Dyzelinis Forester

naujienos, spauda, straipsniai, atsiliepimai, informacija

Moderatorius: tomazas555

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Meda.Forester
Valdyba
Pranešimai: 4153
Užsiregistravo: 2012-08-30, 11:07 pm
Auto: Subaru Forester 2010

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė Meda.Forester »

SaskelA 535 rašė:Bet buvo Medai užsideges, mūsų vairuotojui ir dabar tau, tai manau ir ne dar vienam šimeliui tokie bajeriai atsitinka.
Šnd valytuvus JMA pirkau,tai klausiau,kodėl užsidegę buvo.Sako,yra galimybė,kad dėl žemiškų orų,drėgmės pritraukė.Nžn,kolkas pas mane viskas ok
Nėra nieko neįmanomo,būna tik per mažai noro arba pastangų.
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

SaskelA 535 rašė:Bet buvo Medai užsideges, mūsų vairuotojui ir dabar tau, tai manau ir ne dar vienam šimeliui tokie bajeriai atsitinka.
jei cia kazkokia fobija, tai pirk ziguli, pas ji tokios lemputes nera :D tu ziurek ka ta lempute "pranesa" ir tada isvadas daryk...
SaskelA 535
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1466
Užsiregistravo: 2013-04-23, 7:32 pm
Auto: Subaru forester SF S-Turbo
Valstybinis numeris: GOJ 535
Mobilus: +37064039683
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė SaskelA 535 »

Ne fobija, tik susidaro nuomonė kad dažnai atsiranda problemų. Automobili perku su sakykim 50 000 rida tam kad nereikėtų po servisus važinėtis gesinti lempučių. Dabar žmona su visų peikiama renault laguna III važinėja 2 metai, prasukom nuo 55k iki 130k ir neturėjome jokių elektronikos ar dar kokių gedimų neskaitant tepalų keitimo. Tai to ieškau ir dabar, o kai iš 3 išgirsti kad atsitinka kažkas tai jau pradžia negerumo yra. Ir JMAC požiūris kad ištrina klaida ir neieško priežasties kelis kartus tai tolygus š...
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

nu va pas mane nuo 17km iki 137kkm nebuvo su ta lampacka problemu per 5+ metu... o del jmac poziurio placiaja prasme pilnai sutinku...
SaskelA 535
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1466
Užsiregistravo: 2013-04-23, 7:32 pm
Auto: Subaru forester SF S-Turbo
Valstybinis numeris: GOJ 535
Mobilus: +37064039683
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė SaskelA 535 »

Va nuo 17 iki 137k ir tik dabar užsidegus tai jau neblogai tada :)
Vartotojo avataras
jonas72
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1526
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:25 am
Auto: 09' Forester diesel
Mobilus: +37061462722
Miestas: Šakių raj.

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė jonas72 »

159k km. ir vis dar nesigailiu forika pirkęs.. tpfu tpfu tpfu :???: tai ka man jau panikuot pradėt :DD dėl lempočkos kuri dar neužsidegė :gana: užsidegs žiūrėsim ,bet ieškot slieku kur ju nėra taip ir fobija gaut gali
subaru pliusus žimon visi :) tai pravažumas ,patikimumas (pakolkas galiu tai tvirtinti)
iš minusu : plonos skardos :smile: prastos gamyklinės apsaugos, dar stabdžiai galėtu geresni būti
'09 Forester 2,0 XS Diesel
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

kaip netiketai lampecka uzsidege, taip netiketai po keliu uzkurimu ir keliolikos km uzgeso...
SaskelA 535
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1466
Užsiregistravo: 2013-04-23, 7:32 pm
Auto: Subaru forester SF S-Turbo
Valstybinis numeris: GOJ 535
Mobilus: +37064039683
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė SaskelA 535 »

jonas72 neprimk už įžeidima foriko, tiesiog tas dyzelinis kuri nupirko net 50k nepravažiaves buvo kai pirmaja žiema pradėjo streikuoti, bet gal tik toks modelis pasitaikė.
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė Notorious »

Aleksai, nepamiršk, kad mašina dažnai elgiasi taip kaip su ja elgiasi šeimininkas... Neaišku kaip ji buvo važinėta...

Sent from my HTC One X using Tapatalk
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

SaskelA 535 rašė:jonas72 neprimk už įžeidima foriko, tiesiog tas dyzelinis kuri nupirko net 50k nepravažiaves buvo kai pirmaja žiema pradėjo streikuoti, bet gal tik toks modelis pasitaikė.
neisizeisk, bet sveiko proto zmogus neparduos geros naujos masinos be priezasties...
Vartotojo avataras
Rolkis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 2009-06-05, 11:03 pm
Auto: Subaru Legacy zyzel '08
Valstybinis numeris: GRC 505
Skype: gipsymott
Mobilus: +37068571916

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė Rolkis »

