai nuo visų variklių nuo 1997 metų.
Miškinukas
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Virgis75 »

Gorbas rašė:Panašu, kad babina, bet 100% garantijos kaip visada nėra. Gal kas netyčiom turi kur užsivoliojusią pabandymui, kad veltui nesimėtyt iškarto pinigais naujai? Kataloge rodo, kad tinka praktiškai nuo visų variklių nuo 1997 metų.
Turiu, 1999 2.0 Turbo. Kaži ar tiks? VNO.
sileikis
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2016-01-03, 6:37 pm
Auto: Forester SF5 S turbo
Valstybinis numeris: ST23087

Re: Trukčioja variklis

Standartinė sileikis »

Maniskis kartais trukcioja jei bandai greitet nuo zemu atsuku 1.5k. O siaip vaziuoja tvarkingai.
Laidai neseniai keisti, coilui 1.5 metu. Tai ir krapstsu galva koks cia bildukas gyvena.
Sul
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-06-29, 9:50 pm
Auto: 2000' S-Turbo

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Sul »

Pas mane panaši problema. 2000 s-turbo su dujom. Dreba ir šiltas ir šaltas ir ant benzo ir ant dujų. Nesenai buvo visas apeitas ir apčiupinėtas, tai lyg ir nerado nieko, bet tai buvo prieš drebėjimą. Drebėjimas atsirado po mažu, būdavo, tai užeina, tai vėl praeina, bet dabar atšilus orams - dreba visada. Prisiskaičiau, tai dabar nežinau nuo ko pradėt. Dujos ne iš geriausių, purkštukai tie iš V raidės (nebepamenu :D ). Automobilį turiu apie du mėnesius.

Reguliuot vožtuvus ar iškart pas dujininkus varyt?
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Trukčioja variklis

Standartinė suboksidas »

Pirma pas dujininkus. Pasakys ar reik reguliuot ;) pas mane sioks toks drebejimas atsirado tik po to, kai pradejau per kalnelius sokinet ir stabdyt staigiai. Bet AT pas man. Nurasiau pagalvems sia problema, nes variklis dirba tolygiai :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Arturas »

suboksidas rašė:Pirma pas dujininkus. Pasakys ar reik reguliuot ;) pas mane sioks toks drebejimas atsirado tik po to, kai pradejau per kalnelius sokinet ir stabdyt staigiai. Bet AT pas man. Nurasiau pagalvems sia problema, nes variklis dirba tolygiai :)
Geriau galvok, kad pareina vidines granatos, jeigu drebesys juntamas greitejant.
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Trukčioja variklis

Standartinė suboksidas »

Arturas rašė:
suboksidas rašė:Pirma pas dujininkus. Pasakys ar reik reguliuot ;) pas mane sioks toks drebejimas atsirado tik po to, kai pradejau per kalnelius sokinet ir stabdyt staigiai. Bet AT pas man. Nurasiau pagalvems sia problema, nes variklis dirba tolygiai :)
Geriau galvok, kad pareina vidines granatos, jeigu drebesys juntamas greitejant.
Ne. Stovint, tiksliau sustojus staigiai, palikus ant D jaučiasi minimalus drebesys :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Arturas »

suboksidas rašė:
Arturas rašė:
suboksidas rašė:Pirma pas dujininkus. Pasakys ar reik reguliuot ;) pas mane sioks toks drebejimas atsirado tik po to, kai pradejau per kalnelius sokinet ir stabdyt staigiai. Bet AT pas man. Nurasiau pagalvems sia problema, nes variklis dirba tolygiai :)
Geriau galvok, kad pareina vidines granatos, jeigu drebesys juntamas greitejant.
Ne. Stovint, tiksliau sustojus staigiai, palikus ant D jaučiasi minimalus drebesys :)
Nu tai tai cia ne beda. Nesedejai traktoriuje, jeigu tau subarikas dreba :mrgreen:
Sul
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-06-29, 9:50 pm
Auto: 2000' S-Turbo

Re: Trukčioja variklis

Standartinė Sul »

Šiandien man mechanikas pasakė, kad mano 2000-ujų s-turbo forester'iui MT stovi automatinis vožtuvų reguliavimas. Kaip toli man tokio mechaniko bėgt?
Sul rašė:Pas mane panaši problema. 2000 s-turbo su dujom. Dreba ir šiltas ir šaltas ir ant benzo ir ant dujų. Nesenai buvo visas apeitas ir apčiupinėtas, tai lyg ir nerado nieko, bet tai buvo prieš drebėjimą. Drebėjimas atsirado po mažu, būdavo, tai užeina, tai vėl praeina, bet dabar atšilus orams - dreba visada. Prisiskaičiau, tai dabar nežinau nuo ko pradėt. Dujos ne iš geriausių, purkštukai tie iš V raidės (nebepamenu :D ). Automobilį turiu apie du mėnesius.

Reguliuot vožtuvus ar iškart pas dujininkus varyt?
Skelbti atsakymą