Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar 2.5?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė goild »

Mindaugas rašė:
goild rašė:
Mindaugas rašė:Forike vetos mažai. Gale kojoms mažai vietos ir bagažinė ne stebuklas, nebent atsarginio rato nesivežiosi.
man dar neteko vairuojant ant galines sedynes vaziuot
Nu ir ka?
Ta, kad vairuotojui visada vietos gana
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
vytas911
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1248
Užsiregistravo: 2014-05-26, 10:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: FHD ***
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė vytas911 »

Vėjai. Jei kažkas gale kojų nesukiša, vairuotojas turi mažinti savo erdvę. Arba vaikai su batais kai sėdynė prie pat ją nutepa.
121212
Forumo dalyvis
Pranešimai: 222
Užsiregistravo: 2012-11-29, 10:13 pm
Auto: forester

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė 121212 »

TomNO rašė:http://m.autogidas.lt/subaru-forester-i ... owOiIiO319
Man sitas kazkaip patrauke aki ka manot?:)
Šikna nusėdus, balionas mažas
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Virgis75 »

TomNO rašė:Na mes jei vaziuojam tai daugiausiai 2 zmones tai gale svarbu susidet daiktus ir tiek, vistiek manau bus talpiau nei dabar buvo bmw sedane :). Bet vat kazko traukia mane forika vairuot ir viskas. Nepatiks atsikasiu ir bus pamoka kaip sakant :)
Jei reikia vietos, imk Toyota Corolla Verso, vietos kaip šieno. O šiaip, jei dviese, vietos tikrai užtektinai. Nebent jei yra dujos, tai normalaus dydžio atsarginis ratas tikrai daug vietos atima.Mano ūgis 175, tai gale sėdintys tikrai nesijaučia nuskriausti.
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Virgis75 »

121212 rašė:
TomNO rašė:http://m.autogidas.lt/subaru-forester-i ... owOiIiO319
Man sitas kazkaip patrauke aki ka manot?:)
Šikna nusėdus, balionas mažas
Bus kokie 35-40 L tas balionas, man užtenka ant 270-300 km.
TomNO
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-11-05, 11:44 pm
Auto: BMW

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė TomNO »

Virgis75 rašė:
TomNO rašė:Na mes jei vaziuojam tai daugiausiai 2 zmones tai gale svarbu susidet daiktus ir tiek, vistiek manau bus talpiau nei dabar buvo bmw sedane :). Bet vat kazko traukia mane forika vairuot ir viskas. Nepatiks atsikasiu ir bus pamoka kaip sakant :)
Jei reikia vietos, imk Toyota Corolla Verso, vietos kaip šieno. O šiaip, jei dviese, vietos tikrai užtektinai. Nebent jei yra dujos, tai normalaus dydžio atsarginis ratas tikrai daug vietos atima.Mano ūgis 175, tai gale sėdintys tikrai nesijaučia nuskriausti.
Tai, kad noris pravazumo :). Pakaks manau vietos tikrai ir siaip noris aukstesnes masinos kazkaip foresteris atrodo tinkamiausias variantas mano kelemiem reikalavimam :) zuklej kai kurie privaziavimai sunkiai pavadinami net keliukais.. dabar tekdavo nesiotis daiktus apie 1.5km iki zuklavietes kazkaip atsibodo..
Rulis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 369
Užsiregistravo: 2012-12-21, 2:21 pm
Auto: Subaru Forester GX
Valstybinis numeris: GFP 104
Skype: rulis200
Mobilus: +37067436608

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Rulis »

TomNO rašė:
Virgis75 rašė:
TomNO rašė:Na mes jei vaziuojam tai daugiausiai 2 zmones tai gale svarbu susidet daiktus ir tiek, vistiek manau bus talpiau nei dabar buvo bmw sedane :). Bet vat kazko traukia mane forika vairuot ir viskas. Nepatiks atsikasiu ir bus pamoka kaip sakant :)
Jei reikia vietos, imk Toyota Corolla Verso, vietos kaip šieno. O šiaip, jei dviese, vietos tikrai užtektinai. Nebent jei yra dujos, tai normalaus dydžio atsarginis ratas tikrai daug vietos atima.Mano ūgis 175, tai gale sėdintys tikrai nesijaučia nuskriausti.
Tai, kad noris pravazumo :). Pakaks manau vietos tikrai ir siaip noris aukstesnes masinos kazkaip foresteris atrodo tinkamiausias variantas mano kelemiem reikalavimam :) zuklej kai kurie privaziavimai sunkiai pavadinami net keliukais.. dabar tekdavo nesiotis daiktus apie 1.5km iki zuklavietes kazkaip atsibodo..
Jeigu važiuoti į žvejyba dviese tai atlenkus galines sėdynes vietos tiek kad visa valtį įgrūsi :D
TomNO
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-11-05, 11:44 pm
Auto: BMW

