Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar 2.5?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Operacija "Perku Forika"

Standartinė vicinas »

Jonas6x6 rašė:pas jį automatiškai. yra motore tarp radiatorių skyrelis su atsarginėm dalim ir hidraulinių robotų sistema. Kai keitėm diržą ilgai žiūrėjom ir nesupratom iš pradžių kas tai per daiktas. Vien žo, reikalui esant, galima daugką keisti važiuojant. čia taip sakant FHI numatė kelis vienetinius automobilius, specialiai ekspedicijoms mėnulio paviršiumi ir kazlų rūdos miškais
vo blin o as ju net nepastebejau :shock: :-D :-D :-D
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Giedrius-Gmc »

Sveiki,
esu forumo naujokas neturintis Foresterio, taciau turiu minciu tapti tikru dalyviu su butinuoju atributu :)
Forume pasiskaiciau informacijos apie dominanti modeli, bet noriu uzklausti, galbut kazkas gali suteikti jos daugiau.
Realiai domina 2l europinis modelis, butinai automatas. Siandien padariau test drive su siuo:
http://www.autoerdve.lt/lt.php?ids=37&elm=194" onclick="window.open(this.href);return false;
Ir jis man tikrai patiko :) Pradzioj galvojau, kad 2l ir AT gali buti per mazai, taciau po test drive manau, kad normaliam vazinejimui to tikrai pakanka. Kiek neramina ~122 000km rida, bet visi sako, kad su siuo varikliu iki 200-250 000km tureciau buti ramus, be to tureciau mastyti, kad su juo buvo vazineta gerais keliais.
Galbut kazkas turi konkretesnes informacijos apie si modeli, ar gali rekomenduoti, i ka reiketu atkreipti demesi?
Kitas nusiziuretas modelis yra cia:
http://www.automodus.lt/automodus/conte ... 5D0035CEAE" onclick="window.open(this.href);return false;
Esme, kad jis garantinis, rida dvigubai mazesne 62 000km, taciau kainu skirtumas taip pat gana akivaizdus.
Siuo metu vazineju su ekonomiska dyzeline Opel Corsa, todel reiketu moraliskai prisiversti sesti i ~2.5karto daugiau kuro valganti Foresteri, bet noro tikrai yra :? Tuo labiau manau, kad dujos irgi galetu buti gera iseitis.
Papasakokit prasau, ar brangu eksploatuoti Foresteri, ar tai labiau mitas? :?
Busiu dekingas uz bet kokia pagalba :mad:
Paskutinį kartą redagavo Giedrius-Gmc 2009-11-15, 10:46 am, redaguota 1 kartą(us).
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė zzzubarruu »

kainos uzlankstytos :shock:
is ranku perkant gerokai pigiau paimtum.
ir usa modeliu nereikia bijot.
auto labai patikimi, svarbu kad nebutu buves stiprioj avarijoj.
mu ha ha ha ! ! !
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė vidmukas »

pas man yra 2.0 litru automatas, tai man gaunasi su pilnu baku vazinejant po miesta ir uzmiesto 600 km.
kazkada vaziavau i kauna ir paskaiciavau kad 100-ui kilometru man suvalge apie 8.5 litro, bet as vaziavau taip 120-150.
mieste sutelpu i 11-12 litru. vel ziurint kaip paspaudi ir pan. bet siaip realiai tai geros sanaudos sakyciau.
mes pirkom forika is autoerdves. 2006 metu, pralekes 87000, metu garantija, tai kaina buvo 38 nusiderejom iki 35. siaip kolkas nesiskundziu as juo
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Giedrius-Gmc »

zzzubarruu(Artūras) rašė:kainos uzlankstytos :shock:
is ranku perkant gerokai pigiau paimtum.
ir usa modeliu nereikia bijot.
auto labai patikimi, svarbu kad nebutu buves stiprioj avarijoj.
Gali buti, kad kaina didoka. Is tiesu turguose neziurejau, tik skelbimuose internete. Tai atmetus visus amerikonus, kurie nedomina kaina galbut kiek didesne nei is ranku, bet realaus pasirinkimo su tokiu varikliu ir AT is tiesu nelabai ir yra.
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Giedrius-Gmc »

vidmukas rašė:pas man yra 2.0 litru automatas, tai man gaunasi su pilnu baku vazinejant po miesta ir uzmiesto 600 km. kazkada vaziavau i kauna ir paskaiciavau kad 100-ui kilometru man suvalge apie 8.5 litro, bet as vaziavau taip 120-150. mieste sutelpu i 11-12 litru. vel ziurint kaip paspaudi ir pan. bet siaip realiai tai geros sanaudos sakyciau.
mes pirkom forika is autoerdves. 2006 metu, pralekes 87000, metu garantija, tai kaina buvo 38 nusiderejom iki 35. siaip kolkas nesiskundziu as juo
ačiū uz komentarus.
As realiai daug vazineju mieste, is ju nemazai kamsciuose, bet jei bus ~12l mieste tai manau susitaikysiu :) jei ne -desiu dujas :)
Gal gali suteikti daugiau informacijos, kada pirkai Foresteri ir kiek jau pravaziavai, ar buvo kazkokiu bedu?
Nes to 2006m Foresterio kaina bus ~33 000Lt, garantija 3men., tai galvoju gal verta dar palaukt mazesniu kainu ir patrauklesniu pasiulymu, nes ypatingos skubos kaip ir nera. Nebent ziema ant nosies, kurios metu forikas gali parodyt, ka is tiesu moka :)
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė zzzubarruu »

foresteriai vieni is patikimiausiu auto, nereikia permoketi vaikantis 3 men garantiju. nieko tokio amziaus automobiliams nesidaro.
mu ha ha ha ! ! !
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė wzikas »

jei 2.0 AT tau paknaka tai tada saunu, bet vel gi as labai neskirstyciau amerikos ir eu rinkai modelius - jie visi is Japonijos.
Jei nori imti garantini ir det dujas tai irgi pasidomek kiek ta garantija galiuos.

