videoregistratoriai

Kompiuterija, planšetija, išnamioji telefonija ir kitos diskusijos apie Informacines Technologijas
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
arturiux
Forumo dalyvis
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2015-10-14, 8:37 pm
Auto: SUBARU FORESTER
Miestas: Šiauliai

Re: videoregistratoriai

Standartinė arturiux »

Arūnas rašė: renkantis registratorių, reikai atkreipti dėmesį ne į gamintoja ar skambų pavadinimą, o techninę specifikaciją. Kai aš renkuose man aktualiausia jog Būtų Ambrella procesorius A7LA70 arba A7LA50 arba A7LA50D. Didžioji dalis kokybės priklauso būtent nuo procesoriaus. Aš filmuoj FullHD formatu 50 kadrų per sek. greičiu su įjungtų WDR
Norėčiau kiek papildyti Arūną nes pateikta informacija yra nevisiškai tiksli, video registratoriuose ir kt. filmuojamose įrenginiuose už vaizdo kokybę atsako ne procesorius, o vaizdo sensorius (angl. image sensor, sutrumpintai CMOS). Šiou metu rinkoje vienas iš geriausių CMOS yra Sony Exmor, todėl renkantis registratorių pirma reikia žiūrėti į CMOS, o tik paskui į plrocesorių. Procesorius tik apdoroja medžiagą. Kuo geresnis procesorius tuo greičiau ją apdoroja. Yra internete ne viena svetainė kur apžvelgiami video registratoriai. Jei įdomu galėsiu įkelti nuorodą [emoji6]

Mobilizuotas
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė suboksidas »

Kelk! :) aš vis dar nenusipirkęs...
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
arturiux
Forumo dalyvis
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2015-10-14, 8:37 pm
Auto: SUBARU FORESTER
Miestas: Šiauliai

Re: videoregistratoriai

Standartinė arturiux »

Vartotojo avataras
arturiux
Forumo dalyvis
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2015-10-14, 8:37 pm
Auto: SUBARU FORESTER
Miestas: Šiauliai

Re: videoregistratoriai

Standartinė arturiux »

suboksidas rašė:Kelk! :) aš vis dar nenusipirkęs...
Beje rekomenduoju pirkti video registratorių su priekine ir galine kamera. Anksčiau buvau nuomonės, kad pakanka tik priekio, bet gyvenimas parodė, kad galo filmavimas gali atsipirkti.
Kolega pakliuvo į auto įvyki, o tiksliau į jį įvažiavo ir į įvykio vietą atvykus pareigūnams iškart kaltu padarė jį. Visa situacija tokia, kad jis suko į kairę, o automobilis (per ištisinę) per du auto už jo šoko lenkti visas (berods 3 auto) iškart įr atsitrenkė į mano kolegos auto. Įvažiavęs vairuotojas pasirodė gudrus ir pareigūnams įrodinėjo, kad nebuvo rodomas posūkis ir kolega netikėtai sustojęs gatvėje suko į kairę, bet kai buvo parodytas vaizdas iš galinės kameros ir akivaizdžiai matėsi, kaip atliekamas lenkimas kelių auto iškart (manevras pradedamas ant perėjos) o paskui smūgis, tai kaltininkas pasikeitė iš esmės. Tad manau jog jo investicija tikrai atsipirko ir dabar jei dėti tai tik priekį+galą filmuoti :)
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: videoregistratoriai

Standartinė Arūnas »

arturiux rašė:
Arūnas rašė: renkantis registratorių, reikai atkreipti dėmesį ne į gamintoja ar skambų pavadinimą, o techninę specifikaciją. Kai aš renkuose man aktualiausia jog Būtų Ambrella procesorius A7LA70 arba A7LA50 arba A7LA50D. Didžioji dalis kokybės priklauso būtent nuo procesoriaus. Aš filmuoj FullHD formatu 50 kadrų per sek. greičiu su įjungtų WDR
Norėčiau kiek papildyti Arūną nes pateikta informacija yra nevisiškai tiksli, video registratoriuose ir kt. filmuojamose įrenginiuose už vaizdo kokybę atsako ne procesorius, o vaizdo sensorius (angl. image sensor, sutrumpintai CMOS). Šiou metu rinkoje vienas iš geriausių CMOS yra Sony Exmor, todėl renkantis registratorių pirma reikia žiūrėti į CMOS, o tik paskui į plrocesorių. Procesorius tik apdoroja medžiagą. Kuo geresnis procesorius tuo greičiau ją apdoroja. Yra internete ne viena svetainė kur apžvelgiami video registratoriai. Jei įdomu galėsiu įkelti nuorodą [emoji6]

Mobilizuotas
Vien tik sensorius tavęs negelbės, jei procesorius nesugeba apdoroti medžiagos, tai dėk ten nors ir full frame'ini. Procas atsakingas už vaizdo medžiagos apdorojimą, išryškinimą, WDR funkciją. Geras procas tau leidžia turėti daugiau kadrų per sekundę, kas labai gelbsti video peržiūros metu. CMOS'ai eina dabar visur, į visas kamerytes, nes jis pigus ir nereikalauja daug energijos. Įdealiausia būtų Ambrela procas ir CCD sensorius. Užsiimu RC hobiu truputi, turiu dvi FPV kameras CMOS ir CCD, galiu parodyti skirtumus, kai pakyli virš medžių kur staiga pasikeičia apšvietimas, CMOS'as sunkiau tvarkosi nei CCD.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė suboksidas »

