videoregistratoriai

Kompiuterija, planšetija, išnamioji telefonija ir kitos diskusijos apie Informacines Technologijas
Skelbti atsakymą
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: videoregistratoriai

Standartinė forester99 »

Dėkui.Bandysime ieškoti kortelę. :?
Vartotojo avataras
habas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3582
Užsiregistravo: 2014-10-05, 6:48 am
Auto: subaru forester 2.0 S-Turbo AT
Valstybinis numeris: LVZ 002
Mobilus: +37063393599
Miestas: Kaunas

Re: videoregistratoriai

Standartinė habas »

parsisiunciau ir as sita http://www.aliexpress.com/item/GS8000L- ... 4.html?s=p, pagal kaina visai padorus aparaciuks... nakti dar nebandziau, bet diena visai gera vaizdo kokybe, Kaune turguj maciau kaina 160 lt, cia man gavosi 62 lt, dar be to free shipping, atskrido per menesi...
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė Gorbas »

Pas mane lygiai toks pat. Kaip filmuojantis daiktas tai neblogai, bent jau turėsi kažkokį įrodymą. Bet kokybė tai ką aš žinau, kai į kompą sukėliau tai nepyragai, nors už tokią kainą tai nėra ko daugiau ir tikėtis. Jei nori, kad normaliai filmuotu Full HD, tai reikia ganėtinai greitos kortelės ir tai dar ne faktas, kad viskas bus gerai. Aš ant savo nusistačiau 1280. G sensorius kaip Forikui tai per jautrus (jei ką, tai pas maniškį Forį Ultra SR amortikai), aš jau nustačiau patį mažiausią jautrumą ir tai pastoviai užrakintus failus tenka pratrinti, jaučiu teks aplamai jį atjungti. ;)
Miškinukas
Vartotojo avataras
Dziugesiukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 2013-07-04, 5:17 pm
Auto: FORESTER 2l Bi-Fuel
Valstybinis numeris: GOD 725
Skype: dziugesiukas
Mobilus: +37063145726
Miestas: Panevezys

Re: videoregistratoriai

Standartinė Dziugesiukas »

Pas mane irgi toks daiktas yra Forike. Visai padoriai filmuoja. Padoriau, nei lietuvoje pirktas už 160lt prestigio[emoji3] ir naktį gerai, kai įjungti žibintai. Yra video iš pokatuškių paskutinių su šernais mano nufilmuoti su tuo registratoriu. Kortelę tik gerą iš lt pirkau 10 class.
'07 Subaru Forester 2l Bi-Fuel atmo 116kw lifted by Ironman
http://www.spritmonitor.de/en/detail/682335.html
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: videoregistratoriai

Standartinė Jurijusb »

Gorbas rašė:Pas mane lygiai toks pat. Kaip filmuojantis daiktas tai neblogai, bent jau turėsi kažkokį įrodymą. Bet kokybė tai ką aš žinau, kai į kompą sukėliau tai nepyragai, nors už tokią kainą tai nėra ko daugiau ir tikėtis. Jei nori, kad normaliai filmuotu Full HD, tai reikia ganėtinai greitos kortelės ir tai dar ne faktas, kad viskas bus gerai. Aš ant savo nusistačiau 1280. G sensorius kaip Forikui tai per jautrus (jei ką, tai pas maniškį Forį Ultra SR amortikai), aš jau nustačiau patį mažiausią jautrumą ir tai pastoviai užrakintus failus tenka pratrinti, jaučiu teks aplamai jį atjungti. ;)
Pas mane irgi uzrakinti failai atsiranda pastoviai, del ko taip ?
Registratorius mano sugedo, reikia issiusti atgal i Kinija, kinas zadejo pakeisti.
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė Gorbas »

Foriko pakaba matyt per kieta ir nuo stipresnio trinktelėjimo suveikia G jėgos daviklis ir rakina failą. Pabandyk pirmiausia nustatyti mažiausią jautrumą.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
Miškinukas
sukceno
Forumo dalyvis
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 2012-12-26, 8:20 pm
Auto: norėč 7 vietų outback
Skype: sukceno
Mobilus: +37061874459
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: videoregistratoriai

Standartinė sukceno »

nepadės, išjunk tą funkciją ir viskas
Vartotojo avataras
habas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3582
Užsiregistravo: 2014-10-05, 6:48 am
Auto: subaru forester 2.0 S-Turbo AT
Valstybinis numeris: LVZ 002
Mobilus: +37063393599
Miestas: Kaunas

Re: videoregistratoriai

Standartinė habas »

šviesiu paros metu filmuoja sakyčiau visai gerai, na, nebent palyginimui pamatyti kažkokio labai šūstro registratoriaus video… matosi valstybiniai numeriai, apžvalgos kampas normalus, ko daugiau reikia, gal tik GPS funkcijos…
naktį nelabai patiko, arba aš kažko neįjungiau nustatymuose, arba micro sd kortelė per lėta, kortelė 32 Gb, siūsta iš kitajozų, klasė neparašyta, siunčiausi ne registratoriui, todėl į klasę nekreipiau dėmesio, todėl reikia įdėti 10 class kortelę, gal naktinis filmavimas stabilizuosis, o dabar pafilmuoja 8-10 sek. ir išsijungia, pats nepradeda filmuoti, kol neįjungi, įjungi vėl taip pat 8 sek. ir vėl off... filmavimo ciklas nustatytas 5,arba 10 minučių, dieną viskas gerai, įjungi degimą įsijungia automatiškai ir filmuoja pagal nustatytą ciklą…
shunekas
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-07-23, 4:16 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: FZN 275
Mobilus: +37068263258

