Autoservisas - UAB "Premus"

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Notorious »

Kažkaip daugelis yra įsitikinę, kad čia kažkas susijęs su Jonu :) Nesakau, kad negali to būt, bet be faktų tai čia tik jūsų nuojauta ir spėlionės. Jis tiek pat gali būt koks 18metų kaunietis geziukas kažkur iš kažko girdėjęs apie forikus ir jono servisą

Sent from my HTC One X using Tapatalk
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Domas »

Senokai buvau prisijungęs. Žiūriu Jono ir Premuso forume jau seniai nebėr, o diskusijos dar verda :DD
Aš iš esmės negaliu pasakyti nieko blogo apie Jono tobulinimus (pakabos aukštinimą), netgi sakyčiau esu patenkintas- jau tuoj bus ketvirti metai kaip važinėju. Man asmeniškai- patobulinimas pasiteisino su kaupu.
Bet vat apie variklių keitimus, pavarų dėžių tobulinimus ir pats esu kažkada Jonui sakęs kad neeksperimentuotų- vienareikšmiškai liks kaltas prieš klientą. Jau ten tai kas gamykloj padaryta- geriau nagų nekišt. Nebent tai būtų antras auto pramogai. Čia mano subjektyvi nuomonė.
Vartotojo avataras
Myndaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1142
Užsiregistravo: 2010-04-07, 1:17 pm
Auto: Subaru Outforeza
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Myndaugas »

Aukstinimas man ir nekliuvo. Nors aisku viskas daug greiciau iseidavo su mano eksplotavimu.. Bet kitu mazgu patobulinamai.. "su garantija".. Kuri baigesi: As tau daugiau masinos netaisysiu ir nekelia ragelio.
O realiai sia savaite senekejau su nupirkusiu mano bolida. Suds ten buvo.. O sitie krapste kur brangiau ir nerado problemos.. Net buvo padare vaziuoji posukyje nuo kalno ir uzgesta masina.. Is priekio ir skrenda o tu i ji..
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė eugenijus »

Pravaziavus 2000km.jau reikia keist sankaba kuria keite jonkelis ir sake laikys geriau nei originali, :-E :-E :-E
Ar jis specialiai suda dare ,kad butu begalinis remontas,kad buciau nuolatinis klientas .
Tikiuosi uzsiraus viena diena,noreciau as ji pamatyt su 10 sugipsuotu pirstu,blin kaip pykstu..........
Slava Ukraine!
tsuminas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: 2012-11-08, 11:04 am
Auto: Subaru Forester '98
Valstybinis numeris: GCU 540
Mobilus: +37060078822
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė tsuminas »

eugenijus rašė:Pravaziavus 2000km.jau reikia keist sankaba kuria keite jonkelis ir sake laikys geriau nei originali, :-E :-E :-E
Ar jis specialiai suda dare ,kad butu begalinis remontas,kad buciau nuolatinis klientas .
Tikiuosi uzsiraus viena diena,noreciau as ji pamatyt su 10 sugipsuotu pirstu,blin kaip pykstu..........
Gal galima plačiau kokia dėjo ir kuo pasireiškia, kad jau keisti reikia?
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė azart »

Eugenijau, juk taip anksciau palaikei Jono puse: saziningas, gerai atlikti darbai, daug metu pazistami, draugai galu gale...Buvai pasiruoses bet ka uz Jono izeidima gyva suvalgyt, o dabar taip viskas apsisuko 180 laipsniu? Negi toks geras draugas ir taip sugedo? :((
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė vicinas »

Naturalu,gali but kad ir pats geriausias draugas,bet jei durineja savo draugus,kurie uz ji galva guldo,greitai toks draugas tampa didziausiu priesu.Eugeniju pazistu jau senai ir pakankamai gerai,sudo tikrai niekad nemala,yra teisingas ir saziningas.Tad,jei jau Jonas prisidirbo,tai ir gavo ko nusipelne :D
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė azart »

Tai ir as apie ta pati. Kiek susidariau nuomone apie Eugeniju is forumo, tai Jonas seniai be dantu turetu buti :)
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
Jaras
Forumo dalyvis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-11-25, 9:13 pm
Auto: Subaru Outback H6 '05
Mobilus: +37062336400

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Jaras »

Man įdomu kiek dar DRAUGŲ pas jį liko kurie remontuoja savo auto premuse?
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė vicinas »

Mano nuomone,tai Jonas perdaug iniko i subariku vidurius.Pradejo vaziuokle tiuninguoti,tuo galejo ir apsiriboti,tobulindamas igudzius.Butu ir draugu daugiau like ir kokybe geresne butu.Del klijentu,tai gyresi,kad net nespeja uzsakymus vykdyti :D
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Egyda
Forumo dalyvis
Pranešimai: 821
Užsiregistravo: 2014-01-21, 3:12 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 xt
Valstybinis numeris: PP-----

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Egyda »

Nei as jo mates, nei ka, bet manau geriau palikti ji ramybej. Kaip zmogelis pasiklojo, taip dabar ir miega... Bo toks jausmas, kad greitu laiku cia visi susirinke chatins. Kam reikes pasirinkti tinkama servisa, turbut uzteks ir tiek kiek yra prirasyta apie Premus kontora. Su pagarba ;)
Vartotojo avataras
Jaras
Forumo dalyvis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-11-25, 9:13 pm
Auto: Subaru Outback H6 '05
Mobilus: +37062336400

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė Jaras »

vicinas rašė:Mano nuomone,tai Jonas perdaug iniko i subariku vidurius.Pradejo vaziuokle tiuninguoti,tuo galejo ir apsiriboti,tobulindamas igudzius.Butu ir draugu daugiau like ir kokybe geresne butu.Del klijentu,tai gyresi,kad net nespeja uzsakymus vykdyti :D
Tai gal tie užsakyma vadinasi "jonai sutvarkyk kur pri..sai molio"?
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė vicinas »

nezinau,neklausiau,nesigilinau;visko gali buti :DD
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė eugenijus »

Isvis reikia baigt ,ner cia reikalo turbut daugiau rasinet apie sita sudaranki.
prisidirbo manau pakankamai,Gritos gaila. :-(
nieko, laikas viska sutvarkys ,po metu prisiminsim jonkeli kaip anekdota :)
Slava Ukraine!
wzikas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2008-12-23, 1:34 am
Auto: MMC
Miestas: Kaunas

Re: Autoservisas - UAB "Premus"

Standartinė wzikas »

Kiek kartu buvau PREMUSE neteko matyti Jona besikrapstanti variklyje ar dezei. Suprantat apie ka as.

Pas mane darbe irgi darbuotojai pradeda varyti konkretu broka, pradedi keisti zmones, ieskai kitokiu kokybes gerinimo budu, klientai akimirksniu sureaguoja, tarkuoja tave lyg sedeciau pats su plaktuku viska gadinciau. Visiem vienodai kad turi gera idirbi, pastoviai ivedi kazkokias naujoves, judi pirmyn, pastoviai ieskai sprendimu. Nieko neginu, bet labai gerai pagalvociau kritikuodamas kitus zmones kurie atsidave savo darbui ir tikrai nemazai pasieke toj srity.
911 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Skelbti atsakymą