Autoservisas - UAB "Premus"

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Nezinau ,sakau tai ka man pasake Autoerdveje ,parametrai visiskai netinkami ,Tautvydas irgi ten buvo ,padangos sugrauztos gali atvaziuot ir pats savo akimis pamatysi .Ko gero tavo meistras kuris daro suvedimus visiskai niekam tikes .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė evilkas »

Keista. Paprastai jei blogas suvedimas, tai kžkurį kraštą labiau graužia. Tiek priekyje, tiek gale. O jei viskas vienodai, tai abejočiau dėl suvedimo kaltės.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Skirtumas tarp priekiniu ir galiniu padangu trys milimetrai ,as juk ne su BMW vazineju .
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Jonas6x6 rašė:tegul dar metai praeina, subyres koks guolis, ar stiklas itruks, zek vel mane galesi apkaltint. Vaiku darzelis. Tris kart kvieciau i pakabos profilaktika - sakei viskas sutvarkyta. Tai ten ir reiksk pretenzijas. Per ofroudus pats suvedima ismusei, dabar kaltu ieskai. Pakaitine masina pas vicina purve murgdei ir visai lietuvai per youtube rodei, negeda? Vistiek juk svetima, koks gi skirtumas. Po to kai atidave, tik pamaciau kad jai luzo stabilizatorius, amortikas isbego,. Tai tu kaltas. Bet nei zodzio nesakiau. O dabar cia paplavas pili, sarmatos turek.
Viena karta pas vicina per balas pravaziavom ,tai koks cia ofroudas ,ka ten tame purve ismust galima ,gal Gorbui irgi nereikejo perdaryt suvedimo ,gal Roliui iskart suvedima gerai padarei ,gal as is lenkijos vos davaziaves po tavo suvedimo pas tave neatvaziavau ir man nereikejo perdaryt to suvedimo ? tai blin jei darai iskart daryk normaliai ,nei tu pats darai ta suvedima nei kokio bieso ,pasirinkai kazkoki balvona kuris nieko suvedimuose nemoka ir krusi cia dabar prota .Pats ko nesakei kad tau stabilas luzo ar amortikas isbego ,sakiau juk paziurek ,ar viskas tvarkoje ,nors jokio barskesio nebuvo ,o jei stabilas luzes butu tai jau girdetusi jomajo ,masina spec ofroudam ruosta trys balos ir suluzo .tai pats sarmatos turek toki š maldamas .
Paskutinį kartą redagavo goild 2013-01-15, 1:54 pm, redaguota 1 kartą(us).
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

Jonas6x6 rašė:buvo blogai, reikėjo ir perdarėm, skambina žmonės ir sako kas negerai, o ne viešoj erdvėj šūdą malą
Buvau su duju problema- nepasitaise ,buvau su sankabos problema -nepasitaise ,kaip suzinot ar suvedimas geras ar ne -nezinau ,masina vaziuoja tiesiai ,bet ten pasirodo kazkas negerai ,vaziavo ir Vicinas ,ir Arturas ,ir Artūras su masina ,niekas nieko nepastebejo .
ačiū ,bet as renkuosi kita servisa .ta kur man issprende problemas greitai ir patikimai ,ta kur klientas teisus o ne atvirksciai .
Nebediskutuosiu daugiau sitoje temoje
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Cvekas_gt
Forumo dalyvis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2011-08-08, 10:59 pm
Auto: forester s-turbo

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Cvekas_gt »

Goild-paklausk rolio kiek kartų jis apskritai suvedimą visur darėsi, o tada jį trauk į šitą diskusiją. Aš nesuprantu, kas su jumis, vilniečiais (nenoriu įžeist), darosi. Visiems viskas zjbs, o jums viskas gaidys. Ir visi ereliai Už klaviatūros, o kad atvažiuot ir akis į akį aiškintis tokius dalykus, tai negalit. Bleha gi nepadarom-reikalauji garantinio ir viskas. Padarysim. O jei verkšleni kad kitur geriau daro, važiuoji ir tvarkaisi ašaras šluostydamas.
Garantuoju, kad jei būtų forumai pagal kiekvieno specialybę ir atliekamą darbą kasdien, visi būtų š apmėtyti.
Tiesą pasakius man jau apskritai atsibodo tokios rašliavos. Čia forumas pasidarė pletkų turgus, kalbėjimas išvis apie nieką, p****lų ilgių matavimasis ir supermamų klubas viename.
Arba surimtėkit ir išaukit iš smėlio dėžės, arba čia liks tik jaroslavas, vicinas, goild, dar porą klaipėdiškių ir kalbėsit kaip skaniai grįžus silkės pavalgėt ir užsigėrėt pieno, o po to diskutuosit kodėl paleido vidurius.
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 '94
Ex- Impreza WRX JDM '94
Ex- Impreza 2,5 TS USDM '02
Ex-Impreza Hatch '10
Now-Forester S-Turbo '98
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė goild »

