braska tiltas ar kas kita?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė vicinas »

panasu i prilipusia viskozine move dezeje.Aisku,reiketu gyvai viska pamatyt,pries diagnozuojant. Kas del kryzmiu,tai jos dirba nepriklausomai,darysi posuki,ar tiesiai vaziuosi. Taigi,jei tik posukyje triuksmas,kryzmes ne prie ko.
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Jaras
Forumo dalyvis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-11-25, 9:13 pm
Auto: Subaru Outback H6 '05
Mobilus: +37062336400

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Jaras »

Priekinių pusašių vidinės granatos, teko man pačiam su tokiu reiškiniu susidurti. Kuomet šaltas jokio garso, o kai pašyla prasireiškia garsai. O tavo auto keltas?
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Virgis75 »

Jaras rašė:Priekinių pusašių vidinės granatos, teko man pačiam su tokiu reiškiniu susidurti. Kuomet šaltas jokio garso, o kai pašyla prasireiškia garsai. O tavo auto keltas?
Vat ir pas mane, kai darai kairį posūkį ir daugiau gazo, tai kaip granata traškėtų. Sušyla mašina, viskas OK.
O jei viskomova eina pabaigon, 4 WD veikia ar ne?
Vartotojo avataras
Jaras
Forumo dalyvis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-11-25, 9:13 pm
Auto: Subaru Outback H6 '05
Mobilus: +37062336400

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Jaras »

Virgis75 rašė:
Jaras rašė:Priekinių pusašių vidinės granatos, teko man pačiam su tokiu reiškiniu susidurti. Kuomet šaltas jokio garso, o kai pašyla prasireiškia garsai. O tavo auto keltas?
Vat ir pas mane, kai darai kairį posūkį ir daugiau gazo, tai kaip granata traškėtų. Sušyla mašina, viskas OK.
O jei viskomova eina pabaigon, 4 WD veikia ar ne?
Visko mova čia išvis ne prie ko. Nu jei visko eina pabaigon kaip gali 4wd veikti?
Tie visi traškėjimai eina iš granatų išorinių arba vidinių, kuomet visdinės pradeda braškėti ir nežino kad jos tai atrodo kad dėžei jau chana.
turis007
Forumo dalyvis
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2010-03-01, 12:07 am
Auto: ,forester 98 mt,2.0 s-turbo
Valstybinis numeris: EEE 918

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė turis007 »

Nu nežinau,nu ne granata traska,garsas kitoks.ir tas garsas gale labiau atrodo.ir kai traska granata,tai tik traškėjimas ir yra,o čia atrodo toks jausmas kad visa transmisija jaučia tą dundejima.
turis007
Forumo dalyvis
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2010-03-01, 12:07 am
Auto: ,forester 98 mt,2.0 s-turbo
Valstybinis numeris: EEE 918

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė turis007 »

Klausimas vicinui-ar nustatytumet mano foriko liga jei atvaziuociau?
Vartotojo avataras
Jaras
Forumo dalyvis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-11-25, 9:13 pm
Auto: Subaru Outback H6 '05
Mobilus: +37062336400

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Jaras »

turis007 rašė:Nu nežinau,nu ne granata traska,garsas kitoks.ir tas garsas gale labiau atrodo.ir kai traska granata,tai tik traškėjimas ir yra,o čia atrodo toks jausmas kad visa transmisija jaučia tą dundejima.
Nepavažiavus negali pasakyti, o tavo keltas foresteris ar ne?
turis007
Forumo dalyvis
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2010-03-01, 12:07 am
Auto: ,forester 98 mt,2.0 s-turbo
Valstybinis numeris: EEE 918

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė turis007 »

Keltas minimaliai,pas joną kažkada gumos dėtos.o pats kuriam regione esat?
Vartotojo avataras
Jaras
Forumo dalyvis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-11-25, 9:13 pm
Auto: Subaru Outback H6 '05
Mobilus: +37062336400

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Jaras »

turis007 rašė:Keltas minimaliai,pas joną kažkada gumos dėtos.o pats kuriam regione esat?
Kaunas
Pats turėjau foresterį ir pasikeliau perdaug, tą pakėlimą kad perdaug supratau kai pradėjo pareidinėti ne tik išorinės granatos bet ir vidinės. Kai iš vietos pradedi judėti susukęs vairą iki galo tai granatos taip "šaudė" kad net kardanas daužėsi, taip pat pagalvojau kad kažkas netaip su dėže. Kai nuleidau foresteri žemiau su tom pačiom jau pavargusiom granatom jokio garso.
Vartotojo avataras
Briedis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2250
Užsiregistravo: 2012-07-27, 4:32 pm
Auto: XV
Mobilus: +37065966491
Miestas: Vilnius

