Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė jaroslavas »

Kažkaip neradau kad tokia tema butu, tai jei kas pamatys duokite nuoroda ir sujungsiu čia.
Mano atsiliepimas apie 4pot suportus ir sportinius diskus. Aš isitikinau kad neverta statyti sport diskus ant mūsų paprastu auto, ar stock ar sport kreivinasi ir tie ir tie (gal nemoki važiuoti, gal keisti reikai daug ka). Didžiausia minusas - kol šalti stabdo prasčiau už stock, arba paprastus. Pirkus nuo WRX naudotus diskus su kaladėm ir 4 pot suportais stabdžiai stabdė kaip aš rašiau - lyg traukinio, bet tai buvo prie -20. Dabar kai plius tai net pračiau už stock. Nes stock (na arba pavadinkime standartiniai minkšti) minkšto mišinio. Nuo WRX nebuvo jokiu juodu dulkiu ant ratu, o su standartais visada.
Neseniai pakeičiau diskus su kaladėm i naujus TRW (ir kaladės TRW). Jau beveik abkatke padaryta, 500 km, ir jau jaučiasi kad stabdo kaip priklauso. Kas planuoja taip pat keisti visada prašom išbandyti pas mane. Gal tie diskai per nelyg sportiniai, ar metalo struktura pasikeitė, gal kaladės netiko, na dabar su paprastais geriau stabdo.
Kol kas tiek.
Kaina? Nėra ko slėpti - suportai su diskais ir beveik naujos kaladės apie 1000 (minus 250 už savo), nesisekė važiuoti (išsikreivino) ir pakeista i TRW apie 350, darbai apie 100, metaliniu ratu pakeitimas i lietnikus apie 300. Viso 1400 patobulinimas
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Samotas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: 2011-05-21, 4:53 pm
Auto: Subaru Forester 2,0 AT
Valstybinis numeris: COZ 062
Skype: tomasj25
Mobilus: +37069876078
Miestas: Kaunas

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Samotas »

Nepabandes nezinosi :) O tai kaip WRX, be stabdziu vazineja? :???:
Man idomu kodel tau diskai kreivinasi, o kiti nepamenu kad butu skundesi, gal pas tave kazkas blogai stabdziu sistemoj visoj?
Skirtingo amžiaus vairuotojų tikslai:
20 metų - atvažiuoti kuo greičiau,
30 metų - atvažiuoti kuo gražiau,
50 metų - atvažiuoti kuo saugiau,
70 metų - atvažiuoti! :D
Cvekas_gt
Forumo dalyvis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2011-08-08, 10:59 pm
Auto: forester s-turbo

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Cvekas_gt »

kreivinasi ir niekas nestabdo dėl jo pačio kaltės. Dar nemačiau tokio žmogaus, kuris per tokį trumpą laiką su3,14sa tiek stabdžių diskų. Jaroslavai, o tu gal gazą su stabdžiais maišai? Nes atrodo, kad stabdį pastoviai laikai važiuodamas :)
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 '94
Ex- Impreza WRX JDM '94
Ex- Impreza 2,5 TS USDM '02
Ex-Impreza Hatch '10
Now-Forester S-Turbo '98
Roliss
Forumo dalyvis
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-02-06, 8:32 pm
Auto: Forester 2.5 LBLean
Skype: Roliss999
Mobilus: +37068567999
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Roliss »

Maniškėje irgi pastatyti 4POT supportai, tačiau nenoriu net prisiminti ,apie STOCK'inius stabdžius... Dabar mašina STABDO be didesnių pastangų.. Su standartiniais ne vieną kartą po ekstra stabdymų ilgam likdavo skausmas kojos raumenyje..Dabar tai seniai pamirštas reikalas...Pastačius 4POT - stabdžių diskai liko mano originalūs ir dabar yra tokie - nei kreivi , nei mušantys ir puikiausia stabdo... , o pravažiuota nepilnai 10 tūkst.km... . Vienintelis trūkumas kaladėlės pradėjo gana garsiai "cypauti"...
2006(USA) 2.5 Atmo L.B.Lean Edition
+ GANtuning.lt power
"Gyvent nebūna liūdna"
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė jaroslavas »

va gerai pasakei ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Arūnas »

keičiu savo stock stabdžius į 4POT su mano priemoką :D
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė jaroslavas »

Arūnas rašė:keičiu savo stock stabdžius į 4POT su mano priemoką :D
gera investicija, prieš montavima patariu kad meistras perrinktu 4pot
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė jaroslavas »

pravažiavus apie 1000-1500 vėl išsikreivino nauji diskai arba diskas, TRW. vėl prasidėjo lengvas mušimas ir progresuoja. tai jau 5 kompl. Mane stebina kad dauguma servisu (tik RSe tylėjo ir tyli) iškarto žiuri i mane kaip bambuka kuris nemoka važinėti, pastoviai stabdo, obkatkės nedaro ir pan. Manau problema reikia spresti o ne šaipitis. Na tiek to.
Po keliu testavimu kilo itarimas kad rato stebulė kreivoka ir guolis užia. Kai pravažiuoju 5 km ir sustoju be stabdymo vienas diskas 1/3 truputi šiltas, o kitas visiškai šaltas. Reiškia kabina kaladės matyt kreiva diska. Jei diskas sedi ant kreivos stebulės matyt ir kreivina diska. Na išvada kad reiks pakeisti stebulė su guoliu. Po to aišku diska pratekinti
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Samotas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: 2011-05-21, 4:53 pm
Auto: Subaru Forester 2,0 AT
Valstybinis numeris: COZ 062
Skype: tomasj25
Mobilus: +37069876078
Miestas: Kaunas