goild rašė:
Jonas6x6 rašė:buvo blogai, reikėjo ir perdarėm, skambina žmonės ir sako kas negerai, o ne viešoj erdvėj šūdą malą
Buvau su duju problema- nepasitaise ,buvau su sankabos problema -nepasitaise ,kaip suzinot ar suvedimas geras ar ne -nezinau ,masina vaziuoja tiesiai ,bet ten pasirodo kazkas negerai ,vaziavo ir Vicinas ,ir Arturas ,ir Artūras su masina ,niekas nieko nepastebejo .
ačiū ,bet as renkuosi kita servisa .ta kur man issprende problemas greitai ir patikimai ,ta kur klientas teisus o ne atvirksciai .
Nebediskutuosiu daugiau sitoje temoje
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Cvekas_gt
Forumo dalyvis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2011-08-08, 10:59 pm
Auto: forester s-turbo

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Cvekas_gt »

goild rašė:
goild rašė:
Jonas6x6 rašė:buvo blogai, reikėjo ir perdarėm, skambina žmonės ir sako kas negerai, o ne viešoj erdvėj šūdą malą
Buvau su duju problema- nepasitaise ,buvau su sankabos problema -nepasitaise ,kaip suzinot ar suvedimas geras ar ne -nezinau ,masina vaziuoja tiesiai ,bet ten pasirodo kazkas negerai ,vaziavo ir Vicinas ,ir Arturas ,ir Artūras su masina ,niekas nieko nepastebejo .
ačiū ,bet as renkuosi kita servisa .ta kur man issprende problemas greitai ir patikimai ,ta kur klientas teisus o ne atvirksciai .
Nebediskutuosiu daugiau sitoje temoje
nu kiek tau jomajo metų? Kai parduotuvėj neduoda kasininkė grąžos, tai ir neprašai?
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 '94
Ex- Impreza WRX JDM '94
Ex- Impreza 2,5 TS USDM '02
Ex-Impreza Hatch '10
Now-Forester S-Turbo '98
linnanenas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2011-04-22, 11:12 pm
Auto: Forester
Miestas: Kaunas

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė linnanenas »

Kazi, ko taip pries viesuma nusiteike??
Cia reklamuojates, cia ir feedback'o laukit.

Ir nereikia kiekviena kart vaidint, kad visi klientai patenkinti, "tik tu, nesusiprateli, bangas keli".
Ta dainele jau kiekvienas girdejo; ir cia, ir jei bande "akis i aki" problemas spresti.

Zodziu - puiku, kad yra neabejingu zmoniu, kurie netik apie savo sub.. galvoja (sulysdami tuo paciu i svetima), o viesina tokius atvejus, nebijodami pasipriesinimo, purvo ir t.t.
Cvekas_gt
Forumo dalyvis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2011-08-08, 10:59 pm
Auto: forester s-turbo

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Cvekas_gt »

linnanenas rašė:Kazi, ko taip pries viesuma nusiteike??
Cia reklamuojates, cia ir feedback'o laukit.

Ir nereikia kiekviena kart vaidint, kad visi klientai patenkinti, "tik tu, nesusiprateli, bangas keli".
Ta dainele jau kiekvienas girdejo; ir cia, ir jei bande "akis i aki" problemas spresti.

Zodziu - puiku, kad yra neabejingu zmoniu, kurie netik apie savo sub.. galvoja (sulysdami tuo paciu i svetima), o viesina tokius atvejus, nebijodami pasipriesinimo, purvo ir t.t.
ne tame esmė, bent jau aš tai už tai, kad yra problema-važiuoji ir aiškinies, o ne mėtai atmazus kad jau kažkas kitas sutvarkė, kad ten kažkas blogai buvo ir pats nežinai kas (kalbant konkrečiai apie suvedimą). Kažkaip dauguma klientų geranoriškai atvažiuoja, pasikalba, išsprendžiam tas iškilusias problemas ir toliau lankosi. Taip jau būna, kai darai nestandartinius darbus su važiuokle.
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 '94
Ex- Impreza WRX JDM '94
Ex- Impreza 2,5 TS USDM '02
Ex-Impreza Hatch '10
Now-Forester S-Turbo '98
linnanenas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2011-04-22, 11:12 pm
Auto: Forester
Miestas: Kaunas

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė linnanenas »

Cvekas_gt rašė:... važiuoji ir aiškinies, o ne mėtai atmazus...

gal nevisiem "blatnas" zargonas priimtinas?! Tai ir nevaziuoja.
Cvekas_gt rašė:Kažkaip dauguma klientų geranoriškai atvažiuoja, pasikalba, išsprendžiam tas iškilusias problemas ir toliau lankosi.

