Blokiruotės

Jūsų automobiliu galimybių padidinimas
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
SubaruLT
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1229
Užsiregistravo: 2009-05-22, 5:46 pm
Auto: 4x Leone. legacy. XT. SVX
Skype: fausttis
Miestas: Palanga-Vilnius
Susisiekti:

Re: Blokiruotės

Standartinė SubaruLT »

Dar apie detroit locker tipo blokruots butu glima pasidomet jei bekelei. Pries kokius 5 metus zmogus gaminosi i subarika sau. gal jau yra gaminamu tokiu.
Subaru Off-Road.
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Štai ir atėjo ta diena, kai galiu suteikti jums daugiau info.
Kaip jau rašiau, ieškojau būdų kaip parsigabenti blokiruotę į LT. Radau. Per vieną žmogų, kuris sutiko vardan eksperimento ją atvežti. Liko išsiaiškinti kur ją galima įsigyti už pinigą, kurioje parduotuvėje. Gamintojo puslapyje nurodyti jo partneriai. Apskambinti visi, esantys Sankt Peterburge. Pasirodo niekas iš jų apie naują Subaru Forester blokiruotę nieko nežino. O vienas išvis pasakė, kad tai labai sena info ir jų jau niekas nebegamina. Elektroniniu paštu teko nemažai bendrauti su pačiu gamintoju nes turėjau daug klausimu kaip dėl pačios blokiruotės taip ir jos įsigijimo. Galų gale padėti sutiko NIVA oficialus atstovas. Jis taip pat nurodytas kaip Val-racing (blokiruotės gamintojas) partneris. Beeeet... Jis ne Piteryje, bet toleliau. Keleta telefoninių pokalbių, bankinis pavedimas ir blokiruotė užsakyta. Tą užsakymą NIVA atstovai perdavė gamintojui, kuris yra Toljatyje, maždaug 1700 km nuo Sankt Peterburgo. Maždaug po 5 darbo dienų gautas pranešimas, kad blokiruotė jau NIVA atstovybėje. Beliko ją pasiimti. Dar pora savaičių ir blokiruotė jau Vilniuje. Džiaugsmo pilnos kelnės! Iškarto vizitas pas Rse, registracija ir..... .....ir vakar blokiruotė įdėta į mano Foriką! Bet ne viskas taip paprasta, kaip atrodytų. Pasirodo, maža to, kad atmosferikai turi dviejų tipų difus (open ir LSD), kurių obuolių (korpuso) dydžiai skiriasi, tai dar ir 160niai pusašiai dviejų tipų. Visą laiką galvojau, kad pas mane LSD. Pasirodo open‘as :/ Obuolis jau netinka – nauja bloka netelpa. Maža to dar ir pusašiai netiko. Teko pakeisti ir juos :/ Na bet užtat bloka stovi! Daroma „abkatkė“. Gamintojas nurodė 1000 km ramaus važinėjimo. Na o po to testuosim.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Mindaugas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5342
Užsiregistravo: 2012-03-26, 11:07 pm
Auto: Forester&Outback, 4.5ltr
Miestas: Vilnius

Re: Blokiruotės

Standartinė Mindaugas »

O aš mačiau tavo foriką vakar kabanti, galvojau reduktorių nusukai. :)
Ex '00 Subaru Forester 2.5 atmo AT USA 121kw LPG
Ex '00 Subaru Forester 2.0 atmo MT 92kw LPG, "Guris"
Ex '97 Subaru Forester 2.0 atmo MT 90kw LPG
02 Subaru Outback 2.5 AT 115kw LPG
Vartotojo avataras
Mykolas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1203
Užsiregistravo: 2016-06-18, 8:12 am
Auto: Off-road forikas 2006 2,0
Mobilus: ±37060662266

Re: Blokiruotės

Standartinė Mykolas »

Sveikinu su pirkiniu.! Laukiam testo rezultatų. :)
Off-road impreza 2004 2.5
Ir
Kasdieninė impreza 2001 2.0
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Mindaugas rašė: 2018-12-01, 12:07 pm O aš mačiau tavo foriką vakar kabanti, galvojau reduktorių nusukai. :)
Taip, vakar buvo viskas daryta. Vakare atsiėmiau :)
Vartotojo avataras
Suburbanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2443
Užsiregistravo: 2012-10-27, 9:46 am
Auto: Forester
Mobilus: +37068841131
Miestas: Kaunas

Re: Blokiruotės

Standartinė Suburbanas »

ooo fantastika :) bet tai reziume ieskojai reduktoriaus kozuko jr pusasiu kitu... ir fsio? perdavimai jau niekam neidomus? :)
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Mykolas rašė: 2018-12-01, 12:27 pm Sveikinu su pirkiniu.! Laukiam testo rezultatų. :)
Dėkoju! Manau testavimui reikėtų susibėgti kada.
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Suburbanas rašė: 2018-12-01, 1:08 pm ooo fantastika :) bet tai reziume ieskojai reduktoriaus kozuko jr pusasiu kitu... ir fsio? perdavimai jau niekam neidomus? :)
Pakeistas obuolis (reduktoriaus korpusas) nes maniškis per mažas ir pusašiai, nes irgi netiko
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Blokiruotės

Standartinė suboksidas »

Getman rašė: 2018-12-01, 1:14 pm
Suburbanas rašė: 2018-12-01, 1:08 pm ooo fantastika :) bet tai reziume ieskojai reduktoriaus kozuko jr pusasiu kitu... ir fsio? perdavimai jau niekam neidomus? :)
Pakeistas obuolis (reduktoriaus korpusas) nes maniškis per mažas ir pusašiai, nes irgi netiko
Korpusas - tai dangtelis galinis ar kas?
Ar teisingai supratau, kad jei būtų lsd tipo pas tave, tai blokiruotė būtų įsidėjus gerai?
Žinau, kad pusašiai skiriasi lsd ir ne (gali skirtis) - ar būtent dėjai pusašius nuo lsd?

