Stabilizatoriaus traukės.

Vartotojo avataras
Audronis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:02 pm
Auto: Subaru OUTBACK
Mobilus: +37061614441
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė Audronis »

Manau, kad geros jos turėtų būti :? , nes aš per du metus 3 kartus keičiau stokines, o paskutinis nuotykis, tai kai ant degonalinio pakibimo nutrūko priekinė traukė, tai garsas toks buvo, kad galvojau, kad visas krūmas iškrito... :-D kiek tiksliai kainuoja tokios????
Aivaras

Standartinė Aivaras »

Audronis rašė:Manau, kad geros jos turėtų būti :? , nes aš per du metus 3 kartus keičiau stokines, o paskutinis nuotykis, tai kai ant degonalinio pakibimo nutrūko priekinė traukė, tai garsas toks buvo, kad galvojau, kad visas krūmas iškrito... :-D kiek tiksliai kainuoja tokios????
Patys antgaliai po 18lt. Jų reikia 4.
Varžtai, poveržlės, tarpinės gavosi apie 15lt. Varžtų atsparumo ar stiprumo klasė 8.8. Skaičiausi kituose forumuose, tai tie kurie specilizuojasi subaru pakelimu, šią klasę ir naudoja.
Kita kart kai keist reiks tai reiks tik pagrindą, tuos angalius apsikeist.
Vartotojo avataras
Audronis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:02 pm
Auto: Subaru OUTBACK
Mobilus: +37061614441
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė Audronis »

Aivaras rašė:
Audronis rašė:Manau, kad geros jos turėtų būti :? , nes aš per du metus 3 kartus keičiau stokines, o paskutinis nuotykis, tai kai ant degonalinio pakibimo nutrūko priekinė traukė, tai garsas toks buvo, kad galvojau, kad visas krūmas iškrito... :-D kiek tiksliai kainuoja tokios????
Patys antgaliai po 18lt. Jų reikia 4.
Varžtai, poveržlės, tarpinės gavosi apie 15lt. Varžtų atsparumo ar stiprumo klasė 8.8. Skaičiausi kituose forumuose, tai tie kurie specilizuojasi subaru pakelimu, šią klasę ir naudoja.
Kita kart kai keist reiks tai reiks tik pagrindą, tuos angalius apsikeist.
dėkoju už info...dabar vėl naujas stokines prieš savaitę sukišau, tik geresnio gamintojo, tai bus matyti kaip čia bus...
Skelbti atsakymą