Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

Gal kas turėjot patirtį su sekančia problema:
atsirado pirmieji trikdžiai elektronikoje :ryte, kol mašina mažai važinėjusi, tuo pet metu mirksi automatinės greičio palaikymo sistemos( CRUIZE) ir dega variklio darbo sutrikimo indikatorius ( geltonas CHEKas).....O po 2 važiavimo valandų pradingsta.[/u]... :???:

Kiek naršiau forumo diskusijos temose, nieko neradau...... `:)
AČIŪ
Edislovas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:43 am
Auto: Subaru Outback '03
Valstybinis numeris: GRF 635
Miestas: Vilnius

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė Edislovas »

Tai gali reikšti bet kokią klaidą. Asmeniškai man - P0420, ką reiškia neefektyvų katalizatorių (arba jo nebūvimą dėl 3 colių išmetimo) :D

O dėl ieškojimo - 2. Sėsk.
http://forumai.foresterclub.lt/topic106.html
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

Pakeičiau liamda zondą : viskas susitvarkė, daugiau nebedega perspėjimo davikliai
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė suboksidas »

naujokė rašė:Pakeičiau liamda zondą : viskas susitvarkė, daugiau nebedega perspėjimo davikliai
Su kuo ir sveikinam! :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

Gal kas turėjot patirtį su sekančia problema:
mirksi automatinės greičio palaikymo sistemos( CRUIZE) ir dega variklio darbo sutrikimo indikatorius ( geltonas CHEKas).
Nuvažiavau pas elektriką, sakė rodo, kad "užstrigęs oro kompresorius". praeitą savaitę pakrapštė, pajunginėjo ir "užgesino prietaisų skydely" geltoną lempą. bet po 3 dienų vėl pradėjo degt. Nuvažiavau šiandien. išėmė visai kompresorių, pajungė rankose prie kažkokio aparato- ogi pučia , viskas gerai.....Bet šiandien neleido jam panaikinti geltono cheko ženklo. sako: nusipirk naują kompresorių šrote.
Patarkit kurių metų mašinų man tiktų oro kompresoriai? ar foresterių tik reiktų ieškot, ar bet kokių subaru?
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

2007 mano forikas
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

ir dar , ...mano benzinas. ar tinka nuo dyzelio? paskambinau į Kauną atsitiktiniu numeriu, turi 2009m dyzelio dalį.jie oro kompresorių pavadino :antrinis oro siurblys
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė vidmukas »

turejau tokia problema su 2006 foriku.
RSe servize prijungus kompa nustate, kad buvo blogas kuras uzpiltas is statoilo, galejo but ant dugno priemaisu.
isvazinejau ta kura, paskui isipyliau 98 is nestes. isvazinejau ta. ir dar karta 98 is nestes.
ir vel pajungus pc neberado jokios problemos ir nustojo mirkset cruizas su chek
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

vidmukas rašė:turejau tokia problema su 2006 foriku.
RSe servize prijungus kompa nustate, kad buvo blogas kuras uzpiltas is statoilo, galejo but ant dugno priemaisu.
isvazinejau ta kura, paskui isipyliau 98 is nestes. isvazinejau ta. ir dar karta 98 is nestes.
ir vel pajungus pc neberado jokios problemos ir nustojo mirkset cruizas su chek
aš tik Nestėj pilu. tik turiu tokį įprotį, kad neišvažinėju iki galo kuro. pusė bako nuvažiuoju ir iki kraštų dapilu.....dėl visa ko pabandysiu kuo daugiau benzino išvažiuot ir tik tada pilt....
šrotuose bandau skambint. Vienas pardavėjas pasakė, kad reikia būtinai nuo benzininio automobilio pirkt.
Tik kažko nesinori be reikalo išlaidaut.....,Neaišku ar tikrai sugedo, ar dar kažką galima padaryt (kad ir pergazuot ant aukštų apsukų)....Lauksiu dar mūsų forumiečių vyrukų nuomonių.....
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė suboksidas »

Dziugesiukas pakomentuos, manau :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Dziugesiukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 2013-07-04, 5:17 pm
Auto: FORESTER 2l Bi-Fuel
Valstybinis numeris: GOD 725
Skype: dziugesiukas
Mobilus: +37063145726
Miestas: Panevezys

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė Dziugesiukas »

Pas mane 2l Foris 2007m turėjau tokią pat bėdą. Už 150€ susitvarkiau prieš metus Kaune, Premus servise. Viskas toliau veikia be problėmų. Įdėjo antrinės oro sistemos emuliatorių (apgaviką). Antrinę sistemą sudaro oro kompresorius ir 2 vožtuvai. Tai labai dažnai tie vožtuvai sugenda. O jie labai brangūs. Kompresorius atrodo pigesnis. Bet tikrai yra pigiau dėti tą emuliatorių Premuse ir pamiršti šitą prabangią problemą visam laikui.
Labai gerai darai, kad neišvažinėji viso kuro iki dugno, nes juk kuro siurbliai yra aušinami, sutepami benzinu. Jeigu kuro mažai belieka, siurblys pradeda gaudyti orą, reiškia nebevyksta tas tepimas. Aš visada stengiuosi neišvažinėti daugiau nei iki pusės bako. Dar plius vasarą, siurbliam karštas oras, geriau kuo daugiau turėti benzino bake. Turėjau amerikoną Dodge caravan. Per karščius virš +30 laikant mažiau nei 3/4 bako siurbliukas bake imdavo net ūžti. Su pilnu baku to nebūdavo. Reiškia net labai svarbus yra kuro kiekis bake siurbliuko gyvenimui. Subaru gal tie siurbliukai yra neužmušami, nežinau ir nenorėčiau savu kailiu sužinoti :D