P.s. būtų labai gerai, jei paskui surašysi viską su kainom dalių, darbų, pargabenimų.

Esi mldc! Laikom kumščius!
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Korpusas – metalinė „dėžė“, kurios vyduje yra blokiruotė, tarp ašių ir kardano. LSD „dėžė“ yra didesnė negu open‘o. Jeigu būtų LSD – nauja blokiruotė įsidėtų. Iš Rse žodžių supratau, šita blokai labiausiai tiktų LSD pusašiai. Nes turbaviko jie dar kitokie. Reikia dar bus pasitikslinti. Bijau primeluoti.
Blokos kaina yra gamintojo puslapyje, kurį parodė Mykolas. Ačiū jam! Jo dėka mes visi sužinojom apie šios blokos egzistavimą. Kaina atitinka. Būtent tiek ir buvo už ją sumokėta Rusijoje. Plius pargabenimas į NIVA centrą apie 15-20 eu. Rse servise už naują korpusą, pusašius, alyva ir darbus atidaviau nepilnus 200 eu. Kam nereikės nieko keisti, o tik išimti ir įkišti - gausis pigiau.

P.S. – žinojau, kad busiu bandomuoju triušiu; žinojau, kad tai eksperimentas; žinojau, kad reikia pasiruošti išlaidoms; žinojau, kad rizikuoju; Bet! Buvau tikras, kad tik RSe tuo apsiims ir sugebės tai padaryti kokybiškai, už protingus pinigus, be apgaulės, kas yra svarbiausia.
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Blokiruotės

Standartinė suboksidas »

Tai visai ne kosmosas gavosi.

Įnešei daug aiškumo. Ačiū!

Reikėjo tik RSe pasakyti, kad tavo reduktoriaus, pusašių neperparduotų, kad maža kas per 1000km atsitiktų ir nereiktų per naują žvejot.

Ar kuo paskeitė tas ramus važiavimas? Ypač dabar ant šviežio sniego?
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Aiškumas – viena iš priežasčių kodėl tai padariau. Nemėgstu tuščiai kalbėti ir skaityti tuščių kalbų. Pvz: viena boba sakė, kažkas kažkur kažką girdėjo ir pan. Ne kiekvienas nori eksperimentuoti. Dauguma nori tik paplepėti.
Na open‘o jau tikrai nenoriu dėtis. Bent LSD. Bet tikiuosi, kad ir šitas gyvens.
Šiam momentui negaliu nieko pasakyti. Per mažai laiko ir km nuvažiuota. Ateis laikas ir viską sužinosime. Pats nekantrauju išbandyti :)
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1890
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

Re: Blokiruotės

Standartinė scalman2 »

del LSD galinio difo skirtingu pusasiu... tai kodel as nekreipiu i tai demesio ir tiesiog pirkau galinius pusasius nuo paprastu outbacku ir man viskas ten tiko? ar cia foresteriam kitaip ?
ar cia isvis vietoj LSD tiesiog efektingesnis nei LSD, bet per diagonalke nieko nepades velgi ? ir jauti kadangi tai mazai testuotas reikalas kaip suprantu, tai tiek dziaugsmo viska ir per pirma rimta testa paima ir nusisuka ten ir tiek ziniu bus.
beja getman , tu pats kazkada sakei kad tau butent idejo LSD gale, o dabar pasirode kad nebuvo ten jokio LSD .. ? :???: ar ten tave kazkas apmove ar kaip ten buvo ?
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
Getman
Forumo dalyvis
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2017-05-04, 7:06 pm
Auto: Subaru Forester

Re: Blokiruotės

Standartinė Getman »

Na aš pasakiau apie tuos pusašius taip, kaip man pasakė kompetentingas žmogus, kuriuo aš pasitikiu.
Pagal viską tai turėtų būti daug geriau negu LSD. Akcentas „turėtų būti“. Kaip bus ištikrųjų – laikas parodys. Kol nepadaryta „abkatkė“ nieko negaliu pasakyti.
Taip, aš visą laiką maniau, kad pas mane LSD. Pasirodė – open‘as. Tai kaip open‘ui visai neblogai važiavo 😊 Niekada nekeičiau blokiruotės, niekas man jos nedėjo. Taip sakyti negalėjau.Niekas neapmovė. Tiesiog tokia komplektacija.
Vartotojo avataras
Mykolas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1203
Užsiregistravo: 2016-06-18, 8:12 am
Auto: Off-road forikas 2006 2,0
Mobilus: ±37060662266

Re: Blokiruotės

Standartinė Mykolas »

Aš manau betkokiu atveju bus gerai :) kai parašei iškart baltas pavydas apėmė :D
Off-road impreza 2004 2.5
Ir
Kasdieninė impreza 2001 2.0
Skelbti atsakymą