Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Kompiuterija, planšetija, išnamioji telefonija ir kitos diskusijos apie Informacines Technologijas
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė jaroslavas »

Notorious rašė:Sustrumas gi valgyt nepraso... Nesuprantu zmoniu :???:
aš sakiau kad tu dar jaunas ;) kad tau atrodo kad tu viska supranti ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Eimazz555 »

Pas mane jau 4 metai droziamas nokia 1100 :) man pilnai uztenka paskambint ir sms parasyt ir svarbiausia kad baterija laikytu savaite, daugiau nieko nereikia :valio: nepirkciau to vadinamo sustro telefono, nes pasipontavot pries draugus tai neturiu jokio noro `!``
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
Robertino
Forumo dalyvis
Pranešimai: 315
Užsiregistravo: 2009-12-05, 8:00 pm
Auto: -

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Robertino »

Pritariu Eimiui, pats naudoju senuka Nokia ir to užtenka. Nematau prasmes isleist didele suma pinigu telefonui.....
Zygimantinijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 787
Užsiregistravo: 2009-11-17, 6:42 pm
Auto: Subaru Legacy IV
Skype: zygimantinijus
Mobilus: +37062795851
Miestas: Siauliai - Kaisiadorys

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Zygimantinijus »

Tai kiekvienas ir ima toki koki jam reikia, kam reikia daugiau navarotu, tas tokiu ir iesko, kam ju nereikia tas ir neiesko ju, as turiu Sony Ericsson K500i, man jis nepakeiciamas, 110 % atitinka mano poreikius :)
Kadangi zmogus gavo dovanu ir jam tokio LYGIO telefono nereikia todel ir parduoda :)
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Eimazz555 »

Jonas6x6 rašė:na va, o man būtinai reikia kad BT modemas būtų, pageidautina 3G, ir kad palaikytų excel, ir POP3 paštą.
Tai tau Jonai niekas nieko ir nesako, tau reikia tokio telefono su butent tokiais parametrais ir navarotais kurie padetu darbui ir t.t. tai puiku, tokio ir ieskai. As tik va nesuprantu tokiu zmoniu kurie perka telefus kurie katik pasirode ir yra su visais "pautais" ir t.t. :) Vienas draugas yra nusipirkes Nokia kazkokia 6 klases Gold classic, mokejo ten kazkur 1500 litu, paminkiau as ji, ir taip ir taip rankose pavartaliojau, nu kazinau, neradau ten is jo privalumu uz tokia kaina, paprastas nokas 6300 tik su 18 karatu aukso :???: `!`` o kitas pazystamas pasieme Apple iphone lygtais 3 kartos, zodziu pravalas uz daug pinigu, vien jau man tas touch screen'as ant telefono yra tragedija.
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
Stentor
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2928
Užsiregistravo: 2009-01-20, 10:25 pm
Auto: Legacy, Forester x2, Grizzly
Valstybinis numeris: SKG 767
Mobilus: +37061240315
Miestas: Satiju km. Kauno raj
Susisiekti:

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Stentor »

Notorious rašė:Sustrumas gi valgyt nepraso... Nesuprantu zmoniu :???:
turejau kazkoki sustra samsung- tevas atidave
nepraejo savaite, sugadino spynele ir nukniso telefona
dabar turiu griuvena nokia kuria galima betkur palikt ir nieks neima
Subaru Legacy EU '92 2.2L 100KW http://www.youtube.com/watch?v=zmNHPhtktW0
Subaru Forester US '00 2.5L 121KW
Subaru Forester US '03 2.5L XS 121KW
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Notorious »

jaroslavas rašė:
Notorious rašė:Sustrumas gi valgyt nepraso... Nesuprantu zmoniu :???:
aš sakiau kad tu dar jaunas ;) kad tau atrodo kad tu viska supranti ;)
Dar tris kartus ta pati parasyk... Kabinejasi jis prie zodziu :-]]] Cia posakis toks...

As kitoki pvz duosiu.
Zmogui padovanotu masina su navigacija (pvz), taciau jis jos nenaudoja, nes dazniausiai vazineja mieste, kuri zino kaip 2x2. Jis del to juk masinos nepardavines (del tu 'pontu' - kaip jus vadinate)?

Kiekvienas ima pagal poreikius ir kishene. As pats jau nezinau net kiek metu naudoju SonyEricsson 880i. Jis man patinka ir tinka, ir veikia ir laiko batarke ir t.t. Taciau zvalgausi kazko pan i HTC Desire Z arba Motorola Milestone 2. Zvalgausi, domiuosi ir t.t. nes tos funkcijos yra GERAI, kai ju prireikia.

BET - kodel neturetu telefone siek tiek daugiau, negu tik sms, skambutis, zadintuvas ir kad laika rodytu?
Nejau nebuvo jums situaciju, kad vat nors uzmusk reik prie ineto prisijungt rast kazka ar mail gaut ir ji perskaityt?
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Arūnas »

Įsikišiu ir aš.

