2003m Forester dingsta trauka

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Gorbas »

Man tai ir taip gerai. :D
Miškinukas
klasika
Forumo dalyvis
Pranešimai: 740
Užsiregistravo: 2013-07-25, 12:17 pm
Auto: forester 00's turbo
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė klasika »

Gorbas rašė:Man tai ir taip gerai. :D
bet turbinukas turbut buvo žvitresnis :D
Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Seneka
Vartotojo avataras
Suburbanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2443
Užsiregistravo: 2012-10-27, 9:46 am
Auto: Forester
Mobilus: +37068841131
Miestas: Kaunas

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Suburbanas »

Pas mane turbinukas, pamiro žvake, tai jau buvau išsigandes kad matarui kaput... Bet! Pagalvojas nusprendziau pradet nuo paprastesnių dalykų. Žvakes buvau sudėjęs Ngk 4 kontaktų platinium figninium, nu jau geras, kad nereiktų lysti antrą kartą. Tai per nepilnus pora metu susivalge. Daba pasikeičiau, į paprastesnes, ngk 1 kontakto, ir manau, kad dar geriau laikys, nei tos super duper...
Išvada pasikeisk visus laidus, žvakes ir nesuk sau galvos. Važiuos ta mašina dar 100metų :-D
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

Sveiki dar kartą, radau savo seną temą, nes nenorėjau kurti naujos. :) Dėl tų problemų, kur čia buvau klausęs, tai sakiau, kad pakeisti žvaklaidžiai, BET teko po to pakeisti dar ir uždegimo ritę visą. `!`` Bet kokiu atveju, po to problemos tikrai baigėsi. Iki šiol... Tai va, realiai, tas automobilis yra tėvo, ir aš dabar ne Lietuvoje, tai labai tiksliai ir nepapasakosiu, tik kiek man pačiam sakė, bet gal kas turės vertų dėmesio minčių :???:
Problema, kad gęsta pradedant važiuot iš vietos (arba netgi užsukus posūkį žema pavara mažu greičiu). Kaip sakė, tas pats ir dujomis ir benzinu. Kadangi dar tėvas turi dyzelinį auto, su kuriuo dažniau važiuoja, aš jį vis baru kad benzinui duotų daugiau apsukų, bet sakė reikia net pergazuoti prie šviesaforo, kad pajudėjus neužgestų, tai turbūt bėda rimtesnė... Visi filtrai, tepalas, žvaiklaidžiai, žvakės ir babina pakeista. Tiesa, žvakės įdėtos pigios po kažkur 10lt bosch (įdėjom "laikinai" taip ir liko), bet kokiu atveju su auto pravažiuota max 5000 km, tai neturėtų jos būti atitarnavusios (?). Žinau, kad lambda zondas šiek tiek grybauja, bet kai žiūrėjo gyvus parametrus seniau, dar sakė pusė bėdos (tiesiog neprisiruošė pasikeist iki dabar) - ar gali būt lambdoj bėda ? :???: Check'ą buvo tik kartą išmetę dėl lambdos, ir jau senokai, dabar nemeta nieko... Gal dar kas nors iš labiau tipinių šitam varikliui ? 2.0 benzinas / dujos, dėkui už mintis!
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

P.S. Šiaip tolygiai važiuojant keliu sakė viskas gerai.
Vartotojo avataras
Briedis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2250
Užsiregistravo: 2012-07-27, 4:32 pm
Auto: XV
Mobilus: +37065966491
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Briedis »

Kad foris mėgsta didesnes apsukas, pastebėjau iškart, kai nuo dyzelinio terrano į forika persedau ;-)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10961
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

siluetaz rašė:P.S. Šiaip tolygiai važiuojant keliu sakė viskas gerai.
Ei, o gal kalnų stabdis stringa?? Pasakojimas priminė istoriją, kaip vieno klubiečio žmona galvojo, kad nemoka pajudėt su automobiliu ;)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Arturas »

Pirmas liambda zondas reguliuoja misinio riebuma, todel visai imanoma situacija kai misinys bus visai liesas ir masina nevaziuos arba dus bandant pajudeti, arba tiek perpils benzo, kad kvepesi kaip senas moskvicius.
Vartotojo avataras
Dziugesiukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 2013-07-04, 5:17 pm
Auto: FORESTER 2l Bi-Fuel
Valstybinis numeris: GOD 725
Skype: dziugesiukas
Mobilus: +37063145726
Miestas: Panevezys

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Dziugesiukas »

Arturas rašė:Pirmas liambda zondas reguliuoja misinio riebuma, todel visai imanoma situacija kai misinys bus visai liesas ir masina nevaziuos arba dus bandant pajudeti, arba tiek perpils benzo, kad kvepesi kaip senas moskvicius.
Netinka šitas variantas. Man įtakos daug neturėjo liamda pasibaigusi. Daugiausiai įtakos turėjo elektrinė oro sklendė. Pas Siluetą gal dar troselinė, su kanalais laisvąjai eigai, bet prasivalyti reiktų pabandyti, o gal tiek ir tereikia?[emoji6] man net važiuojant įmetus laisvą užgesdavo motoras.
Išsiųsta naudojantis GT-I9300 Tapatalk 4 Lt
'07 Subaru Forester 2l Bi-Fuel atmo 116kw lifted by Ironman
http://www.spritmonitor.de/en/detail/682335.html
Diversant
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-04-16, 11:05 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 atmo MT99m

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Diversant »

