Autoservisas - UAB "Premus"

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Beda. Atbulinio sviesos.

Standartinė goild »

Pas mane darbiniame paste yra irodymai ,kad tu darai darbus nesuderines su klientu ,pats savo laiskuose issidavei .
Rasaisi sau ant popieriuko ka nori ir ka nori ta darai .
Taip kad nenado lialia, masinos as kelt neprasiau ,pats ja pakelei ,tik ,kad nelabai as as sau galva suku del tu litu .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Beda. Atbulinio sviesos.

Standartinė goild »

Tarp itko del sankabos pats pasiulei restauruot ,bet ne tame esme ,taip as sutikau ,bet sakei laikys ,o ji laike tris savaites ,tai naxren toks darbas daryt ir sakyt zodzius uz kuriuos atsakyt neina ,neskaniai tas reikalas kvepia ,nors man tai po barbanu -Za derzavu obidno
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė jaroslavas »

Jonai, ar tu pagaliau suprasi kad tu esi toks neoficialus klubo "servisistas" kurio daug kas pasitiki (ne visi) ir gaunasi tokie negražus dalykai. Kada pasibaigs?
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Beda. Atbulinio sviesos.

Standartinė goild »

Cvekas_gt rašė:
goild rašė:
Jonas6x6 rašė:prieš 10.000 pas Tave buvo rinktas motoras, ir skundeisi kad prastai dirba. Radom tarpus netinkamus, jei gerai pamenu.
taip buvo rinktas ,bet as nesiskundziau ,kad jis blogai dirbo ,jis tik tepaliuka valge ,o voztuvus reguliavo Subarita ,pasak taves reikejo sureguliuot ir tada 50 000 bus ramu ,tik ka ten reguliuot jei Subarita sureguliavo ,ir jokiu bedu del to nebuvo ,as gerai atsimenu kaip variklis nelabai graziai dirbo iki Subaritos ir kaip geriau dirbo po to .
Tai apie kokius nusiskundimus apie prasta variklio darba pradedi sneket net supratimo neturiu ,atmintim kol kas dar nesiskundziu .
tai čia dabar tau tokie keisti klausimai kilo? O kai buvo jie reguliuojami, su viskuo sutikai? Aš kažko čia nesuprantu..
As aliejus pardavineju-tai mano darbas .Apie subaru daugiau suzinojau tik cia forume pabuves,o ta klausima as ir buvau uzdaves tada
-,Naxren reikejo rgeuliuot ,jei buvo reguliuoti .
Atsakymas :
Geriau sureguliuot ,tada 50 000 ramu bus
O dabar rasoma --- jei auto be dujų, reguliuoti nereikia. užtenka patikrinti kas 100.000Km
Stai man tas dalykas ir uzkliuvo
Tarp kitko manes niekas neklause ir nederino ,pastate pries fakta ir viskas .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
kestutis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1067
Užsiregistravo: 2010-11-10, 8:48 pm
Auto: Forester 2,0 MT 02
Valstybinis numeris: ETC 944
Mobilus: +37069844321
Miestas: Kaunas

Re: Beda. Atbulinio sviesos.

Standartinė kestutis »

goild rašė:Pas mane darbiniame paste yra irodymai ,kad tu darai darbus nesuderines su klientu ,pats savo laiskuose issidavei .
Rasaisi sau ant popieriuko ka nori ir ka nori ta darai .
Taip kad nenado lialia, masinos as kelt neprasiau ,pats ja pakelei ,tik ,kad nelabai as as sau galva suku del tu litu .
Su visa pagarba,Dariau, bet as sedejau prie to paties stalo,kai buvo rasomas tas popieriukas su darbais tavo Foriui. Ir dabar sakyti,kad Jonas savavaliskai pakele vaziuokle, tai arba as portugalu kalbos nesuprantu, nors buvo kalbama lietuviskai, arba...jau tikrai nesuprantu,kokia sitos rasliavos priezastis?
Laivas uoste yra saugus,bet juk laivai statomi ne tam. John A.Shedd
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Beda. Atbulinio sviesos.