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Briedis »

haskis rašė:
Briedis rašė:Pas mane labai panasiai po paskutines pokatuskes. Ryt RSE del to apsilankysiu :)
duok zinot ka rado...
Pasirodo priezastis juokinga iki apsimyzimo - apsauga po bumbtelejmo i kazka lietesi prie duslintuvo :D Atidauze ir atgal prisuko :)
Tuo paciu viena sarnyra rado klibanti - pakeite, ir vidines priekines granatos guma buvo suplysus - pakeite. Nu ir tepalus tuo paciu pakeite :)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
Vartotojo avataras
haskis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2983
Užsiregistravo: 2012-04-01, 7:07 pm
Auto: subaru forester 2.0 AT
Valstybinis numeris: BGM 977
Miestas: Ignalina

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė haskis »

Aisku dekui, as kita savaite varysiu ,tai ziuresim ka idomaus atras, manao apsauga dar "nekalta" ir niekur nekliuna... :D
Geriausi ratai-kojos.
Rulis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: 2012-12-21, 2:21 pm
Auto: Subaru Forester GX
Valstybinis numeris: GFP 104
Skype: rulis200
Mobilus: +37067436608

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Rulis »

turis007 rašė:
Rulis rašė:
turis007 rašė:Bandau apibudint-nu garsas grynai toks kietas,kaip krumpliai duotų ar kardanas .pasireiškia tik posūkiuose duodant gazo.nu toks dududududu.ziurejom šiandien pasikėlė apsaugas,duslerka,nu nieks įtarimo nekelia.buvo man seniau duslintuvas siekė,mušė į šoną kablio rėmo,bet tai kitoks garsas,ir jis atsirasdavo nuo greičio posūkyje,dėl iscentrines jėgos.dabar gi didžiausias tada,kai pvz sankryžoje sustoji ir suki iš vietos.vienu žodžiu kuo daugiau apkrovos gauna kažkas,tuo daugiau tas kažkas braška. :-E
Man buvo ,grynai tai pat kaip parašei: tai radau kardano kryžmėje nulūžuse kniede, ar kaip ten ji vadinasi
Smulkiau galima?kryzmiu lyg dvi yra ar viena?siandie zejom tai kryzme pas mane pavargus labai,tą kur prie dėžės,tai bandysim keist.dabar ir galvoju-jei jau būt patys krumpliai tilte,tai imtų ir pabirtu,ne guminiai gi :???:
Na aš nesu garsų ekspertas,bet aš isitikines ,kad tas dududu toks kaip buvo pas manes,tai tikrai nepanašu i granata ar duslerke ,pakeičiau kardana ir tylu.Beje nulūže buvo prie dėžės
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė Arturas »

turis007 rašė:Sveiki kolegos,ir vėl aš su bedelem savo.tai va pradėjo bildet pas mane kažkas.kai pajusi iš vietos,darai posūkį ir duodi gazo,toks garsas lyg krumpliai prasoktu,lyg kardanas muštų,velnias žino.maniau kad deze,bet taspats ir antra pavara,sukant į bet kurią pusę ir tuo paciu duodant gazo.buvau pas draugą servise,radom tik kardano kryzme prie pabaigos,bet abejonės kad dėl jos bėda.tas bildejimas daugiau gale lyg girdisi.kažin tiltui galas? Padekit kas susidūrė.
Jeigu galiniam reduktoriui butu galas, tai nelabai vaziuotum, bildetum kaip vezimas per akmenis. Patikrink granatas.
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė vicinas »

jei galiniam reduktoriui galas,-isvis nepavaziuosi.Bus kaip kad vaziuotum su automatine deze,be tepalo - duodi gazo,o masina nevaziuoja
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
turis007
Forumo dalyvis
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2010-03-01, 12:07 am
Auto: ,forester 98 mt,2.0 s-turbo
Valstybinis numeris: EEE 918

Re: braska tiltas ar kas kita?

Standartinė turis007 »

Nu ką buvau pas viciną nulekes,malonus žmogus,padėjo,kiek galėjo,turim ir verdiktą,kuris tikiuosi pasitvirtins.dėkui Vytai labai :_O:
Skelbti atsakymą