Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Skelbti atsakymą
nHaL
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-01-30, 12:43 am
Auto: ForesterS
Valstybinis numeris: BDO 555

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė nHaL »

mvygis rašė:Bėda ta, kad Tautvydas ten blaškosi ir kaip mechanikas, ir kaip serviso meistras, ir kaip administratorius. Viskas suprantama - taupo jo manymu nereikalingo personalo sąskaita. Mano galva jwm nepamaišytų tūrėt kokią nors mergaitę prie telefono ir kurjerį detalių pristatymui. Tuomet galėtu šiek tiek suskleisti povo uodegą ir užsiimti meistro pareigom ir ganyti savo labatriasus. Viskas vyktų operatyviau, sklandžiau ir kokybiškiau. O dabar - "sam tancuju, sam paju, sam bilety pradaju".

Raso Tautvydas. Mvygi, gyvenime kaip is manom taip ir sukames. Jei esi laimingas ir tau sekasi gyvenime bei darbe, tai valio. As elgiuosi kaip noriu ir kaip man geriau, todel nesakykit ka man daryti, o as nesakysiu kur jum eiti.
nHaL
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-01-30, 12:43 am
Auto: ForesterS
Valstybinis numeris: BDO 555

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė nHaL »

Tautvydas raso - Gorbai, as naudoju tik tam tikros (kitokia nei oem) spalvos hermetika (ant kakliuku matyti turi/turejai) ir jo kiekis buna tikrai didesnis nei gamykloje, todel buk zmogus, patys nelyskite ir nedarykit isvadu del technikos. duok darba atlikti dileriui ar autorizuotam servise betkokiam. Desimt metu ne tam dirbau, kad apgaves (pavoges pinigeliu) is kazkieno susigadinciau varda. Kitas momentas, blokas torzuojamas yra gamykloje. Po mano paruosimo, jis pasidaro matinis ir torcavimo nesimato. Lizdu ir voztuvu kampus galima lobarotorijoje sulyginti, bet jie keicia savo forma, nera kaip irodyti (nors sioje vietoje pasidomesiu Asvela kokiais kampais tiksliai taiso lizda/voztuva). ivores niekada nejudinamos. Taisant lizda (keiciant voztuva visada) yra keiciami rieboksliai (jie susigadina), gal yra galimybe foto visu 16 vnt senu? Ant ismetimo kolektoriaus ir ipurskimo, galima matyti ar jie buvo sukioti ar galvuciu kampai astrus. Yra punktu kaip galima atsekti toki dalyka ar buvo lysta i vidu, ar ne. Tu tikrai tebegalvoji, kad uz kelis simtus euru as zaisciau tokiais dalykais???? Jei tau dabar remontavo kazkas is subaristu servisu ir sake ka mato ir kas keista kas ne, prasau ivardinti, as pas juos apsilankysiu pokalbiui apie variklius. Jei garaziniai ar patys, tai tada tiekto jau.
nHaL
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-01-30, 12:43 am
Auto: ForesterS
Valstybinis numeris: BDO 555

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė nHaL »

Raso Tautvydas - is kitos puses, mano poziuris i sia situacija gana teigiamas yra. Toks atsiliepimas yra irodymas, kad dirbame taip, kaip gamykla, net neina atskirti (visi varzteliai, visos plastmases, visos tarpines ir riebokliais ideliai kaip oem). Gaila kad paskutiniai, kurie arde varikli neperdaugiausiai turi kompetencijos `!``
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Mindaugas »

Prie to paties. Dekui Rse uz visada skiriama laika nustatyti galimus gedimus. Negaili laiko sesti i masina ir vazinetis koki 20 min. Nesu susidures, kad kur kitam servise sitiek skirtu demesio klientui. Ir su visa pamoka, kokie kokio gedimo atveju simptomai jaustusi (cia as apie transmisija). ;)

Išsiųsta naudojant nykštį per Nokia 3310!
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Vartotojo avataras
Briedis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2250
Užsiregistravo: 2012-07-27, 4:32 pm
Auto: XV
Mobilus: +37065966491
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Briedis »

Tik dabar perskaičiau apie gorbo patirtį remontuojantis RSE. Prisipažinsiu, kad toks pasakojimas mane truputį išgasdino, nes kaip tik mano forio variklis, radiatorius ir susikaupusios kitos smulkmenos RSE tvarkomos. Variklio bėdų diagnozę (dėl ko taip pradėjo tepalus valgyt) turėčiau sužinot šiandien. Bet kažkaip gorbo pasakojimas kardinaliai prieštarauja tiek mano, tiek kitų patirčiai remontuojantis RSE. Man NĖRA buve taip, kad iš RSE išvažiuočiau nepatenkintas. Tiek darbų kokybė visada buvo super, tiek kaina visuomet nesikadžiojo.
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Gorbas »

nHaL rašė:Perduodu RSe teksta


O lauknešėlio neperduosit? :--~~
Miškinukas
mvygis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2014-09-10, 9:02 am
Auto: Forester
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė mvygis »

nHaL rašė:
mvygis rašė:Bėda ta, kad Tautvydas ten blaškosi ir kaip mechanikas, ir kaip serviso meistras, ir kaip administratorius. Viskas suprantama - taupo jo manymu nereikalingo personalo sąskaita. Mano galva jwm nepamaišytų tūrėt kokią nors mergaitę prie telefono ir kurjerį detalių pristatymui. Tuomet galėtu šiek tiek suskleisti povo uodegą ir užsiimti meistro pareigom ir ganyti savo labatriasus. Viskas vyktų operatyviau, sklandžiau ir kokybiškiau. O dabar - "sam tancuju, sam paju, sam bilety pradaju".