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Samotas »

Tai gausi atsiprasyt dabar visu ant ko sakei kad sudejo, pardave chrenovus diskus ar chrenovai juos tekino.
Skirtingo amžiaus vairuotojų tikslai:
20 metų - atvažiuoti kuo greičiau,
30 metų - atvažiuoti kuo gražiau,
50 metų - atvažiuoti kuo saugiau,
70 metų - atvažiuoti! :D
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Arturas »

jaroslavas rašė:pravažiavus apie 1000-1500 vėl išsikreivino nauji diskai arba diskas, TRW. vėl prasidėjo lengvas mušimas ir progresuoja. tai jau 5 kompl. Mane stebina kad dauguma servisu (tik RSe tylėjo ir tyli) iškarto žiuri i mane kaip bambuka kuris nemoka važinėti, pastoviai stabdo, obkatkės nedaro ir pan. Manau problema reikia spresti o ne šaipitis. Na tiek to.
Po keliu testavimu kilo itarimas kad rato stebulė kreivoka ir guolis užia. Kai pravažiuoju 5 km ir sustoju be stabdymo vienas diskas 1/3 truputi šiltas, o kitas visiškai šaltas. Reiškia kabina kaladės matyt kreiva diska. Jei diskas sedi ant kreivos stebulės matyt ir kreivina diska. Na išvada kad reiks pakeisti stebulė su guoliu. Po to aišku diska pratekinti
Tai pas tave tik vienas diskas kreivinosi? Kad stebule butu kreiva tai mazai tiketina, o kad guolis kreivai idetas/ikaltas plaktuku, tai jau tiketina priezastis, bet tai jis turetu kaukti kaip pabludes 8-)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė jaroslavas »

Samotas rašė:Tai gausi atsiprasyt dabar visu ant ko sakei kad sudejo, pardave chrenovus diskus ar chrenovai juos tekino.
jei tai padės, stebulės keitimas su guoliu, tai ne tai kad neatsiprašisiu, o dar ir pizdiulei meistrams. jei 2,3 iš eilės kreivinasi tai reikėtu susimastyti
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Deimazas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1324
Užsiregistravo: 2008-12-21, 10:26 pm
Miestas: Kaunas

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Deimazas »

jaroslavas rašė:pravažiavus apie 1000-1500 vėl išsikreivino nauji diskai arba diskas, TRW. vėl prasidėjo lengvas mušimas ir progresuoja. tai jau 5 kompl. Mane stebina kad dauguma servisu (tik RSe tylėjo ir tyli) iškarto žiuri i mane kaip bambuka kuris nemoka važinėti, pastoviai stabdo, obkatkės nedaro ir pan. Manau problema reikia spresti o ne šaipitis. Na tiek to.
Po keliu testavimu kilo itarimas kad rato stebulė kreivoka ir guolis užia. Kai pravažiuoju 5 km ir sustoju be stabdymo vienas diskas 1/3 truputi šiltas, o kitas visiškai šaltas. Reiškia kabina kaladės matyt kreiva diska. Jei diskas sedi ant kreivos stebulės matyt ir kreivina diska. Na išvada kad reiks pakeisti stebulė su guoliu. Po to aišku diska pratekinti
rse tyli, kadangi dar tikisi nemazai uždirbti dar keletą kartų keisdami tavo stabdžius... :-!!!
Su baru nuo 1999-tų
Icagel
Forumo dalyvis
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 2009-08-06, 9:34 am
Auto: Outback 2.5 AT, 2006, USA
Valstybinis numeris: EOZ 954
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Icagel »

Sveiki, stringa suportas. Viskas isardyta sutepta, gumos pakeistos. Bet neatmeta kaladeliu atgal. Jei numynei stabdi, tai ir lieka prikepe. Jei atsuki slangele, atsileidzia. Na taip iseina kad skystis negrizta atgal. Pagrindinis stabdziu cilindras kaltas ar dar kas?
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė Arūnas »

Apsisprendžiau ir jau pradedu ieškot 4 POT priekinių stabdžių. Gal kas gali pasakyt nuo kokių metų WRX'o tinka maniškiam 2007 m. XT modeliui?
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: Stabdžiu diskai, kaladėlės, suportai

Standartinė MindaugasM »

Vadinasi prieš dvi savaites pasikeičiau stabdžių diskus į trw firmos:
ImageUploadedByTapatalk1371133644.606769.jpg
Ir jau pradėjo rudyti...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Skelbti atsakymą