durniuoja sildymas

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Vartotojo avataras
Briedis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2250
Užsiregistravo: 2012-07-27, 4:32 pm
Auto: XV
Mobilus: +37065966491
Miestas: Vilnius

Re: durniuoja sildymas

Standartinė Briedis »

Na va, mano diagnozė bvo teisinga :)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: durniuoja sildymas

Standartinė Virgis75 »

4wd rašė:Matot jei galeciau patikrinti pats, buciau labai laimingas. Pats esu ne Lietuvoje, o auto palikau savo brangiausiai. O zinot kaip su moterim sunku, kaip kalba eina apie auto :?
Zodziu vargais ne galais isiaiskinau, kad dingo antifrizas. Sako kad buvo temperaturos rodykle uzsivertus. Tai arba nesako kad ispute antifriza, arba jis pats kazkur dingsta. Jo sako kaip ir dapile apie 2 litrus, bet peciukas vistiek nepucia silto oro. Tai arba jo dar kazkiek ten truksta nenuorinus, arba jis ir toliau dingsta. Nu bandis varyti pas meistriukus, gal nustatys ausinimo skyscio dingimo priezasti. ačiū berniakai uz patarimus. :)
Klausimas, kur ji pylė tą aušinimo skystį? Ar į sistemą, ar į plėtimosi bakelį, ar į langų apiplovimo bakelį?
4wd
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2012-12-26, 9:15 pm
Auto: Subaru Forester
Mobilus: +37861187329

Re: durniuoja sildymas

Standartinė 4wd »

VIrgis75

Tai cia dar isvardinai visus geriausius varijantus, zinant tai ka moteris gali :D
O sugedusi buvo vandens pompa ir dar kokia tai slangele sake pakeite.
daivux
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-05-09, 10:50 am
Auto: mazda

Re: durniuoja sildymas

Standartinė daivux »

Labas. Automobilio šildymas pas mane taip pat kvailioja.. Vieną dieną viskas tvarkoje, kitą tas pats kas ir autorei.. Atsibodo jau.
Skelbti atsakymą