Raso Tautvydas. Mvygi, gyvenime kaip is manom taip ir sukames. Jei esi laimingas ir tau sekasi gyvenime bei darbe, tai valio. As elgiuosi kaip noriu ir kaip man geriau, todel nesakykit ka man daryti, o as nesakysiu kur jum eiti.
Nereikia taip jau skausmintis. Nei aš pačiam sakau ką daryt, nei klausiu krypties kur man eit, tiesiog tai buvo mano pamastymas be jokios liepiamosios nuosakos. Sekmės.
nHaL
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2014-01-30, 12:43 am
Auto: ForesterS
Valstybinis numeris: BDO 555

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė nHaL »

Gorbas rašė:
nHaL rašė:Perduodu RSe teksta


O lauknešėlio neperduosit? :--~~
Raso Tautvydas. Tu nejuokauk.

UAB "Asvela" 2015m sausio men yra 3 saskaitos. Dvi yra nesusijusios (alkuniniai ir indeklau bei blokai). Trecia idedu, cia yra tavo galvos darbai atlikti. Tau Gorbai, as daugiau neturiu ka pasakyti ir komentaru sia tema nebus is mano puses daugiau. Kaip siunciau paskutini karta kai matemes, taip siunciu ir dabar. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Mindaugas »

Šiandien tikriausiai reiktų teleloto nusipirkti... Atvariau ekspromtu pas Rse dėl darbų susitarti, o jis išklausęs sako, važiuok į vidų,kaip tik vienas veikėjas neatvažiavo... :D

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Arturas »

Mindaugas rašė:Šiandien tikriausiai reiktų teleloto nusipirkti... Atvariau ekspromtu pas Rse dėl darbų susitarti, o jis išklausęs sako, važiuok į vidų,kaip tik vienas veikėjas neatvažiavo... :D

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
Jau taip su Suboksidu pasivazinejai, kad is karto ir ant keltuvo :D Nu ir as jau pavargau guolius keist, bet reikia.
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Mindaugas »

Biškį kita situacija...

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė suboksidas »

Mindaugas rašė:Biškį kita situacija...

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
Nieko nesakė apie spalvotas kaladėles? :D
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Jurijusb »

Mindaugas rašė:Šiandien tikriausiai reiktų teleloto nusipirkti... Atvariau ekspromtu pas Rse dėl darbų susitarti, o jis išklausęs sako, važiuok į vidų,kaip tik vienas veikėjas neatvažiavo... :D

Išsiųsta nykščiu per Nokia 3310!
Man irgi taip pries savaite pasiseke.
Profiulaktiskai pakeite dirzu guolius, apziurejo vaziuokle.
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Mindaugas »

Nuvariau su ant popierėlio surašytais "10 dievo įsakymų" (remonto punktų). Visi lauke stovi, rūko kas rūko... Pavardinu aš jam didžiąją dalį, sako - OK, varyk į vidų, jei turi laiko, nes kaip tik neatvažiavo kažkas. Aš laiko turiu, tai ir viduj... Viso praleidau tris valandas, per kurias patvarkė kokius 7 punktus (ir gal dar ką papildomai, jau pats pastoviai tikrinau sąraše, kad ko nepamiršt).
1. vožtuvų reguliavimas +
2. variklio tepalai ir filtrai +
3. kapoto atidarymo strigimas +
4. pakaba barškanti priekyje/gale - kitą savaitę
5. stabdžiai - EBC kaladėlės priekyje, vietoj neaišku kokios firmos (su tom pačiom kaladėlėmis sakė Rse kačergoj varo ir man patiks).
6. Kalnų stabdį nafig atjungt + (blin, kaip dabar gerai, sankaba du kart minkštesnė, jokio inkaro iš galo mašinos sukinėjantis kur vietoje).
7. bagažinės centrinis užraktas + (kaip žinodamas paėmiau varikliuką - done)
8. variklio apsauga iš 4 mm aliuminio - kitą savaitę
9. intarpai virš amortikų 3/4 cm ir parinktos ilgesnės traukės - kitą savaitę
10. kiauros galinės lempos ir nusprogstančios lemputės + (kaimietišku būdu, bet bus viskas ok)
11. žvakės, vienas laidas ir babinos renovacija + (žvakės chjvos, vienas laidas irgi, babinos vienas kontaktas kapitaliai užsioksidavęs. kaip sakė, turėjau važinėti kaip su 3,5 cilindro, netraukti turėjo. lyg ir geriau važiuoja...)

va gi, visgi į 11 punktų surašiau...

dar liko, kas liko pas Rse kitą savaitę (lifto reikalai), antikorozinis, langų tamsinimas. nu po to jau žaislai pagal situaciją...
:--~~ :--~~ :--~~

KAIP VISAD, AČIŪ RSE KOLEKTYVUI... ;)
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - RSE AUTO/RACING

Standartinė Mindaugas »

Kaina, žiūrint į sąrašą, atrodo juokinga, už ne vieną punktą net neskaičiavo eurų...
Dar tiesa sukomplektuos man diržo keitimo komplektą, kad viso už 200 eurų nekeist. pažiūrės ką reikia keisti ir pakeis, ko nereiks keisti, paliks. nusipirks visą komplektą, kurį išporceliuos man, ir kažkas liks kitiems... ;)
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Skelbti atsakymą