Purtos variklis ant laisvų

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Arnas M
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2017-07-19, 6:30 pm
Auto: Toyota prius
Mobilus: +37061112988

Purtos variklis ant laisvų

Standartinė Arnas M »

Sveiki, įsigijau savo pirma forester 2,5 121 kw amerikonas AT 2003 m. Su dujomis, manau, kad bėda forume surast mažai šansų, bet variantų cia jaučiu galima surasti nemažai, tai gal kažkam panašiai yra buve.
Situacija:
Važiuojant jokių bėdų nėra trauka lyg irgi gera, bet ant laisvu apsuku karts nuo karto sudreba variklis, pakrenta apsukos iki ~500/400, bet neužgęsta pastebėjau, kad ant N padeties dreba švelniau, nei ant D (skirtumas žinoma nežymus), taip ant benzo dreba svelniau, nei ant dujų, bet tas variklios pasipurtimas ar pulsavimu ji galima pavadinti nedingsta.
Dega check engine, buvau toki mėgėjiška priedėlį pajunges, tai metė klaidas:
P0301 P0302 P0303 ir P0171
Ar gali buti, kad reikia vožtuvus pareguliuoti? ( siaip dreba tik stovint ant laisvu)
Buvau atsisukes laisvos. Eigos vožtuvą, pravaliau, taip pat ant degimo pajungus, jis juda, tai lyg ir veikia, bėda ne čia. Gal yra idėjų ar rekomendacijų kur galima būtų padorią diagnostika padaryti Vilniuje




Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Purtos variklis ant laisvų

Standartinė suboksidas »

RSe subaru, Motorų gatvės gale.

Labai gali būt, kad reik reguliuot. O tas apsukų nukritimas....ar nebus taip, kad ant D jis kartais supranta kaip N ir todėl šokinėja...Mykolas gal pakomentuos, nes labai panašiai pas jį daros.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Myndaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1142
Užsiregistravo: 2010-04-07, 1:17 pm
Auto: Subaru Outforeza
Miestas: Vilnius

Re: Purtos variklis ant laisvų

Standartinė Myndaugas »

Laidai, zvakes negali but?
Vartotojo avataras
Arnas M
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2017-07-19, 6:30 pm
Auto: Toyota prius
Mobilus: +37061112988

Re: Purtos variklis ant laisvų

Standartinė Arnas M »

Myndaugas rašė:Laidai, zvakes negali but?
Apie sita irgi galvoju, bet kolkas speliojimai, galvoju, jeigu kazkas patirtim pasidalins, tai bent konkretesnis sąrašas bus ka reik papurtyti.

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt
Vartotojo avataras
Mykolas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1203
Užsiregistravo: 2016-06-18, 8:12 am
Auto: Off-road forikas 2006 2,0
Mobilus: ±37060662266

Re: Purtos variklis ant laisvų

Standartinė Mykolas »

Na čia galima prispėlioti... bet yra panašiau į vožtuvus. Bet dėl apsuku netokia problema kaip pas mane. Pas mane šokinėja tik kartais. O kai šokinėja perjungus į N arba į 3 nustoja sokinet. Na čia greičiu dėžės elektros problema.
Off-road impreza 2004 2.5
Ir
Kasdieninė impreza 2001 2.0
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Purtos variklis ant laisvų

Standartinė Arturas »

Arba varikliui slepetes. Pasimatuok kompresija ir rasi skirtuma tarp kausu. Voztuvai taip pat gali itakot kompresija, jeigu yra kuris paspaustas. Mane sitas variklis baigia uzknist.
Vartotojo avataras
Arnas M
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2017-07-19, 6:30 pm
Auto: Toyota prius
Mobilus: +37061112988

Re: Purtos variklis ant laisvų

Standartinė Arnas M »

Ačiū už patarimus, man atrodo problema išspręsta. Nuėmiau žvaklaidžius, tai jie visi tepaluoti buvo, nuvaliau tepalus tiek nuo zvaklaidziu tiek viduje, tai purtymasis dingo, reiks pasikeist variklio dangčio tarpine (ar kaip ji vadinasi), zvakes, nes tepaluotos bus ir su situo bus baigta :)

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt
Skelbti atsakymą