Subaru Forester - pakeltas, žemintas ar stock?

Jūsų automobiliu galimybių padidinimas
Skelbti atsakymą

Kurioje foto forikas Jums atrodo gražiausiai?

Apklausa baigėsi 2009-11-17, 10:38 am

pirmoje
4
16%
antroje
16
64%
trečioje
5
20%
 
Viso balsų: 25

Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Prošvaisa

Standartinė vicinas »

jaroslavui reiktu pabandyt pavaziuot su vienu is pakeltu foriku,gal tada nustos tiket visokiais rastvedziais :?
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Prošvaisa

Standartinė hipy »

jaroslavas rašė:gali buti, bet tokiu testu, skaičiavimu niekas nedarė
matai, kai po pakelimo kazkoki posuki tu gali paimt nebe ant 130, o ant 127, bet paprastai tu vistiek ji iveikineji ant 60, tai tau nereikalingi nei testai, nei skaiciavimai...
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Prošvaisa

Standartinė vicinas »

po pakelimo as kazkodel pradejau dar agresyviau posukius jamt,nei su standartu vazinejau,taip kad jaroslavui tikrai uztektu stabilumo `2: :)
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė jaroslavas »

Vytai tu puikiai viska supranti, tik slėpi
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Prošvaisa

Standartinė vicinas »

jaroslavas rašė:Vytai tu puikiai viska supranti, tik slėpi
nera ka slept,subaro stabilumo atsarga tokia,kad ja mes niekur neisnaudojam,todel net ir pakelus,musu lygio gonscikams stabilumo per akis uztenka :smile: taperica vrazumil :smile:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
hipy
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3690
Užsiregistravo: 2009-01-06, 2:31 pm
Auto: Subaru Forester Boxer Diesel
Miestas: Vilnius

Re: Prošvaisa

Standartinė hipy »

Jonas6x6 rašė:Hipy - sorry, su Tavim nesiginčysiu, tam reikia skirti perdaug lako.....
o lakas cia prie narkotiku ar alkoholio? :-D :-D

P.S. kartais vietoj ginco pabandyk pritart... ;)
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė Domas »

vicinas rašė:
jaroslavas rašė:Vytai tu puikiai viska supranti, tik slėpi
nera ka slept,subaro stabilumo atsarga tokia,kad ja mes niekur neisnaudojam,todel net ir pakelus,musu lygio gonscikams stabilumo per akis uztenka :smile: taperica vrazumil :smile:
+1
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė Domas »

Šiaip tai čia Įdomus bazaras išsikerojo :-D
kaip Jarikas kažkada rašė- turiu sportišką universalą su imprezos dinamika ir stabilumu bei superinį pravažumą "kaip džipo" :-D . Chebra, nebūkim naivuoliai, iš tikrūjų forikas tai nei impreza, su kuria gali būti slalome ar drage pirmas, ir tuo labiau tai nėr tikras džipas su kuriuo gali į pelkę lyst. Forikas(IMHO) yra tik kompromisas ir beje pats optimaliausias SAVO KLASĖJE tiems kurie nori suspėt ir nuvažiuot ir į darbą ir į sodą :-D (PADIDINTO PRAVAŽUMO ŠEIMYNINIS UNIVERSALAS :-D )
O dėl tobulinimo t.y. pakabos kėlimo, apsaugų, gervių ir t.t. tai čia kiekvieno asmeninis reikalas :lol:
Jei tu, Jarikai, gyveni iliuzijose ir įsivaizduoji kiekvienąkart mindamas tapkę , kad pas tave impreza STI, tai f**k atsipeikėk vienąkart. Jei nori sportuot- pirk imprezą, kei nori TIKRO OFROUDO- TOYOTA TLC arba SUZUKI SAMURAI
ir baik čia skleist demagogijas :o . Aišku, jeigu įsivelt į diskusijas, tai prasideda: nafik kelt ir kažką keist jeigu inžinieiai gamykloj viską paskaičiavo ir t.t ar ne ?
OK. sutinku. Bet, kaip teko realiai susidurt- kažkada su savo iškeltu senuku foriku be "pribumbasų" važiavau su beveik
1,5 t kroviniu molinga pieva, o mano sklypo kaimynas su STOCK AUDI Q7 užsėdęs pridėjo į kelnes kai reikėjo bendrus ūkinius reikalus spręst, tipo:
aj, gal aš nevažiuosiu- apsibraižys bamperiai, ratlankiai, KASKO neapmokės nes pats lindau į mėšlyną ir t.t. . Ką aš tuo noriu pasakyt- nuoširdžiai užjaučiu visokius sausuolius ale "HIPY" su naujom tačkėm iš salonų, nes tada taip ir nepajauti realybės... ir belieka visiškai nepagrystai, juokingai teoriškai p****votis forumuose.

