Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Vartotojo avataras
Vaiduoklis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2013-04-19, 12:24 pm
Auto: Subaru Forester (EX)
Mobilus: +37061835039
Miestas: ALYTUS

Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Vaiduoklis »

norėjau paklausti ar galini bakelį pakeitus į sti bus koks nors garso efektas geresnis negu su originaliu ar ne?. Ar nesukti galvos ir dėti toki koks priklauso? foresteris 2l atmo, 92kw.
man nereikia kad krioktų, bet sti toks minkštesnis garsas gal butų? nežinau tiik klausiu. nes pas STI garsa neblogas. Bet ten turbininis varikliukas. :???:
subaru forester sf - buves... :(
Vartotojo avataras
saulenas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010-09-25, 11:23 am
Auto: Legacy III
Skype: sauliukas78
Mobilus: +37069995377
Miestas: Kaunas

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė saulenas »

Gurila Telšiuose gali tau padaryt norima garsa 867813977
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė suboksidas »

Turbinuko išmetimo kolektorių susirask pradžiai. Patikėk, geriau bus :) o paskui galėsi pasiieškot kokio kietesnio, bet tylaus burbulinado bakelio.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė azart »

Su stock WRX bakeliu praktiskai nera didelio skirtumo, nors garsas malonesnis uz originala. Del turbinuko kolektoriaus i atmo...man Tautvydas tiesiog atsisake statyt, sake vaiku zaidimas ir nieko daugiau. Pasiule vaziuot i kita garaza jei nuspresciau kad man to reikia. :D Subalansuota labiau "bevaikiams jaunuoliams" ;)
p.s. STI bakelis butu geriausias variantas manau ;)
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė suboksidas »

Gal ir tep. Iš esmės, mano nuomome, jei nori subarinio burbuliavimo - be ismetimo kolektoriaus niekaip, bet jei nori urzgesio kazkokio - bakelio keitimas.

čia iš mano patirties su impreza :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Artūrazz »

Kažkada subaru dalyse buvau radęs STi bakelį ir užsidėjęs, dirba kiek garsiau ir turi įdomų garsą, bet man kiek per tylus pasirodė, nebent iki to vamzdis be katolikų būtų, tai kiek kitaip dirbtų spėju, O UEL aišku būtų prikolas :)
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
Vaiduoklis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2013-04-19, 12:24 pm
Auto: Subaru Forester (EX)
Mobilus: +37061835039
Miestas: ALYTUS

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Vaiduoklis »

supratau dėkui.
Kolektoriaus nekeisiu.Nežaisiu. O galini bakelį manau galima imesti sti.Pas mane katalizatoriai išoperuoti.
subaru forester sf - buves... :(
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė azart »

Dar pries kokius 5 metus ir as deciau kolika ir bakeli kita nei stock :D
Dabar tikrai labiau vertinu komforta ir tyla :D
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
Vaiduoklis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2013-04-19, 12:24 pm
Auto: Subaru Forester (EX)
Mobilus: +37061835039
Miestas: ALYTUS

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Vaiduoklis »

Tyla.gerai. bet jeigu tyliai dar ir graziai vrum vrum daro tai isvis gerai. As ir nenoriu kad baubtu. Tik tyliai murktu....:)
subaru forester sf - buves... :(
Vartotojo avataras
Briedis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2250
Užsiregistravo: 2012-07-27, 4:32 pm
Auto: XV
Mobilus: +37065966491
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Briedis »

Kai mano apsauga lietesi prie duslintuvo, buvo lengvas murkimas, kuris buvo malonus, bet greit atsibodo. Kai pavazinejau su kiauru galiniu bakeliu, pradžioj irgi buvo faina, bet greit nusibodo. Dabar viskas dirba tyliai - kaifuoju. Skonio reikalas, bet patariu dėt tai, ką gamintojas numatęs ;-)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė azart »

Apie ka as ir pasakojau. Turedamas patirties RSe iskart sake kad nedes jokiu perdarytu kolektoriu nes veliau po menesio reikes keist atgal :)
Pradziai gal ir idomu butu, bei lakstant trumpais atstumais. Bet autostradoje minant 120-130km/val. sake nuo to garso apsivemt galima :D
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
Vaiduoklis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2013-04-19, 12:24 pm
Auto: Subaru Forester (EX)
Mobilus: +37061835039
Miestas: ALYTUS

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Vaiduoklis »

azart rašė:Apie ka as ir pasakojau. Turedamas patirties RSe iskart sake kad nedes jokiu perdarytu kolektoriu nes veliau po menesio reikes keist atgal :)
Pradziai gal ir idomu butu, bei lakstant trumpais atstumais. Bet autostradoje minant 120-130km/val. sake nuo to garso apsivemt galima :D
pilnai tikiu. Nes pas mane kai kazkada vaziuodamas per kalniuka "beveik pameciau" ( vamzdis nurudijo prie galinio bakelio, bakelis kabojo ant gumu tiktai) duslintuvą, tai kaip sakai garsas buvo įdomus. bet kai nulėkiau 200km su tokiu tai grižes namie buvo nelabai, kas.
Aš tik pamasčiau kad gal tie sti bakeliai baubia tyliai minkštai. gal kas bandes ir žino.Nu ne tai ne nes man tikrai nereikia " Kiauro duslintuvo" .vienu žodžiu pasak RSE, šitoje vietoje reikia " šiknoj slieku neiškot" . Suprasta. :-AA
subaru forester sf - buves... :(
Vartotojo avataras
Barzdyla
Forumo dalyvis
Pranešimai: 741
Užsiregistravo: 2014-12-30, 2:51 pm
Auto: SUBARU FORESTER
Valstybinis numeris: FGF 254
Mobilus: +37061155337
Miestas: Vilnius/Kaunas

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė Barzdyla »

Užtenka mažos skylutės dusliarkoj, kad pastoviai minant po 100km per dieną galva plyštų. O atrodo tik šiek tiek garsiau dirba.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas.
Johanas Volfgangas Gėtė
tim3er
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-10-22, 9:46 pm
Auto: Subaru Forester '99 2.0
Valstybinis numeris: GCU 918
Mobilus: +37060506592
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė tim3er »

Aš asmeniškai pasikeičiau galinį bakelį į orginalų Remus, kuris nebuvo daug gyvenimo matęs..Tai garsas pasikeitė 110% :_O: ant laisvų apsukų maloniai burbuliuoja, ant vidutinių sodrus ir gilus (tikrai kaip sti) o ant aukštų jau girdisi, kad subaru atmo.. Trūksta kad ir variklis skleistų burbuliavimo garsą, nes žmonės kurie turi ausis iš karto pasakys, kad variklis dirba papastai, tyliai o jau iš galinio bakelio veržiasi drakonai.. Buvo dar mintis pjaut katalizatorių, bet atrodysiu kaip Civikas, kuris krioka garsiai, bet nih...... nevažiuoja. :)
Vartotojo avataras
azart
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010-10-31, 10:55 am
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Dėl duslintuvo. 2l Atmo 92 kw.

Standartinė azart »

Su WRX,STI ir kitais galiniais bakeliais garsas grazus gaunas, ir be to pakankamai tylus ir malonus ausims. Burbuliavimo pas atmo negirdejau, ta specifini boxer garsa gali isgirsti tik is turbo koliku.
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Skelbti atsakymą