www.ratuvisata.lt

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

http://www.ratuvisata.lt/kontaktai
Praėita savaitė permontavo padangos ant tu pačiu disku ir sumontavo ant Foriko. Vakar reikėjo nuimti ratus kad sumontuoti purvasargius. Nei rankom, nei šokinėdamas, nei su 12 metrų ilgio vamzdžiu nepavyko atsukti nei vienos veržlės. Trys veržlės sugadintos. Va kaip prisuko. Anksčiau pora kart ten buvau, irgi sunku, bet po vargu pavykdavo. Ka tik buvau pas ta pati meistra, sakė aš taip visada. Jungiu kamera , duodu jam standartini rakta ir davai atsuk, nepavyko. atneša savo rakta, kažkoks įdomus, galingas, pagal išvaizda prabangus) ir po pastangu (veidas paraudonavo) atsuko, po to ir visus kitus (paprašiau aš ) ir savo dinamometriniu prisukiau. Įdomu tai kad meistras kabutėse šventai tiki kad taip turi buti. Debilizmas. Kai jis atsuko savo raktu, aš sakiau padovanok man ji ir vežiosiu, o blogiausia jis sako taip turi buti. O jeigu pradurčiau padanga? Trala kviesti? Oho kiek pinigu.
Nepatariu ten važiuoti. jei žmogus atsiprašytu, na klaidu visiems buna, tai pirmadieni neskambinčiau vadams. Reiks. Jei ten tokie patys - rašisiu kitur. Naikinti reikia tokius
tuoj bus video garsas - filmuodamas tik garsa yra, video nėra.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Cvekas_gt
Forumo dalyvis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2011-08-08, 10:59 pm
Auto: forester s-turbo

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė Cvekas_gt »

o ne papraščiau tiesiog nevažiuot pas tokius? Jei po pirmo kart beveik tas pats buvo, tai kam vėl ten važiavai? Jaroslavai, tu juokdarys esi, kad nori naikint tokias firmas ir kažką įrodinėt. Juolabiau sakyt žmogui, kad padovanotų įrankį, kuris turbūt brangesnis už tavo mašiną :DD Aš suprantu kad tu čia klubo prezidentas ir t.t. ir panašiai, bet jau taip nusišneki, kad jau net graudu žiūrėt... POnas valytojas. Manau 'užsirausi' ne ant to žmogaus vieną dieną ir apsiraminsi..

EDITED: O tu nemanai, kad tau kaip super 'geram' klientui jie specialiai taip padarė?
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 '94
Ex- Impreza WRX JDM '94
Ex- Impreza 2,5 TS USDM '02
Ex-Impreza Hatch '10
Now-Forester S-Turbo '98
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė Eimazz555 »

Su kuo jis ten verze ratus??
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

tai dabar aišku nevažiuosiu, ir kitiems nepatariu. O naikint meistrus o ne firmas.
Cvekas tu gi servise dirbi ar ne? Jei taip ir tu palaikai tokiu meistru darbo stiliu - varyt tokius iš darbo. Aš per pusmetį iš 8 žmoniu 4 atleidau - pusė už tinginiavima, pusė už toki darbo stiliu. dabar turiu gan patikima komanda su kuria malonu dirbti ir kurie nežinant paklaus, o ne burs.
aš veržliu prisukima be dinamometrinio lyginu kaip santechnikoje grindų šildymo vamzdžiu montavima naudojant vamzdžius radiatoriniam šildymui. Dauguma montuoja, klientus mulkina, ir į akys sako kad taip turi buti. ne, yra specialus vamzdžiai grindų šildymui.
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

Eimazz555 rašė:Su kuo jis ten verze ratus??
kaip pamenu su oriniu užveržėju
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė Eimazz555 »

jaroslavas rašė: kaip pamenu su oriniu užveržėju
Debilas bl, niekada negalima uzverzineti su oriniu suktuku, nes jis sukuria apie 1000NM jegos, o ratams max reikia 150NM jegos. Jis matyt to nezino arba siaip nesupranta.
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė:http://www.ratuvisata.lt/kontaktai
Praėita savaitė permontavo padangos ant tu pačiu disku ir sumontavo ant Foriko. Vakar reikėjo nuimti ratus kad sumontuoti purvasargius. Nei rankom, nei šokinėdamas, nei su 12 metrų ilgio vamzdžiu nepavyko atsukti nei vienos veržlės.
Norėčiau pažiūrėti kaip su tokiu vamzdžiu sukti :DD
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Cvekas_gt
Forumo dalyvis
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2011-08-08, 10:59 pm
Auto: forester s-turbo

