Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar 2.5?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar 2.5?

Standartinė Aladdin »

suboksidas rašė:Mieli vartotojai, jei ieškote kokios nors informacijos iš šios temos, pirmiausia siūlau peržvelgti šios temos naudingos informacijos santrauką. Viliuosi, jog tai Jums padės surasti į iškilusius klausimus, na o jei ne - rašykit, mes Jums padėsime atsakyti!
Temos santrauką rasite http://www.foresterclub.lt/Renkantis_Forester

Santrauka sudaryta iš 21 - o šios temos puslapio. Ji nuolatos bus pildomas.




Taigi jieskausi sau toliau foresteriuko. Po akim uzkliuvo amerikonas su stai tokiu varikliu:

Variklis: 2451 cm³, 165 AG (121 kW)

Ar vertas demesio sitas variklis? Kokios jo realios sanaudos? Ar labai pralosiu islosiu paemes ji vietoj europinio 2 litru? Ir kadangi tai amerikonas, ar paskui nekils man problemu ji taisant Lietuvoje t.y. ar nebus jame kazkokiu tai specifiniu detaliu, kuriu paskui taip lengvai cia negausiu?

Dekui.
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

Sis variklis geriau ne 2l. Kuro, kiek zinau ima tiek pat, o dinamika geresne. 2l atmo Foresteriui mazoka. Duju ima 11-13 l. vidutiniskai.Benzino apie 10. Mano tevukas turi, tai jau isbandyta. Kas del remonto, tau SUBARU kogero vieninteles masinos, kuriu jokios detales nesiskiria nuo europiniu. Visu kitu tai net varztai kitokie, musiskiai raktai nebetinka. Taip mane ivairiu dirbtuviu meistrai apsviete.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Idomu tada dar kaip su detalemis ir ar rida galima i kilometrus is myliu perprogramuoti ar cia jau mirtinas atvejis...
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Standartinė wzikas »

siais laikais bet kuriai masinai neproblema gaut daliu
perprogramuot galima i km
isties 2.5 gyvesnis bus nei 2.0, taciau ir sanaudos bus siek tiek didesnes, subarikai aplamai rajus yra siek tiek
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

Aladdin rašė:Idomu tada dar kaip su detalemis ir ar rida galima i kilometrus is myliu perprogramuoti ar cia jau mirtinas atvejis...
Kazkas Kaune dare, paskaitinek subaru klubo foruma, bet kiek pamenu nelabai ten sekesi, neviska pavyksta padaryti.
O siaip, tai tas dalykas erzina pirma savaite, gal maksimum 2 savaites. As pats greitai pripratau, netgi mintyse viska padauginti is 1,6, tevukas taip pat priprato ir jokiu problemu jam nekykla, nors jam uz poros metu bus 70, o tokiame amziuje zmones sunkai prie konors naujo pripranta. Is pradziu buvo sunkiau del mazu skaiciu, kuriais km uzrasyti spidometre, bet paskui isimine kiek myliu kiek kilometru atitinka ir pagal rodykles padetu zino.
A, tiesa, prie farenheitu nepripranta, bet tai nemanau, kad labai svarbus dalykas.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

wzikas rašė:siais laikais bet kuriai masinai neproblema gaut daliu
perprogramuot galima i km
isties 2.5 gyvesnis bus nei 2.0, taciau ir sanaudos bus siek tiek didesnes, subarikai aplamai rajus yra siek tiek
Del rajumo, kazkaip nepanasu kad rajus butu. Reikia lyginti su kitomis 4x4 panasios kubaturos. Palyginus su kokia Audi, tai tikrai mano 3,0 uz A6 quattro 2,8 maziau srebia. Senesni - 1,6, 1,8 ir 2,2 kiek zinau srebdavo, o naujesni 2.0, 2.5 jau normalus.
Gal ir netinkamas palyginimas, bet mano anksciau turetas Renault 19 1,7 (as sia firma anksciau dievinau, pakol subaru i nagus nepakliuvo) valgydavo 9-10 l. benzino (arba 12 l. duju stabiliai), 3,0 OBK, kurio kubatura beveik dvigubai galingumas daugiau nei dvigubai svoris beveik dvigubai didesnis duju naudoja 12-16 l. (lekisku duju, piltu Bialystoke 11,5 l.) vidutiniskai.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Na seimininkas savo kad 12 litru zralina.
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Standartinė zzzubarruu »

realiai tiek ir zralina, mano 2,5 automatas panasiai srebia, bet daugiausia mieste as.
kokiu metu radai?
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

evilkas rašė:Sis variklis geriau ne 2l. Kuro, kiek zinau ima tiek pat, o dinamika geresne. 2l atmo Foresteriui mazoka. Duju ima 11-13 l. vidutiniskai.Benzino apie 10. Mano tevukas turi, tai jau isbandyta. Kas del remonto, tau SUBARU kogero vieninteles masinos, kuriu jokios detales nesiskiria nuo europiniu. Visu kitu tai net varztai kitokie, musiskiai raktai nebetinka. Taip mane ivairiu dirbtuviu meistrai apsviete.
Ar tamsta važinėjo su 2.0 atmo? Ar žinai ka jis gali? 2.0 ir 158 AG tai mažoka? Neskriausk mano, Eugenijaus, Deimazo, Bernardo raketu :lol: Dėl viso kito tu teisus ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Standartinė Deimazas »

Taigi yra dragų video, kur 2.0 vs 2.5, jau išbandyta ir aišku kas geriau traukia ir kas yra kas `@;' `@;'
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

zzzubarruu(Artūras) rašė:realiai tiek ir zralina, mano 2,5 automatas panasiai srebia, bet daugiausia mieste as.
kokiu metu radai?
Va i sita reikala ziurau:

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2212372

Gal veltui?:)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė: Ar tamsta važinėjo su 2.0 atmo? Ar žinai ka jis gali? 2.0 ir 158 AG tai mažoka? Neskriausk mano, Eugenijaus, Deimazo, Bernardo raketu :lol: Dėl viso kito tu teisus ;)
Taip, teko vaziuoti su keletu 2001-2004 m. 2,0 AT, kai ieskojome Foresterio tevukui. Ieskojome konkreciai Forester su AT, pageidautina 2.5 atmo, nes pries tai ilgokai domejomes, klausinejome pazistamu, kurie turi/turejo. Taip pat mano patirtis su OBK AT. Galbut kazkiek itakojo isankstinis isitikinimas, bet man akivaizdziai 2,0 AT pasirode silpnoki. Kas del MT, nieko negaliu pasakyti. Bandziau tik AT.
Apsistojome ties 2001 2,5 AT.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Standartinė Deimazas »

Aladdin rašė:
zzzubarruu(Artūras) rašė:realiai tiek ir zralina, mano 2,5 automatas panasiai srebia, bet daugiausia mieste as.
kokiu metu radai?
Va i sita reikala ziurau:

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2212372

Gal veltui?:)
Komplektacija gera, svarbu kad nebūtų po didelio eismo įvykio
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Standartinė jaroslavas »

Aladdin rašė:
zzzubarruu(Artūras) rašė:realiai tiek ir zralina, mano 2,5 automatas panasiai srebia, bet daugiausia mieste as.
kokiu metu radai?
Va i sita reikala ziurau:

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2212372

Gal veltui?:)
Tai liuks, kaina liuks, km liuks, bet be garantijos. Bet žiūrėti verta.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Standartinė zzzubarruu »

o kodel ne turbo?
mu ha ha ha ! ! !
Skelbti atsakymą