Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Skelbti atsakymą
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė suboksidas »

StatusQuo rašė: 2021-09-24, 9:36 am Galinio guolio pakeitimas 100eu, jau stovi mašina kitam servisiuke už 40eu keičia :)
Na, nemažai pinigų, sąlyginai, jei viskas atsisuktų tai kainuotų apie 70-80€.

Man priekinį guolį pakeitė, kai aš tik stebulę nuvežiau, tai sumokėjau 50€. Bet čia aišku kainos su guoliu.

Kitam servise kur keičia, tai viskas ok, guolis už 17€ ir darbui pasiliks antrą tiek.

Kadangi mano patirtis su guoliais yra skausminga, tai aš dabar tik pas rse keičiu, nes jei išmokę keisti guolius ir su mano važinėjimu jie atlaiko 15-20k km, kas yra velniškai daug :)

Bet tai čia neteisinu rse, kiekvieno pasirinkimas.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė forester99 »

Nežinau kiek Vilniuje kokybiško darbo valandos įkainis,bet spėju turėtų būti apie 20-25 Eur.,tad guolio keitimo(pvz.BH12 OBK) operacija užtruks apie dvi valandas.Gaunasi normali matematika.O kokį guolį statyti,tai čia jau kiekvieno fantazijos.Aš prieš porą metų pirkau "original" už 65 Eur. plius 30 Eur. už darbą ir vargo nematau. :valio:
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Getman »

Pirmiausia, dėl ko turiu jau ketvirtą Subaru - Confidence in motion. Antra - Tautvydas.
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė vicinas »

StatusQuo rašė: 2021-09-23, 10:47 am Nežinau iš kur jūsų tokios patirtys apie RSE, bet paskambinus ir pasiteiravus kainos kai kurių darbų išgirdau kainas daugiau nei 2 kartus didesnias lyginant su konkurentais.
Ir dar nematę mašinos seka pasakas, kad varžtai neatsisuks :)
Cia visai ne pasakos. Jei pazisti savo automobili,turi zinot,kad yra tokiu varztu,ypac pagyvenusiuose automobiliuose,kuriu atsukt jau neimanoma. Juos reikia tiktai keist naujais.
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
uniqa
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-05-28, 11:38 am
Auto: Forester

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė uniqa »

Man irgi buvo problemų sukėlę RSE, tačiau dirba vyrai tikrai gerai ir galų gale gedimas buvo ištaisytas.
Skelbti atsakymą