to be continued...
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė jaroslavas »

Aiškinu dar karta.
Kai žmogus pakele auto, tikisi didesnio pravažumo ir tuo pačiu metu tikisi kad stabilumas, valdomumas liks tas pats. Taigi visi pakeltėji šneka apie tai. Tokiu budu tavo postas apskritai ne į tema. Aš gi aiškinu kad to nebus, kol neinvestosi žyyymiai daugiau pinigu. Apie ka rašoma straipsnyje.
Tu galvoji kad aš nenori pakelti? ha, aišku noriu. BET TAI KAINUOJA, IR NE 1000, 2000 lT, O NET 10000, GAL 20000. aš nenoriu prarasti tokio kaifo kaip driftas , kaip slalomas, kaip valdomumas. Iš jūsų pakeltuju tik vienas Stentor laksto drifte, slalome, ir pan. bet pastoviai rizikuoja.
Forester universalas, taip tai tiesa. Ir mano 2.0, MT, atitinka mano poreikiu beveik 100 proc. Nes - paliginus su Sti pigesnis viskuo, paliginus su džipu draiviškesnis, na man tu kraštotinumu nereikia. Šis vidurkis idealus. ka sukurė japonai tas ir tinka. Nesuprantu kam gadinti toki ideala
O dėl Hipy - jis apskritai maladec - su visiškai nauju Foriku važiuoja i pokatuškės. ir pirko jis dėl saugumo vardan savo šeimos, kad nepažinoti servisu, dėl imidžo, dėl darbo, ir tik vėliau sužinojo kad su Foriku galima idomiai praleisti laika. Jam kaip ir mna , nereikia antro auto purvui
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė Domas »

jaroslavas rašė:Aiškinu dar karta.
Kai žmogus pakele auto, tikisi didesnio pravažumo ir tuo pačiu metu tikisi kad stabilumas, valdomumas liks tas pats.
o iš kur tu čia ištraukei? :-D apie valdomumą, stabilumą- taigi aišku pakito, plius didesmės padangos(bent pas mane)
Bet, Jarka, neturiu aš tokių prietaisų kad tą stabilumą išmatuot, ( :-D ) Tie , kurie pasikėlė subarikus- darė tai konkrečiam tikslui t.y. padidinti prošvaisą. Ir neskaitė daugybės straipsnių apie rizikas ir stabilumo pasikeitimus.
ir kaip Vicinas rašė- nė vienas iš mūsų nesam šumacheriai kad išnaudotumėm 100% mašinos techninių resursų ir galėtumėm taip objektyviai viską vertint. Kam tu taip visąlaik puikuojies ? o gal iš tikrųjų tu kažką slepi :o :-D :-D
gal tu koks STIGAS :-D :-D oj negaliu... :-D
Paskutinį kartą redagavo Domas 2010-11-21, 12:59 am, redaguota 1 kartą(us).
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė Domas »

jaroslavas rašė: visi pakeltėji
:-D :-D :-D :-D
Domas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009-01-06, 11:59 pm
Auto: SF '98 2.0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė Domas »