Meda.Forester rašė:Man praeitą ketvirtadienį chekas užsidegė ir podraug dinaminės kontrolės praradimas.Buvau kaip tik šalia JMA.Užgesino.Sakė,jei vėl užsidegs,reiks kažką keist.Kažkokį vožtuvą,ar kažką,iš tos laimės,kad atidavė auto,neįsidėmėjau.Prieš metus ar pusantrų du kartus buvo užsidegus kietųjų kuro dalelių liempačka.Bet,pakėlus apsukas,užgeso pati.Per tech.profilaktiką pasakiau,tai net nžn,ištrynė klaidą ar ne,bet nuo to laiko užsidegus nebuvo.Daugiau gedimų lyg ir neturėjau,tfu,tfu,tfu per kairį petį.Ai,dar galines stabdžių kaladėles pakeitė.
Kai nupirkau, man irgi degė "Err55", dinaminės kontrolės praradimas, tai po paieškos su kompu, parodė i rato abs daviklį. Užsienio forumuose buvau skaites, kad kartais užtenka tik gerai išvalyt daviklius. Taip ir padariau. Lempa užgeso ir daugiau nebedega, tiek žiema tiek vasarą, netikiu, kad ten pas jus del klimato užsidegė :). Del DPF lempos: žinant DPF filtro veikimą, reiktų ruoštis jo keitimui, o geriau- išpjovimui, bent jau aš taip manau darysiu. Čia labai tiksliai aprašyta:
http://sadauskas.eu/uploads/sa_pdf/2010 ... yzelis.pdf
arba:
http://www.theaa.com/motoring_advice/fu ... lters.html
Subaru Legacy '98 2.5 AT Trendline ("ripe cherry") nebera..
Subaru Legacy '99 2.5 AT lifted OBK++ ("Swordfish edišn") parduota..
Subaru Impreza '07 2.5 AT (Sky blue)
Subaru Legacy '08 Diesel (Blue pearl)
SaskelA 535
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1466
Užsiregistravo: 2013-04-23, 7:32 pm
Auto: Subaru forester SF S-Turbo
Valstybinis numeris: GOJ 535
Mobilus: +37064039683
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė SaskelA 535 »

hipy rašė:
SaskelA 535 rašė:jonas72 neprimk už įžeidima foriko, tiesiog tas dyzelinis kuri nupirko net 50k nepravažiaves buvo kai pirmaja žiema pradėjo streikuoti, bet gal tik toks modelis pasitaikė.
neisizeisk, bet sveiko proto zmogus neparduos geros naujos masinos be priezasties...
Matai, ne visi perka asmenine mašina, nemažai kas perka ant įmonės, tiksliau 90% perka ant įmonės, ir atvažinėja 3 metus ima kita, tokių aš ir ieškau.
SaskelA 535
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1466
Užsiregistravo: 2013-04-23, 7:32 pm
Auto: Subaru forester SF S-Turbo
Valstybinis numeris: GOJ 535
Mobilus: +37064039683
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė SaskelA 535 »

Šiuo metu yra 2 parduodami ir abu 2008-11 ir 12 mėnesio, kaiptik 5 metų lizingas, taip kad jei tu gali pirkti iš salono tai liuks, aš negaliu sau leisti mokėti 100 000 Lt ir pirkti nauja, o lavonų atvarytu iš užsienio nenoriu, tad ieškau tokių, kurie perka trim metam ir parduoda ne su 200 000 rida.
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė hipy »

SaskelA 535 rašė:
hipy rašė:
SaskelA 535 rašė:jonas72 neprimk už įžeidima foriko, tiesiog tas dyzelinis kuri nupirko net 50k nepravažiaves buvo kai pirmaja žiema pradėjo streikuoti, bet gal tik toks modelis pasitaikė.
neisizeisk, bet sveiko proto zmogus neparduos geros naujos masinos be priezasties...
Matai, ne visi perka asmenine mašina, nemažai kas perka ant įmonės, tiksliau 90% perka ant įmonės, ir atvažinėja 3 metus ima kita, tokių aš ir ieškau.
na jei jau zmogus taip sau gali leist islaidaut, abejoju ar jo pasirinkime bus uazikas (net be eksploatacijos kilas ~lita kainuoja)... bet sekmes tau paieskose...
SaskelA 535
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1466
Užsiregistravo: 2013-04-23, 7:32 pm
Auto: Subaru forester SF S-Turbo
Valstybinis numeris: GOJ 535
Mobilus: +37064039683
Miestas: Vilnius

Re: Dyzelinis Forester

Standartinė SaskelA 535 »

Čia ne išlaidavimas, įmonėms labai apsimoka pirkti išperkamaja nuoma automobili ir keisti po trijų metų i kita, nes tai yra pigiau, nei pirkti ir paskui daugiau nuvažiavus remontuoti pastoviai. Kur perka darbines vadybininkams tai jos ir po 300k nuvažiuoja, bet yra ir vadovų skyriaus ar dar kokių kurie tiek nenuvažiuoja. PVZ aš laguna paėmiau 3 metu su 55k rida iš HP berots atstovybės lt. Davė kažkokiai merginai ar vaikinui, per tris metus nuvarė 55k ir jam po trijų metų davė nauja, o šita pardavė. Elementaru. Pasižiūrėk normalių įmonių parka, jis visada bus naujas. Aš nieko neturiu prieš nauja. Jei tu galėjai skirti 100 000Lt asmeninių auto pirkimui tai fantastika, važinėsi 7 metus ir džiaugsiesi. O aš pagal galimubes stengiuosi pirkti 3-5 metų auto su maža rida ir pagal nuvažiuotus km ir auto tipa keičiu kas 2-3 metus.
Skelbti atsakymą