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė TomNO »

Del vietos as kazkaip ramus, tik dar del to variklio truputi galva sopa.. To 2l kaip ir uztektu man mieste, turetu buti pilnos akys. Nors ner ko ir lakstyt kai kainos tokios.. :stop:
TomNO
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015-11-05, 11:44 pm
Auto: BMW

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė TomNO »

Dar toks klausimelis, galbut durnas, tai jei ka iskarto atsiprasau, kiek teko gyvai matyt foresteriu, vieni atrodo zemi, mazais ratais ir panasiai, tokie universalai, kiti kazkaip pasirode auksti, stambus tokie grynai dzipai, tai cia gamykliski yra kazkokie skirtumai ar cia pagal save pasidaro zmones? :(( :((
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Jurijusb »

Po bmw gali pritrukti komforto ir garso izoliacijos :)
Bet uztad i zvejyba davaziuosi i vieta nepergyvendamas ar neiklimsi.
Pasirinkimo ar 2,0 ar 2,5 vistiek nera, nebent pirkti turbo, kuriu irgi nera skelbimuose.
As pirkciau toki varikli kokia surasciau masina geresnio stovio.
Pavazynejes su 2,0, gal noretusi turbo, bet kai darbinei masinai aktualiau kazkiek mazesnes sanaudos ir pigesnis islaikymas.
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Icagel
Forumo dalyvis
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 2009-08-06, 9:34 am
Auto: Outback 2.5 AT, 2006, USA
Valstybinis numeris: EOZ 954
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Icagel »

TomNO rašė:Dar toks klausimelis, galbut durnas, tai jei ka iskarto atsiprasau, kiek teko gyvai matyt foresteriu, vieni atrodo zemi, mazais ratais ir panasiai, tokie universalai, kiti kazkaip pasirode auksti, stambus tokie grynai dzipai, tai cia gamykliski yra kazkokie skirtumai ar cia pagal save pasidaro zmones? :(( :((
Foresterius labai nesunku pakelt, ir tie kurie nenori visureigio su visais jo trūkumais ir privalumais perka forikus, juos daugiau ar mažiau pakelia, užmeta stogo bagažinę dėl vietos poreikio, dažnai uždujina ir varinėja kas į žvejybą, kas į medžiokles, dar dirba miškuose, prie ūkio ar panašiai.
O tie universalai, tai dažnai su standartiniais ar per mažais ratais, ir pavargusiom spyruoklėm, amortikais. Ir šiaip man pakelti forikai atrodo rimčiau ir gražiau.
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė suboksidas »

Labai teisingai parasyta.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Vaiduoklis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2013-04-19, 12:24 pm
Auto: Subaru Forester (EX)
Mobilus: +37061835039
Miestas: ALYTUS

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Vaiduoklis »

Icagel rašė:
TomNO rašė:Dar toks klausimelis, galbut durnas, tai jei ka iskarto atsiprasau, kiek teko gyvai matyt foresteriu, vieni atrodo zemi, mazais ratais ir panasiai, tokie universalai, kiti kazkaip pasirode auksti, stambus tokie grynai dzipai, tai cia gamykliski yra kazkokie skirtumai ar cia pagal save pasidaro zmones? :(( :((
Foresterius labai nesunku pakelt, ir tie kurie nenori visureigio su visais jo trūkumais ir privalumais perka forikus, juos daugiau ar mažiau pakelia, užmeta stogo bagažinę dėl vietos poreikio, dažnai uždujina ir varinėja kas į žvejybą, kas į medžiokles, dar dirba miškuose, prie ūkio ar panašiai.
O tie universalai, tai dažnai su standartiniais ar per mažais ratais, ir pavargusiom spyruoklėm, amortikais. Ir šiaip man pakelti forikai atrodo rimčiau ir gražiau.
++
subaru forester sf - buves... :(
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė Arturas »

suboksidas rašė:Labai teisingai parasyta.
Esi labai ssuuuubjektyvus
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Renkuosi Foresterį su N/A varikliu. Ką rinktis - 2.0 ar

Standartinė suboksidas »

Arturas rašė:
suboksidas rašė:Labai teisingai parasyta.
Esi labai ssuuuubjektyvus
Labai teisingai parasyta.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Skelbti atsakymą