Re: videoregistratoriai

Standartinė shunekas »

Sveiki,
jeigu kam įdomu, tai sau susidėjau G90 Car camera Ambarella A7. Iš aliexpress uz 72 USD su 32GB http://www.aliexpress.com/item/New-2013 ... 32121.html
Maniškis su A7LA30 čipsetu todėl neturi GPS'o ir kitu nebūtinų navarotų, bet filmuoja gerai naktį ir turi gerą kampą. Mažas tvitinimo kronšteinas su pasukumą prisoskę savo darba daro gerai: ty laiko tvirtai. Patį registratorių pritvirinau pačiame stiklo viršuje todėl jis puikiai pasislepė už galinio vaizdo veidrodelio ir neužstoja jokio vaizdo pro stiklą. Vieninteli jo trūkumas tai laaabai silpnas akumas. Kelias minutes teatlaiko, todėl kaip "motion detector" niekam tikęs.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: videoregistratoriai

Standartinė Arūnas »

shunekas rašė:Sveiki,
jeigu kam įdomu, tai sau susidėjau G90 Car camera Ambarella A7. Iš aliexpress uz 72 USD su 32GB http://www.aliexpress.com/item/New-2013 ... 32121.html
Maniškis su A7LA30 čipsetu todėl neturi GPS'o ir kitu nebūtinų navarotų, bet filmuoja gerai naktį ir turi gerą kampą. Mažas tvitinimo kronšteinas su pasukumą prisoskę savo darba daro gerai: ty laiko tvirtai. Patį registratorių pritvirinau pačiame stiklo viršuje todėl jis puikiai pasislepė už galinio vaizdo veidrodelio ir neužstoja jokio vaizdo pro stiklą. Vieninteli jo trūkumas tai laaabai silpnas akumas. Kelias minutes teatlaiko, todėl kaip "motion detector" niekam tikęs.
Pas mane G90 su LA70 chipu. Nudoju jau apie metus. Užvakar atsikabino nuo stiklo ir nebeprisiurbiau aš jo, išlūžo siurbtuko vidinis kronšteinas. reiks užsakyti nauja ~6/uSD iš ebay. bet kamera tai super, prikabinau po veidrodėiu ir pamiršau kad ji ten yra. filmuoja puikiai ypač pairinkus 60fps režimą :)
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė MindaugasM »

Sveiki,

gal kas žinot, ar yra toks registratorius, kurio kamera ir viduriai būtų atskiri.
Ta prasme galvoju sensorius su objektyvu būtų antlango, o elektroniką paslėpčiau kur nors panelėje.Būtų įmontuotas pastoviai, prireikus išsiimčiau kortelę arba pvz su telefonu peržiūrėčiau.
Nenoriu kabinti antro "veidrodėlio", noriu, kad kuo kompatiškiau pasislėptų...
?
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Vartotojo avataras
Egyda
Forumo dalyvis
Pranešimai: 821
Užsiregistravo: 2014-01-21, 3:12 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 xt
Valstybinis numeris: PP-----

Re: videoregistratoriai

Standartinė Egyda »

Va tokia Buzuka is kart po veidrodeliu pakabint :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė zzzubarruu »

MindaugasM rašė:Sveiki,

gal kas žinot, ar yra toks registratorius, kurio kamera ir viduriai būtų atskiri.
Ta prasme galvoju sensorius su objektyvu būtų antlango, o elektroniką paslėpčiau kur nors panelėje.Būtų įmontuotas pastoviai, prireikus išsiimčiau kortelę arba pvz su telefonu peržiūrėčiau.
Nenoriu kabinti antro "veidrodėlio", noriu, kad kuo kompatiškiau pasislėptų...
?
jei nori kad nesimatytu, tai tiktu kamera su veidrodeliu. DOD geri registratoriai tik truputi brangoki.
man imponuoja toks http://clavis.lt/products/produktai/kom ... /vico-wf1/
protingas aparatas ir is isores beveik nematomas butu.
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
Egyda
Forumo dalyvis
Pranešimai: 821
Užsiregistravo: 2014-01-21, 3:12 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 xt
Valstybinis numeris: PP-----

Re: videoregistratoriai

Standartinė Egyda »

Gal jau domejais kokia sito daikto kaina??
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė MindaugasM »

zzzubarruu rašė:
MindaugasM rašė:Sveiki,

gal kas žinot, ar yra toks registratorius, kurio kamera ir viduriai būtų atskiri.
Ta prasme galvoju sensorius su objektyvu būtų antlango, o elektroniką paslėpčiau kur nors panelėje.Būtų įmontuotas pastoviai, prireikus išsiimčiau kortelę arba pvz su telefonu peržiūrėčiau.
Nenoriu kabinti antro "veidrodėlio", noriu, kad kuo kompatiškiau pasislėptų...
?
jei nori kad nesimatytu, tai tiktu kamera su veidrodeliu. DOD geri registratoriai tik truputi brangoki.
man imponuoja toks http://clavis.lt/products/produktai/kom ... /vico-wf1/
protingas aparatas ir is isores beveik nematomas butu.
Dėkui :)
Kaina irgi gera
250 baksų... ir atsiliepimai
http://www.amazon.com/Vicovation-Vico-W ... B00EYM5UZA
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Skelbti atsakymą