cia Tamstos nuomone, o kiti gali turet kita statistika. Pvz. as pazistu daugiau tokiu, kurie nesilankys toliau pas jus.
Cvekas_gt rašė:Taip jau būna, kai darai nestandartinius darbus su važiuokle.

nereikia mistifikuot:
1) visi (normalus) servisai dirba ne "prie konvejerio"
2) jei jus tik mokotes nestandartiniu darbu - nereikia atsakomybes (ir kastu) "kabint" tik klientams
3) darbai gali but nestandartiniai (atskirai paimtam meistrui), bet (darbo organizavimo) procesai senai sukurti ir standartizuoti.
Jei jauciates nesmagiai del klientu pretenziju - kreipkites i savo vadova, nes tai jo kompetencijos problemos.
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Gorbas »

Geriau nedaryti visai, nei po to 10 kartų perdarinėti. Būtent tai ir gadina firmos įvaizdį. ;)
Miškinukas
Vartotojo avataras
tomazas555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1671
Užsiregistravo: 2009-10-23, 10:12 am
Auto: legacy'94 2.2AT; '99 2.5AT
Mobilus: +37064445553
Miestas: Jonava

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė tomazas555 »

Cvekas_gt rašė:Kažkaip dauguma klientų geranoriškai atvažiuoja, pasikalba, išsprendžiam tas iškilusias problemas ir toliau lankosi.
linnanenas
cia Tamstos nuomone, o kiti gali turet kita statistika. Pvz. as pazistu daugiau tokiu, kurie nesilankys toliau pas jus.

Kazkaip prisisika klientai patys o po to neturi kur savo auto taisyt ir vaziuoja "ale i servisus" kur net stabilizatoriaus traukiu nesugeba pakeist :DDD
LEGACY I wagon '94 2.2 AT
LEGACY II wagon '97 2.0 MT LPG EX
OUTBACK II wagon '99 2.5 AT LPG
Vartotojo avataras
Diver
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2133
Užsiregistravo: 2011-11-16, 1:20 pm
Auto: 06 2,5 AT L.L Bean
Valstybinis numeris: FUT 232
Skype: Linas diver
Mobilus: +37061597792
Miestas: Klaipeda

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Diver »

Jonas6x6 rašė:būtų naujos mašinos, būtų viena.
Dabar gi - suvažiuoji seni, lankstyti, iš gabalų suvirinti daiktai.
Ant vieno užvirtęs medis, kitas kreivas, trečias verstas, ir t.t. ir pan.
Ir visi kažkodėl apie savo pirmaprades bėdas pasako tik po projekto atlikimo.
Tai kaltas kas? servisas, kuris darė darbą kaip įprasta pagal metalinius šablonus, o tik po darbo pamatė kad kreiva?
O kas trukdo pries projekto darymo pastatyti masina ant stendo? Juk ne karve kainuoja....
SUBARU OUTBACK H6 2001 LPG. rado nauja seimininka.
SUBARU FORESTER LL Bean 2006 LPG environment friendly.
SUBARU FORESTER LL Bean 2005 Raptor...
viewtopic.php?f=40&t=3328&hilit=diver
Karolis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2012-04-03, 4:43 pm
Auto: Sidabrinis pirmukas 92kW MT
Valstybinis numeris: JTV 631
Mobilus: +37061400783
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Karolis »

Beda su tokiais viesais skalbiniu skalbimais ta, kad visada akcentuojami tik neigiami dalykai ir dar gana emocionaliai, ir kai zmogus skaitys nesilankes nei karto, tai pagalvos, kad ten isvis saraskino kontora ir viskas lievai, bet gi tai neatitinka realybes, o taip suvaryt galima absoliuciai bet koki paslaugu tiekeja.

Pas Jona didziausia beda, mano galva, kad jis stengiasi viska daryt, nuo A iki Z, naturaliai gaunasi, kad tenka kai kuriuos darbus perleisti kitiems, ar tai draugeliai, ar tai partneriai - ir jie nenesdami jokios atsakomybes uz kokybe, nes pries viska stovi Premus, gali truputi kampus nukirtinet. As sakyciau, kad darbams, kuriu pats nedarai reiketu tiesiog rekomenduoti zmones, kurie daro, o ne buti tarpininku ir nesti atsakomybe ant savo imones vardo.

Pats buvau ir varysiu vel, nes man patiko bendravimas, supratimas apie marke ir poziuris i darba, o jeigu kazkas bus blogai, tai kalbesiu tiesiogiai ir neviesinciau tu blogu dalyku, nebent Premus piktybiskai padarytu broka ir atsisakytu ji tvarkyt, nes kitaip po kiekvieno apsilankymo reiktu rasineli rasyt - viska ka padare gerai ir viska, ka padare blogai, kad but iki galo teisingu, o tai butinai atsiras kazkas, kas susidarys kreiva ispudi is nepilnos apzvalgos.
Subaru. Go anywhere. Do anything.
Skelbti atsakymą