Dyzelinis Forester

naujienos, spauda, straipsniai, atsiliepimai, informacija

Moderatorius: tomazas555

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Tomas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2009-05-23, 10:58 pm
Auto: Subaru Legacy 2.5 GX Wagon

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė Tomas »

klausiau pažystamo,ar ir jo forikas dyzeliukas kratosi...atsakė,kad taip,sakė jau ir praeita žiema jau purtėsi,tik mažiau...nieko nedaro,ir toliau važinėja,sakė nesikrato tik tada kai perdiena prasuka nemažiau 200-300km... :???:
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

tai tikrai paskaityčiau,tik kur? bent šiame forume tikrai nėra,permečiau nuo pradžios.
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

to tamosius. tai man atrodo koks skirtumas kiek per dieną prasuki.ryte ateini masina atvėsus ir tada užkūrus variklis kalatojasi.dabar kai atšilo truputį, prie temperatūros +10 ,labai nežymiai pasipurto užkūrus ir susinormalizuoja po pusės minutės
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė vicinas »

o ar negali buti tas purtymas del salto dizkuro degimo ipatumu.kiek teko stebeti labai salta ziema praktiskai visi dyzeliai tik uzvesti kalatojasi,o kiek pakaitus darbas issilygina.ir toks efektas yra tiek lengvuose tiek sunkvezimiuose :?
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

tai ,kad dabar nelabai šalta žiema,o tik vėsus ruduo.todėl kyla klausimas kas bus šaltą žiemą? nes praeitą žiemą ir prie -20 viskas buvo gerai,dirbo idealiai.
nu bet variklis tai keistokas -vos tik šaltesnis oras ir kuro suvartojimas kopia aukštyn septynmyliais batais,vasarą vidurkis buvo 6,2 dabar prie rudenio temperatūros jau 7,3 ir manau žiemą bus 8,kaip ir pernai buvo.jau dabar baką įpusėjau tai prognozės ne kokios,jaučiu apie 8 ir gausis,o dar ne žiema.šiaip jau iš praktikos kiek aš ją turiu tai ne vieną kartą pastebėjau,kaip tik oras šaltesnis tai ir didėja kuro suvartojimas(pavasarį).
labai jau čia nerealūs skaičiai.nes kiek radau info ,tai visur rašo kad tvarkingas dyzelis žiemą suryja iki 10 - 15 procentų daugiau nei vasarą,o čia su šitu boxeriu žiemą gaunasi ant 35 - 40 procentų daugiau.
tiesa jai kompas vasarą jau pataikydavo į taktą ,rodydavo kad ryja 6 litrus,tai ir dabar rodo 6,2,kai surijo kaip minėjau jau 7,3 ,o dabar jau bus palei 7,5-8. pernai kiek atsimenu kompas rodė su iki 1,8 litro/100km paklaida. visą laiką važinėju praktiškai tuo pačiu maršrutu.
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

o tai ka jma sako? ar tu dar nebuvai?
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

ne dar nebuvau.kad buvo atšilę ir viskas buvo gerai.kaip pas tave hipy tokių bajerių nėra kaip variklio kalatojimasis ryte pašalus?
Vartotojo avataras
jonas72
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1526
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:25 am
Auto: 09' Forester diesel
Mobilus: +37061462722
Miestas: Šakių raj.

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė jonas72 »

pas mane tai viskas čiki piki ,tik vieno pultelio jaučiu baterija pasėdo iš arti vos veikia
ai ir dar nežinau ,kaip jums bet kai šalta tai uždarant vairuotojo pusės langą paspaudus kad kiltų pats,jis stoja, jungi ir vėl stoja, tai reikia laikyti .kai lankysiuos JMA rekės užsiminti
'09 Forester 2,0 XS Diesel
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

kaip jonai nebijai važiuot žalia saliarka?
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

pas mane su langais viskas gerai
Vartotojo avataras
jonas72
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1526
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:25 am
Auto: 09' Forester diesel
Mobilus: +37061462722
Miestas: Šakių raj.

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė jonas72 »

tvimm rašė:kaip jonai nebijai važiuot žalia saliarka?
o tai ką man ūkininkui kolonkėse piltis ? :???:
perskaityk
http://forumai.foresterclub.lt/viewtopic.php?f=6&t=955" onclick="window.open(this.href);return false;
'09 Forester 2,0 XS Diesel
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

tvimm rašė:ne dar nebuvau.kad buvo atšilę ir viskas buvo gerai.kaip pas tave hipy tokių bajerių nėra kaip variklio kalatojimasis ryte pašalus?
...ne daugiau nei norma kol variklis dar saltas
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

tai čia suprantam,jai kaip ūkininkui.aš pats žalią naudoju kitoj mašinoj,nes motina irgi ūkininkė.bet į šitą pilti nerizikuoju,dėl garantinio.nes jai kas ,nesvarbu kad ne žalia bus kalta,jma suvarys babkes kad pili žalią ir garantinio nedarys.va tas mane ir stabdo žalią į foriką pilti
tvimm
Forumo dalyvis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2009-10-22, 6:15 pm
Auto: 2009 forester

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė tvimm »

to hipy. oką tu skaitai norma? prie tokių temperaturų kaip dabar užkurus iškarto turi lygiai dirbt.jau rašiau kad pernai žiemą užkurus prie -20 dirbdavo vienodai kaip ir +20
Vartotojo avataras
jonas72
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1526
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:25 am
Auto: 09' Forester diesel
Mobilus: +37061462722
Miestas: Šakių raj.

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė jonas72 »

tvimm rašė:tai čia suprantam,jai kaip ūkininkui.aš pats žalią naudoju kitoj mašinoj,nes motina irgi ūkininkė.bet į šitą pilti nerizikuoju,dėl garantinio.nes jai kas ,nesvarbu kad ne žalia bus kalta,jma suvarys babkes kad pili žalią ir garantinio nedarys.va tas mane ir stabdo žalią į foriką pilti
bet pirmiau dar turi kažkas sugesti :o
o Subaru varikliai tai tikiuosi ne :`~;
'09 Forester 2,0 XS Diesel
Skelbti atsakymą