Autoservisas - www.garaziukas.com

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Autoservisas - www.garaziukas.com

Standartinė jaroslavas »

Prašau pasisakyti kas gerai ir kas blogai
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
Dovis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2058
Užsiregistravo: 2009-11-22, 9:02 pm
Auto: Subaru..
Valstybinis numeris: HEK 474
Skype: dovisdo
Mobilus: +37060545639
Miestas: Utena-Vilnius

Re: Autoservisas - www.garaziukas.com

Standartinė Dovis »

Na, ka jau nekarta apsilankau pas Einima ir jo kolega Roka, kolektyvas liux :).Is technines puses viskas labai gerai, niekas neislindo :) . Patiko, kad viska derina su klijantu, skambina ir klausia kokia detale dedam, ir isvardina esamas kainas bei gamintojus, o pabaigoje pataria ka dejo ir kas laiko , ant ko geriau netaupyt :), tada dar patiko, kad buvau uzsirases i eile, kad vaziuokle aptvarkytu, o netiketai islindus variklio gedimui, sutaise ir tai. o kadangi buvau uzsirases tik vaziuoklei, tai nezinojo kur gales iterp subarika i eile, kad ir varikli sutvarkyt, bet pazadejo, kad iki penktadienio viskas bus sutvarkyta. bet paprasiau kad jeigu iseis, pasistengtu greiciau, o gi tauks, ir padare viska per 2 dienas, tas labai nustebino :) Tada kas man patiko dar, tai pakeltai masinai ant keltuvo, man parode visus mazgus , kurie yra blogi, ir kartu sprendem ka keist :) Dar cia kada uzlekus padejo nuorint stabdzius uz ačiū :) Dar is finansines puses, tai liux, kad detales, kurias jie gauna pigiau (su nuolaida) ir kliantu uz tokia kaina deda :) Liux, kad palauke likusios sumos iki kitos savaites, nes buvo netiketos islaidos su varikliu :) Kitas geras dalykas, nuo atliktu darbu kainos pritaike klubo nuolaida ;) Is minusu tai jau sakiau ir Einimui :) tai ant FIX auto reikia ju servizo krypties ar nuorodos :) na ir is servizo estetines puses yra niunsu, kurie apkalbeti su Einimu, bet cia su laiku, bus sutvarkyta sake, nes naujai kuriantis viska sunku iskart padaryt :) bet kava ir sofkute klijantam jau yra, liux :valio2: na vienu zodziu rekomenduoju :) P.S Einimai aprasyk savo temoje placiau apie pagrindiniu atliktu darbu kainas ir kokios nuo tu kainu nuolaidos klubui :)
Naujas mano numeris: 868244522 :)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Autoservisas - www.garaziukas.com

Standartinė jaroslavas »

buvau ir aš pas Einima. Smulkus el. remontas ir apžiura. Surado kai reiks remontuoti ateity :(( Prakalbus apie mano trukčiojimus, pats pasiulė pažiurėti i problema iš kitos pusės. Viena įdomu dalyka sužinojau - klėmos nuėmimas ir reset per kompa ne tas pats. Po kompo pradėjo važiuoti, bet dar kažkas negerai, ne iki galo gerai. Kaip pirma karta tvarkė tai kažkaip jaučiuosi skolingas - kažkaip per mažai paėmė.
Patiko kad su Einimu galima laisvai bendrauti, neslėpia, lengvas toks bendravimas, nevaro nuo saves. Dėl kainu irgi aiškiau - per interneta parodė keleta variantu ir davė patarimu. Rinkis.
Atsiliepimu sakė nebijo
Tiesa iš minuso - man tamsoka servise, bet matyt naujakuriai tai dar nespėjo pakabinti šviestuvu.
Linkiu sėkmės gero bendradarbiavimo.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Autoservisas - www.garaziukas.com

Standartinė jaroslavas »

dėkui Einimui kad pareguliavo vožtuvus gerai ir skubus tvarka :_O:
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Skelbti atsakymą