Forester SG priekinių žibintų keitimas

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Domantas
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-10-29, 10:47 am
Auto: Forester '06

Forester SG priekinių žibintų keitimas

Standartinė Domantas »

Sveiki. Su Naujais metais :_O:
Jau kurį laiką važinėju su įskeltom priekinėm farom. Viena jau tiek prirasojus, kad reflektorius rūdyt pradėjo `!`` , bandysiu keisti.
Kokius žibintus patartumėte? Originalūs iš šroto ar nauji neoriginalūs? Taip pat pastebėįjau, kad dabartiniai žibintai neturi reguliavimo iš salono. Salone yra svirtelė aukščio reguliavimui, tačiau prie žibintų nėra varikliuko. Su naujomis faromis norėčiau ištaisyti ir šią problemą. Kaip draugauja neoriginalios lempos su aukščio motoriukais? Gal kas neseniai tą patį darėte ir galit pasakyti kokią kombinaciją dėjote? Nors salone svirtelė ir yra kokių laidų ieškoti, kad žinoti ar nuo tos svirtelės kažkas apskritai ateina iki tos vietos kur turėtų būti varikliukas.
Ačiū.
Vartotojo avataras
mankisss
Forumo dalyvis
Pranešimai: 672
Užsiregistravo: 2014-04-16, 8:31 pm
Auto: SUBARU FORESTER 2.0XT MT
Valstybinis numeris: HFT 036
Mobilus: +37062555786
Miestas: Kėdainiai

Re: Forester SG priekinių žibintų keitimas

Standartinė mankisss »

Dažnai trūksta Tau tos funkcijos kilnojimo? Aš jei būtų patikrintų variantų imčiau su lešiu kaip užsienio fotumuose deda, o ar šviečia geriau nežinau. Originalios šviečia prastai, ir nieko su jom nepadarysi tikriausiai, kokias lemputes dėt kad šviestų neįsivaizduoju kaip su žvakėm važiavimas, poliruoju kas metus, važinėju sujungęs viską, ir naktim su ilgom varau ir truputi pazeminęs spinduli su reguliavimu, niekas nemirksi kad akinciau. Zinau kad negalima taip bet man matomumas ant dregno pavirsiau tai tragedija... Del to tos lesines butu idomu ismegint, kiti maciau patys daro, deda bmw lesius buria.. Bet cia kita istorija..
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Forester SG priekinių žibintų keitimas

Standartinė Virgis75 »

mankisss rašė: 2019-01-02, 6:56 pm Dažnai trūksta Tau tos funkcijos kilnojimo? Aš jei būtų patikrintų variantų imčiau su lešiu kaip užsienio fotumuose deda, o ar šviečia geriau nežinau. Originalios šviečia prastai, ir nieko su jom nepadarysi tikriausiai, kokias lemputes dėt kad šviestų neįsivaizduoju kaip su žvakėm važiavimas, poliruoju kas metus, važinėju sujungęs viską, ir naktim su ilgom varau ir truputi pazeminęs spinduli su reguliavimu, niekas nemirksi kad akinciau. Zinau kad negalima taip bet man matomumas ant dregno pavirsiau tai tragedija... Del to tos lesines butu idomu ismegint, kiti maciau patys daro, deda bmw lesius buria.. Bet cia kita istorija..
Tamsta pavažiuok su 1996-2000 m Voyager, suprasi kas yra žvakių šviesa :D
O reguliatorių aš naudoju žvyrkelyje, kai reikia matyti keliasdešimt metrų į priekį. Nuleidžiu faras ir viskas puiku.
Domantas
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-10-29, 10:47 am
Auto: Forester '06

Re: Forester SG priekinių žibintų keitimas

Standartinė Domantas »

Dabar greitam googlinime randu naujų variantus Abakus ir Diederichs. Kainos jų identiškos.
https://www.autodoc.lt/hd-karosserieteile/10052708
https://www.autodoc.lt/abakus/8899465

Ar LDR servovaldiklis ir yra tasai varikliukas kuriuo pagalba rankiniu būdu galiu valdyti aukštį iš salono ar tai būtų papildomas pirkinys?
Vartotojo avataras
e-d-i-s
Forumo dalyvis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-05-16, 4:21 pm
Auto: Subaru Forester
Mobilus: +37068608150
Miestas: Alytus

Re: Forester SG priekinių žibintų keitimas

Standartinė e-d-i-s »

Aš pirkau savo SG naujus TYC gamintojo, bet dar nekeičiau, laukiu šiltų orų. Tema viewtopic.php?f=66&t=7262
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Forester SG priekinių žibintų keitimas

Standartinė Virgis75 »

Domantas rašė: 2019-01-03, 3:55 pm Dabar greitam googlinime randu naujų variantus Abakus ir Diederichs. Kainos jų identiškos.
https://www.autodoc.lt/hd-karosserieteile/10052708
https://www.autodoc.lt/abakus/8899465

Ar LDR servovaldiklis ir yra tasai varikliukas kuriuo pagalba rankiniu būdu galiu valdyti aukštį iš salono ar tai būtų papildomas pirkinys?
Angliškame puslapyje rašo "with motor for headlamp levelling ", tai tyrėtų būti su varikliuku.
Skelbti atsakymą