Bet vistiek tavim detas pabandyciau 2.5 AT amerikona. Gali ir komplektacija gera paimti su oda mediniais vairais ir variklis smagesnis ir kaina patrauklesne. Ramia galva det dujas jei nemazai prisuki km. Be to pasitaiko amerikonu ir su maza rida, taipogi gali musimus per carfaxa paziuret.
Paskutinį kartą redagavo wzikas 2009-11-15, 2:17 pm, redaguota 1 kartą(us).
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė wzikas »

911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Kinsas

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Kinsas »

Na žiemos nereikia laukt, kad sužinotum foriko visas galimybes manau pakanka išbandyti kokiame karjere ar pažliugusioje pievoje, nes kuomet pasninga važiavimas šiek tiek skiriasi :)
Pritariu, kad permokėti dėl 3mėn garantojos neverta, pigiai galis rasti ir paieškojas kitur ne tik padėvėtų automobilių salonuose, pvz. autoplius.lt pasivažinėk po aikšteles šeip gali ir daugiau variantų pasiieškoti, paklausinėk pažystamų kas veža iš užsienio gal koki gerą variantą matė.
Asmeniškai eksplotacija nepasakyciau kad jau žvėriška, laiku viską keisi, prižiūrėsi-ilgai važiuosi
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė zzzubarruu »

Jonas6x6 rašė:kitas dalykas - kas išvis ta garantija? tik galvos skausmas, nes ji suriša rankas ir negali improvizuoti. Gali pasidomėti tarp čia turinčiųjų garantines mašinas, kaip kas antras garantinis gedimas baigiasi sakiniu "nemokat klientas mašinos eksploatuoti"
Geriau kiek senesnė, bet pigiau, ir tada darai su ja ką nori.
nebutinai senesne, gali buti ir naujesne, galingesne, su geresne komplektacija, tik is jav. :)
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė jaroslavas »

na nereikai jam USA. Nori žmogus EU. Man melynas labiau prie dušios, spalva subarinė, rida maža, garantija pusė metu - galua gale nebus katės maiše, per pusmeti pamatisi ar buvo daužtas ar ne. Ar ši imk, arba jėškok tokio pačio tik pigesnio.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Giedrius-Gmc »

ačiū visiems uz mintis. Kas man is tiesu svarbu - saugumas. Gyvenime teko visokiu automobiliu tureti, todel dabar tikrai zinau, kad noriu automobilio nedauzyto arba po silpno smugio, bet butinai su veikianciomis oro pagalvemis ir esu pasiryzes uz tai primoketi.
Galbut jus teisus, kad galima pasiziureti 2.5 amerikona, tiesiog kazkodel esu pries juos nusistates, matyt daugiausia itakos turi tai, kiek daug ju atvaziuoja stipriai dauztu. Geresne komplektacija gerai, bet realiai man pakanka standarto, kadangi manau jame yra tikrai tiek, kiek pilnai pakanka. Beto kaip yra su visais su sertifikavimais, kiek pasidomiu pastoviai viskas grieztinama, reikia daugiau patikros -lempos, stabdziai ir t.t. Tai tokiu problemu tikrai nesinori.
Del duju dejimo ir garantijos galiojimo tai tuos 3men galiu palaukti, cia problemu nera. Be to gal isvis nereikes tu duju.
Visus internetinius skelbimus perziurejau ir niekas daugiau neuzkabino...
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Giedrius-Gmc »

wzikas rašė:http://auto.plius.lt/skelbimas/autopliu ... /id-520573
sitas nors ir brangus bet isskirtinis ir spalva ir stylingu ;)
http://auto.plius.lt/skelbimas/autopliu ... /id-499671
Jei netycia imciau pirma - tai pirmas darbas - perdazyti bamperius... Beto ir siaip jis man baltas nesiziuri... O kaina realiai tokia kaip europinio..
Antras tikrai atrodo graziai.
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Ar vertas demesio toks Foresteris?

Standartinė Giedrius-Gmc »

Jonas6x6 rašė:kitas dalykas - kas išvis ta garantija? tik galvos skausmas, nes ji suriša rankas ir negali improvizuoti. Gali pasidomėti tarp čia turinčiųjų garantines mašinas, kaip kas antras garantinis gedimas baigiasi sakiniu "nemokat klientas mašinos eksploatuoti"
Geriau kiek senesnė, bet pigiau, ir tada darai su ja ką nori.
Tikrai yra tiesos! Tik zinai buvo zmogui CRV naujam po 6men uzsilenke automatas - pakeite pagal garantija. Kitam Audi varikli keite...Tai buna visaip ir dazniau del visokio gamyklinio broko.
Pas mane garantine Corsa tai teko dukart uzsukti del sunkesnio pavaru perjungimo ir generatoriaus dirzo cypimo - viska sutvarke be problemu, nezinau kaip butu su rimtesniais gedimais.
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Skelbti atsakymą