www.automobiliuvalymas.lt

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: www.automobiliuvalymas.lt

Standartinė hipy »

galvoju, reik paieskot per pazystamus kas turi plaunanti siurbli, ten irgi rodos su visokiom chemijom galima plaut...
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: www.automobiliuvalymas.lt

Standartinė Notorious »

Hebra, nu baikit :-) Tikrai netikiu, kad nerasite parduotuveje Auto Glym produktu. Jie daugmas tokio lygio kaip Meguiars, tik kainuoja pigiau. Aisku profai gincytusi, bet man pakanka ir Auto Glym teikiamos kokybes uz ju kaina. Ka tik pakeisciau (tiesiog, kad paziuret skirtuma) tai aplikatoriaus kempinyte brangesne kokia (kad ir tu paciu Meguiars).

Ka dar ketinu isbandyti tai Auto Glym langu valymo priemone (isores). Kadangi pas mane cia lyja per diena po keleta kartu irgi noretusi, kad vanduo nudziutu gerai, bo po darbo isedus i masina visa smeliu apsedus (langai).
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: www.automobiliuvalymas.lt

Standartinė Arūnas »

Notorious rašė:Hebra, nu baikit :-) Tikrai netikiu, kad nerasite parduotuveje Auto Glym produktu. Jie daugmas tokio lygio kaip Meguiars, tik kainuoja pigiau. Aisku profai gincytusi, bet man pakanka ir Auto Glym teikiamos kokybes uz ju kaina. Ka tik pakeisciau (tiesiog, kad paziuret skirtuma) tai aplikatoriaus kempinyte brangesne kokia (kad ir tu paciu Meguiars).

Ka dar ketinu isbandyti tai Auto Glym langu valymo priemone (isores). Kadangi pas mane cia lyja per diena po keleta kartu irgi noretusi, kad vanduo nudziutu gerai, bo po darbo isedus i masina visa smeliu apsedus (langai).
kai atveši tada rasim :D
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
AutoValymas
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-11-16, 11:26 am
Auto: Audi

Re: www.automobiliuvalymas.lt

Standartinė AutoValymas »

Dariau chemini valyma pas www.automobiliuvalymas.lt. Tikrai nevertas tas valymas 150 lt, nes visas salonas prasmirdes pas mane. Nesugebejo informuoti kad nedaro dziovinimo paslaugos. Nevaziuokit niekas ten, gryni apgavikai !!!!!!
Skelbti atsakymą