Laisvų rankų įranga Forike

Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Laisvų rankų įranga Forike

Standartinė Aladdin »

Apsvieskite mane kokiu galimybiu laisvu ranku iranga galima isideti i forika. Domina isimtinai tik bluetooth, be jokiu ten pakabinimu telefonu ant priekinio skydelio. Vilnius:)
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Pas mane HTC ir Samsung su Windows Mobile:) Kur galima apie galimybes pasiskaityti?
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Standartinė Aladdin »

Normaliai, kaip telefonas. Reiks bet kokiu atveju pries statant pasibandyti su veikianciu kokiu egzemplioriu ar viskas ok.
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Rimas-555

Re: Laisvu ranku iranga forike

Standartinė Rimas-555 »

Aladdin rašė:Apsvieskite mane kokiu galimybiu laisvu ranku iranga galima isideti i forika. Domina isimtinai tik bluetooth, be jokiu ten pakabinimu telefonu ant priekinio skydelio. Vilnius:)
as i savaji forika isidejau "Nokia CK-7W" gavosi taip, kad gavau veltui, tai pamaniau kodel gi nepabandzius.. sujungiau su magu ir viskas labai paprastai veikia.. kai uzvedi auto jis automatiskai pasigauna telefa ir kai skambina man, nutildo maga.. dar noriu panaudoti viena laisva knopke ant vairo "MODE" kurios as nenaudoju, o man ji tarnautu kaip atsiliepimo knopke.. Pas drauga stovi 2din multimedija Kenwood forike, pas ji yra integruotas bluetooh.. tai as ji girdziu labai blogai, kaip is kokio tunelio, pas manaja iranga taip nera.. jam mikrofona net pakeitem, pirkom brangiausia "Lemonoje" vistiek nepadejo..
Rimas-555

Standartinė Rimas-555 »

Jonas6x6 rašė:labai įtakoja mikrafo vieta
as suvajame forike eksperimentavau gal menesiuka, jo dislokacija tikrai turi itakos.. dabar jis pas mane per centra prie galinio matymo veidrodelio, kazkada buvo kairam lubu kampe, tipo arciau vairuotojo.. tai is ten daug triuksmo pasnekovas girdejo.. o dabar yra taip - kad kartais pasnekovas net neitaria, kad tai - laisvu ranku iranga.. bet jei vaziuju labai greitai, tai prabunda bendra foriko problema - izoliacijos neturejimas :sad: tada man tenka saukti o pasnekuvui atrodo kad as skrendu su kukuruzniku :)
sernas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 414
Užsiregistravo: 2010-02-23, 4:24 pm
Auto: 03 m 2.5 XS MT

Re: Laisvų rankų įranga Forike

Standartinė sernas »

Netobulam USA magui ieskau pakaito. Interneto pltybese aptikau stai toki modeliuka:

http://mesturim.lt/automobiliams/magnet ... kw-xr611_e" onclick="window.open(this.href);return false;

Gal kas turejot ar turite si aparata? Gal turit atsiliepimu ar galit kitokiu variantu pasiulyti.
Aktualu: iPOD prisijungims (USB jungtimi), laisvu ranku galimybe ir USA tuscios ertmes uzpildymas. Nepaskutinej vietoj ir kaina.
SUBARU trūkumas - brangus ir dažnas mašinos plovimas...
Vartotojo avataras
Tomas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2009-05-23, 10:58 pm
Auto: Subaru Legacy 2.5 GX Wagon

Re: Laisvų rankų įranga Forike

Standartinė Tomas »

tiuriu aš toki http://www.pioneer.eu/uk/products/archi ... index.html,tik dar nesusiintaliavau,kad veiktu visos funkcijos,bent jau bandžiau per BT su tel susjungti-nieko nesigavo...kolkas nešbandyta laisvų ranku funkcija...
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Laisvų rankų įranga

Standartinė jaroslavas »

Na pagaliau gavau bauda už plepėjima , dabar yra stimulas pirkti atitinkama įranga.
Kai gyvenime nesidomėjau, nenaudojau, ka patartumėt? Matyt pigiausiai pirkti ausinės per bluethuf. Bet pasikrauti reikia ir pan...Geriau kai patarsite
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė azart »

Inversija UAB, Naugarduko g. ieskok Rimo, sakyk nuo Andzejaus ;)
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė Arturas »

jaroslavas rašė:Na pagaliau gavau bauda už plepėjima , dabar yra stimulas pirkti atitinkama įranga.
Kai gyvenime nesidomėjau, nenaudojau, ka patartumėt? Matyt pigiausiai pirkti ausinės per bluethuf. Bet pasikrauti reikia ir pan...Geriau kai patarsite
Kaip ten sake Fedia- 'влип очкарик' :DD

As tai nusipirkau Jabra ausine kuri jungiasi su dviem telefonais, pakrauta man laiko 2 savaites, per menesi ipratau, kad jau nebejauciu ar kabo ausyje ar jos nera.
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė azart »

man kazkodel ausine netiko, labai pradeda skaudet ausi po keliu valandu nesiojimo. O vat mobili stotele cigareciu pakelio dydzio su bluetooth 2 telefonams pats tas. Dinamiko pakanka visai. Kainos nuo 100 lt ir i virsu.
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė jaroslavas »

azart rašė:Inversija UAB, Naugarduko g. ieskok Rimo, sakyk nuo Andzejaus ;)
dėkui, bet ji neturi ko man reikia, bent internet puslapyje nerodo
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė jaroslavas »

o bluetooth telefone reikia kiekviena karta ijungti atsisedus prie vairo? ir tas pas su ausinėmis?
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė azart »

O kaip tu manai pajungti laisvu ranku iranga be bluetooth? Puslapyje nera, visalaik turi kazka gyvai salone, tereikia uzvaziuot ir pasiziuret. Iranga apie kuria as sneku be ausines - per savo autonomini dinamika. Gali pririst 2 telefonus ir kai i viena ar kita skambins - galesi kalbeti tuo arba tuo.
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Laisvų rankų įranga

Standartinė Arturas »

jaroslavas rašė:o bluetooth telefone reikia kiekviena karta ijungti atsisedus prie vairo? ir tas pas su ausinėmis?
Telefonuose bliupupo neisjungineju, tik ausines maitinima isjungiu, kai nusiimu-yra mikroisjungejas. Ijungus prisijungia per keleta sekundziu. Jeigu nesiruosi ausines naudot islipes is auto, tai gal ir stacionari iranga gerai, o man tai ausine tinka, nes galiu ir darbus daryti kalbedamas 8-)
Skelbti atsakymą