Identiškas atvejis Foresteriui 99m 2.0 mechanika. Mašiną turiu trečias mėnuo ir dažnai užgestu važiuojant atbulom, į priekį irgi būna. Jau rods įpratau duot apsukų iš vietos, bet kažkaip atrodo, kad ne aš važiuot nemoku, o mašina truput kažkas.
siluetaz rašė:Sveiki dar kartą, radau savo seną temą, nes nenorėjau kurti naujos. :) Dėl tų problemų, kur čia buvau klausęs, tai sakiau, kad pakeisti žvaklaidžiai, BET teko po to pakeisti dar ir uždegimo ritę visą. `!`` Bet kokiu atveju, po to problemos tikrai baigėsi. Iki šiol... Tai va, realiai, tas automobilis yra tėvo, ir aš dabar ne Lietuvoje, tai labai tiksliai ir nepapasakosiu, tik kiek man pačiam sakė, bet gal kas turės vertų dėmesio minčių :???:
Problema, kad gęsta pradedant važiuot iš vietos (arba netgi užsukus posūkį žema pavara mažu greičiu). Kaip sakė, tas pats ir dujomis ir benzinu. Kadangi dar tėvas turi dyzelinį auto, su kuriuo dažniau važiuoja, aš jį vis baru kad benzinui duotų daugiau apsukų, bet sakė reikia net pergazuoti prie šviesaforo, kad pajudėjus neužgestų, tai turbūt bėda rimtesnė... Visi filtrai, tepalas, žvaiklaidžiai, žvakės ir babina pakeista. Tiesa, žvakės įdėtos pigios po kažkur 10lt bosch (įdėjom "laikinai" taip ir liko), bet kokiu atveju su auto pravažiuota max 5000 km, tai neturėtų jos būti atitarnavusios (?). Žinau, kad lambda zondas šiek tiek grybauja, bet kai žiūrėjo gyvus parametrus seniau, dar sakė pusė bėdos (tiesiog neprisiruošė pasikeist iki dabar) - ar gali būt lambdoj bėda ? :???: Check'ą buvo tik kartą išmetę dėl lambdos, ir jau senokai, dabar nemeta nieko... Gal dar kas nors iš labiau tipinių šitam varikliui ? 2.0 benzinas / dujos, dėkui už mintis!
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Gorbas »

Pabandyk kalnų stabdį pasireguliuot, maniškiui padėjo. ;)
Miškinukas
Vartotojo avataras
LaimonasUr
Forumo dalyvis
Pranešimai: 799
Užsiregistravo: 2013-03-13, 11:21 am
Auto: T/tb
Valstybinis numeris: FJG 898
Miestas: Mažeikiai

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė LaimonasUr »

Gorbas rašė:Pabandyk kalnų stabdį pasireguliuot, maniškiui padėjo. ;)
100%
Diversant
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015-04-16, 11:05 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 atmo MT99m

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Diversant »

Dėkuj, rodos tikrai geriau. :)
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

Sveiki, grįžau, atsiprašau kad ilgai neužsukau, dabar neseniai tik grįžau tik į Lietuvą ir pats normaliai pravažiavau su ta mašina. :) Taigi, simptomų atnaujinimas:

Panašu, kad tas pats darosi važiuojant ir benzinu ir dujomis, tik dujomis daug labiau jaučiasi (manau nenuostabu, nes jau sena gamyklinė įranga, su kuria ir nauja manau netraukė kaip su benzu :) ). Važiuojant trasoj kažkur, tolygiu greičiu, kad ir lenkiant, nuo normalių apsukų - absoliučiai jokių problemų. Problemos prasideda sustojus prie sankryžos ir pradedant važiuot pirmu bėgiu, arba sulėtinus ir važiujant antru. Mašina iki 2k apsukų visai neturi traukos, kartais net trūkčioja ar visai užgesta. Čia dujomis, benzinu važiuojant apsiriboja traukos nebuvimu ir gal minimaliu patrūkčiojimu. Šiaip ne taip pasiekus 2k apsukas, jau pradeda bėgėtis lyg niekur nieko. :-N Kas svarbiausia, kad pasireiškia ne visada. Vieną dieną važinėjau, važiavo kaip bitutė, bet va iš vienos sankryžos iššokau ir vos juda, maniau, užpypins mane iš galo. :DD Pravažiavau tą sankryžą, nu ir vėl gerai viskas. Bet dažniausiai pavažinėjus daugiau mažiau visada pasireiškia. :???: Dar pastebėjau kad laisvos apsukos mėgsta plaukiot, kažkur 600-1100 ribose, tiek benzu, tiek dujom. Kartais ant laisvų pagazavus iki kokių 3k ir staigiai atleidus pedalą, ima purtytis kai krenta apsukos. Čia viskas su išjungta kondiške. :???: Eiliniai servisai / meistrai nenori apsiimt, nes jiems jei nemeta kompas klaidos, tai vadinasi neverta apsiimt. O jos ir nemeta, tik buvo dėl lambda zondo išmetę seniau.
Aš manau, kad čia smulkmena ir greičiausiai kažkas su oru ? :???: Bet aš labiau dyzelistas, tai benziniai varikliai man truputi mįslė. :C Kadangi jau gan išsamiai aprašiau, gal kas turės tikrai gerų įžvalgų, o jei ne, tai patarkit kokį gerą meistrą, kas galėtų sutvarkyt, geriausia būtų Kaune, bet tinka iš esmės visur. DĖKUI!
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10961
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

Knock sensor?
O kai pasireiskia tas netraukimas, atleidus truputi greicio pedala geriau pradeda traukt? Jei taip, tai tada bandyciau mano varianta, taip man buvo :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Skelbti atsakymą