Darbinis telefonas pas mane yra BlackBerry, nepakeičiamas daiktas jei reikia dirbti su el. paštu ypač "enterprise" lygio kompanijoje. Ilgai laiko baterije, greitas naudojimas, pr. įranga dirba be klaidų. Minusai, brangūs Bitęs planai, neaiškus duomenų perdavimo principas (tą patį jau minėjo kolega ankstesniame atsakyme). Kadangi man reikia tikrinti 3 asmenines pašto dėžutes, savo reikmėms naudoju HTC Hero, kuris šiuo metu remontuojamas (nebe atlaikė ketvirto kritimo ant žemės :`( ), jei greitu metu sumastysiu keisti tai keisiu į HTC DesireZ su išstumiama klaviatūra. Na bet čia gal pas mane vieną tokie poreikiai, nes el. laišku rašau daugiau nei SMS'ų. Visų taip vadinamų išmaniųjų telefonų problema yra ta, kad jie labai trapūs ypač iPhone 3-ios kartos ir ankstesni. Nuo smūgio išsikalibruoja "digitaizeris", daiktas kuris atsakingas už lietimo funkciją. Taip kad brangūs kolegos, čia jums ne nokia 1100 kurį gali išmesti iš 5-o aukšto, nusileisti žemyn susirinkti ir toliau naudotis.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė vicinas »

man ieskoti jau senokai nereikia,reikia tik pinigu tiek prisitaupyt ir N97 pats geriausias variantas bus pas many.Pasiziurek i charakteristikas,tikrai vertas demesio ;)
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Notorious »

Toki dalyka snd radau beskaitydamas atsiliepimus apie Desire Z (ne del to, kad telefas trumpai laiko)

http://www.mugen-power-batteries.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasivarciau keleto telefonu batarkiu pakeitimus (pvz: Xperia X10). Tai nors batarkes talpos skirtumas tik 20%, naudingumu padideja nuo 8val iki ~2dienu. [vienam is pirkusiu], kitam telefonas isgyvena ir 4-5dienas :]

Gal kam aktualu bus...
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
vilmis78
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1678
Užsiregistravo: 2008-12-30, 12:05 am
Auto: 2 forester`iai, 2 legacy`iai
Valstybinis numeris: DHP 345
Mobilus: +37065063615
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė vilmis78 »

ArunasV rašė:Įsikišiu ir aš.

Darbinis telefonas pas mane yra BlackBerry, nepakeičiamas daiktas jei reikia dirbti su el. paštu ypač "enterprise" lygio kompanijoje. Ilgai laiko baterije, greitas naudojimas, pr. įranga dirba be klaidų. Minusai, brangūs Bitęs planai, neaiškus duomenų perdavimo principas (tą patį jau minėjo kolega ankstesniame atsakyme). Kadangi man reikia tikrinti 3 asmenines pašto dėžutes, savo reikmėms naudoju HTC Hero, kuris šiuo metu remontuojamas (nebe atlaikė ketvirto kritimo ant žemės :`( ), jei greitu metu sumastysiu keisti tai keisiu į HTC DesireZ su išstumiama klaviatūra. Na bet čia gal pas mane vieną tokie poreikiai, nes el. laišku rašau daugiau nei SMS'ų. Visų taip vadinamų išmaniųjų telefonų problema yra ta, kad jie labai trapūs ypač iPhone 3-ios kartos ir ankstesni. Nuo smūgio išsikalibruoja "digitaizeris", daiktas kuris atsakingas už lietimo funkciją. Taip kad brangūs kolegos, čia jums ne nokia 1100 kurį gali išmesti iš 5-o aukšto, nusileisti žemyn susirinkti ir toliau naudotis.
o tai su blackberry negali 3-ju el pastu susideti? pas mane 4 el pasto dezutes, skype, FB pastoviai ijungta...
Forester MY01,(bus 2.5l ???AG 5/6?MT), Legasy MY05 2,5 AT, Forester MY98 J6, MP 07, NP 06.
+37065063615
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Arūnas »

vilmis78 rašė:
ArunasV rašė:Įsikišiu ir aš.

Darbinis telefonas pas mane yra BlackBerry, nepakeičiamas daiktas jei reikia dirbti su el. paštu ypač "enterprise" lygio kompanijoje. Ilgai laiko baterije, greitas naudojimas, pr. įranga dirba be klaidų. Minusai, brangūs Bitęs planai, neaiškus duomenų perdavimo principas (tą patį jau minėjo kolega ankstesniame atsakyme). Kadangi man reikia tikrinti 3 asmenines pašto dėžutes, savo reikmėms naudoju HTC Hero, kuris šiuo metu remontuojamas (nebe atlaikė ketvirto kritimo ant žemės :`( ), jei greitu metu sumastysiu keisti tai keisiu į HTC DesireZ su išstumiama klaviatūra. Na bet čia gal pas mane vieną tokie poreikiai, nes el. laišku rašau daugiau nei SMS'ų. Visų taip vadinamų išmaniųjų telefonų problema yra ta, kad jie labai trapūs ypač iPhone 3-ios kartos ir ankstesni. Nuo smūgio išsikalibruoja "digitaizeris", daiktas kuris atsakingas už lietimo funkciją. Taip kad brangūs kolegos, čia jums ne nokia 1100 kurį gali išmesti iš 5-o aukšto, nusileisti žemyn susirinkti ir toliau naudotis.
o tai su blackberry negali 3-ju el pastu susideti? pas mane 4 el pasto dezutes, skype, FB pastoviai ijungta...
žinoma kad galima, aš tik paminėjau kad būtent naudoju išmanųjį telefoną, todėl kad jis patogus. Jei nebūtų žiaurios kainos imčiau BlackBerry Torch. Tobulas telefonas.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė vidmukas »

o kuo blogi yra iphonai? beje gal kas naudoja kinietiškus telefonus?
Vartotojo avataras
Dalius
Forumo dalyvis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2010-11-07, 4:21 pm
Auto: Forester nuo 2011m pavasario:)

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Dalius »

Aš naudoju Nokia 3310,el.pašto neatidaro,bet alaus butelį tai puikiausiai :)
Noriu turet SUBARU... Ir turesiu :)
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: Mobiliųjų telefonų "reikalai"

Standartinė Eimazz555 »

Dalius rašė:Aš naudoju Nokia 3310,el.pašto neatidaro,bet alaus butelį tai puikiausiai :)
Del sito navaroto as saviskei noskei 1100 jau kelis virselius pakeiciau :sorry: :)
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Skelbti atsakymą