Išsiųsta naudojantis SM-C115 Tapatalk 4 Lt
'07 Subaru Forester 2l Bi-Fuel atmo 116kw lifted by Ironman
http://www.spritmonitor.de/en/detail/682335.html
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

Dziugesiukas rašė:Pas mane 2l Foris 2007m turėjau tokią pat bėdą. Už 150€ susitvarkiau prieš metus Kaune, Premus servise. Viskas toliau veikia be problėmų. Įdėjo antrinės oro sistemos emuliatorių (apgaviką). Antrinę sistemą sudaro oro kompresorius ir 2 vožtuvai. Tai labai dažnai tie vožtuvai sugenda. O jie labai brangūs. Kompresorius atrodo pigesnis. Bet tikrai yra pigiau dėti tą emuliatorių Premuse ir pamiršti šitą prabangią problemą visam laikui.
Labai gerai darai, kad neišvažinėji viso kuro iki dugno, nes juk kuro siurbliai yra aušinami, sutepami benzinu. Jeigu kuro mažai belieka, siurblys pradeda gaudyti orą, reiškia nebevyksta tas tepimas. Aš visada stengiuosi neišvažinėti daugiau nei iki pusės bako. Dar plius vasarą, siurbliam karštas oras, geriau kuo daugiau turėti benzino bake. Turėjau amerikoną Dodge caravan. Per karščius virš +30 laikant mažiau nei 3/4 bako siurbliukas bake imdavo net ūžti. Su pilnu baku to nebūdavo. Reiškia net labai svarbus yra kuro kiekis bake siurbliuko gyvenimui. Subaru gal tie siurbliukai yra neužmušami, nežinau ir nenorėčiau savu kailiu sužinoti :D

Išsiųsta naudojantis SM-C115 Tapatalk 4 Lt
ačiū, kad pasidalinai patirtimi..... `:) ....ar greitai PREMUS-e atliko darbus? (man iš Alytaus būtų persudėtinga palikt mašiną, norėtųsi palaukt ir pasiimt tą pačią dieną)

iš tikro oro kompresorius ir padėvėtas brangus. Bet mane graužia mintis, kad , KAS BUS, JEI NUSIPIRKSIU ŠIĄ DALĮ, O VISTIEK DEGS CHEKAS? GAL APLINKINĖ KURI DALIS PAS MENA STREIKUOJA?( nes kai išėmė kompresorių visai iš mašinos, kai laikė rankose su pajungtu kažkokiu diagnostiniu aparatuku, TAI JIS VEIKĖ KUO PUIKIAUSIAI :?
Šrote vienas už 150 parduoda, kitas už 120, ....(neturiu patirties šrote pirkimo, tai vėl įdomu, ar pavyktų be "nuotykių " nusipirkt.).....
Vartotojo avataras
Dziugesiukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 2013-07-04, 5:17 pm
Auto: FORESTER 2l Bi-Fuel
Valstybinis numeris: GOD 725
Skype: dziugesiukas
Mobilus: +37063145726
Miestas: Panevezys

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė Dziugesiukas »

Ir klausimas ar tikrai jis sugedęs? Nes juk rašei, kad jis veikia išimtas! Premuse Jonas sakė apie 5val užgaiš. Bet ištikro beveik visą darbo dieną pralaikė mašiną. Aš irgi ne vietinis, iš Panevėžio, bet kai per visą Lietuvą tik 2 servisai gali tai padaryti būtent 2l motorų Foriam, kas belieka? Aš stengiuosi visas dalis naujas dėti. Šrotinės dalys nebent kėbulo ar pan.

Išsiųsta naudojantis SM-C115 Tapatalk 4 Lt
'07 Subaru Forester 2l Bi-Fuel atmo 116kw lifted by Ironman
http://www.spritmonitor.de/en/detail/682335.html
Vartotojo avataras
naujokė
Forumo dalyvis
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2014-10-30, 9:42 am
Auto: subaru forester

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė naujokė »

Dziugesiukas rašė:Ir klausimas ar tikrai jis sugedęs? Nes juk rašei, kad jis veikia išimtas! Premuse Jonas sakė apie 5val užgaiš. Bet ištikro beveik visą darbo dieną pralaikė mašiną. Aš irgi ne vietinis, iš Panevėžio, bet kai per visą Lietuvą tik 2 servisai gali tai padaryti būtent 2l motorų Foriam, kas belieka? Aš stengiuosi visas dalis naujas dėti. Šrotinės dalys nebent kėbulo ar pan.

Išsiųsta naudojantis SM-C115 Tapatalk 4 Lt
sutinku , kad geriau naujos dalys, bet.... ,kai viršija 500. tai jau STOGAS.....(bent jau kad 100 proc būčiau tikra, kad būtent ši detalė).... :?

Daugiau kažkodėl niekas nerašo savo nuomonių......teks į PREMUSĄ keliaut.....

ačiū Tau `:)
Vartotojo avataras
Dziugesiukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 2013-07-04, 5:17 pm
Auto: FORESTER 2l Bi-Fuel
Valstybinis numeris: GOD 725
Skype: dziugesiukas
Mobilus: +37063145726
Miestas: Panevezys

Re: Vienu metu mirksi CRUIZE bei dega geltonas CHEK

Standartinė Dziugesiukas »

Nėra už ką :) taigi va, kai naujos dalys tiek kainuoja... tas pats ir su radiatorium yra. Originalas dabar su akcija 222€ Verne (be akcijos 460€), gerai, kad yra kitų firmų nuo 76€, tik vėl neaišku ar tiks :D

Išsiųsta naudojantis SM-C115 Tapatalk 4 Lt
'07 Subaru Forester 2l Bi-Fuel atmo 116kw lifted by Ironman
http://www.spritmonitor.de/en/detail/682335.html
Skelbti atsakymą