[quote="jaroslavas"]O dėl Hipy - jis apskritai maladec - su visiškai nauju Foriku važiuoja i pokatuškės. ir pirko jis dėl saugumo vardan savo šeimos, kad nepažinoti servisu, dėl imidžo, dėl darbo, ir tik vėliau sužinojo kad su Foriku galima idomiai praleisti laika. [quote]
Dėl saugumo tai... nepasiduokim vėlgi saviapgaulei, iliuzijom ir vartojimo euforijai. Visiškai neperseniausiai, normalūs žmonės turėdami moskvičiukus, žigulius, laimingai ir saugiai važinėdavo. Omes jau žiū kažkokie kosmonautai :-D
O dėl Hipy, tai :???: na nepažįstų šio žmogaus gyvai. Jei pasivėžintumėm kartu, baniecą padarytumėm, gal žiūrėk ir gerais draugais pataptumėm :) tiesiog kolkas žinau Jį tik iš keistų postringavimų šiame forume...
vilmis78
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1678
Užsiregistravo: 2008-12-30, 12:05 am
Auto: 2 forester`iai, 2 legacy`iai
Valstybinis numeris: DHP 345
Mobilus: +37065063615
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė vilmis78 »

kam jus Jarka taip puolate? zmogus, tik nori pasakyti, kad jam jo auto yra pati geriausia, apie pravazumo didinima, kol yra garantinis, tikrai negalvoja. Ir jei galvos tai tik apie ARCTIC TRUCK, ar kitas garsias firmas...tai yra jo asmenine nuomone...
Forester MY01,(bus 2.5l ???AG 5/6?MT), Legasy MY05 2,5 AT, Forester MY98 J6, MP 07, NP 06.
+37065063615
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Prošvaisa

Standartinė jaroslavas »

tie kas daro, jie nesupranta iki galo. Taip atvaro ir sako reikia kelti, ir kad valdomums nepablogėtu. Na tu pasakai kad tai daug daug kainuos. Tada klientas - gerai darom kad valdomumas nežymiai pablogėtu. Bet apie visu pakabos mazgu pablogėjusio tarnavimo laika niekas nekalba :shock:
Ir dar karta kartoju - kai rašo, kad NET PAGERĖJO tai nonsensas.
Va kai pakviesi mane kaip stock, ir pvz Augio Forika (t,b, lygiai tokie patys Forikai), ir Augis duos pravažiuoti visais imanomais režimais (slalomas, driftas, drag, posūkiai, startas smėlyje, pagreitis ir t.t.) tada viska sažiningai aprašysiu. Bet dėl pakabos ilgaamžiškumo, patvarumo mano nuomonė liks tokia pačia
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Prošvaisa

Standartinė eugenijus »

jaroslavas rašė:tie kas daro, jie nesupranta iki galo. Taip atvaro ir sako reikia kelti, ir kad valdomums nepablogėtu. Na tu pasakai kad tai daug daug kainuos. Tada klientas - gerai darom kad valdomumas nežymiai pablogėtu. Bet apie visu pakabos mazgu pablogėjusio tarnavimo laika niekas nekalba :shock:
Ir dar karta kartoju - kai rašo, kad NET PAGERĖJO tai nonsensas.
Va kai pakviesi mane kaip stock, ir pvz Augio Forika (t,b, lygiai tokie patys Forikai), ir Augis duos pravažiuoti visais imanomais režimais (slalomas, driftas, drag, posūkiai, startas smėlyje, pagreitis ir t.t.) tada viska sažiningai aprašysiu. Bet dėl pakabos ilgaamžiškumo, patvarumo mano nuomonė liks tokia pačia
As tai duosiu negaila ,o tu Jarka ar duosi saviski man ,PRASDREKTS :mrgreen: .
Slava Ukraine!
Skelbti atsakymą