Kaip sužinoti:LSD ar paprastas diffas?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Kaip sužinoti:LSD ar paprastas diffas?

Standartinė jaroslavas »

Kolega iš Rusijos pažiūrėjus mano video (kur mano Forikas), uždavė klausymą - ar tikrai pas mane gale ne LSD? Nes labai jau gerai važiuoja. Aš sakau kad nėra, kad paprastas difas. Ar aš apsirikau? Kaip sužinoti tiesa?

LSD или нет определишь, если вывесить задние колеса (оба) и покрутить за одно, если второе вращается в ту же сторону, то LSD, если в другую, то обычный дифф.


еще как-то по вину можно посмотреть (но что-то сейчас не могу найти, 2 дня назад видел там что-то в расшифровке понять можно).

P/S даже если нет LSD у тебя прет все равно ОТЛИЧНО, даже странно почему так :)

Дмитрий
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
SubaruLT
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1229
Užsiregistravo: 2009-05-22, 5:46 pm
Auto: 4x Leone. legacy. XT. SVX
Skype: fausttis
Miestas: Palanga-Vilnius
Susisiekti:

Re: Kaip sužinoti:LSD ar paprastas diffas?

Standartinė SubaruLT »

Vianam forume rase jog raikia pakelt gala ir tada sukti rata, kitos puses rata reikia laikyt su rankom. Jai kita rata galima nulaikyt ir sukasi kardanas tai tada nera, o jai neiseina nulaikyt tai tada yra.
O jai 1 ratas ore tai tikrai vazioja ir be blokiruotes, o jai jau 2 ratai ore ir vistiek juda (ne nuokalne), tai blokiruote (SLD) tikrai turi but.
Subaru Off-Road.
Vartotojo avataras
SubaruLT
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1229
Užsiregistravo: 2009-05-22, 5:46 pm
Auto: 4x Leone. legacy. XT. SVX
Skype: fausttis
Miestas: Palanga-Vilnius
Susisiekti:

Re: Kaip sužinoti:LSD ar paprastas diffas?

Standartinė SubaruLT »

Nu jo :)
Subaru Off-Road.
Skelbti atsakymą