Aha, brolis nusipirko su dviem kamerom. Pats irgi žiūriu tokio. Bet pirma langus šį men uzsitamsinsiu, bed galines kameros tai jau tikrai nenuiminesiu niekada :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Diver
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2133
Užsiregistravo: 2011-11-16, 1:20 pm
Auto: 06 2,5 AT L.L Bean
Valstybinis numeris: FUT 232
Skype: Linas diver
Mobilus: +37061597792
Miestas: Klaipeda

Re: videoregistratoriai

Standartinė Diver »

Bandžiau ieškoti, bet kol kas nieko gero neradau, kad būtų išvesta kamera ant laiduko atskirai nuo smegenų ir atminties. Būtų daug lengviau užmaskuoti nuo ilgapirščių.
SUBARU OUTBACK H6 2001 LPG. rado nauja seimininka.
SUBARU FORESTER LL Bean 2006 LPG environment friendly.
SUBARU FORESTER LL Bean 2005 Raptor...
viewtopic.php?f=40&t=3328&hilit=diver
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė MindaugasM »

Diver rašė:Bandžiau ieškoti, bet kol kas nieko gero neradau, kad būtų išvesta kamera ant laiduko atskirai nuo smegenų ir atminties. Būtų daug lengviau užmaskuoti nuo ilgapirščių.
vo vo, irgi apie toki masciau...
yra tokiu, kur galima net kelias pajungti, bet brangus...
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Vartotojo avataras
Gorbas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2011-09-22, 5:38 pm
Auto: SS
Valstybinis numeris: KMZ000
Mobilus: +37061442626
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė Gorbas »

Tokiu atveju idealiausias variantas mano galva būtų kur yra įmontuotos veidrodyje.
Miškinukas
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė MindaugasM »

Gorbas rašė:Tokiu atveju idealiausias variantas mano galva būtų kur yra įmontuotos veidrodyje.
Dar gerai būtų jei ir galinė parkavimo kamerą rodytų:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Vartotojo avataras
Giedriux
Forumo dalyvis
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2013-07-14, 1:02 pm
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: GTG ***
Mobilus: +37064478999
Miestas: Panevezys

Re: videoregistratoriai

Standartinė Giedriux »

Vartotojo avataras
arturiux
Forumo dalyvis
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2015-10-14, 8:37 pm
Auto: SUBARU FORESTER
Miestas: Šiauliai

Re: videoregistratoriai

Standartinė arturiux »

Diver rašė:Bandžiau ieškoti, bet kol kas nieko gero neradau, kad būtų išvesta kamera ant laiduko atskirai nuo smegenų ir atminties. Būtų daug lengviau užmaskuoti nuo ilgapirščių.
Yra tokių ir tikrai neblogų :) , kaina be abejo didesnė, bet manau atsipirktų po bet kurio įvykio (aišku geriau jau jokių įvykių nebūtų) keletas pasirinkimo variantu video registratorių su atskiru "smegenų" bloku:
http://www.gazer.com/autoelectronics/pr ... tions-link
https://dashcamtalk.com/koonlung-k1s/
o čia video apžvalga šitos kameros
https://www.youtube.com/watch?v=Lt7lhKSwWcI

P.S. šį kartą patarimas į tema... ne taip kaip žvejybos temoj :C
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė MindaugasM »

Tik nesakykit, kad jie tvirtinasi ant veidrodėlio... ?!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4483
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: videoregistratoriai

Standartinė evilkas »

MindaugasM rašė:
Tik nesakykit, kad jie tvirtinasi ant veidrodėlio... ?!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Jie vietoje veidrodėlio. T.y. ten tiesiog veidrodėlis su įmontuotu registratorium. Kažkada čiupinėjau kažką panašaus su įmontuotu navigatorium. Kai išjungtas ekranas, praktiškai netrukdo naudotis veidrodėliu.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
MindaugasM
Forumo dalyvis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: 2011-11-25, 3:12 pm
Auto: Forester EU 2.0XT CrystalBlack
Miestas: Vilnius

Re: videoregistratoriai

Standartinė MindaugasM »

evilkas rašė:
MindaugasM rašė:
Tik nesakykit, kad jie tvirtinasi ant veidrodėlio... ?!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Jie vietoje veidrodėlio. T.y. ten tiesiog veidrodėlis su įmontuotu registratorium. Kažkada čiupinėjau kažką panašaus su įmontuotu navigatorium. Kai išjungtas ekranas, praktiškai netrukdo naudotis veidrodėliu.
Tai kad toje nuorodoje tvirtinimas su apkabom, t.y. tvirtinasi ant veidrodėlio. Jei vietoje veidrodėlio tai turėtų būti laikiklis kur prie stiklo klijuojasi. Su galinio vaizdo kamerą veidrodėlį esu matęs bas USA Outback (originalas).
Crystal Black Silica Forester 2.0XT EXC CVT
Skelbti atsakymą