Standartinė goild »

kestutis rašė:
goild rašė:Pas mane darbiniame paste yra irodymai ,kad tu darai darbus nesuderines su klientu ,pats savo laiskuose issidavei .
Rasaisi sau ant popieriuko ka nori ir ka nori ta darai .
Taip kad nenado lialia, masinos as kelt neprasiau ,pats ja pakelei ,tik ,kad nelabai as as sau galva suku del tu litu .
Su visa pagarba,Dariau, bet as sedejau prie to paties stalo,kai buvo rasomas tas popieriukas su darbais tavo Foriui. Ir dabar sakyti,kad Jonas savavaliskai pakele vaziuokle, tai arba as portugalu kalbos nesuprantu, nors buvo kalbama lietuviskai, arba...jau tikrai nesuprantu,kokia sitos rasliavos priezastis?
Tai gal Kestai priminsi kada mes snekejom kiek centimetru reikia pakelt?
Darbus rase as diktavau ,apie pakelima tik snekejom kaip ir cia snekam ,ir pasikartosiu ,paste yra irodymai, kad daromi nesuderinti darbai,galiu juos pateikt
.Rrasliavos priezastis voztuvu reguliavimas ,paskui jau man taip pat kantrybe truko ,nes matau mela.
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Notorious »

Is sono ziurint rimtai atrodo situacija taip:
Maziukai dalykai kaupesi, kaupesi ir po to buvo BABAH!

Visoje literaturoje ir turbut is savo patirties zmones zino, kad jei yra kas jus 'bodija', nervina, kankina, nepatinka - apie tai snekekite ir bandykite pakeisti, nes bus tik blogiau in the end.
Kaip tu Goild ir sakai, va tas ir anas kaip ir dzin, nes nebuvo nieko tokio jau didelio blogio. Bet juk ne tame esme, jei jau buvo teke apie tai pagalvoti, reiskiasi laikysi maziuka neigiama nuomone apie zmogu/situacija.

Paziurek ka Jonas raso: Jei turi kazkokiu nesklandumu, klausimu tiesiog pasakyk Jonui ir jis ziures ka gali padaryti. Kam mot ranka ir sakyt: "Ai, tingiu" ar "Ai, tiek to dabar"... jei po to tokie du, trys "ai..." susideda i viena didele kupeta ir atrodo labai prastai?

P.S. Neginu nei vieno, nei kito, tik sakau, kad zmones turi sneketi apie mazus dalykus, kol jie netampa dideli...
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Notorious »

Tai matau, jog daug giliau. Mano nuomone viso to isvengtu VISI, jei tik bendrautu atvirai ir megintu keisti tai, kas nepatinka.
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Buvo sneketa ,tik ne forumo erdveje ,kas is to jei rezultato nera .|O jei texnikoje maziau nusimanai tai ir papult lengviau .
Bergzdzias reikalas ,visi kuriems buvo negerai padaryta vistik patys lieka kalti .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė jaroslavas »

na aš kalbėjau apie mažus ir kas (skambinau, rašiau į PM, forume parašiau)? Išaugo į maža karą, siuliau pamišti, net atsiprašiau už "karus" bet po truputi tai čia tai ten Jonas primena, negražu.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Buvau tris kartus profilaktikos ,dujos kaip srtreikavo ,taip ir streikavo ,masina kaip drebejo taip ir drebejo -nuvaziavau kitur ir sutvarke .
Niekas cia nieko nekirsina ,as tada isvis klube niekas buvau ir Jaroslava tik viena kart mates pokatuskeje .Kirsina netaip padaryti darbai ,darbu nesuderinimas ir neaiskumai suristi su auto remontu .
O MM snekam apie belen ka ,apie mergas ,apie masinas ,zvejyba ir alu ,ten jokiu kirsinimu nera ir kiekvienas gali atvaziuot bet kada .Jokiu cia samokslu teoriju nera ,mums idomesniu temu ir uzsiemimu yra nei ten kazkur kazka sukirsint -cia jau blin paranoja .As ne ne kokia kompo programa kuriai galima nustatymuys daryt ,turiu savo nuomone ir niekas nereguliuoja su jokiom paranojinem samokso teorijom.
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Arturas »

