Forester sg kolektorius siurbia orą.

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Marius26
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2018-01-13, 9:55 am
Auto: FORESTER 130kw
Valstybinis numeris: keo 138

Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė Marius26 »

Sveiki. Manau reik pasikeisti tarpinė. Gal kas esat susidūrė ar labai sudėtinga pačiam ar duot meistrui geriau?

Išsiųsta naudojantis E5823 Tapatalk 4 Lt
Vartotojo avataras
Suburbanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2443
Užsiregistravo: 2012-10-27, 9:46 am
Auto: Forester
Mobilus: +37068841131
Miestas: Kaunas

Re: Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė Suburbanas »

sudetinga ar ne... na vienas rato nesugeba pasikeist, o kitas (pvz suboksidas) amortiko atramini ant kiemo pasikeicia :) tai viskas pagal sugebejimus. Jei rankos is teisingos vietos auga ir jos nera abi kairios, tuomet pasikeisi :) nieko ten nera sudetinga. Daaaaug laidu ir fyskiu :) purkstuku nereik atsukinet, jie su koliku nusikels (8varztai jei gerai pamenu :) )
Marius26
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2018-01-13, 9:55 am
Auto: FORESTER 130kw
Valstybinis numeris: keo 138

Re: Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė Marius26 »

Suburbanas rašė:sudetinga ar ne... na vienas rato nesugeba pasikeist, o kitas (pvz suboksidas) amortiko atramini ant kiemo pasikeicia :) tai viskas pagal sugebejimus. Jei rankos is teisingos vietos auga ir jos nera abi kairios, tuomet pasikeisi :) nieko ten nera sudetinga. Daaaaug laidu ir fyskiu :) purkstuku nereik atsukinet, jie su koliku nusikels (8varztai jei gerai pamenu :) )
Supratau.

Išsiųsta naudojantis E5823 Tapatalk 4 Lt
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė hipy »

Suburbanas rašė: Jei rankos is teisingos vietos auga ir jos nera abi kairios, tuomet pasikeisi
Pabandziau isivaizduot dvi kaires rankas is teisingos vietos augancias... cirkas - ekonomiskai labiau pagristas sprendimas, nei tarpiniu keitejas...
Marius26
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2018-01-13, 9:55 am
Auto: FORESTER 130kw
Valstybinis numeris: keo 138

Re: Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė Marius26 »

Dujininkai buvo blogai pragreze kolektorių taip išėjo,kad už darbus uzmokejau aš jie tik kolektorių nupirko. Nes sakė,kad tarpinės aš jas pasikeicoai pasirodo nejos... Tada nuvariau iki katana motors ten rado priežastį pakeitė kolektorių tepalus variklį ir at kainavo mano manymu DAHUJA 240 euro [emoji16]. daugiau į katana nebenoriu [emoji16][emoji16][emoji16]

Išsiųsta naudojantis E5823 Tapatalk 4 Lt
Vartotojo avataras
Suburbanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2443
Užsiregistravo: 2012-10-27, 9:46 am
Auto: Forester
Mobilus: +37068841131
Miestas: Kaunas

Re: Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė Suburbanas »

Nuu manau kad gal biskeli daugokai, bet darbo ten yra... ir jeigu dujos tai isvis jos ten gyvenima maiso...
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Forester sg kolektorius siurbia orą.

Standartinė Virgis75 »

Marius26 rašė:Dujininkai buvo blogai pragreze kolektorių taip išėjo,kad už darbus uzmokejau aš jie tik kolektorių nupirko. Nes sakė,kad tarpinės aš jas pasikeicoai pasirodo nejos... Tada nuvariau iki katana motors ten rado priežastį pakeitė kolektorių tepalus variklį ir at kainavo mano manymu DAHUJA 240 euro [emoji16]. daugiau į katana nebenoriu [emoji16][emoji16][emoji16]

Išsiųsta naudojantis E5823 Tapatalk 4 Lt
Tai pavarų dėžėje pakeisti tepalus ko gero brangiausiai kainavo... Filtras vien apie 40 EUR kainuoja, o kur dar tepalas...
Skelbti atsakymą