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė Cvekas_gt »

tu man parodyk bent vieną ratų montavimo firmelę, kurioj nebūtų orinio užveržėjo. Kiek esu matęs, tai visur užkala su pneumatika ir tik po to praeina su dinamometriniu, bet daveržt jau tikrai nėra kur :D Jei tu toks išrankus, tai ratus keiskis pats, visi liks patenkinti, tu šiek tiek technikos žinių įgausi :) Man tiesiog juokinga, kaip tu prieš visus kariauji ir savo tiesas įrodinėji. Atrodo ne 15 metų tau, bet elgiesi tikrai kaip mažvaikis.
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 '94
Ex- Impreza WRX JDM '94
Ex- Impreza 2,5 TS USDM '02
Ex-Impreza Hatch '10
Now-Forester S-Turbo '98
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė evilkas »

jaroslavas rašė:
Eimazz555 rašė:Su kuo jis ten verze ratus??
kaip pamenu su oriniu užveržėju
Aš sau ir gi atsukinėju ir prisukinėju ratus pneumatiniu įrankiu, bet prisukdamas nustatau jo jėgą į žemiausią padėtį ir niekada neveržiu iki galo. Tiesiog man taip greičiau ir patogiau. Prisuku iki tol kol pritraukia ratą, neleidžiu jam traškėti, o tada pabaigiu su paprastu raktu rankomis. Su pneumatiniu išsitreniravau tai, kad juo prisukus paskui dar ranka laisvai veržiasi.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

Eimazz555 rašė:
jaroslavas rašė: kaip pamenu su oriniu užveržėju
Debilas bl, niekada negalima uzverzineti su oriniu suktuku, nes jis sukuria apie 1000NM jegos, o ratams max reikia 150NM jegos. Jis matyt to nezino arba siaip nesupranta.
tai tokiu greitu meistru dauguma. O ta orini galima suregulioti pvz ant 150 NM?
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

evilkas rašė:
jaroslavas rašė:http://www.ratuvisata.lt/kontaktai
Praėita savaitė permontavo padangos ant tu pačiu disku ir sumontavo ant Foriko. Vakar reikėjo nuimti ratus kad sumontuoti purvasargius. Nei rankom, nei šokinėdamas, nei su 12 metrų ilgio vamzdžiu nepavyko atsukti nei vienos veržlės.
Norėčiau pažiūrėti kaip su tokiu vamzdžiu sukti :DD
:D , aišku 2 m
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

Cvekas_gt rašė:tu man parodyk bent vieną ratų montavimo firmelę, kurioj nebūtų orinio užveržėjo. Kiek esu matęs, tai visur užkala su pneumatika ir tik po to praeina su dinamometriniu, bet daveržt jau tikrai nėra kur :D Jei tu toks išrankus, tai ratus keiskis pats, visi liks patenkinti, tu šiek tiek technikos žinių įgausi :) Man tiesiog juokinga, kaip tu prieš visus kariauji ir savo tiesas įrodinėji. Atrodo ne 15 metų tau, bet elgiesi tikrai kaip mažvaikis.
tai kad sakyčiau daug stereotipu yra, kurie trukdo tobulėti ir daryti kokybiškai. O savo posakius mažvaikis ir pan - nerašyk taip, nes taip rodo tavo proto ribos
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė Eimazz555 »

Cvekas_gt rašė:tu man parodyk bent vieną ratų montavimo firmelę, kurioj nebūtų orinio užveržėjo. Kiek esu matęs, tai visur užkala su pneumatika ir tik po to praeina su dinamometriniu, bet daveržt jau tikrai nėra kur :D Jei tu toks išrankus, tai ratus keiskis pats, visi liks patenkinti, tu šiek tiek technikos žinių įgausi :) Man tiesiog juokinga, kaip tu prieš visus kariauji ir savo tiesas įrodinėji. Atrodo ne 15 metų tau, bet elgiesi tikrai kaip mažvaikis.
Nemaisyk pats, normalus ratu montuotojai ratus dedamas varztus PRISUKA su orine puska, o tada PRIVERZIA su dinamometriniu raktu arba su ranka. Niekada negalima o orine puska iki pat galo daverzti ratu.
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Eimazz555
Forumo dalyvis
Pranešimai: 3483
Užsiregistravo: 2009-09-08, 10:28 pm
Auto: DAS AUTO PASRAT ir BMW
Skype: eeimantas555
Miestas: Kontrabandos sostinė

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė Eimazz555 »

jaroslavas rašė: tai tokiu greitu meistru dauguma. O ta orini galima suregulioti pvz ant 150 NM?
Ne visi oriniai tokia opcija turi.
Niekada savo gyvenime nepirkite trijų dalykų, o kad lengiau atsimintumėte juos galite užsirašyti atsitiktine skaičių seka:
1. Prancūziškos mašinos.
2. Prancūziškos mašinos.
3. Prancūziškos mašinos.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: www.ratuvisata.lt

Standartinė jaroslavas »

Cvekas tai tu servise dirbi ar ne?
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Skelbti atsakymą