goild rašė:Buvau tris kartus profilaktikos ,dujos kaip srtreikavo ,taip ir streikavo ,masina kaip drebejo taip ir drebejo -nuvaziavau kitur ir sutvarke .
Niekas cia nieko nekirsina ,as tada isvis klube niekas buvau ir Jaroslava tik viena kart mates pokatuskeje .Kirsina netaip padaryti darbai ,darbu nesuderinimas ir neaiskumai suristi su auto remontu .
O MM snekam apie belen ka ,apie mergas ,apie masinas ,zvejyba ir alu ,ten jokiu kirsinimu nera ir kiekvienas gali atvaziuot bet kada .Jokiu cia samokslu teoriju nera ,mums idomesniu temu ir uzsiemimu yra nei ten kazkur kazka sukirsint -cia jau blin paranoja .As ne ne kokia kompo programa kuriai galima nustatymuys daryt ,turiu savo nuomone ir niekas nereguliuoja su jokiom paranojinem samokso teorijom.
Taigi. Patvirtinu, kad MM kalbos eina apie mergas, nors daugiausia apie asaba :D
Vartotojo avataras
jonas72
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1526
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:25 am
Auto: 09' Forester diesel
Mobilus: +37061462722
Miestas: Šakių raj.

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė jonas72 »

patvirtinu goild'o zodzius :smile: snekejom iki ...nu beveik ryto. apie ka ...nepamenu @@@

p.s. kalbeti Jonai6x6 galima apie viska(ir MM ir forume) ir nesakyk kad "seniai" mano vienaip ar kitaip visi turim savo nuomone vienu ar kitu atveju,tik išsakyta nuomone kuri buna tau nenaudinga visuomet sulaukia tavo neigiamos reakcijos :taika:
'09 Forester 2,0 XS Diesel
diudiukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2010-10-13, 8:56 am
Auto: forester 2,5 turbo

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė diudiukas »

goild rašė:Buvo sneketa ,tik ne forumo erdveje ,kas is to jei rezultato nera .|O jei texnikoje maziau nusimanai tai ir papult lengviau .
Bergzdzias reikalas ,visi kuriems buvo negerai padaryta vistik patys lieka kalti .
:) Na ne visiems. MY 07 foresteriui XT buvo pakeisti priekiniai stabilizatoriai (sakė dės oem), bet po mažiau nei 10 000 km pradėjo barškėti (važinėta išskirtinai asfaltu), tai buvo pakalbėta su Jonu, pabandyta dar patvarkyti, po dar kelių šimtų km vėl tas pats, tai Jonas prileido, kad galėjo būti brokas, dykai pakeitė į naujus, po to jau nuvažiuota apie 15000 km, jokių problemų. Įdėtos dujos, po kelių tūkstančių buvo dykai pareguliuotos, man nepatiko vos juntamas virpėjimas ant P padėties, dar kartą dykai žiūrėjo, pakalibravo vieną purkštuką, dabar viskas ok, po to nuvažiuota gal kokie 5000 km. Manau, kad bendraujant visada reikia matyti žmoguje žmogų. Gerų metų visiems :)
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Islindo dar vienas brokas ,sandelyje ispakavau is maisu vasarines padangas ,nors su naujomis Dunlop Grandtrek AT 3 tenuvaziuota 15000 km, akivaizdzaii matosi jog daugiau nei puse protektoriaus nebera .Tautvydo RSE patarimu nuvaziavau i Autoerdve patikrinti suvedimo .
Verdiktas -(cituoju Autoerdves serviso vadovo, Saruno zodzius ) suvedimas arba isvis nebuvo darytas arba darytas tik su liniuote .
tsakant ,cia as vienas tokios garbes nusipelniau ,kad tiek broko mano masinoje pridirbta,truksta zodziu vien zodziu.
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Skelbti atsakymą